تصاويري از توهين ايراني ها به مسي <به روزشد>

نویسنده: milad

وبلاگ من
نویسنده: milad
ترم چهار حسابداریم وتو دسته1 کرمانشاه بازی میکنم یادش بخیر استارت ها سریع آنری وبازیکن هایی مانند سیمن برکمب لیونبرگ بیرس و.... و درآخر فابرگاس دوست داشتنی
کل بازدید: 46,629 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تصاويري از توهين ايراني ها به مسي <به روزشد>

بي ربطه به باشگاه ولي به فرهنگ ما ايراني ها مربوط مي شه 

 همين چند ماه پيش بود که جمع زيادي از کاربران ايراني فيس‌بوک در خلال برگزاري ليگ جهاني واليبال با هجوم به صفحه شخصي ايوان زايتسف يکي از بازيکنان تيم ملي ايتاليا، اين صفحه را پر از نظرات و کامنت‌هاي خود کردند که اکثرا هم حاوي مطالب توهين‌آميز و زننده بود. خانواده زايتسف هم از اين توهين‌ها بي‌نصيب نمانده بودند و حجم بالاي کامنت‌ها به جايي رسيد که اين بازيکن گفت: "متاسفم که بزگترين تفريح ايرانيان توهين به ديگران است!"

شب گذشته هم اين اتفاق تکرار شد و تا لحظه ارسال همين مطلب هنوز در حال ادامه يافتن است. صفحه شخصي ليونل مسي پر شده از نظرات کاربران ايراني که با ميانگين 10 کامنت در هر دقيقه در حال ارسال صحبت‌هاي نه چندان مناسب خود هستند. شکي نيست که هر کدام از کاربران ايراني فيس‌بوک، نماينده فرهنگ اين مرز و بوم هستند و وجود توهين و حرف‌هاي زننده در نظرات هر کدام از آنها تصوري دروغين را از کشورمان مي‌سازد.

حالا تصور کنيد از شب گذشته تاکنون بيش از 30 هزار کامنت روي صفحه شخصي بهترين بازيکن 4 سال گذشته جهان از سوي ايراني‌ها ارسال شده که همه آنها با محتوايي مشابه در حال کري و رجزخواني براي اين ستاره فوتبال دنيا آن هم با بدترين ادبيات يا اشاره به تقابل او با هاشم بيگ زاده هستند.

نمونه‌اي از اين کامنت‌ها را بخوانيد:

- مسي تو که مسي، اگه طلا هم بودي هيشکاري نمي‌تونستي جلوي ايران بکني داداش.

- چهارسال قبل کامران نجف‌زاده رفت با مسي مصاحبه کنه، مسي گفت ايرانو نميشناسه و مصاحبه نکرد. الان بايد بيک زاده طوري بزنتش که که قيافش شبيه دفاع راست فوتبال دستي شه.

- مسي جون يک ماه يارانه خودتو بده بيگ‌زاده تا ولت کنه

- مسي تنها نيست

"هاشم اول"

- اگه تيم ملي پشتکار شمارو داشته باشه با اين کامنت گذاشتناتون، آرژانتين سهله برزيل رو هم مي‌بريم!

- آهن آلات، ضايعات، مسي‌جات خريداريم!

- مسي، هاشم بيگ زاده را به مناظره دعوت کرد

- بچه‌ها از امروز اينجا پاتوق شد تا شروع جام جهاني. به دوستان خود بگوئيد

لعنت به ما واسه هموطن هامون 

خانما نگاه نکنند
 

يه قسمت بالا نگاه کنيد ببيند مسي چه گفته آبرو که رفته قابل برگشت هم نيست


اين فقط نمونه‌اي از کامنت‌هايي بود که در شب گذشته از سوي برخي کاربران ايراني در صفحه مسي منتشر شده بود. شايد ديگر نيازي به گفتن هيچ جمله‌اي نيست و با خواندن اين نظرات بدانيم که چقدر بد فرهنگ ايراني را نشان داده‌ايم. اي کاش همه اين دوستان انرژي خود را در جاي ديگري صرف مي‌کردند که به نفع ايران و ايراني بود. جالب اينجاست که در کامنت‌هاي آخر کاربران از صفحه مسي خسته شده‌اند و با يکديگر قرار گذاشته‌اند که حرکت خود را در صفحه ادين ژکو مهاجم تيم ملي بوسني ادامه دهند.

شايد يکي از کامنت‌هايي که در انتقاد از اين نظرات روي صفحه مسي گذاشته شده بود به خوبي حق مطلب را ادا کند:

- واقعا نمي‌دونم منظورتون از اين کامنتا چيه، فقط ميدونم باعث ميشيد جهان سومي بودن مون رو به رخمون بکشن


بخنديم يا گريه کنيممجيد جلالي سرمربي تيم تراکتورسازي در برنامه 90:اين موضوع در سراسر دنيا باعث سرافکندگي ما شده و اين مسئله خيلي بد است، اکنون ما بايد کدام تماشاگر و تيم را جريمه کنيم؟ اين فرهنگ اشتباهي است که در بين ما جا افتاده است.

ما بايد يک سري اقدامات فرهنگي و تربيتي را از 10 سال پيش آغاز ميکرديم تا اکنون شاهد چنين مسائلي نباشيم، اين مسئله انعکاس خيلي بدي در تمام دنيا داشته است.

علي کفاشيان در ادامه صحبت هايش گفت: بايد اين قضيه را از دل مسي در آوريم، وي به مزاح به فردوسي پور گفت: شما تاريخ تولد مسي را به ما بگوييد تا هديه اي براي وي ارسال کنيم.

جمشيد مشايخي پيشکسوت عرصه تاتر و سينمادر برنامه 90  عنوان کرد: ما بايد الگو باشيم، تيم ملي ايران نماينده مردم ما است و برخوردهاي اخير صورت گرفته با مسي اسطوره فوتبال دنيا بسيار ناپسند است و به نظر من افرادي که اين برخورد را داشته اند ايراني نيستند.

مشايخي از فردوسي پور خواست برنامه اي صورت پذيرد تا مسي در ايران حضور يافته و مردم ايران را از نزديک ببيند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad در 20/9/1392 | 14:54 گفت:

ما طرفدار هاي آرسنالي عرضه نداريم به صدا وسيما ايران اعتراض کنيم بازي حساس ما رو که در ايتاليا برگزار ميشه که 3 تيم شانس صعود دارن وواسه سه تيم مدعي حساسه رو بخش نميکنه بازي آشغال ميلان آزاکس که معلومه تيم ضعيف ميلان تيم خيلي ضعيف تر آزاکس رو ميبره
تازه بازي آرسنال اورتون رو هم بخش نکردن فقط اين فصل بازي با چلسي و فنرباغجه رو بخش کردن در مقايسه با تيم بحران زده منچستر خيلي کمه

از همين الان شماره شبکه 3 رو از 118 بگيريد واعتراض خود رو به نمايش بزاريد جان من بشت گوش نندازي من چراغ اول رو روشن کردم حداقل300 نفر 5 بار زنگ بزنيم لا منطق توضيح بديم اگه جاداشت فحش هم بديم ميشه 1500بار درخواست بخش آرسنال تاتير رو در هفته هاي ديگه ميبينيد
ياعلي

milad در 19/9/1392 | 12:31 گفت:

برنامه 90 جناب مشايخي مرد بزرگ هنر از اين حرکت زشت عده اي خاص از ايراني ها ابراز تاسف کرد

مریم تجدد در 18/9/1392 | 23:06 گفت:

hamina bad edea daran .migan ma mahde tamadonim

Enrique در 17/9/1392 | 17:29 گفت:

- آهن آلات، ضايعات، مسي‌جات خريداريم!


خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

دهنتون سرویس جوونای ایرانی !!! چه کارا که نمی کنید

Enrique در 17/9/1392 | 17:24 گفت:

- مسي تنها نيست

"هاشم اول"

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Enrique در 17/9/1392 | 17:24 گفت:

- مسي تنها نيست

"هاشم اول"

بهزاد کاویانی در 17/9/1392 | 11:33 گفت:

یعنی ایرانی جماعت بدجوری بی جنبست. اخه این چه کاریه . آبروی یک مملکت رو بردن با این کارشون.

milad در 17/9/1392 | 10:22 گفت:

آره داش آرين در مورد منبع بهم تذکر دادن
ولي بلاگ طوري نيست که باک شه

milad در 17/9/1392 | 10:18 گفت:

دروازه بان دانيل داوري
مدافعان حاج صفي منتظري سيدجلال بيتاشور
هافبک ها جباري تيموريان نکونام اشکان
مهاجم خلعتبري قوچي

milad در 17/9/1392 | 10:15 گفت:

اگه هاشم بيگزاده بخواد بره جام جهاني نريم بهتره
دوما اگه هاشم فيکس بازي کرد ميرم طرفدار سوراخ ترين تيم دنيا ميشم منچستر که حالمو بهم ميزنه

آرین در 17/9/1392 | 01:03 گفت:

نقل قول : حالا همش بشینین بیک زاده رو مسخره کنین اگه پدیده جام جهانی نشد و نرفت لیگ برتر... حالا ببینین کی گفتم

پاسخ شما : منم فکر میکنم جام جهانی بیگ زاده گل میزنه.بعد قیافه ی فردوسی پور دیدن داره
ولی دیگه لیگ برتر امکانش در حد اینه که مسی بیاد گهر دورود بازی کنه

آرین در 17/9/1392 | 00:58 گفت:

نقل قول : نقل قول : وقتی امار بیکاری انقدر بالا باشه که خیلی از مردم نصف روزشونو تو فیس بوک سپری میکنن همین میشه دیگه.ما فرهنگ فیسبوک رو هم نداریم! همه همدیگرو میشناسن مثل دهات .کلا حریم شخصی هم وجود نداره. بعد میگن جهان سومی نیستیم.انصافا هم نیستیم جهان چهارمی هستیم!
در ضمن فکر میکنم پستت پاک شه! چون از منبع ایرانی کپی کردی!


پاسخ شما : منبع معتبر ايرانيه منظورت رو نفهميدم من خواستم بگم چرا ايران با فرهنگ عظيم همچين کاري کرده يعني چه منبع ايرانيه


پاسخ شما : نه داداش من منظوری نداشتم.دستت هم درد نکنه.ولی اینجا اینجوریه که بلاگ هایی رو که کپی از سایتای ایرانی باشه رو پاک میکنن! قبلا برا خودم هم 2 بار پاک شد!

Reza در 17/9/1392 | 00:50 گفت:

نقل قول : داش رضا عصباني نشو خونسر د باش
خوشحال باش چلسي باخته


پاسخ شما : داداش آخه این شو خی ها جاشتو پیج شخصی یه فرد دیگه نیست حالا اصلا اون بقال سر کوچه باشه .بعدشم مشکل اینجاست که اوسکلا فارسی نوشتن .
فقط میتونیم بگیم خدایا :با نابود کردن ایران هم1-مارا راحت کردی2- هم یه مشت مردم بیشعور زمان بزرگوار خان رواز رو زمین ورداشتی

majid در 16/9/1392 | 23:48 گفت:


morteza:
حالا همش بشینین بیک زاده رو مسخره کنین اگه پدیده جام جهانی نشد و نرفت لیگ برتر... حالا ببینین کی گفتم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بیک زاده بره لیگ برتر؟؟؟؟ بیخیال داداش

ashkan در 16/9/1392 | 23:25 گفت:

به نظر من کار درستی نکردن

morteza در 16/9/1392 | 22:55 گفت:

حالا همش بشینین بیک زاده رو مسخره کنین اگه پدیده جام جهانی نشد و نرفت لیگ برتر... حالا ببینین کی گفتم

morteza در 16/9/1392 | 22:52 گفت:

من می دونم مسی تلافیشو سرمون در میاره من می دونم اشک هممونو در میاره

milad در 16/9/1392 | 22:51 گفت:

نقل قول : shans avordim jaye bosnia herzegovina porteghal nayoftad magar na .............................


پاسخ شما : بابا خوش خنده

sevan در 16/9/1392 | 22:48 گفت:

shans avordim jaye bosnia herzegovina porteghal nayoftad magar na .............................

milad در 16/9/1392 | 21:47 گفت:

اين هم جمله يکي از دوستان رو ديوار بلاگ نوشته

690 ﮐﺸﺘﻪ ﻭ ﺯﺧﻤﯽ ﺗﺎ ﺍﻻﻥ! ﻣﻮﺟﯽ ﺍﺯ ﺳﺮﺩﺭﮔﻤﯽ
ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﮔﺮﻓﺘﻪ !!! ﻣﻠﺖ ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ ﺑﺎ ﺷﻨﯿﺪﻥ ﺍﯾﻦ
ﺟﻤﻠﻪ ﻭﺣﺸﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ: ﺍﻭ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﻧﺎﻣﺶ ﻫﺎﺷﻢ ﺍﺳﺖ!!!

milad در 16/9/1392 | 21:46 گفت:

ميگم ميخواين چند تا ديگه براش جک بسازيم

Mohammadhadi در 16/9/1392 | 21:39 گفت:

کار زشتیه ولی خداوکیلی( مسي تنها نيست"هاشم اول")خیلی باحال بود

Mohammadhadi در 16/9/1392 | 21:39 گفت:

کار زشتیه ولی خداوکیلی( مسي تنها نيست"هاشم اول")خیلی باحال بود

shima در 16/9/1392 | 21:33 گفت:

البته این درسته که مسی بازیکن بزرگی نیست ولی مردم با این کارشون باعث شدن که مسی فک کنه ملت همه بی ادبن!و توی بازی اگر به ما گل بزنه از ته دل خوشحال میشه که حال یه ملت بی ادبو گرفته!!!!!!!!

milad در 16/9/1392 | 21:33 گفت:

داش رضا عصباني نشو خونسر د باش
خوشحال باش چلسي باخته

mehdi در 16/9/1392 | 21:15 گفت:

مسی که بازیکن نیست

Reza در 16/9/1392 | 21:05 گفت:

ای خدا ایرانیان چه گناهی کردن که از اون کشور پیشرفته ومرم با شعور زمان هخامنش به اینجا رسیدن.
طوری شده که جهانیان کشورهای عربی حوضه خلیج فارس رو بیشتر ما قبول دارن

Reza در 16/9/1392 | 21:02 گفت:

چهارسال قبل کامران نجف‌زاده رفت با مسي مصاحبه کنه، مسي گفت ايرانو نميشناسه و مصاحبه نکرد. الان بايد بيک زاده طوري بزنتش که که قيافش شبيه دفاع راست فوتبال دستي شه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
معلوم کسی که تو کشور پیشرفته ای مثل آرژانتین واسپانیا توپ میزنه نباید یه کشور جهان سوم که بعضی از مردمونش(مانند همینا که این کامنت هارو گذاشتن) هنوز تو زمان عصر حجر موندن و شعور درست حسابی ندارن رو بشناسه

محمد مهدی در 16/9/1392 | 20:47 گفت:

انصافا این خبرنگارا تا یه چیز میبینن شروع میکنن به بزرگنمایی و جنجال کشوندن باور کنید انقد که بعضی از دوستان عصبانی هستن اوضاع خراب نیس چندتا احمق که نمیدونن فرهنگ چیه زر مفت زدن ولی اکثر کامنت ها کری خونی طبیعی و بدون توهینه

milad در 16/9/1392 | 20:44 گفت:

منچستريونايتد 0 - 1 نيوکسل
ساوتهمپتون 1 - 1 منچسترسيتي
ستوك سيتي 3 - 2 چلسي
ليورپول 4 - 1 وستهام فردا شبکه ورزش آرسنال اورتون 19:30

آرسنال 34

ليورپول 30

چلسي 30

منچسترسيتي 29

sadegh در 16/9/1392 | 20:42 گفت:

انصافا خیلی کم داخلشون توهین امیز پیدا میشه من که نیم ساعت طول کشید همشونو خوندم بعضی هاشون واقعا روده بری بود از همه باحال تر قرار فردا شب تو صفحه ادین ژکو.

milad در 16/9/1392 | 20:40 گفت:

نقل قول : وقتی امار بیکاری انقدر بالا باشه که خیلی از مردم نصف روزشونو تو فیس بوک سپری میکنن همین میشه دیگه.ما فرهنگ فیسبوک رو هم نداریم! همه همدیگرو میشناسن مثل دهات .کلا حریم شخصی هم وجود نداره. بعد میگن جهان سومی نیستیم.انصافا هم نیستیم جهان چهارمی هستیم!
در ضمن فکر میکنم پستت پاک شه! چون از منبع ایرانی کپی کردی!


پاسخ شما : منبع معتبر ايرانيه منظورت رو نفهميدم من خواستم بگم چرا ايران با فرهنگ عظيم همچين کاري کرده يعني چه منبع ايرانيه

آرین در 16/9/1392 | 20:11 گفت:

وقتی امار بیکاری انقدر بالا باشه که خیلی از مردم نصف روزشونو تو فیس بوک سپری میکنن همین میشه دیگه.ما فرهنگ فیسبوک رو هم نداریم! همه همدیگرو میشناسن مثل دهات .کلا حریم شخصی هم وجود نداره. بعد میگن جهان سومی نیستیم.انصافا هم نیستیم جهان چهارمی هستیم!
در ضمن فکر میکنم پستت پاک شه! چون از منبع ایرانی کپی کردی!

محمد مهدی در 16/9/1392 | 19:26 گفت:

سلام
اینجوری هم که ورزش سه گفته نیست من اکثر اون کامنت هارو خوندم بعضی ها توهین آمیز بود ولی بعضی ها کری خونی طبیعی بود و خیلی ها هم مودبانه حرف زدن و ابراز علاقه کردن ورزش 3 فقط نیمه خالی لیوان رو دیده...

milad در 16/9/1392 | 19:26 گفت:

نقل قول : كار زيبائي نيست.احتمالا اين دسته افراد يا ايراني نيستن يا آدم!
خيلي حركت زشتي بود.


پاسخ شما : آدم
آدم

milad در 16/9/1392 | 19:24 گفت:

ساوتهمپتون 1 - 1 منچسترسيتي
استوك سيتي 1 - 1 چلسي
ليورپول 1 - 0 وستهام

همگي پایان نیمه اول

milad در 16/9/1392 | 19:21 گفت:

اگه تونستيد بريد با کامنت هاي خودتون اين جملات توهين آميز رو بي اثر کنيد وايران را بهتر نشان دهيد

ناصر در 16/9/1392 | 19:13 گفت:

كار زيبائي نيست.احتمالا اين دسته افراد يا ايراني نيستن يا آدم!
خيلي حركت زشتي بود.

شاهين در 16/9/1392 | 19:05 گفت:

واقعا برای اون عده متاسفم ... هنوز فرق کری و توهین رو نمی دونند !!!! واقعا شرم آوره

masoud mahmudpur در 16/9/1392 | 19:02 گفت:

آبروریزیه.ولی خداییه بعضی از همین کامنتا خنده دار بودن

Vishka در 16/9/1392 | 18:55 گفت:

با این کاراشون تازه استرس هاشم بیگ زاده و کل تیم رو بیشتر میکنن

جای تاسفه . آبروی ملتو بردن

majid در 16/9/1392 | 18:53 گفت:


بهترین جمله رو همون زایتسف گفته. حرفش عین واقعیته ("متاسفم که بزگترين تفريح ايرانيان توهين به ديگران است!")

میثم محمودی در 16/9/1392 | 18:50 گفت:

آرژانتین لحمون میکنه

milad در 16/9/1392 | 18:41 گفت:

البته مسي نمي دونه اين افراد چه ميگن ولي سنگين باشيم خيلي بهتره

میلاد در 16/9/1392 | 18:33 گفت:

واقعا شرم آوره!!!
هر بلایی سرمون بیا حقمونه