تازه وارد

نویسنده: حسن

وبلاگ من
نویسنده: حسن
سلام به ارسنالی های عزیز من حسنم. 20 سالمه.دانشجوی رشته دامپزشکی.از 11 سالگی طرفدار ارسنالم. همچنین به ورزش های تنیس و والیبال هم خیلی علاقه دارم.
کل بازدید: 2,247 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تازه وارد

سلام به شما ارسنالی های عزیزمن حسنم.این اولین پستیه که میذارم.
فقط میخواستم یه عرض ادبی کنم.
در اخر هم همواره پیروز و سلامت و ارسنالی باشین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 9/11/1391 | 16:30 گفت:

خوش اومدی

محمد يزداني در 9/11/1391 | 08:14 گفت:

سلام آقا حسن.خوش اومدی.یه شمالی دیگه به جمع آرسنالیها اضافه شد.
امیدوارم قدمت به آرسنال بسازه.
آرسنالی هستس یا ونگری؟
من از هر دوتا خوشم میاد ولی آرسنال یه چیز دیگست!!!

علی در 9/11/1391 | 00:46 گفت:

خوش گلیپسن توپچیلار کافسینه
.
.
خوش اومدی

ehsan zoola در 8/11/1391 | 22:28 گفت:

خوش اومدی حسن جون

alireza 9 در 8/11/1391 | 22:11 گفت:

خوش اومدی توپچی

میلاد آرشام در 8/11/1391 | 22:07 گفت:

خوش اومدی گانر!

توپچی جنوب در 8/11/1391 | 21:47 گفت:

به جمع توپچی های ایرانی خوش اومدی
اومیدوارم با حضور در اینجا از آرسنالی بودنت لذت ببری مثل من.

amir در 8/11/1391 | 21:32 گفت:

wellcome به هیمالیا خوش اومدیییییییی(
---------------------------------------------------------------------------------------
هفتما (!!!!) اگه به جای پست این مطلب رو روی دیوار مینوشتی بهتر بود
----------------------------------------------------------------------------------------------
داداش گلم شما که خودت سر هیچ و پوچ پست میزنی چیزی نیست
وتا میبینی پستای گزارش بازی حذف میشن دیگه پست گزارش نمیزنی چیزی نیست
این بیانگر عشق و علاقه شما به بازدید است
حالا این بنده خدا یه بلاگ گذاشته ها ببین چه میکنی!!!!!!!

سید محمد رضا در 8/11/1391 | 20:10 گفت:

سلام اولا که خوش اومدی
دوما هم خیلی خوش اومدی
سوما بازم خوش اومدی
چهارم اون لینکی رو که نیاز داشتی برای تغییر قسمت درباره من روی دیوارت گذاشتم.
پنجما بازم خوش اومدی
ششما باز خوش اومدی
هفتما (!!!!) اگه به جای پست این مطلب رو روی دیوار مینوشتی بهتر بود.
به هر حال من بسیار خوشبختم از آشنایی باهات و امیدوارم که بهت خوش بگذره اینجا

سید حسین در 8/11/1391 | 19:59 گفت:

خوش گلدین.....!حسن جان ..انشا... خوش قدم باشی ما بازیکن بخریم ...یا علی

nima در 8/11/1391 | 19:54 گفت:

سلام خوش اومدی حسن جان!!!

Morteza Bauer در 8/11/1391 | 18:39 گفت:

داش حشن
..........................
ببخشید حسن

Morteza Bauer در 8/11/1391 | 18:37 گفت:

سلام داش حشن.خوبی؟
خوش اومدی توپچی جوان

tofigh در 8/11/1391 | 18:25 گفت:

حسن وارده سایت نشو خطرناکه خیلی خطرناکه حسن..سلام حسن خوبی حسن...حسن هرچی دوست داری از خودت بنویس حسن توی درباره من..حسن خطرناکه حسن..

ali-r در 8/11/1391 | 18:12 گفت:

مهدی افسرده:
حسن،بچه ها.....بچه ها،حسن
-----------------------------
مهدی ممنون از این معرفی کاملت

ali-r در 8/11/1391 | 18:11 گفت:

خوش اومدی

حسن در 8/11/1391 | 18:00 گفت:

یه سوال داشتم ازتون:این بخش درباره من چطوری باید پرش کنم؟
اگ جواب بدین ممنون میشم

Vishka در 8/11/1391 | 17:58 گفت:

خوش اومدی به سایت خودت توپچی

farshad khadem در 8/11/1391 | 17:45 گفت:

خیر مقدم حسن اقا خوش امدی

masoud mahmudpur در 8/11/1391 | 17:45 گفت:

خوش اومدی

jafar در 8/11/1391 | 17:44 گفت:

بسیار خوس اومدی

jafar در 8/11/1391 | 17:43 گفت:

بسیار خوش اومدی

مهدی افسرده در 8/11/1391 | 17:38 گفت:

حسن،بچه ها.....بچه ها،حسن

خوش اومدی