چرا ما اکنون اینجاییم ...!!!؟؟

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,420 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا ما اکنون اینجاییم ...!!!؟؟

در اینجا می خوایم بررسی کنیم و یکم تحلیل کنیم که چرا ما و تیم ما در این وضعیت قرار داره ؟؟؟؟(منظورم وضعیت بی جامی و نارضایتی هوادارا )
و این اولین کامنتم هستش (البته خیلی وقته تو سایت عضوم ولی کامنت نمیذاشتم ) فکر نکنم هیچ آرسنالی از خودش سوال نکرده باشه که چرا ما هر سال جز، تیمهای برتر اروپا و جهان هستیم ولی 8 سال که جام نمی بریم ؟؟؟ ما هر سال در لیگ قهرمانان اروپا هستیم و از گروهمون هم بالا میریم ولی بازم از جام خبری نیست ....
من فکر می کنم مشکل ما از اونجا شروع شد که بازیکنان بزرگمون رو فروختیم و مثل اینکه هنوزم میفروشیم . از سالهای اول شروع شد و ما گفتیم ونگر ما بهت اعتماد داریم . و بعد بازکنان بعدی که دیگه همه ی شما میدونید کیا هستن و نیازی به اسم بردن نیست و ما بر خلاف تیم های بزرگ دنیا بجای اینکه هر سال یک یا چند بازیکن بزرگ بخریم اونها رو فروختیم . و بعد دوباره گفتیم ونگر ما بهت اعتماد داریم ... و همینطور 8 سال گذشت و هنوز وضعیت همونطوریه ..... ولی خیلی ها دیگه اینکه ونگر ما بهت اعتماد داریم و گذاشتن کنار و دارن به واقعیت نگاه میکنن و میبینن که طی هشت سال هیچی بدست نیاوردند ...
همه ی ما میدونیم که مشکل مربیگری ونگر در آرسنال نیست چون خوب میدونیم که یکی از بهترین مربیان فوتبال دنیاست . مشکل مدیریت باشگاه آرسنال که در واقع در دست ونگر میچرخه بیشترش و دیگه بقیه رو هم میدونید . 
اما دستاوردهامون :
15 سال که تو باشگاه های اروپا حاضریم بصورت پیاپی : اما واقعا چند تا باشگاه بزرگ دنیا رو میشناسید که 15 سال پیاپی تو اروپا حاضر بودن و هیچ بار قهرمان اروپا نشدن ؟؟؟
8 سال که تو لیگ جزو 4 تیم برتریم : چند تا تیم میشناسید که تو لیگ جز، 4 تا بودن و قهرمان نشدن ؟؟؟

من فکر میکنم اشتباه از ما طرفدارهاست چون هر بار که بازیکنانمون رو فروختیم دوباره تابلو نوشتیم که wenger we trust you و این کارو 8 سال ادامه دادیم . 
ما به ونگر اجازه دادیم هر تصمیمی که می خواد بگیره
ما به ونگر اجازه دادیم که بازیکنان رو بفروشه
ما اجازه دادیم که ونگر مدیریت باشگاه رو از جمله میزان حقوق و دستمزد بازیکنان و همه خریدهای باشگاه رو در دست بگیره ...
من فکر میکنم دین اولیه باشگاه آرسنال به ونگر رو با 8 سال جام نگرفتن و سر کار نگه داشتن ونگر ادا کردیم ...


این مقاله برای مخالفت با ونگر نیست . برای انتقاد از سیستم امروز باشگاه آرسناله و کسانی که باشگاه رو دوست دارند حتما انتقاد میکنند چون بهترین رو برای باشگاه میخوان و البته این مقاله خیلی بزرگتر از اینه ولی فقط یه کمش رو نوشتم.
درود بر آرسنالیهای و آرسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 8/11/1391 | 22:30 گفت:

تئو با تمدید خودش این نوار فروش بازیکنان بزرگ رو پاره کرد ...روزای خوب نزدیکه توپــــــــچی

siamak در 8/11/1391 | 21:43 گفت:

محمد مهدی مگه پرسی از اول اومده دنیا هر بازی ک کرده گل زده؟؟؟؟؟؟
وقتی جوون بود گل میزد خدایی؟اونوقت یاد نیس داداش؟همه ی تیم رو دست هانری بود؟
ژیرود هم جا بیافته مطمئن باش عالی میشه.شک نکن فصل بعد میاد واسه اقای گلی البته اگه مصدوم نشه و همینجور پیشرفت کنه

خیلی از رسانه ها خیلی از کسا و دوستان و حتی بچه های اینجا میگن ارسنال میبازه با بایرن ولی امیدوارم و دلمم روشنه.فقط ببریم این تیمو برم همشونو ضایع کنم یعنی اگه بایرن رو ببریم....فقط منتظرم دیگه
توپچی جنوب قبول دارم حرفتو

توپچی جنوب در 8/11/1391 | 21:34 گفت:

اول بگم كه به بلاگ نویسی خوش اومدی
تو دست آورد هات, یه ورزشگاه مدرن با آخرین امكانات و در سطح جهانی كه لایق یك تیم بزرگ و جهانی هست رو اضاف كن.
بعد یك سوال مهم رو هم به مقاله ات اضاف كن.

چرا ما از سال 98 تا 2005 ستاره هامون رو نمیفروختیم و ستارها رو به تیممون اضاف میكردیم ولی از اون سال تا همین تابستون ستاره ها رو میفروختیم???

به نظر من با برطرف شدن مشكلات مالی و با تمدید كردن طولانی مدت اسكلت اصلی تیم و اضاف كردن چند بازیكن در سطح بالا و با كیفیت در پست دفاع و هافبك دفاعی ویه مهاجم با تجربه مثل داوید ویا به تیم میتونیم به این دوران بی جامی پایان بدیم و با سری بالا باز بگیم ونگر ما بهت اعتماد داریم.


در كل مقاله خوبی بود یه انتقاد منطقی از شرایط تیم مرسی بابت پستت محمد هادی بیشتر پست بده تا استفاده كنیم

محمد مهدی در 8/11/1391 | 21:12 گفت:

در مورده پست باید بگم کاملا درسته. ما اجازه دادیم ونگر تیم رو نابود کنه.سیامک جان ناراحت نشو ولی جوگیری داداش. جیرود تازه بعده ۲۵ تا بازی داره جا میوفته بعد تو میگی از پرسی بهتر میشه؟؟؟؟ در مورده بایرن منم دلم روشنه و خیلی امید دارم ولی هوب من کلا امید دارم

siamak در 8/11/1391 | 20:47 گفت:

روسیچکی ک اومده رو فرمم هست اگه ارتتا هم بیاد خیلی تیممون بهتر میشه
تازه ژیرود داره جا میافته
مطمئن باشید از اون پرسی بی همه چیز بهتر میشه
بنظرم من دفاع چپ و راست تیم ضعیفه سانیا خیلی حرکت میکنه همیشه بشتش خالیه و دیر هم برمیگرده
گیبس واقعا بازیکنه خوبیه خیلی خوشم ازش میاد و تکنیکی هم هست ولی بنظرم از نظر دفاعی ضعیف
دفاع هامون قلدر باشن واقعا خیلی موفق میشیم.
هافبک هامونم خوبن مخصوصا سنتی
امیدوارم ارتتا زودتر برگرده
کاش با بایرن برسه
میدونمــــــــــــــ الان ی چی بگم میگین احساساتیه و کشکی حرف میزنه ولی بزنم ما بایرن رو میبریمــــــ(تو لندن گل نخوریم ی گل یا دوگل بزنیم میبریم البته نیاز به دفاع های خیلی قویی داریم ک تو تیم موجود نست)
نمیدونم چرا ولی دلم روشنه
بنظر شما بازی بایرن چیکار میکنــــــــــــــــــیم بچه هااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali heidari در 8/11/1391 | 19:41 گفت:

ok

سید محمد صادق موسوی در 8/11/1391 | 19:37 گفت:

ایول تاتی حذف شد (یکی کمتر بهتر)http://arsenal.ir/images/smile/1.gif

sepehr najafian در 8/11/1391 | 19:28 گفت:

تاتي باخت و حذف شد.

سید محمد صادق موسوی در 8/11/1391 | 18:49 گفت:

یه خبر خوب!! لییدز تا الان از تاتی دو بر یک جلو هست
http://arsenal.ir/images/smile/11.gif

sepehr najafian در 8/11/1391 | 18:43 گفت:

فروش بازيکن همينجا با تمديد وولکات به پايان رسيده.بازيکنامون همه قرارداداشونو تمديد کردن.
سانتي پولدي و ژيرود که تازه اومدن.
هسته ي بريتانيايي که تمديد کردن.
فقط مونده سانيا که احتمال فروشش هست.ولي قطعا يه جايگزين مناسب مياريم.