بایرن پیروز است اما ...

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,418 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بایرن پیروز است اما ...

چگونه آرسنال می تواند از سد بایرن مونیخ بگذرد.باید به این واقعیت اشاره کرد که بایرن مونیخ یکی از بهترین و آماده ترین تیم های شاید 20 سال اخیر خود را در اختیار دارد و از نظر آمار و ارقام آرسنال حرفی برای گفتن در مقابل این تیم نخواهد داشت . اما فوتبال را آمار و ارقام تعیین نمی کنند و این است جذابیت آن و در اینجا به راهکارهایی که آرسنال برای پیروزی بر بایرن نیاز دارد می پردازیم

1: مالکیت : پس از بارسلونا دو تیم بایرن و آرسنال بیشترین مالکیت توپ را در اروپا در اخیتار دارند و شاید یکی از مهمترین فاکتورهای پیروزی در این بازی مالکیت بیشتر توپ باشد.

2. سرعت : واقعیت این است که بایرن تیم بسیار سریعی است اما اگر یک گزینه در برتری آرسنال به بایرن باشد به سرعت خط هجوم این دو تیم بر می گردد که آرسنال با داشتن تئو ولکات یکی از سریعترین خطوط حمله اروپا را در اختیار دارد . هر دو تیم از لحاظ سرعت بازی بسیار سریع بوده و بسیار به هم شباهت دارند.

3. تاکتیک : باید توجه داشت که تیم های آلمانی بسیار تیمهای تاکتیک پذیر و فوتبالی پر از دستورات تاکتیکی را اجرا می کنند و شاید بایرن سرآمد این تیمهاست . بایرن بیشتر مبتنی بر جایگیری صحیح بازیکنان در خط هجوم بازی می کند و این کار را بسیار بی نظیر و صحیح انجام می دهد در حالی که آرسنال بیشتر بر جابجایی بازیکنان و استفاده از تاکتیکهای متنوع در هجوم که بسته به تیمهای مقابل نیز دارد .

4. ضریب اشتباه : نمی شود منکر این شد که آرسنال در بین تیم های بزرگ اروپایی یکی از پر اشتباه ترین خطوط دفاعی و شاید پر اشتباه ترین آن را در اختیار داشته باشید و بایرن تاکنون یکی از بی نظیرترین آنها را در اختیار داشته است . و اگر آرسنال نتواند این ضریب اشتباه را در بازی با بایرن به حداقل برساند قطعا بازنده ی این دوئل خواهد بود.

5. انگیزه : بایرن همیشه تیم با انگیزه ای بوده و هست اما قطعا می شود آرسنال امروز را با جک ویلشر به عنوان آرسنالی با حداکثر انگیزه دانست و این هشدار را به تیم رقیب داد که نمی شود آرسنال را تیم بازنده ای از پیش تعیین شده نامید .

( من معتقدم بر خلاف اکثر اعتقادات آرسنال حداقل به نیمه نهایی این جام می رسد و این فقط یک نظر است نه یک پیشگویی . به امید پیروزی آرسنال)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آریا در 28/11/1391 | 23:31 گفت:

اشتباه دفاع تنها به آمار گلهای خورده بر نمیگرده و دوستی که این آمار رو گذاشته به این نکته توجه داشته باشه گلهایی که بر اثر اشتباه مسلم دفاع اتفاق میفته تا گلهایی که بازیکنان تیم حریف بصورت تاکتیکی وارد دروازه میکنند متفاوته..

آریا در 28/11/1391 | 23:29 گفت:

با تشکر از پست های بسیار زیبا
اول اینکه هیچکس در فوتبال در ابتدا برنده نیست ... اینها رو بر اساس آمار نوشتیم نه اینکه بیایم بگیم بایرن برنده بازیست.
دوم اینکه یک عده نوشتن که فهمیدیم کدوم طرفی هستی دیگه واقعا نشانه ی بی سوادی از سطح فوتباله ...
اینکه اینجا یک مقاله می نویسیم دلیل اینکه یک سری آمار رو ارائه میدیم و این آمار به نفع تیم حریفه که دلالت بر مخالفت با این آرسنال نیست و قرار نیست این آمار برنده بازی رو تعیین کنه...
بعد اگر طرفدار آرسنال نبودم مگه بیکارم بیام اینجا وقتمو تلف کنم مقاله بزنم...
و دوست عزیز ما همه طرفدار آرسنال هستیم و اگه از یک مقاله خوشت نیومد و یا توش اشکالی دیدی بهتر به مقاله بپردازی نه به شخصیت کسی توهین کنی.
اون دوست عزیزی هم که نشوته کامنتش پاک شده باید بگم که اصلا هیچ کامنتی پاک نشده ...

:

ehsan zoola در 28/11/1391 | 18:08 گفت:

به نکات خوبی اشاره کردی اما اصلا عنوان مناسبی رو براش انتخاب نکردی

farshad در 28/11/1391 | 17:51 گفت:

حالمون رو بهم زدی اول هفته ای با این پست گذاشتند
شما که میگی بایرن پیروز است پس بشین وپیروزی شو تماشا کن
ما هر چقدر هم ضعیف باشیم دیگه از باته بوریسف بلاروس 3 تا گل نمیخوریم

مهرداد در 28/11/1391 | 15:40 گفت:

کپی داشتمش دوباره پیست کردم

مهرداد در 28/11/1391 | 15:38 گفت:

آریا:
جوابتو با آمار منطقی دادم که دفاع ما چندمه و ...
کامنتمو پاک کردی
باریکلا
معلوم شد کدوم طرفی هستی

مهرداد در 28/11/1391 | 15:19 گفت:

آریا:

دوست عزیز اگه درست نگاه کنی منظور من بین تیم های بزرگ اروپایی بود . مثلا بارسلونا .. رئال .. منچستر .. بایرن ..
----------------------------------------------------------------------------------
بارسلون تو لیگ در هر بازی به طور متوسط 1.13 گل خورده
منچستر تو لیگ در هر بازی به طور متوسط 1.2 گل خورده
بايرن تو لیگ در هر بازی به طور متوسط 0.31 گل خورده

آرسنال تو لیگ در هر بازی به طور متوسط 1.11 گل خورده
پس از لحاظ گل خورده و دفاع درسته اول نیستیم
ولی آخر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته با توجه به سطح تیم های لیگ برتر باید این عدد رو هم تقسیم بر 2 بکنی تا معادل بوندسليگا
و تقسیم بر 4تا معادل لالیگا بشه
----------------------------------------------------------------------
ولی نتیجه بازی رو ارقام تعیین نمیکنه
و باز هم میگم
نتیجه ی این بازی رو حمله تعیین نمیکنه بلکه ضد حمله تعیین میکنه

mansour در 28/11/1391 | 14:58 گفت:

پستتو حذف کن حالمونو بهم زدی .تو که مطمئنی بایرن میبره مشخصه به چیا فکر میکنی
تو مثل طرفدارهای بایرن سطح بینی و فقط نتایج لیگ رو ملاک قرار میدی .ارسنال تو لیگش با منچستر سیتی و چلسی و تاتنهامو منچسترو لیورپولو ... بازی میکنه اما بایرن چی ؟
بازیکنانن بایرنم همه پیر پاتالن کجا سرعتی بازی میکنن؟
فوتبال ارسنال کجا بایرن کجا ؟

آریا در 28/11/1391 | 13:27 گفت:

و دوستانی که میگن لیگ مسخره ی آلمان باید مد نظر داشته باشند که سه تیم آلمانی فعلا همه ی رقبا رو پشت سر گذاشتن در مرحله ی گروهی
دورتموند هم رئال رو در هم کوبید و هم منچستر سیتی و هم آژاکس
بایرن هم که کارش معلوم بوده
شالکه هم که خود آرسنالمون رو یه جورایی تحقیر کرد ...
اونم شالکه ای که این فصل اصلا وضعیت خوبی نداره...
پس سعی نکنیم با تحقیر لیگ آلمان تیم خودمون رو بالاتر بکشیم .
اما پیش بینی من این بوده.
رفت آرسنال 1 - 1 بایرن
برگشت بایرن 1- 4 آرسنال

آریا در 28/11/1391 | 13:24 گفت:

مهرداد :
آرسنال از نظر گل خورده و خط دفاع تو لیگ سوم و چهارم هست
(چطوری حساب کردی که تو اروپا آخریم من که نفهمیدم)
..................................................................................

دوست عزیز اگه درست نگاه کنی منظور من بین تیم های بزرگ اروپایی بود . مثلا بارسلونا .. رئال .. منچستر .. بایرن ..

مهرداد در 28/11/1391 | 12:01 گفت:

آرسنال در بین تیم های بزرگ اروپایی یکی از پر اشتباه ترین خطوط دفاعی و شاید پر اشتباه ترین آن را در اختیار داشته باشید

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------
آرسنال از نظر گل خورده و خط دفاع تو لیگ سوم و چهارم هست
(چطوری حساب کردی که تو اروپا آخریم من که نفهمیدم)
و همچنین از نظر تعداد پاس های صحیح دوم هست
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن هر تیمی که مالکیت توپ رو کمتر در اختیار داشته باشه قطعآ برنده بازی هست !!!

این حرف رو به خاطر بازی سلتیک یوونتوس و بقیه ی بازی های این دوره
یا بازیهای چلسی تو دور قبل نمیزنم

اینو برای این میگم چون نتیجه ی این بازی رو حمله تعیین نمیکنه بلکه ضد حمله تعیین میکنه

علی قاسمی در 28/11/1391 | 10:10 گفت:

سلام
در مورد دو تا قضیه شاید با تو هم عقیده نباشم

1 - آرسنال به دلایل مختلف شانسش از بایرن کمتره اما اینکه میگی هیچ شانسی با توجه به آمار نداره اشتباست...
2 - در مورد گزینه هات هم باید این رو اشاره کنم که بیشتر از همه اعتماد به نفس و نترسیدن و جو گیر نشدن میتونه تیم رو کمک کنه و تیم به اون نیاز داره ... و همه این چیزهایی که بالا گفته شد در صورتی محقق میشه که تیم نترسه ....

مرسی داداش از این پست خوبت

::Mostafa:: در 28/11/1391 | 08:22 گفت:

آرسنال بلكبرن
ليست كانالهاي پخش كننده بازي


http://upcity.ir/images/24818503301509660325.png

امیر صفای نیکو در 28/11/1391 | 08:07 گفت:

پستت بد نبود.تا حدی موافقم.در بحث انگیزه معمولا تیم های جوووون تر به دلیل به چالش کشیدن خودشون انگیزه بیشتری دارن.غیر این بود آرسنال میشد لیورپول دوم.هر چقدر هم که جوون خریدن ولی انگیزه ندارن.الان تو اروپا حذف شدن.پس انگیزه ما حتما بیشتره...

farshad khadem در 28/11/1391 | 07:23 گفت:

تشکر اریان عزیز بایزن مونیخو وهواداراشو شگفت زده میکنیم .

masoud mahmudpur در 28/11/1391 | 05:07 گفت:

با حسین موافقم

رسول در 28/11/1391 | 02:14 گفت:

داش حسین درود ارواح مقدس توپچی بر تو باد.................

نباید این بایرن رو بزرگ کرد......

HOSSEIN در 28/11/1391 | 01:27 گفت:

درود بر رزمندگان توپچی

برد برد تا cl (شعار جدید توپچی ها)

HOSSEIN در 28/11/1391 | 01:24 گفت:

این یک نمونه عالی امید که کمی هم در آن اغراق هست:


من میگم صعود میکنیم میریم 4 تیم.با لطف خدا و کمک بروبچ میریم فینال اما تو ویمبلی تو یه بازی احساسی و دراماتیک در حالی که تا دقه 80 2-1 از حریف ملعونمون جلوییم با زدن دو گل در دقایق 89 و 92 توسط ژیرو و ولکات 4-1 میبریم و هم ناکامیامونو پایان میدیم و هم مهمترین افتخارو به ویترینمون می افزاییم تا ویترین تکمیل بشه.

والسلام نامه تمام.

والا با این نوناشون

HOSSEIN در 28/11/1391 | 01:23 گفت:

بایرن غلط کرده. اولا اونا خیلی فک میکنن قرعه راحتیه واسشون پس غرور صعود حتمی دارن که غروری کاذبه و 100 البته به نفع ماست.(ای خدا بزنیم صافشون کنیم این جیگرم خنک شه.چهارتا تیم ..خمی لیگ ..خمی تر آلمانو دارن فرت و فرت میبرن فک میکنن چه خبره؟!!!)

دوما اینکه تمرکز نیم فصل اولو ندارن چون بحث گواردیولا پیش اومد.

سوم اینکه بعد از اون تعطیلات بسیار زیادشون اولین محک جدیشون جلوی ماست و این میتونه خیلی واسشون بد باشه.
چهارم بایرن کجا دفاع خوبی داره؟!!!! مگه لیگ قهرمانان مثل لیگ مزخرفشونه؟!!!تو لیگشون تو اون همه بازی فقط 7 تا خوردند؟!!همه فک میکنن چه خبره؟!!!بابا همینا تو لیگ قهرمانان 6 تا گل خوردن و صعودشون به عنوان تیم اول کمی با خطر مواجه شد و اونا تو هفته آخر اول شدند.

اینقدر خودمون بزرگش کردیم که حالا خودمون ازش میترسیم. بایرنم تیم شاخی نیست.ما و دورتموند تقریبا یه جورایی شبیه بهم بازی میکنیم یه بارم تیم هانکس درست و حسابی جلوی بایرن بازی نکرده همش یا باخته یا زورکی مساوی کرده.امسالم تو آلیانس دورتموند بایرنو پوکونده بود.بابا میبریم روحیه هم خوب چیزیه خدئیش حالا هرچقدر تیم حریفتون هم خوب باشه (منظورم بایرن نیستا )خودتون و تیمتونو دست کم نگیرین.مگه پارسال میلانو ندیدین؟شاهکار های عجیب و غریب کم از تیم ونگرتو این چند سال ندیدیم.

امید آخرین چیزیست که از یک انسان گرفته میشود.شما که امیدتونو از دست دادین دیگه چی دارین؟!!!

مهدی افسرده در 28/11/1391 | 01:05 گفت:

فقط باید صبر کرد

ایشاا... همه چی به سود ما بشه