why welbeck ????

نویسنده: آریا

وبلاگ من
نویسنده: آریا
عاشق فوتبال هستم و همچنین آرسنال . خیلی دوست دارم یه روزی مربی فوتبال بشم .
کل بازدید: 39,557 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

why welbeck ????

چرا ونگر ولبک رو انتخاب کرد ؟؟؟


بر خلاف نظر بسیاری از دوستان من فکر میکنم ولبک بهترین خرید آرسنال در این فصل در کنار کالوم و الکسیس بوده است ....

ونگر از قبل تصمیم خود را گرفته بوده و بقیه ی اسم ها فقط رسانه ای بودند ... ولی چرا ولبک ؟
ولبک عمق دیگری به خط حمله ی آرسنال خواهد داد و آرسنال قادر خواهد بود تاکتیکهای متفاوتی را در خط حمله پیاده کند ... تصور اینکه آرسنال در ضد حمله با سه بازیکن بسیار سریع چون ولکات و الکسیس و ولبک چه خواهد شد بسیار جالب است... تاکتیکی که مدتهاست بخاطر مصدومیت های زیاد ولکات و کندی مهاجمین نوک آرسنال بسیار کم اجرا شده ... 
سه بازیکن همچون ولکات و الکسیس و ولبک که هم میتوانند بعنوان مهاجم هدف و هم بعنوان استریکر و وینگ بازی کنند اجازه ی تغییر سریع پست و جابجایی فوق العاده ای به خط حمله خواهد داد ..... در واقع ولبک آپشن های تاکتیکی آرسنال را بالا خواهد برد و ژیرود برای بازیهای فیزیکی و ولبک برای بازیهای سرعتی قابلیت اتعطاف خاصی را به بازی آرسنال اضافه خواهد کرد.

اما خارج از بحث تاکتیکی باید گفت که ولبک با 23 سال سن بسیار بازیکن با تجربه ایست که هم در اروپا و هم در انگلستان تجربه کافی در بازیهای بزرگ را دارد و این بسیار مزیت بزرگی برای تیم امروز آرسنال می باشد ..
در با استعداد بودن ولبک شکی نیست و شکل حرکات و سرعت واین بازیکن شاید ما را به یاد آنری بیاندازد ... 

من اطمینان دارم که ونگر از پیش از اینها قصد خرید ولبک را داشته است و تا جایی که هواداران آرسنال او را می شناسند او مرد تصمیمات لحظه ای نیست و تصور آرسنال با سرعت وحشتناک الکسیس و ولکات و ولبک و بازیسازیهای اوزیل و رمسی برای تیم های درجه یک فوتبال اروپا کابوسی خواهد بود ...

اما آیا ونگر میتواند این بازیکن جوان و در عین حال باتجربه را به یک ستاره تبدیل کند ؟
با توجه به سابقه ی آرسن ونگر این جواب قطعا مثبت است ... 

اما باید اشاره داشت که نیاز به زمان یکی از عوامل نشان دهنده ی این خرید آرسن ونگر خواهد بود ...

لطفا نظر بدید ...

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین در 12/6/1393 | 10:20 گفت:

بحث، بحث ولبک نیست بحث اینه که اگه قرار بود خرید کنیم میتونستیم انرژیمونو بذاریم رو هافبک دفاعی نه مهاجم. چند تا گزینه هافبک دفاعی از دست دادیم ما! ولبک که نمیتونه جلو گل خوردن تیم بگیره

محمد حسین در 12/6/1393 | 10:11 گفت:

نقل قول : این ترکیب رو تصور کنین!

...............................................ژسنی.................................

....گیبس...............کوش......................................مرتساکر.................دبوشی


................................ویلشر...................رمزی..................................
..............................................اوزیل........................................


..............الکسیس................................................ولکات.................
..........................................ولبک...........................................پاسخ شما : داداش ترکیب شما یه سولاخ گنده داره اونم اینه که هافبک دفاعی توش نیست و تصور تیم بدون هافبک دفاعی خیلی وحشتناک میشه.
همین جوریش با یه دونه هابک دفاعی مثل فلامینی یا آرتتا ضد حمله های ناجور میخوریم حالا فکر کن همونم نباشه!!!!
این میشه مثل بازی با استون ویلا اولین بازی فصل قبل تو خونه که اگه یادت باش یه دونه زدیم بعد با سه تا کیسه شدیم و شانس هم آوردیم که بیشتر نخوردیم. تقریبا همچین ترکیبی بود
نمیشه که هر چی بازیکن خوب داری بچپونی تو زمین. اگه این طوریه سانتی جا نشد بذارش دروازه

amin در 12/6/1393 | 05:36 گفت:

خبر بد اینکه ولبک مصدوم شد!!!!!!!!!!!!!!!!! من شک دارم چلسی برای باشگاه ما سحر گرفته باشه o:

Mahmoud هنر در فوتبال در 11/6/1393 | 23:45 گفت:

خوبه خرید خوبیه.فقط ژسنی رو بذاره کنار بهتر میشه تیم

Richard George در 11/6/1393 | 22:42 گفت:

cuze there are nobody QUALITY

Whirlwind در 11/6/1393 | 22:40 گفت:

در مورد بلرین من تا به حال بازیشو ندیدم و نمیتونم در مورد کیفیت فنیش نظر بدم ولی اگه جزو لیست تیم برای این فصل باشه خیلی خوبه و اینجوری حداقل یک جایگزین برای دبوشی داریم.
در مورد اوزیل هم باید بگم با وجود اینکه خیلی از بچه ها قبولش دارن باید بگم بازیکنی که بی انگیزه و بی رمق بازی میکنه باید نیمکت نشین بشه تا برای گرفتن جایگاهش بجنگه . به عقیده من اوزیل افت شدیدی داشته حالا هر دلیلی که میخواد داشته باشه و قطعا یرای هوادارن قابل توجیه نیست نحوه ی بازی اوزیل ( کند . پر اشتباه . نداشتن جنگندگی . ضعف شدید در کارهای دفاعی و نداشتن انگیزه ) اینها از نظر من نکته های منفی در مورد اوزیل هستش .چیزی که در مصاحبه ی اخیرش که همینجا قرار داره ازش پرسیده شده و نظرش رو در مورد این انتقادات پرسیدن.
من یک مثال میزنم اونم اینه که با توجه به وضعیت فعلی تیم اگر من مثلا از بین اوزیل و فلامینی حق انتخاب داشته باشم قطعا فلامینی رو انتخاب میکنم هر چند از نظر قابلیتهای فنی اوزیل بهتر هستش ولی فلامینی با وجود اینکه یه دوره از باشگاه رفت ولی با جون و دل و محکم بازی میکنه با وجود انکه از نظر فنی از اوزیل پایینتره ولی من به خاطر نحوه ی بازی انتخابش میکنم.
در مورد تاکتیک تیم هم همونطوری که گفتم و البته حامد **رنگی** تکمیلش کرد این قابل پیش بینی بودن تیم و 100 البته اینکه هافبکهامون خیلی کم شوت میزنن هستش و اینکه در هر شرایط و موقعیتی هافبکهامون پاس میدن حتی تک به تک (ضد حمله قبل اخراج دبوشی تو بازی با بشیکتاش) .

بهتره بعضی اوقات به جای پاسهای بی هدف و اضافی پشت محوطه جریمه حریف هافبکهامون شانس خودشونو تو شوت زنی امتحان کنن که قطعا نتیجه خواهد داد.

mohammad در 11/6/1393 | 22:05 گفت:

ديويد بکام اسطوره‌ي منچستر يونايتد اعتقاد دارد خروج دني ولبک از اين باشگاه بسيار تلخ است. او پيش‌بيني مي‌کند که ولبک يک خريد عالي براي آرسنال خواهد بود.

amin در 11/6/1393 | 21:53 گفت:

@حامد**رنگی**
کاملاً باهات موافقم
اولاً که شاداب نبودن تیم مطمئن باش به خاطر جام جهانی و از اون مهمتر بازی های فشردمون بوده .
شما نگاه کنید از اول فصل ما سه بازی بیشتر از تیمای دیگه داشتیم . یه رفت و برگشت با بشیکتاش و کامیونیتی شیلد با سیتی
توی بازی با لستر مشخص بود تیم خیلی خستس . خدا رو شکر این بار وقفه بازی های ملی خوب زمانی اتفاق افتاد . با بازگشت والکات خط حمله خییییلی زهردارتر میشه
این شوت زدن واسه خودمم سواله واقعا . هیشکی غیر از رمزى و والکات توی تیم شوت نمیزنه . خصوصاً اوزیل . این در حالیه که شوت زنی یکی از راه های خیلی خوب واسه گل زدن به تیمای دفاعیه . سانچز هم توی چند بازی که اومده تلاشش واسه شوت زنی بد نبوده . نا باشه از این شوتا!

حامد **رنگی** در 11/6/1393 | 21:30 گفت:

تو این چند بازی که ار آرسنال این فصل دیدم واقعا اون طراوت و شادی ادوار قبل نیست البته رییس مشرف به کل قضیه هستا ولی واقعا اگه

نگیم تمام حملات میشه گفت 90 درصد حملات ما شده یک به دو که اکثر اوقات جواب نگرفتیم ازش و توپ لو رفته متاسفانه.آخه من اصلا تو

کتم نمیره تیم شوت زنی نمیکنه

من در حدی نیستم بخوام بگم رییس داره اشتباه میکنه ولی واقعا اگه بخوایم با همین روند و این یک و دو های نصفه نیمه ادامه بدیم به

مشکل میخوریم آخه دیگه جوری شده همه تیمای دیگه دستمون رو خوندن وقتی توپ نزدیک محوطه دست جکی هست همه میدونن فکر و

ذکرش یک و دو هست (ولی واقعا نمیشه از گلی که فصل پیش زد با همین یک دوش با جیرود به نوریچ رو گذشت)

امیدوارم با پیوستن ولبک فاز هجومی خط حملمون رو عوض کنه وبا دیدن هم بازی زیبا هم شوت زنی تو تیم همراه باشه و دل همه هوادار

رو شاد کنن

مهدی در 11/6/1393 | 19:11 گفت:

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user22949/image/image/troll_football_image_b88dbf4715235819cdf5be89e85e09bf.jpg
دیود فن مویس

مهدی در 11/6/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : به گفته ی ونگر از امروز داخل تمرینات میاد احتمالا به بازی با سیتی میرسه

مهدی در 11/6/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : به گفته ی ونگر از امروز داخل تمرینات میاد احتمالا به بازی با سیتی میرسه

مهدی در 11/6/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : به گفته ی ونگر از امروز داخل تمرینات میاد احتمالا به بازی با سیتی میرسه

مهدی در 11/6/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : به گفته ی ونگر از امروز داخل تمرینات میاد احتمالا به بازی با سیتی میرسه

مهدی در 11/6/1393 | 19:09 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : به گفته ی ونگر از امروز داخل تمرینات میاد احتمالا به بازی با سیتی میرسه

aYaD در 11/6/1393 | 19:05 گفت:

ولبک بازیکن خوبیه!
فصل پیش جلوی رئال تو هر دو بازی فوق العاده بود
نمیخوام با کینگ آنری مقایسش کنم اما آنری هم وقتی از یووه اومد آرسنال اوایلش خیلی ها فک نمیکردن خرید جالبی باشه! ولی شد کینگ
برعکسشم هست! ژروینهیو تو تیم ما اوایل هر فصل خیلی خوب به نظر میومد اما وسط فصل فلج میشد اما الان یکی از بهترین بازیکنای سری آست
سن کمش، تجربه بازی های ملیش و انگلیسی بودنش خیلی خوبه
امیدوارم سال ها کون منچستری ها به خاطر یه اشتباه بزرگ دیگه بسوزه

حامد در 11/6/1393 | 18:51 گفت:

سلام.....چندتا بحث وجود داره اول اینکه یه مهاجم خریدیم حالا خوب یا بدش به کنار اما همچین کسی رو نداشتیم تو عمق پس یه اتفاق خوب پیش اومده حالا طراز اول نیست درست ولی اگه نمیومد بهتر بود؟؟؟؟؟؟؟؟ اما این جمله از متن بالا

"" تصور آرسنال با سرعت وحشتناک الکسیس و ولکات و ولبک و بازیسازیهای اوزیل و رمسی برای تیم های درجه یک فوتبال اروپا کابوسی خواهد بود ...""
دوست عزیزیم قربون شکلت برم یه جور حرف میزنی انگار بقیه تیما مترسک ها شدن بازیکناشون.ما ضد حملات همه ی تیمای اروپا شده کابوسمون از والکاتی میگی که هنوز نیستش حالا تا بیاد سر فرم باشه یا نه اصلا سر فرم برگشت این بنده خدا 4 بازی پی در پی نداره تو ارسنال

از اوزیل حرف میزنی که در حال حاضر هیچ تشریف داره 40 میلیون دادیم به اب تا الان حرف 2بازی نیست الان یک سال این وضعش شده
نمیخوام بگم چرا خریدیمش یا انتقاد از رییس یا هر فکری دیگه که میکنید منظورم اینه در حال حاضر نمیشه روش حساب کرد یعنی اینجور نشون میده

اما فارغ از هر خرید بحث اینجاست ایا رییس بش بازی میده یا میشه پولدی کمپل؟

الان که سانوگو نوک شده رییس هم راضی ازش به چه دلیل نمیدونم؟نگید شرایط بازی اینجور میشه که سانوگو باشه چون 90 دقیقه تو زمین

با نظر ارین موافقم اوزیل بره رو نیمکت رییس خیلی بش بها میده

نظرمو نقد کنید تا اشتباهاشو پیدا کنم


آرین در 11/6/1393 | 18:00 گفت:

@Whirlwind:
گزینه ی جانشین دبوشی,هکتور بلرینه که خیلی خیلی هم از جنکینسون بهتره و خیلی هم اینده داره.
با ترکیبت کاملا موافقم.به نظرم ونگر باید یه مدتی اوزیلو نیمکت نشین کنه تا برای رسیدن به ترکیب اصلی و گرفتن جایگاش بجنگه...

mohammad در 11/6/1393 | 17:52 گفت:

اومدن ولبک به ارسنال شدیدا من رو یاد رفتن استوریج به چلسی میندازه که تازه اونجا احیا شد .ولبک به یک بازیکن جدید تبدیل میشه منتظر باشید

Whirlwind در 11/6/1393 | 16:57 گفت:

بالاخره فصل نقل و انتقالات تموم شد و الان دیگه حتی اگرم بخواهیم نمیتونیم دنبال حل مشکلات باشگاه در خارج از اون باشیم و باید خیلی خوشبینانه (!) از بازیکنای فعلی انتظار موفقیت داشته باشیم. 100 البته میشد حداقل یک مدافع مرکزی میخریدیم که تو طول فصل از نظر کمی به مشکل نخوریم که متاسفانه من فکر میکنم به مشکل میخوریم .

قبل از شروع حرفم راجع به این فصل پیش رو اول به یک نکته مثبت اشاره میکنم و اونم افزایش بازیکنای برتانیایی تیم هستش که ضعف همیشگی آرسنال رو در سالهای قبل که گاها هیچ بازیکنی از بریتانیا در ترکیب اصلی تیم نبود رو برطرف کرده : چمبرز - گیبس - ویلشر - رمسی - جنکینسون - والکات - چمبرلین - ولبک ... که این اتفاق شاید بتونه حس وفاداری بیشتری رو در باشگاه ایجاد بکنه و همین وفاداری بتونه به موفقیت باشگاه منجر بشه.

اما نظر شخصی خودم نسبت به وضعیت کلی تیم ( با احترام به نظر تک تک دوستان خوبم ) :
از اول فصل تا به اینجای کار به نظر من با اون آرسنالی که همه اتنظار داریم فاصله ی نسبتا زیادی وجود داره :
خلاصه بگم تا به اینجای کار هیچ کدوم از بازیهایی که کردیم متاسفانه نه چشم نواز بوده و نه اینکه اون قاطعیتی که باید داشته باشه رو نداشته چه در نتیجه و چه در بازی (بازی اول بازیه باخته رو تو دقایق پایانی وقت اضافه به برد تبدیل کردیم . بازی دوم به سختی بازیه باخته رو مساوی کردیم و بازیه سوم که واقعا بد بودیم با لسترسیتی مساوی کردیم یعنی از 9 امتیاز فقط 5 امتیاز کسب کردیم ).
اما درمورد بازی با بشیکتاش باید بگم که این بازی بیشتر از اونچه که فکر میکردم سخت شد برامون و نه در بازی رفت خوب بازی کردیم و نه بازی برگشت ( منظورم بازیه کلی تیم هستش و نه بازیه بازیکن به خصوصی ) ولی خوشبختانه شرایط به نحوی مارو جلو برد که الان منتظر اولین بازی گروهی هستیم ...

من دلیل این شرایط بوجود اومده که آرسنال رو با ایده آل من فاصله داده و اصلا و ابدا برام راضی کننده نیست رو این موارد میدونم و امیدوارم به مرور زمان و هر چه سریعتر برطرف بشه و به طور خلاصه بگم :

1- کندی و سنگینی بازیکنان تیم و اینکه هنوز 100 % آماده نیستن
2-عدم استفاده از بازیکنان تو پستی که میتونن کارایی بهتری داشته باشن
3-گره خوردن بازی و اینکه ما به غیر از دادن پاسهای عرضی بی مورد و کسل کننده هیچ طرح دیگه ای رو برای گل زدن پیاده نمیکنیم
(میتونم بگم که تقریبا قابل پیش بینی هستیم )
4-با وجود داشتن موقعیتهای خطر زیاد رو دروازه ها آمار گلزنی خوبی نداریم
5-خیلی راحت گل میخوریم !!!
6- نبود جنگندگی و پرس ضعیف تیمهای حریف که این آزادی عمل رو به یک هافبک یا دفاع متوسط هم میده که بازیسازیه خوبی بکنه!(اصلا تو پرس کردن تیمی خوب نیستیم !!)

البته نیازی به واکاوی این موارد نیست و هر کدوم ممکنه دلایلی کاملا مشخص و پیدا داشته باشن و حتی دلایلی پنهان که من و شما نمیدونیم! اما امیدوارم هرچی هست , زودتر (خیلی زودتر) برطرف بشه تا بتونیم دوباره تو مسیر صعودی و موفقیت قراربگیریم.

اما حالا که نقل وانتقالات تموم شده و لیست تیم بسته شده نظر شخصی خودم در مورد سیستم و ترکیبی که فکر میکنم مناسب باشه ترکیب 4 - 2 - 3 - 1 هستش که ( بازیکنان جانشین )

شزنی(اوسپینا)

گیبس (مونرئال) - کوشیلنی (فلامینی) - چمبرز (مرتساکر) - دبوشی (!)

ویلشر ( آرتتا) - رمسی (روسیچکی)

سانچز ( پودولسکی) - کازورلا ( اوزیل) - والکات ( چمبرلین )

ولبک ( ژیرود)

با توجه به تعداد پایین مدافعانمون من احتمال میدم در شرایط بحرانی از فلامینی به عنوان دفاع وسط استفاده بشه چون قبلا سابقه ی این اتفاق رو داشتیم.در مورد کمپل هم باید بگم که من تا حالا چیز خاصی ازش ندیدم که حاضر باشم تو ترکیب قرارش بدم . سانوگو هم که تا حالا و بعد از گذشت 17 بازی رسمی هنوز گلی نزده هم قطعا تو ترکیب جایی نداره ( چون با وجودش متاسفانه حتی شانس گلزنی هم نداریم چه برسه به .... !!) . در مورد سایر بازیکنا هم نظر خاصی ندارم .
اگر همه ی بازیکنان در اختیار تیم باشن و مصدوم نشن فکر میکنم این ترکیب میتونه خیلی موفق عمل کنه.

به امید موفقیت و سربلندی آرسنال و طرفداران واقعیش ...

reza در 11/6/1393 | 16:49 گفت:

فقط ایکاش یه هافبک دفاعی خوب هم میخریدیم . برای حمله اول باید توپ رو بدست بیاری . شاید ویلشر تو اون پست جواب بده .

amin در 11/6/1393 | 16:46 گفت:

منکه از خریدش به شدت راضی ام . فقط واسه بیشتر لذت بردن از خریدش میتونید به منچستری ها نگاه کنید که چقد از فروشش ناراحتن
فاز کسایی که هنوز اسم فالکاعو رو میارن چیه؟! فالکاعو قرضی یه ساله رفته منچستر با اون حقوق نجومی و مجموعا این انتقال قرضی 24 ملیون پوند برای منچستر خرج برداشته!!!
از خواب و خیال بیاین بیرون دیگه . من میدونم شما هم میدونید که تیم ما وسعش به این بازیکنای تا این حد گرون نمیرسه .
اسم نمیبرم . بعضی هارو زیر نظر دارم چنوقته . میبینم زیر هر پستی بر ضد تیم و بازیکنان تیم حرف میزنن . هر کی هم برخلاف تیم حرف زد باهاش موافقت میکنن! فقط خواستم بگم با این روش طرفداری از تیم موفق باشن! طرفدار وظیفشه نگران تیم باشه و از طرف دیگه هم باید تیمو ساپورت کنه . ولبک الان دیگه بازیکن ماست . پس هر چی هست باید ازش حمایت کنیم و دیگه الفاظی مث آفتابه رو بهش نسبت ندیم
ولبک همونطور که آریا گفت فاز جدیدی رو به خط حملمون اضافه میکنه اونم سرعت فوقالعادشه . یه چیز میشیم مث لیورپول . مثلث خط حملمون همه سرعتی ان و برخلاف پارسال میتونیم روی ضد حملات بیشتر مانور بدیم .
سانچز . . .. . ولبک . . . . . .والکات
جالبه که هر سه نفرشون توانایی بازی تو پست های همو دارن! سانچز هر سه تا پست میتونه بازی کنه . والکات و ولبک هم میتونن مهاجم نوک و وینگر راست بازی کنن .
فقط خدا کنه تو دفاع مصدوم ندیم

امیرعلی در 11/6/1393 | 16:36 گفت:

ترکیب خوبی میشه ؟
.....................................................................شزنی...............................................................................

گیبس.............................کوشیلنی..........................................چمبرز..................................................دبوشی

...................................................................فلامینی...............................................................................

ویلشر...........................................................اوزیل.............................................................................رمزی

......................................سانچز.....................................................ولبک...................................................

محمد حسینی در 11/6/1393 | 16:22 گفت:

نقل قول : انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟


پاسخ شما : بعد بازی های ملی یعنی فک کنم برای بازی با من سیتی مشکلی نداشته باشه

علي طرفي در 11/6/1393 | 16:13 گفت:

نقل قول : ولی خیلی باحاله:
من یو: فالکائو - رونی - ون پرسی
چلسی: کاستا - دروگبا - رمی
سیتی: آگرو - ژکو -
لیورپول:بالوتلی- لمبرت-
آرسنال : ژیرود - ساناگو - ولبک این سه تا روهم 20 تا نمی زنن


پاسخ شما : Big like

امیرحسین در 11/6/1393 | 16:00 گفت:

به نظرم که خرید خوبی هست و میتونه به عنوان مهاجم مکمل بازی کنه اما به نظرم مهترین کاری که میتونیم بکنیم اینه که اوزیلو به مرکز برگردونیم.
اما امیدوار بودم یه بازیکن دفاعی هم بخریم اما نشد و خدا کنه از اونجا به مشکل نخوریم.

arsenal در 11/6/1393 | 15:34 گفت:

این ترکیب رو تصور کنین!

...............................................ژسنی.................................

....گیبس...............کوش......................................مرتساکر.................دبوشی


................................ویلشر...................رمزی..................................
..............................................اوزیل........................................


..............الکسیس................................................ولکات.................
..........................................ولبک...........................................

URAHARA KISUKE در 11/6/1393 | 15:31 گفت:

من بااومدن ولبک شدیدا خوشحال شدم ولبک با23سال یکی ازمهاجهای تاپ لیگ برتره بازی تولیگ برتر شرایط خاصی میخواد خیلی ازمهاجمای بزرگ چندین بازی طول میکشه گلزنی کنن اما ولبک تو بازی شنبه میتونه براحتی بازی وهم گلزنی بکنه بازی ولبک خیلی با شرایط وتاکتیک تیممون هم خوانی داره قدرت بدنی وسرزنی مثال زدنی داره وبااینکه 23سال سن داره بدجورتجربه لازم برای بازی تو هرمسابقه ای روداره.

Mohammad sadegh در 11/6/1393 | 15:31 گفت:

انساالله دیگه سانوگو رو تو زمین نمیبینیم .
کسی میدونه والکات کی برمیگرده ؟؟

آریا در 11/6/1393 | 15:25 گفت:

من فکر میکنم بازیکن بزرگی میشه برامون

masoud mahmudpur در 11/6/1393 | 15:19 گفت:

ایشالا که برامون خوب باشه

مهدی در 11/6/1393 | 15:18 گفت:

ممنون بابت پستت
من از خرید ولبک راضیم ولبک میتونه از نظر من استوریچ جدید تیم باشه وفضای رقابتی بین مهاجم ها ایجاد شد
ایشالا منچستری ها از فروشش مثل سگ پشیمون بشوند
فرگوسن همیشه بهش بازی میداد از 18 یا 19 سالگیش
ولی مویس و ون گال بهش اعتقاد زیادی نداشتند
با این حال تو هر بازی که فصل پیش به میدون رفته برای منچستر گل زده وبازیکن فیکس تیم ملی انگلیس هم بود
یه نکته دیگه در مورد فالکائو بگم
فالکائو از دوران اوجش فاصله داره و اون فالکائو قدیم نیست بعد از اون مصدومیت از دست دادن جام جهانی تا الان بازیهاشو زیاد ندیدیم.خرید فالکائو28 ساله اونم به صورت قرضی با 10 میلیون پوند که میشه 14 میلیون یورو با اون دستمزدش یه خرید ریسکی هستش
یکی از دلایل نخریدن آرسنال_رئال _سیتی چون نمیتونه داخل لیگ قهرمانان بازی کنه
موناکو اونو از لیست لیگ قهرمانان خطش زده

حمید پیرنیا در 11/6/1393 | 14:57 گفت:

تا بازی اولشو نکنه نمیتونم نظرمو بگم با انیکه اصلا راضی نیستم از خریدش .

MHMD در 11/6/1393 | 14:53 گفت:

ولی خیلی باحاله:
من یو: فالکائو - رونی - ون پرسی
چلسی: کاستا - دروگبا - رمی
سیتی: آگرو - ژکو -
لیورپول:بالوتلی- لمبرت-
آرسنال : ژیرود - ساناگو - ولبک این سه تا روهم 20 تا نمی زنن