آقا خیلی مهمه خیلی

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 87,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آقا خیلی مهمه خیلی


این  نظرسنجی که تو سایت رسمی لیگ برتر  گذاشتن خیلی مهمه چون رسمیترین نظرسنجی هست که تاحالا درباره تاریخ لیگ برتر بوده. قبلا تو نظرسنجی های گذشته آرسنال زیاد رای آورده ولی اینبار کاندیدا های منچستر زیادن . . .اریک کانتونا 5 تا رشته نامزد شده. من میترسم بهترین بازیکن تاریخ تیری نشه الان لازمه که از تاریخ باشگاهمون حمایت کنیم. توی نظرسنجی های قبلی همیشه آرسنال بیشترین تعداد کاندید رو داشت ولی الان متاسفانه به شکل عجیبی کاندیداهای منچسر تو بهترین بازیکن 5 تا و آرسنال 3 تاست. در حالی که همیشه معروف بوده که آرسنال بازیکنهای شاخصش از منچستر بهتر بودن. به هر حال به نظر من کاندید مهم نیست مهم اینه که کی بهترین بشه . به امید اول شدن تی تی .  با اینکه دوستمون قبلا لینک گذاشته بود منم میذارم این تاپیک که رفت پایین بی زحمت یکی دیگه از دوستان دوباره تو یه تاپیک دیگه بزنه هرچند من پیشنهاد میدم خود سایت یه آیکون تو صفحه اصلی بذاره. ممنون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 30/1/1391 | 23:45 گفت:

ishala mishe

علی ارشدی در 30/1/1391 | 21:28 گفت:

حسین@ مرسی پسر حرف دل منو زدی
بهترین بازی رو 4_4 خودمون با لیور انتخاب کردم یادش بخیر


تیم من: سعی کردن بدون تعصب باشه

اشمایکل
ریسه/ کمپل/ آدامز/ دیکسون
پیرس/ ماکه له له/ ویرا/ رونالدو
کینگ تی تی/ برگکمپ

حسین در 30/1/1391 | 20:00 گفت:

واقعا نمیدونم چرا بیاد اریک کانتونا در 5 قسمت نامزد بشه.حالا نامزدی مثلا بهترین گل تاریخ لیگ برتر یه چیزی ولی نامزدی بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر(با آمار معمولی 180 بازی و 80 گل) واقعا مسخره هست.یه جور توهین به تاریخچه دو دهه ای لیگ برتر به حساب میاد.

بدون شک باید تیری هانری یا برگکمپ انتخاب بشن.برگمپ که هافبک بوده ولی 120 گل زده!!!هانری هم که معرف حضور همه هست.

milad foadiyan در 30/1/1391 | 15:29 گفت:

Nazarate man
Siman,sagna,adams,campell,risse(bazikone liver),liyunberg,viera,piress,bergkamp,anri

علی ارشدی در 30/1/1391 | 15:27 گفت:

بابا این لینک برای من باز نمیشه!!!!!!!! یعنی باز میشه اما فقط یه صفحه ی آبی میاد :(((((((((

حمید فرازی در 30/1/1391 | 15:11 گفت:

فکر کنم دیگه همه اطلاع پیدا کردن و شاید رو دیوار مینوستین بهتر بود.ولی حالا که پستشو گذاشتین هرکس رای داد نظراتشو در صورت تمایل بگه تا یه کم جذاب تر بشه.

این حمیدو میبینم فکر میکنم خودم نظر دادم :D حالا چی اصلا قشنگ نبود؟

hamid farazi در 30/1/1391 | 14:54 گفت:

اصلا قشنگ نبود.

ehs در 30/1/1391 | 14:50 گفت:

هومن سام ديروز اين خبر رو گذاشته بود!
امروز هم تو روزنامه خوندم!
ولي هرچي سعي ميكنم نمي تونم وارد شو سايد به خاطر سرعت اينترنتم باشه!

محمد حسینی در 30/1/1391 | 14:49 گفت:

آخ من رای دادم
گزینه ها محدود بودن

حمید پیرنیا در 30/1/1391 | 13:43 گفت:

http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons/