یه وینگر خوب

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 87,839 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یه وینگر خوب


یه وینگر خوب و سطح بالا که منو به شدت یاد روبرت پیرس میندازه. استایل بازیش و قد و هیکلش و به خصوص گلزن بودنش به شدت شبیه رابرت هست. یه شباهت دیگه که این بازیکن با پیرس داره . . .یه وینگر خوب و سطح بالا که منو به شدت یاد روبرت پیرس میندازه. استایل بازیش و قد و هیکلش و به خصوص گلزن بودنش به شدت شبیه رابرت هست. یه شباهت دیگه که این بازیکن با پیرس داره اینه که مثل رابرت علاقه زیادی به بازی در عمق داره و اصلا سبک بازیش جوری نیست که مثل والکات بره لب خط و از اونجا سانتر کنه. اما یه نکته مهم دیگه درباره این بازیکن اینه که پارسال یه مصاحبه کرد و گفت باشگاه رویاییش آرسناله و میخاد واسه آرسنال بازی کنه. کوین که 3 بازی ملی داره در این فصل هم در 31 بازی 7 گل و 7 پاس گل برای تیمش مهیا کرده. به نظر من خرید خوبی میتونه باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 16/2/1391 | 04:13 گفت:

hamed @ آره چرا که ن !!!

بزار 1 زنگ بزنم به رئیس باهاش در میون بزارم ببینم چی میگه !! DDDDDD: ( شوخی )

hamed در 15/2/1391 | 19:27 گفت:

اگه قیمت مناسبی داشته باشه و واقعا بازی خوبی داشته باشه چرا که نه می تونه خرید خوبی باشه....

مهناز پرتوی در 15/2/1391 | 19:10 گفت:

با این همه تجربه تو فوتبال الان گیج و مبهوتم...

محمد على(اباى) در 15/2/1391 | 17:11 گفت:

bazisho nadidam.ta be hal : -?

soroosh در 15/2/1391 | 13:52 گفت:

میشه ویرایش کرد ... برو تو همون قسمت که بلاگ رو نوشتی جلو همین بلاگت یه عکس مداد هست که با اون میشه ویرایشش کرد

سروش در 15/2/1391 | 13:36 گفت:

در باره ی خودت خبر نوشتی؟

vahid در 15/2/1391 | 13:22 گفت:

افرین عزیزم

حمید پیرنیا در 15/2/1391 | 13:20 گفت:

نمیشه پست رو ویرایش کرد؟

حمید پیرنیا در 15/2/1391 | 13:17 گفت:

اوکی وحید جان هواسم پرت شد یادم رفت معرفیشو بنویسم حق باشماست. اینم معرفیش:


Kevin Großkreutz
Date of Birth: Jul 19, 1988 (Age 23)
Place of Birth: Dortmund
Nationality: Germany
Height: 186 cm.
Weight: 72 Kg.
Position: Midfielder

vahid در 15/2/1391 | 13:15 گفت:

برادر من معرفی باید کامل باشه کوین رو از کجا ما میشناسیم کدوم تیم چند سالش؟؟؟