یه مدافع خوب

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,833 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه مدافع خوب

بازیکنی با فیزیک قوی و تخصص بازی در قلب دفاع و دفاع چپ. نکته مثبت دیگه در مورد این بازیکن اینه که به خاطر بازی در اسکاتلند به خوبی میتونه به بازی در لیگ برتر عادت کنه . . .
 همچنین 9 گل و 8 پاس گل او در 43 بازی این فصل سلتیک گواه بر توانایی  بالای او در بازی روی زمین و کار با توپ است. چارلز توانایی بالایی هم در زدن ضربات آزاد دارد به خصوص ضربات راه دور. این بازیکن به تازگی به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر اسکاتلند انتخاب شده است. اینم معرفیش:


 Charles Mulgrew
Nickname:Charlie Mulgrew
Date of Birth:6 Mar 1986 (Age 26)
Place of Birth:Glasgow
Nationality:Scotland
Height:191 cm.
Weight:83 Kg.
Position:Defender

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/2/1391 | 00:02 گفت:

اگه بیاد خوبه...

رضا توپچی در 18/2/1391 | 19:28 گفت:

با توجه به فیزیکش و درخشیدن تو لیگی که شباهت زیادی به لیگ جزیره داره و قانون 25 بازیکن احتمالا مهره کارآمدیه...
نکته:
با توجه به قوانین جدید بازیکن های چند پسته اولویت پیدا میکنن

مصطفی کاظمی در 18/2/1391 | 19:11 گفت:

...

♥Arsenal♥ در 18/2/1391 | 18:14 گفت:

خب ببین گل زده و از این حرفا نمیتونه سند خوبی باشه.....!!

شاهین بوشهر که سقوط کرد وقتی اومد لیگ برتر بهترین گل زنش دفاع آخرش بود.........!!

یا خود تیم ملی بهترین گل زنش توی این دوران هادی عقیلیه.....!


کلا با اینجوری بازیکن آوردن موافق نیستم...!!
بازیکن باید 4سال خودشو اثبات کرده باشه........!!:دی

حمید پیرنیا در 18/2/1391 | 17:45 گفت:

حمید جان از کدوم منبع داری میگی که آرسنال به ورتونگن پیشنهاد داده؟ خودش که گفته با تاتی مذاکره داشته و به نظر میرسه تاتی فعلا جدی ترین پیشنهاد رو داده

حمید فرازی در 18/2/1391 | 17:40 گفت:

فعلا باشگاه رسما به ورتونگن پیشنهاد داده و اون در اولویت قرار داره.بازی اینو هم ندیدم که بدونم چطوره ولی با توجه به اینکه بارتلی در تیم رقیب سنتی سبتیک بازی میکنه قطعا استعدادیاب های آرسنال بازیشو در دیدارهای این تیم دیدن ولی امیدوارم همون ورتونگن رو جذب کنیم.

سعيد غلامي در 18/2/1391 | 16:05 گفت:

عاليه...

حمید پیرنیا در 18/2/1391 | 16:03 گفت:

شهرام جون رییس ببخشید ها یکم پرته کلا. میخاد با ژورو و اسکیلاچی قهرمانمون کنه . همین الان ورتونگن رو داره ول میکنه که بره تاتی یعنی ما از تاتی کمتریم؟ در ضمن من که دوس دارم بخریمش ولی خیلی دلم روشن نیست چون رییس بازیکن اسکاتلندی نخریده تا حالا فرگوسن نخرش خیلی کاره. البته هنوز تیم خاصی به صورت رسمی بهش پیشنهاد نداده.

محمد على(اباى) در 18/2/1391 | 16:01 گفت:

amaresh khube vali vertongen behtare aval bayad uno bekharim

توپچی جنوب در 18/2/1391 | 15:59 گفت:

حمید اگه اینجوریه که میگی پس چرا رئیس تا حالا بهش پیشنهاد نداده!!!!!!!!!!!!
بابا با این اماری که تو دادی حمید این بازیکن راس تیم خودمونه حتما باید جذب بشه.......

حمید پیرنیا در 18/2/1391 | 15:54 گفت:

شما به اون آمار گل و پاس گلاش نگاه میکنین به اشتباه میفتین چند فصل اخیر دفاع آخر بازی کرده. ضربه آزاد خیلی خوب میزنه گلاشم احتمالا مال ضربه آزاده

حمید پیرنیا در 18/2/1391 | 15:43 گفت:

بابا شماها اصلا میخونین متنو ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من کی گفتم دفاع چپه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دفاع آخره در اصل ولی چپ هم میتونه بازی کنه

مصطفی کاظمی در 18/2/1391 | 15:16 گفت:

آرماندو؟
.
فروخته شد رفت،راستی چمبو؟دفاع چپ؟
.
در ضمن منم قبول دارم به دفاع چپ احتیاجی نیست.

reza در 18/2/1391 | 14:45 گفت:

اگر ارماندو حالش خوب شه نیزی به بازیکن در این پست نداریم که . ارماندو ترااره سانتوس گیبس چمبرلین بسه دیگه نه؟

حمید پیرنیا در 18/2/1391 | 14:35 گفت:

عزیزم گفتم میتونه دفاع چپ بازی کنه اما اگه اشتباه نکنم 5 6 ساله داره وسط بازی میکنه. این فصلم مدافع وسط بوده. در ضمن شما مثلا آرنه ریسه رو یادته ؟ یا همین آربلوا ؟ پس نگو با اون قدش نمیتونه دفاع چپ بازی کنه. البته بام میگم نظر من واسه دفاع وسط بود

MohamadAmin در 18/2/1391 | 14:25 گفت:

دو تا مدافع چپ داریم در ضمن با 191 سانتیمتر چطوری دفاع چپ بازی میکنه؟