چرا ؟؟!!!!!

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 79,605 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا ؟؟!!!!!

امروز که سایت رو باز کردم دیدم اولین خبر مربوط به مزخرفات سمیر نصری درباره آرسناله. یه مشت حرف چرت که تا 3 هفته پیش جرات نداشت به زبون بیارشون و با شانسی که آوردن حالا زبونش باز شده . . .
اما چرای من به نصری و مزخرفاتش نیست چون کسی از همچین آدمی انتظار رفتار درست رو نداره کسی که احترام رو نمیشناسه که اگه میشناخت به تی تی و گالاس که برای همه مورد احترام هستن بی احترامی نمیکرد. مشکل من با اینه که چرا این چرندیات رو باید توی اخبار صفحه اول سایت هوادارای آرسنال ببینم؟!!!!!!  چرا هر بازیکنی که میره ما باید تا چندسال چرندیاتش رو درباره آرسنال بین خودمون رد و بدل کنیم ؟!!!  به نظرم اصلا و اصلا نباید این خبر رو منعکس میکردیم اونم توی اخبار سایت. چرا باید یه خبری رو بذاریم که هوادارا رو آزار میده؟!‌ اصلا چرا باید حرفای همچین موجودی رو بازتاب بدین؟!!!!!‌  البته این نظر منه بازم بقیه دوستان میتونن بگن نظر اونا چیه من که حالم از اون عکسی که با پیرهن آبی و جام انداخته به هم میخوره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 27/2/1391 | 21:51 گفت:

فکر نمیکردم اینقدر اشغال باشه

علی ارشدی در 27/2/1391 | 15:49 گفت:

می تونه بره بمیره

Ashkan در 27/2/1391 | 14:57 گفت:

harfaye nasri be yevaretam nabashe

ناصر در 27/2/1391 | 14:39 گفت:

اگه از من میپرسی آقا حمید،من میگم،نصری حتی ارزش حروم این پست رو هم نداره.
ولش کن بذار شاد باشه-نوبت شادی ما هم میرسه

آرمان امیراحمدی در 27/2/1391 | 14:33 گفت:

باید همه در جریا اتفاقات باشن ! حالم از سانسور خبری بهم میخوره !!!!

از کسی هم که مطلب نصری رو گذاشته ممنونم

همیشه همه حقیقت شیرین نیست گاهی بخشی از حقایق تلخ هستند !

hamed در 27/2/1391 | 14:20 گفت:

از تغییراتی که باعث بهتر شدن سایت شده متشکرم...

hamed در 27/2/1391 | 14:04 گفت:

باهات موافقم آقا حمید...

Miladarsenal در 27/2/1391 | 12:53 گفت:

نمی دونم رو چه حسابی این حرف و میزنید...

الان تو همه سایتها چه خارجی و چه داخلی این خبر هست و چه بخواید چه نخواید میبینیدش.

حالا اینجا سایت هوادارای آرسنال و هر خبری که درباره این باشگاه باشه باید گذاشته بشه.

در مورد خود نصری با این اظهارات سخیفانش بیشتر خودشو نشون داد.اتفاقا با خوندن این مصاحبه باعث میشه بیشتر این موجود پست و بشناسیم.حالا ما خودمون و بزنیم به اون راه که چی شده؟؟

چرا زمانیکه هانری با بارسا و اصن توره و یا کلیشی که قهرمان شدن ازین حرفا نمیزنن؟؟
چون این موجود پست شخص عقده ای ...
همیشه که نباید همه گل وبلبلا رو تو سایت زد :دی
باید جنبه مون و ببریم بالا ،نصری با این مصاحبه هدفش همین بود که با اعصاب هوادارا بازی کنه و ما هم باید اصن به حسابش نیاریم..
ایشالله مدیرای باشگاه به خودشون بیان و با خرید چند بازیکن درجه 1 سال دیگه پوزشو به خاک میمالیم.همونطور که تو امارات این کار و کردیم

ببخشید طولانی شد
بالاخره من این خبرو زدم و گفتم دلیلش و به شما بگم ،امیدوارم قانع شده باشید و اگر باعث ناراحتی شما دوستان آرسنالی شده معذرت میخوام...
خدا نسلش و از رو زمین ریشه کن کنه:دی

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 12:39 گفت:

رضا با کی کار داری داداش؟؟؟؟؟!!!!!

like \\m// like

رضا توپچی در 27/2/1391 | 12:23 گفت:

آقا من بشدت گرفتارم،ولی اگه یکی از دوستان زحمت بکشه یه پست بذاره تا بچه ها چندتا توهین بالای 18 سال از نوعه منشوریش!!!!!!! به این نصرین بکنن ،مطمئنا"از شدت ناراحتیمون کم میشه وباعث تمدد اعصاب میشه....

سید سجاد حسینی در 27/2/1391 | 12:17 گفت:

خداییش راست گفته!

reza در 27/2/1391 | 12:12 گفت:

حمید علی کجایین ؟
ما که فقط شما دو تا رو میشناسیم

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 12:04 گفت:

من ... بکنم!! = نزن این حرفو داداش...
آره منم وقتی خبر رو خوندم اعصابم خورد شد ، داداش منچستریم هم کنارم بود ، اتفاقا اونم ناراحت شد (دقیقا مثل همون لحظه ای که من خبر توهین توز رو خوندم)، آخه هیچ آدمی نیست از توهین خوشش بیاد جز افراد بیشعوری مثل نصری و توز !!!
اینجور آدما با این مدل حرف زدنشون خودشون رو کوچیک میکنن...
به جرات میتونم قسم بخورم چند سال دیگه السیتی به خاک سیاه میشینه !!! مخصوصا اگه قانون یوفا واسه همسان بودن خرج کردن تیم ها با درآمدشون اجرا بشه !! اون موقع قیافه نصری و توز دیدنیه !!!
در کل گفتن و نوشتن این چیزها خوبیش به حقیرتر شدن این افراده ...
like \\m// like

حمید پیرنیا در 27/2/1391 | 11:58 گفت:

هومن جان من غلط بکنم بگم درباره تی تی حرف نزنین من میگم نصری کیه که بخایم حرفاشو بازتاب بدیم؟!!! همه این موجود کثیف رو شناختن و احتیاج به شناخت بیشتر نیست. من فکر میکنم بی محلی و آدم حساب نکردنش بهترین کاره.

(Hooman sam (Dark metal در 27/2/1391 | 11:55 گفت:

نه حمید جان اشنباه میکنی...
اینجوری آدم دنیا و مردم دوروبرش رو میشناسه...
اینکه بخوایم سرمون رو بکنیم زیر برف تا افراد و کارهاشون رو نبینیم اصلا عاقلانه نیس...
مثلا سایت منچستر هم خبر توهین توز به فرگوسن رو زد !!!
------------
در مورد اینکه اینجا در مورد بازیکنان هایی که از تیم رفتن زیاد صحبت میشه(در بلاگ ها) ، آره دقیقا قبول دارم ...
مثلا ما زیاد در باره ی سوسک یا نصری حرف میزنیم اما در عین حال نباید به حرف زدن درباره اسطوره ای مثل هانری گیر بدیم...

like \\m// like