جیرود

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 79,636 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جیرود

نکته خاص در مورد خریدهای ونگر اینه که بازیکنها رو فقط و فقط با قیمت واقعیشون میخره و هیچوقت پول اضافی پرداخت نمیکنه . . . 


خریدن جیرود با 12 13 ملیون رو اگه چندماه پیش کسی میگفت باید بهش میخندیدیم چون اون موقع صحبت از 50 60 ملیون بود. ولی ونگر بارها نشون داده یاد داره بازیکنهارو با قیمتهای واقعیشون بخره کاری که پارسال در مورد ژروینیو انجام داد. اما حالا با اومدن ژیرود چه کسی میتونه باور کنه آرسنال با یک مهاجم نک بازی کنه و سه مهاجم سطح بالا که همگی چپ پا هستن داشته باشه؟!!!!! به نظر من این انتقال علامت واضحی برای فروش رابینه . اگه رابین با مبلغ هفتگی 150 هزار پوند راضی نشه شخصا موافقم که بفروشیمش به شرطی که به سیتی نره. اصلا از کجا معلوم فصل بعد هم مصدوم نشه و پول باشگاه به هدر بره؟!!!‌ اتفاقی که تو سالهای اخیر مدام رخ داده. بازیکنی که نفهمه آرسنال چندین سال به پای مصدومیتاش نشسته تا الان این شده همون بهتر که به سرنوشت فلامینی و هلب و . . . دچار بشه و یکی دو سال دیگه سر از لیگای درجه 2 در بیاره. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 31/3/1391 | 00:03 گفت:

متاسفانه جو ارسنال واسه بازيكنهاي جديد افتضاحه!! اين فكر كه هر سال بهترين بازيكن تيم داره اونجا رو ترك مي كنه اين فكر رو تو سر همه بازيكنها مي اندازه كه اگه منم بهترين بشم مي رم به يه تيم بزرگتر!!!وجود رابين غير از وزنه بازيكنيش! باعث بالا رفتن روحيه بازيكنه و جنگندگيشون مي شه!من به شخصه اگه از ديد يه طرفدار نگاه نكنم با اوضاع باشگاه تو چند سال اخيرخروج رابين رو مساوي با جام نخواستن ارسنال مي دونم !!! كه اين رو بقيه نقل و انتقالات تاثير خواهد گذاشت بايد قبول كرد همه عاشق ارسنال نيستن و هر بازيكني علاوه بر بازي در جاي خوب و پيشرفتش عاشق جام و پول هست اين يك واقعيته!

حمیدرضا در 30/3/1391 | 20:08 گفت:

چرا بعضیاتون همه چیزو اشتباه میفهمین آخه؟ من نمیگم استکلمبرگ ستاره بود میگم در مقایسه با بازیکنای دیگه ی هلند ستاره بود. بعدشم من به تیم کرول بیشتر اعتقاد دارم تا استکلمبرگ.

حمید پیرنیا در 30/3/1391 | 16:24 گفت:

در کل حرف من اینه که رابینه رو خوبه که نگه داریم ولی نه به هر قیمتی

حمید پیرنیا در 30/3/1391 | 16:23 گفت:

در کل حرف من اینه که رابینه رو خوبه که نگه داریم ولی نه به هر قیمتی

حمید پیرنیا در 30/3/1391 | 16:23 گفت:

در کل حرف من اینه که رابینه رو خوبه که نگه داریم ولی نه به هر قیمتی

محمد در 30/3/1391 | 16:14 گفت:

بابا بیخیال
به هیچ توپی نه نگفت چطور ستاره بود
حداقل بگو بد نود نبود یا مثلا با ارفاق خوب بود!

حمید پیرنیا در 30/3/1391 | 15:58 گفت:

حمید رضا جان اولا کی گفته رابین تموم شده؟!!!!!!!‌ من گفتم شاید مصدوم بشه مثل اکثر فصلا. در ضمن پسر خوب سیستم آرسنال 433 هست نه 442 اکی؟ اگه ونگر میخاد یه هافبک دفاعی دیگه هم بخره پس شک نکن سیستم تیم 442 نمیشه. یه نگاه به تعداد هافبکای وسط تیم بنداز : سونگ ویلشر آرتتا رمسی دیابی روسیچکی + ام ویلا میشه 7 نفر به نظرت ونگر 7 تا هم نه 6 تا هافک نگه میداره وقتی قراره فقط 2 تاشون بازی کنن؟!! سونگ و ویلشر و روسیچکی و رمسی و آرتتا مسلما موندنین و اگه ام ویلا اضافه بشه مسلما ونگر با 3 تا هافبک بازی میکنه

حمید پیرنیا در 30/3/1391 | 15:58 گفت:

حمید رضا جان اولا کی گفته رابین تموم شده؟!!!!!!!‌ من گفتم شاید مصدوم بشه مثل اکثر فصلا. در ضمن پسر خوب سیستم آرسنال 433 هست نه 442 اکی؟ اگه ونگر میخاد یه هافبک دفاعی دیگه هم بخره پس شک نکن سیستم تیم 442 نمیشه. یه نگاه به تعداد هافبکای وسط تیم بنداز : سونگ ویلشر آرتتا رمسی دیابی روسیچکی + ام ویلا میشه 7 نفر به نظرت ونگر 7 تا هم نه 6 تا هافک نگه میداره وقتی قراره فقط 2 تاشون بازی کنن؟!! سونگ و ویلشر و روسیچکی و رمسی و آرتتا مسلما موندنین و اگه ام ویلا اضافه بشه مسلما ونگر با 3 تا هافبک بازی میکنه

حمیدرضا در 30/3/1391 | 15:57 گفت:

نسبت به همه ی بازیکنای هلند آره ستاره بود

حمیدرضا در 30/3/1391 | 15:57 گفت:

نسبت به همه ی بازیکنای هلند آره ستاره بود

محمد در 30/3/1391 | 15:26 گفت:

حمیدرضا! ستاره هلند تو یورو استکلنبرگ بود

پويان در 30/3/1391 | 14:53 گفت:

ارسن يادت باشه
رابين بايد باشه

parsa در 30/3/1391 | 13:46 گفت:

با حرفات کاملا موافقم

masoud mahmudpur در 30/3/1391 | 13:41 گفت:

شما خودتون میگید رابین خیلی نامرده اگه بره.اما از اونور میگید اگه با قیمت بالا بخوانش باید بفروشیمش.اون وقت چه جوری انتظار دارید این بد بخت بمونه تو تیم!

حمیدرضا در 30/3/1391 | 13:14 گفت:

چرا تو فکر ناقص بعضیا اینجوری مد شده که باید با 1مهاجم نوک بازی کرد؟ بابا جان من تو این دوه تو اوروپا 2مهاجمه بازی کردن خیلی با کلاسه و نتیجش هم بهتره از تک مهاجم نوک. باید ژیرود رو بگیریم و رابین رو هم نگهداریم آرشاوین و روسیچکی و آرتتا و جک هم پشتشون به جون شما داداشای گلم حتی ریال مدرید و بارسلونا هم نمیتونن جولومون ایستادگی کنن ولی بدبختانه تو فکر ناقص ونگر این ترکیب منسوخ شده. ولی آلمان با همین ترکیب منسوخ شده بهترین امید قهرمانیه. با این تفاوت که مولر محاجم نوکه ولی یه خط پشت ماریو بازی میکنه همین

حمیدرضا در 30/3/1391 | 13:05 گفت:

رابین هنوز تموم نشده نه فقط برای من برای بیش از 90 درصد آرسنالیا. مشکل هلند روبن بود و دو دستگی تو تیم. همین آقای اسنایدر به فکر شوت های خودش بود. روبن به فکر فانتزی بازی کردن خودش بود. مدافعا ک دیگه هیچی به هیچ عنوان با هم هماهنگی نداشتن. از حق نگذریم رابین هم 4تا موقعیت داشت تو یورو که فقط 1یش گل شد. 2تا شو بذارین به حساب ناهماهنگی تاکتیکی ولی از الان به فکر رفتن رابین نباشید نذارین مث آرشاوین شه نذارین آرشاوین تو روزای اوجش بود که جاشو به رمسی داد این کار نابخردانه ی ونگرو یادم نمیره. رابین هنوز بهترین بازیکن اینگیلیسه برای من. تورو خدا بیاید از دستش ندیم بخدا قسم بعدها جای خالیشو حس میکنیم ها

حمیدرضا در 30/3/1391 | 12:58 گفت:

اااااا؟ حالا که ابنطور شد دیگه 100در100 موندن رابین رو میخوام بچه ها فک کردید چون تو یورو خوب بازی نکرد دیگه تموم شد؟ داداشای من اونجا اوروپاست همه ی تیم ها پیشرفت میکنن مث آسیا نیس اونجا حتی دانمارک و یونان هم پیشرفت میکنن. تازه یکی بهم بگه ستاره ی هلند تو یورو بجز استکلمبرگ دیگه کی بود؟ کی خوب بازی کرد؟ هیشکی. واقعن هیشکی. پست ترین بازیکن هلند همین روبن بود که خودخواه بود بیش از حد فانتزی بود و کل خر هم بود. بچه ها درک کنید اونجا اوروپاست تیم ها قوی میشن در عین حال تیم هایی هم بد میشن. اینجا فقط ژاپن و کره پیشرفت کردن. بقیه خیلی خیلی کم پیشرفت کردن

محمد على(اباى) در 30/3/1391 | 11:22 گفت:

وقتی یه تیم واسه قهرمانی توچنتا جام بخواد بجنگه باید چندین مهاجم باکلاس داشته باشه.....خرید جیرود هیچ ربطی به رابین نداره....پولدی هم وینگ بازی میکنه
راستی اسم سگ من پولدیه

HOSSEIN در 30/3/1391 | 09:27 گفت:

نظر منم اگه قراره رابین بره امسال بره خیلی بهتره چون هم پول ژیرود و لوکاس در میاد و هم پول برای خرید ام ویلا و 2-3 بازیکن خوب دیگه هم هست.اما آرسنال امسال قهرمان لیگ قطعا نخواهد شد مگر با معجزه!چون خیلی اون هماهنگی هارو ندارن.اما سال دیگه با جا افتادن خریدهای جدید و روی اوج آمدن ویلشر و پیشرفت هر چه بیشتر ولکات تیمی داریم ایشالا برا قهرمانی لیگ و شاید هم قهرمانان اروپا.نظرشما؟

مهران کاظمی در 30/3/1391 | 08:23 گفت:

موافقم

aYaD در 30/3/1391 | 03:43 گفت:

حالا فک کنید با این مهره ها رابین نباشه!!!! حیف بخدا!! امیدوارم رابین رو راحت از دست ندیم!!!
کامنتاتون خیلی نا امیدکننده بود!! دپرس شدم!!
شاید به خاطر بازی های تقریبا متوسطش تو هلند بوده!! چقد زود نظرتون برگشت!!

aYaD در 30/3/1391 | 03:38 گفت:

جیرود خیلی بازیکن خوبی. من بازیاشو دیدم انصافا خیلی خوبه اما خواهشن با رابین مقایسش نکنید!!
رابین واقعا تو آرسنال یه وزنست!! بابا رابیین تو آرسنااال خیلی خوبه!!!! غیر گل هایی که میزنه چه پاسایی میده!! چه فضاهایی ایجاد میکنه!! فوق العادست!! اگه بره نه خودش به این زودیا به این خوبی تو تیمی جا میوفته (که مطمئنم هیچ وقت نمیتونه) هم ما به این زودیا نمیتونیم جاشو پر کنیم!!
جیرود خیلی خوبه! ما به 2تاشون احتیاج داریم. لوکاسو ژروینهو هم سمت چپ میذاریم. هم رابین هم جیرود 2تاشون میتونم یکم عقب تر هم بازی کنن. راستم تئو والکات رو داریم.چمبو هم که ماشالله همه جا میتونه!! خدایی تیممون خیلی داره خوب میشه!! پشت اینا آرتتا، جکی و توماس رو بذارید!!! اوه سااانگ!! ام ویلا بیاد دیگه تمومه!!
بعد مدت ها دارم حس میکنم قرار تیم خوبی ببندیم!!!

احسان در 30/3/1391 | 03:16 گفت:

با حرفات کاملا موافقم

محمد حسینی در 30/3/1391 | 01:50 گفت:

من به موندن رابین هنوز امیدوارمم هر چند نه زیاد
من از وقتی یادمه ما همیشه دو-سه تا مهاجم خوب داشتیم جز این دو ساله چرا نباید الان داشته باشیم

mohammad ali در 30/3/1391 | 01:15 گفت:

manam delam mikhad robino befrooshim

فرهاد در 30/3/1391 | 00:17 گفت:

واقعا بعضی از بچه ها قدرنشناس هستن یعنی چی رابین همین امسال خوب بوده رابین هر وقت تو زمین بوده خوب بوده چند فصل پیش هم که با درخشش رابین سهمیه گرفتیم.چقدر خوبه که به بازیکن هامون احترام بذاریم

♥Arsenal♥ در 30/3/1391 | 00:12 گفت:

رابین اگه بخواد بونه هم دکش میکنن

♥Arsenal♥ در 30/3/1391 | 00:12 گفت:

100% رابین رو میفروشن نکه رفتنی باشه

30 ملیون کم پولی نی

میشه باش روبن رو خرید نمیشه؟؟

مصطفی کاظمی در 30/3/1391 | 00:02 گفت:

حرفت درسته،اگه رابین نخواد بمونه به زورو با حقوق 200،300 تا نباید نگرش داریم.

یونس در 29/3/1391 | 23:37 گفت:

کاملاً بافروش رابین موافقم. بابا رابین همین امسال فقط تونسته برای آرسنال خوب کار کنه. از کجا معلوم وقتی تمدید کنه دوباره مصدوم نشه

navid در 29/3/1391 | 23:23 گفت:

دری وری نگو

nima در 29/3/1391 | 23:06 گفت:

بابا،چرا شما ها هی میگین چون اینو خرید دیگه رابین میره!!!خب شاید ونگر به این نتیجه رسیده که باید نیمکت ذخیره ی خوبی درست کنه!!!بذارین ماهم یه چندتا بازیکن خوب رو نیمکتمون داشته باشیم!

حمیدرضا در 29/3/1391 | 22:37 گفت:

......=فحش خواهر مادر

حمیدرضا در 29/3/1391 | 22:36 گفت:

هم حمید درست میگه هم مهدی. ولی فک کنم باید پشت رابین وایسیم آره بهتره پشت رابین وایسیم رابین آرسنالی بودنش رو به من ثابت کرده اگه هم خدایی نکرده بره من ازش ناراحت نمیشم فقط افسوس میخورم. ونگر جون مامان خوشگلت از همین الان بازیکن خوب بگیر تا بعضیا وسط فصل که شد نگن دیگه وسط فصل و بازیکن گیری سخته اگه نمیخوای بیشتر از این برای من پست باشی اینکارو کن البته فقط ونگر نیستا اون گاسیدیس ....... و اون یکی هم هست. تقصیر این سه نفره

soroosh در 29/3/1391 | 22:35 گفت:

رابین اگه خواست بمونه باید نگه اش داریم
به خاطر اینکه الان یه جورایی نماد تیممون هست
ولی اگه خواست بره بهتره بره یوونتوس تا همون فصل اول مصدوم بشه

اگه رابین بمونه می تونیم به 2-4-4 با اصالت خودمون برگردیم

مهدی افسرده در 29/3/1391 | 22:24 گفت:

از کجا معلوم ژیرود مصدوم نشه،اگه بخوایم با این اگه ها پیش بریم که سنگ رو سنگ بند نمیشه