بررسی آرسنالیهای فرانسه

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,605 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی آرسنالیهای فرانسه

دیشب در بازی فرانسه و اسپانیا این مدافع عنوان قهرمانی بود که تونست خروسها رو شکست بده در بازی ای که 1 آرسنالی در اون حضور ثابت داشت و دو بازیکن احتمالی آرسنال در فصل بعد هم . . . 


لورن کوشیلنی: میشه گفت بهترین مدافع فرانسه در بازی دیشب لورن بود که در چند صحنه دروازه تیمش رو نجات داد بخصوص در صحنه ای که توپ برای فابرگاس پشت دفاع ارسال شد و صحنه تک به تک تورس که در هر دو مورد با تکل خوب عملکرد تاثیر گذاری داشت. اما در هر دو صحنه گل هم میشه گفت لورن مقصر نبود گل اول که حاصل اشتباه دبوشی و کلیشی بود و گل دوم رو هم میشه کاملا به رویر نسبت داد.

یان ام ویلا : تقریبا به تنهایی بار تدافعی تیمش در خط میانی رو به دوش کشید و علاوه بر اثر تخریبی در بازی حریف تونست نشون بده که توانایی بالایی در بازیسازی و ارسال پاسهای سریع به عمق دفاع حریف داره. نمایش ام ویلا به گونه ای بود که سایت london24 به تمجید از نمایش او پرداخت و نوشت ام ویلا در این بازی کلاس تدافعی خودش رو به نمایش گذاشت. به نظر میاد این بازیکن دارای فاکتور سخت گیری در کارهای دفاعی باشه چیزی که به شدت آرسنال بهش احتیاج داره.


ژیرود : حضور کوتاه ژیرود اجازه نداد چیزخاصی رو از خودش به نمایش بگذاره و نمیشه تحلیل خاصی ارائه داد اما چیزی که از استیل این بازیکن میشه بهش پی برد اینه که صرفا یه ماشین گلزنی نیست و به نظر میرسه توانایی او در بازی زمینی و بازیسازی هم قابل توجه باشه. چیزی که از 12 پاس گل اون در فصل گذشته لیگ فرانسه میشه فهمید.


نکته: چیزی که به شخصه منو دیشب خیلی اذیت کرد حرفای مفت مزدک میرزایی بود که گفت مکسس شاید مدافع خوبی نباشه ولی دیگه هرچیم نباشه از کوشیلنی بهتره دیگه. شرط میبندم تا حالا 10 تا بازی از لورن ندیده اینقدر حرف مفت میزنه. بره بازی پارسال با بارسا رو ببینه ( بازی رفت ) یا برگشت امسال با میلان یا برگشت با منچستر پارسال. لورن به زودی یکی از بهترین دفاعهای اروپا میشه شک نکنین. 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 4/4/1391 | 20:42 گفت:

عالی بود حمید حال کردم با تحلیلات ریز بین و نکته سنج

و امویلا خیلی بازیکن خوبیه بدرد بخوره حتما باید بگیریمش ژیرود هم بدک نبود بیشتر سر داور داد میزد تا بازی البته موقعیت آنچنانی هم نصیبش نشد
کوشینلی هم خوب بود اگه میومدن بالا خودش رو به بلان ثابت میکرد...

میر حسین در 4/4/1391 | 18:10 گفت:

مزدک بی شرف اومده بود فقط بارسلونا و اسپانیا رو تبلیغ کنه ..فک کن جاودانی هم بهش تیکه انداخت ..دیگه اینقد تابلو بود

علی ارشدی در 4/4/1391 | 17:46 گفت:

مرسی حمید جان درست و دقیق نوشتی مخصوصا در مورد ام ویلا

عجیب حال کردم با بازیش خیلی خوب پاس میده هوش بالایی داره بیشتر از ویرا شبیه ماکه له له است

علی شهروز در 4/4/1391 | 16:06 گفت:

دیگه حالا شماهام شلوغ نکنید انقدام بد نیس مزدک!!

رضا توپچی در 4/4/1391 | 15:34 گفت:

آخه حیف نیست مطلب به این زیبایی میزاری بعد آخرش اسم این بشر رو مینویسی،البته اگه بشه بهش گفت بشر
بیخیال مزدک شین،برین تو فکر آرسنال که با آمدن لوکاس،ژیرود،ام ویلا ودمپسی یا بن عرفا چه شود

soroosh در 4/4/1391 | 14:50 گفت:

مزدک که زر زیاد میزنه ولی امویلا واقعا هافبک دفاعی خوبیه
واقعا ازش خوشم اومد

Hossein Y در 4/4/1391 | 14:15 گفت:

مزدک کلا یه عادت بدی داره که نمیتونه وقتی طرقدار یه تیمی هست خودشو نگه داره!!!

محمدرضا در 4/4/1391 | 13:40 گفت:

مزدک که آدم خیلی مزخرفیه !! اصلا به چرت و پرتاش توجه نکنین !! مرسی برای پست !!

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:34 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:34 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:34 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:32 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:32 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:32 گفت:

خوب.

مصطفی کاظمی در 4/4/1391 | 13:32 گفت:

خوب.

علی شهروز در 4/4/1391 | 13:17 گفت:

ممنون واسه پست خوبت!!

parsa در 4/4/1391 | 12:53 گفت:

مزدک پست .فرومایه...

مهدی افسرده در 4/4/1391 | 12:44 گفت:

jaame14@gmail.com مزدکو فش کشش کنین

حمید pires در 4/4/1391 | 12:28 گفت:

مرتضی جون از سایت CLUBCALL مثل اینکه بوش میاد امروز قرارداد ببنده

محمد حسین عبادی در 4/4/1391 | 12:25 گفت:

این مزدک کل بازی یکطرفه به نفع اسپانیا گزارش میکرد اخه او از فوتبال چی میفهمه؟

Morteza Bauer در 4/4/1391 | 12:06 گفت:

حمید ازکجا فهمیدی قراردادش 5سالس؟

Morteza Bauer در 4/4/1391 | 12:06 گفت:

کوشیلنی دیشب فوق العاده بود.ام ویلا عالی بازی کرد.
مزدک مسی پرست که همیشه چرت و پرت میگه.
کی میشه قرارداد جیرود و ام ویلا نهایی بشه.

حمید pires در 4/4/1391 | 12:03 گفت:

قرارداد جیرود(ژیرو) 5 سالست!!!این یعنی از دست لاشخورا در امانه.

حمید pires در 4/4/1391 | 11:58 گفت:

دیشب عجیب ترین چیز جیرود بود! واقعا چطور با این هیکل و قد بلند این قدر سریع میدوه
فکرشو بکنین دروازبان حریف وحشت میکنه.
تاتنهام سخت بدنبال بلان بود که اونام دلسرد شدن

حمید pires در 4/4/1391 | 11:50 گفت:

مزدک از موقعی که 5 بر 3 چلسی (عشق مزدک) رو تو زمین خودش له کردیم دنبال موقعیت آرسنایها رو بکوبه که به لطف خدا ضایع شد.

mohamad در 4/4/1391 | 11:34 گفت:

عالی بود حرفات مزدک اخه چی میفهمه
بچه ها ام ویلا جیرود پودولسکی بیان
RVP و والکاتم بمونن تیممون کامله هیچی نمی خوایم

mohamad در 4/4/1391 | 11:34 گفت:

عالی بود حرفات مزدک اخه چی میفهمه
بچه ها ام ویلا جیرود پودولسکی بیان
RVP و والکاتم بمونن تیممون کامله هیچی نمی خوایم

mohamad در 4/4/1391 | 11:34 گفت:

عالی بود حرفات مزدک اخه چی میفهمه
بچه ها ام ویلا جیرود پودولسکی بیان
RVP و والکاتم بمونن تیممون کامله هیچی نمی خوایم

علی ارشدی در 4/4/1391 | 11:28 گفت:

moein khorami@ آفرین عالی گفتی

moeinem در 4/4/1391 | 11:22 گفت:

خوشمان آمد ک لورنت مشت محکمی بر استبکار جهانی(مزدک میرزائی)زد!درود بر تو ای توپچی پاکدامن!