یه جورایی خبر خوش+ یه خبر خیلی ناراحت کننده

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,470 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه جورایی خبر خوش+ یه خبر خیلی ناراحت کننده

حالا شاید معایبی داشته باشه ولی در حال حاضر بیظتر به نظر میاد این اتفاق میتونه به نفع باشگاه تموم بشه . . .طبق تقویم همیشگی اتحادیه فوتبال انگلیس قرار بود آرسنال مانند سایر تیمهای لیگ برتری در تعطیلات در فاصله 22 دسامبر تا اول زانویه 4 بازی انجام بده. بازی اول آرسنال در روز مقرر یعنی 22 دسامیر برگزار خواهد شد اما بازی بعد آرسنال که قرار بود 26 دسامبر برگزار بشه اگه اشتباه نکنم به دلایل تشریفاتی برگزاری مسابقه به تعویق افتاد و به یکی از روزهای 23 یا 26 ماه آینده منتقل شد. این اتفاق از اونجا که آرسنال در رازهای اصطلاحا باکسینگ دی لیگ برتر که سایر تیمها هر دو روز یک بار مسابقه میدن فرصت بیشتری برای استراحت داره میتونه به نفع این تیم تموم بشه. معمولا یکی از مهمترین مقاطع فصل همین باکسینگ دی شمرده میشه.________________________________________________

حالا یه لینک ویدئو از دفاع زامبیایی میذارم که گفته میشه به آرسنال خواهد پیوست.

http://www.youtube.com/watch?v=B6V8PJG4sPw


_________________________________________________


شایعات اخیر نقل انتقالات حول آرسنال مربوط به این بازیکناست :

1. لوکاس بیلیا

2. ویل هیوز ( بازیکن 17 ساله دربی کانتی )

3.توبی آدرویلد ( دفاع آزاکس )

4. هانتلار به آرسنال پینهاد دستمزد هفتگی 100 هزار پوند در هفته رو داده

_________________________________________________


یه نکته : من نمیدونم الان چرا چند وقته اینقدر سایت داره مصاحبه ها و انتقادهای استیوارت رابسون رو میذاره. در حالی که منابع خارجی هم کمتر به حرفای این آدم میپردازن. رابسون کلا 5 فصل تو آرسنال بوده اندازه 10 نفر مصاحبه کرده بر علیه ونگر.

کسه دیگه ای هم که خیلی از ونگر داره انتقاد میکنه جرج گراهامه که بعد از آرسنال رفته تاتنهام مربی گری کرده تو منچسترم بازی کرده بعد آرسنال .

به نظرم اینا اول باید برادریشونو ثابت کنن.


_______________________________________________


خبر بدی در
رختکن بارسا منتشر شده. بیماری ای که یک سال پیش گریبانگیر تیتو ویلانووا
شده بود حالا دوباره عود کرده و تیتو را به دردسر انداخته.

به عنوان یه انسان خیلی ناراحت شدم امیدوارم تیتو به زودی خوب بشه و مهمتر از اون امیدوارم همه ی میرضها شفا پیدا کنن و همه اونهایی که سالم هستن سالم و سلامت بمونن انشاالله.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 30/9/1391 | 13:53 گفت:

به عنوان یه انسان خیلی ناراحت شدم امیدوارم تیتو به زودی خوب بشه و مهمتر از اون امیدوارم همه ی میرضها شفا پیدا کنن و همه اونهایی که سالم هستن سالم و سلامت بمونن انشاالله.
-------------------------------------------------------------------------------------
...

ناصر در 30/9/1391 | 08:54 گفت:

احتمالا با اومدن این مدافع زامبیایی باید غزل خداحافظی با اساتید محترم(ژورو و اسکیلاچی) رو خوند
خدا کنه مثل اونا نشه

ایمان بهادران در 29/9/1391 | 23:09 گفت:

بابا ویا 100 سالشه !

اميرحسين اباذري در 29/9/1391 | 21:53 گفت:

AS تو گزارشی نوشته که آرسنال قصد داره داوید ویا رو به خدمت بگیره ...

jafar در 29/9/1391 | 21:50 گفت:

تیتو مربی جون و آینده داری هست امیدوارم حالش خوب شه و دوباره برگرده واقعا حیف اینطور مربی هاست که به این زودی بخوان از دنیای فوتبال برند ولی سلامتی خیلی مهمه و باز هم براش آرزوی سلامتی میکنم

هادی در 29/9/1391 | 21:21 گفت:

دوستان همان طور که می دونید باشگاه با 5 تا بازیکن بریتانیایی تیم قرار داد بلند مدت امضاکرده
از دوستان کسی خبر داره قرار داد چند ساله امضا کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه جناب رئیس از این 5 بازیکن به عنوان هسته تیم یاد کرده حالا می خوام بدونم اینا وقتی تبدیل به میوه شدن رئیس می خواد بفروشدشون یا نگه می داره ؟؟؟
احتمالا رئیس ومالکان باشگاه در این فکرن این 5 بازیکن وقتی رسیدند () کل تیم رو یکجا بفروشن بزنه به چاک

حمید پیرنیا در 29/9/1391 | 21:16 گفت:

آره پارسا جان تیتو مثل اینکه داره از بارسا میره . واقعا این خبر با روانم بازی کرد خیلی ناراحتم براش. در ضمن مرسی داداش لطف داری

حمید پیرنیا در 29/9/1391 | 21:13 گفت:

ممنون از همه دوستانی که نظر دادن. مرسی که وقت گذاشتین.

حمید فرازی : مرسی حمید جان که جواب دادی ولی داداش بعضی اشخاص کاملا پلیدیشون معلومه مثل گراهام که گفته آرسنال دیگه هرگز قهرمان نخواهد شد . این حرفش اینقدر احمقانه بود که کسی مثل گری نویل که یه یونایتدی کامله مقاله ای نوشت و این حرفارو چرند و احمقانه توصیف کرد. این آدم اصلا با آرسنال دشمنه که اگه نبود زمان بازی مستقیم به یونایتد و زمان مربیگری بعد از آرسنال به تاتنهام نمیرفت. مثل اینکه نظرات گالاس و فن پرسی و نصری رو مدام چاپ کنیم.

اما در مورد ویا باید بگم فقط یکی دوتا سایت گفتن میاد آرسنال اکثرا از سیتی و لیورپول نام بردن.

parsa در 29/9/1391 | 21:06 گفت:

مرسی داش
خیلی خوب بود
مسعود خیلی خوب گفت
رابسون از ونگر انتقاد نمیکنه فقط حرف مفت میزنه
درمورد تیتو هم فکرکنم بخاط سرطانش کناره گیری کرده از مربی گری بارسا

Morteza Bauer در 29/9/1391 | 20:53 گفت:

شایعات علاقه آرسنال به جذب ویا هم جدی تر شده.
.....................
ویا رو قبول دارم مهاجم خوبیه اگه بیاد

حمید pires در 29/9/1391 | 20:40 گفت:

very nice

masoud mahmudpur در 29/9/1391 | 20:30 گفت:

مرسی.واقعا این استوارت رابسون خیلی چرند میگه.دیگه هر انتقادی به ونگر وارد باشه این که درکی از فوتبال نداره از همشون مسخره تره
ان شاالله ویلانوا و همه ی مریضها خوب بشن

علی قاسمی در 29/9/1391 | 19:58 گفت:

مرسی داداششششششش

علی قاسمی در 29/9/1391 | 19:57 گفت:

هانتلار به درد تیم نمیخوره و ما باید حتما ام ویلا رو بخریم و یه بازیکن زهر دار تر و با کلاس تر از هانتلار رو میخوایم و با این روند ما امسال هم هیچی نمیشیم مگر اینکه بازیکن هایی رو بخریم که
بتونند توی لیگ قهرمانان بازی کنند و در سطح آرسنال باشند
زاها هم امسال به درد تیم نمیخوره و من بنظرم بازیکنی در حد کاوانی و یا ویا رو میخوایم

به نظر من با توجه به اصرار والکات به مهاجم شدن و استفاده از والکات و جیرود و حتی جروینیو در حمله و احتمالا هانری در ادامه فصل خرید بازیکن در این پست رو شاهد نخواهیم بود و یک هافبک دفاعی و در صورت رفتن والکات شاید شاید به هافبک کناری بیاریم

علی قاسمی در 29/9/1391 | 19:57 گفت:

هانتلار به درد تیم نمیخوره و ما باید حتما ام ویلا رو بخریم و یه بازیکن زهر دار تر و با کلاس تر از هانتلار رو میخوایم و با این روند ما امسال هم هیچی نمیشیم مگر اینکه بازیکن هایی رو بخریم که
بتونند توی لیگ قهرمانان بازی کنند و در سطح آرسنال باشند
زاها هم امسال به درد تیم نمیخوره و من بنظرم بازیکنی در حد کاوانی و یا ویا رو میخوایم

به نظر من با توجه به اصرار والکات به مهاجم شدن و استفاده از والکات و جیرود و حتی جروینیو در حمله و احتمالا هانری در ادامه فصل خرید بازیکن در این پست رو شاهد نخواهیم بود و یک هافبک دفاعی و در صورت رفتن والکات شاید شاید به هافبک کناری بیاریم

حمید فرازی در 29/9/1391 | 19:55 گفت:

یکی از منابع آلمانی در توئیتر که معتبر هم هست امروز گفته بود هونتلار و هولتبی قراردادهاشون رو تمدید خواهند کرد.

شایعات علاقه آرسنال به جذب ویا هم جدی تر شده.

----------

درمورد رابسون؛ به شخصه کوچیکترین اهمیتی به حرف های این نمیدم چون شخصیتش به خوبی برام مشخص شده اما به هرحال وظیفه ما این هست که تا حد امکان اخبار مربوط به آرسنال رو بذاریم. رابسون و گراهام هم درسته مخالفین زیادی دارن اما به هرحال از بازیکنان سابق تیم بودن و قطعا صحبت هاشون چه درست چه غلط باید روی سایت گذاشته بشه تا هوادارا بیشتر از این در جریان اخبار پیرامون تیم قرار بگیرند

محمد مهدی در 29/9/1391 | 19:43 گفت:

mersi babate postet.
are kheyli mitoone komak kone in etefagh bekhosoos bekhatere inke too naghlo enteghalate.
dar morede bazi konat faghad biglia khoobe ba hontellar ke avali gofte man be intermilan miram va taghriban ghatie. dovomi ham age hamchin darkhasti dade bashe bayad gheydesho zad(behtar)
man doos daram m'vila ba m'bia ba zaha va pato(ke jodayish ghati shode) be tim bian. elshaarawy ham ke arezoome vali omran.
sepehr az koja midooni in zambi khoobe?

sepehr najafian در 29/9/1391 | 19:33 گفت:

رابسون ديگه پر رو شده.دوست زامبيمون هم بازيکن خوبيه

jafar در 29/9/1391 | 19:31 گفت:

منم مثل بقیه بچه باهات موافقم و این دو تا رو آدم حساب نمیکنم البته توهین نباشه
در مورد حرف های ونگر هم اگه دقت کنیم به حرفاش از مدیران باشگاه خواستار پول شده و این در دست مدیران باشگاه است که چه مقدار بودجه در اختیار ونگر قرار میدند و بعد باید دید که ونگر به حرفش پایبند هست یا نه

Morteza Bauer در 29/9/1391 | 19:12 گفت:

آرسنال عمرا100هزارتا به هونالار بده.
ونگر کفته محدودیت ملی تموم شده خرج میکنیم.تا خرج نکنه حرفشو باور نمیکنم.خداکنه رو حرفش وایسه.
انتقاد هم دیگه تایه جایی حدی داره.زیادیش خوب نیست

بهزاد کاویانی در 29/9/1391 | 19:07 گفت:

راس میگی این دو تا دارن زیاده روی میکنن

آرمان الهیاری در 29/9/1391 | 19:05 گفت:

مرسی
پست خوبی بود؛
من دلم میخواد امویلا و زاها بیان

maryam در 29/9/1391 | 19:04 گفت:

اقا موافقم این قضیه ی رابسون و گراهامو خیلی خوب اومدی!