نقل و انتقالات

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 78,885 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل و انتقالات

شایعات اخیر پیرامون آرسنال به نظر بیشتر جدی میشه . . .1.شایعه ای که به نظر میاد در حال جدی شدن هست . آرسنال به دنبال آردا توران. طبق گزارشات رسانه های ترکیه و فرانسه و اسپانیا آردا در مورد شرایط شخصی با آرسنال در حال توافق هست و بعد از اون آرسنال باید اتلتیکو رو راضی کنه که با توجه به وجود بند 19 ملیون پوندی در قرارداد آردا با اتلتیکو آرسنال میتونه با پرداخت این مبلغ آردا رو به خدمت بگیره. وکیل آردا اعلام کرده داره با چند باشگاه مذاکره میکنه و همچنین گفته آردا دوس داره زیر نظر ونگر و در انگلیس کار کنه. اما گفته هنوز هیچ چیز رسمی نیست.

2. انتقال قرضی تیری هانری با مصاحبه دیروز ونگر در حال جدی شدن هست.

3. به نظر میاد آرسنال برای چندمین بار قصد به خدمت گرفتن یان امویلا رو داره و سران رن هم از قیمت سرسام آور 20 ملیون پوندی که برای این هافبک گذاشته بودن کوتاه اومدن و به نظر میاد با چیزی در حدود 8 ملیون پوند میشه این هافبک رو خرید چیزی که باعث شده تیمهایی مثل کیو پی آر تاتنهام و . . . هم به دنبال این بازیکن باشن.

4.گفته میشه آرسنال قصد داره با پیشنهاد 12 ملیون پوندی نانی وینگر منچستر یونایتد رو به خدمت بگیره.


5. وینگر فرانسوی لستر سیتی Anthony Knockaert که 21 سال سن داره نظر آرسن ونگر ور به خودش جلب کرده. گفته میشه ونگر قصد داره چمبو رو به هافبک بیاره و این بازیک رو جایگزینش کنه.


6. شایعه ای هم وجود داره که ونگر در حال آماده کردن پیشنهاد 25 ملیون پوندی برای فلاینی بازیکن اورتون هست.

7. گفته میشه ونگر شاید برای حل مشکل خط حمله تیمش ماتری رو از یووه به خدمت بگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 10/10/1391 | 12:47 گفت:

با فلینی خیلی موافقم.
ولی هیچی معلوم نیست

سینا در 9/10/1391 | 19:19 گفت:

به فلاینی هر چی می خواد بدن من دوس دارمش خدا کنه بیاد مشکلاتمون حل میشه

reza در 9/10/1391 | 15:46 گفت:

من عاشق استیل بازی نانی ام . تنها یونایتدی که ازش خوشم میاد هستش و امید وارم بیاد ارسنال
البته ماتری و ویا هم عالین

reza در 9/10/1391 | 15:46 گفت:

من عاشق استیل بازی نانی ام . تنها یونایتدی که ازش خوشم میاد هستش و امید وارم بیاد ارسنال
البته ماتری و ویا هم عالین

حمید پیرنیا در 9/10/1391 | 15:19 گفت:

هادی فلاحتی:اسکل جون اینجا کنون هوادارای آرسناله. در ضمن اینا خبرای خبرگذاریه رویا پردازیم اگه هست رویاپردازیه اوناست . پس توام ک . . . خلی که طرفدار آرسنالی دیگه.

محمود در 9/10/1391 | 14:45 گفت:

محمد مهدی:
اره بازی کرده یه گل چیپ هم زده.
اخ اخ. اگه ما این بایرنو بزنیم میرم کل ورزشگاه امارات رو جارو میزنم. بخدا درجا سکته از شادی میزنم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی روحیه‌ی جالبی داری محمدمهدی جان. خوشم اومد

هادی در 9/10/1391 | 14:37 گفت:

ن واقعا احساسات شما دوستان توپچی می بینم به وجد می آم
واقعا که آرسنال به طرفدارای مثل ما نیاز داره آخه هیچ ک...خلی 8 سال به پای یه تیم نمی شینه تازه روزی چندین ساعت وقت بذاره تو رویاهاشم دنبال بازیکن واسه ژانویه تیم باشه

حاکم 26 در 9/10/1391 | 14:24 گفت:

آردا+ ام ویلا+ داوید ویا+ نگهداری تئو = قهرمانی در هر 3 جام شک نکن!
ام ویلا+ یک مهاجم شاخ + تئو = قهرمانی در یک جام.

دمت گرم. کمی از غم کابوسم کم شد . ولی حیف ک همش شایعست !

Ali در 9/10/1391 | 14:05 گفت:

فلاینی اصلا 25تا ارزش نداره

parsa .R در 9/10/1391 | 13:51 گفت:

داداش نیما اینطوری نگو دیگه ما دلمون به همین شایعه ها خوش دیگه

nima در 9/10/1391 | 13:40 گفت:

شایعه های خنده داری بود مرسی!!!این پست هایی که بچه ها در مورد شایعه های آرسنال میذارن مثل جوک میمونه!!!فقط باید بخونی و بخندی!!!

محمد مهدی در 9/10/1391 | 12:45 گفت:

اره بازی کرده یه گل چیپ هم زده.
اخ اخ. اگه ما این بایرنو بزنیم میرم کل ورزشگاه امارات رو جارو میزنم. بخدا درجا سکته از شادی میزنم.

امیرحسین در 9/10/1391 | 12:40 گفت:

بچه ها نانی تو اروپا برا منچستر بازی کرده ؟

amir در 9/10/1391 | 12:40 گفت:

ممنون بابت پستت
انشاالله ک بازیکنای خوب و با کیفیتی رو میگیریم مخصوصا تو پست هافبک دفاعی و مهاجم نوک

ali در 9/10/1391 | 12:39 گفت:

هیچ کس نمیگیریم فقط شاید تی تی رو بگیریم

امیرحسین در 9/10/1391 | 12:35 گفت:

اقا مهدی عزیز.چندتا بازی ازش ببین تازه فیزیک بدنی بهتری نسبت به اینیستا داره که برا لیگ جزیره عالییییییییه.با اردا توران+امویلا+یه مهاجم تراز اول بایرنا به اتش میکشیم

sepehr najafian در 9/10/1391 | 12:34 گفت:

به نظرم ناني و امويلا کافيه.
البته بايد شاماخ اسکيلاچي و آرشاوين رو بفروشيم.
کوکلين و رمزي هم قرضي برن خوبه.

محمد مهدی در 9/10/1391 | 12:33 گفت:

حالا که شما دو نفرید من تسلیم میشم. ما که از خدامونه.

محمد مهدی در 9/10/1391 | 12:31 گفت:

اردا توران؟؟؟؟؟؟؟ اینیستا؟؟؟؟؟؟
....یک لحظه سکوت....

حمید پیرنیا در 9/10/1391 | 12:27 گفت:

محمد مهدی عزیز: واقعا کیفیت بازیش خیلی بالاست من بازی با بارسا رو دیدم خیلی خوب بود. آردا و فالکائو رو دیگو سیمئونه تو لیگ اروپا بازی نداده و هر دوتاشون میتونن تو اروپا بازی کنن. امسال اتلتیتکو رو فالکائو و آردا میچرخه.

امیرحسین در 9/10/1391 | 12:25 گفت:

تورو خدا اردا تورانا با فلینی و ادریان لوپز مقایسه نکنین.من اونا هم سطح با اینیستا میدونم.خیلی بازی ازش دیدم .البته این نظر منه

محمد مهدی در 9/10/1391 | 12:19 گفت:

حمید نه دیگه تا این حد نیست این اردا توران(از فلینی بهترنیست). تازه فک نکنم بتونه تو اروپا بازی کنه. مگه تو لیگ اروپا بازی نکرده واسه اتلتیکو؟؟

Morteza Bauer در 9/10/1391 | 12:18 گفت:

فلاینی فوق العادس اگه بیاد.راحت میتونه تو هافبک دفاعی بازی کنه.ولی به قول ویشکا بعیده.همین ام ویلا رو هم بگیریم هنر کردیم.
هانری خیلی خوبه بیاد البته تا پایان فصل نه 2ماه.تجربه خط حمله رو بالا میبره.باید مثل گیگز واسکولز دائمی بیاد ارسنال.
نانی بیاد ولکات رفتنیه.نانی جالب نیست.
آردا توران رو بازیشو ندیدم.ولی فکرکنم خوب باشه.ولی ادریان لوپز خیلی بهتره.

امیرحسین در 9/10/1391 | 12:15 گفت:

واقعا اردا توران تو اروپا میتونه بازی کنه ؟ تنها دغدغه من که شاید نخریمش همین بود که تو اروپا نمیتونه بازی کنه

حمید پیرنیا در 9/10/1391 | 12:07 گفت:

ویشکا فلاینی خوبه ولی اولا به قول خودت بعیده دوما آردا خیلی بهتره

محمد مهدی در 9/10/1391 | 12:07 گفت:

حمید جان مرسی.
این اردا توران یه بار با لباس لیورپول که لباس هموطنش بوده(نوری شاهین) عکس گرفته و تو فیض بوک گذاشته ولی اینی که میگم ماله چند ماه پیشه. ولی راجرز گفت الان نیازی به اردا توران نداریم و تازه قیمتش هم یکم تنده.
ولی الان شرایط فرق کرده اردا توران بازی های خیلی خوبی رو انجام داده ولی لیورپول بازم استوریج رو گرفته و حتما دنبال یک فوروارد نوک هم هست. پس فک نکنم اینم بخره. اگه بخوایمش که من میگم به درد نمیخوره چون وینگ زیاد داریم حریفی واسه خریدش نداریم. تازه این در صورتیه که ما یا ادریان رو میخریم یا توران. دوتاشون با هم خیلی گرون میشن.

فلینی خوبه ولی اگه یه هافبک دفاعی بخریم تعداد هافبک هامون هم کافی میشه. من میگم دفاع بخریم یا نوک

Vishka در 9/10/1391 | 11:55 گفت:

فلینی که عالیه

و خیلی بعید میدونم آرسنال بتونه جذبش کنه

حمید پیرنیا در 9/10/1391 | 11:37 گفت:

نظر شخصیم: فکر میکنم هر کس بازی اتلتیکو و بارسا رو دیده باشه فهمیده آردا چه بازیکن با ارزشیه. به نظر من میتونه مثل خرید کازورلا رو تیم تاثیر بذاره و نکته مثبت اینه که تو لیگ قهرمانان هم میتونه بازی کنه.