یه تحلیل صادقانه

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 83,563 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه تحلیل صادقانه

این تحلیل شخصیه منه ولی فکر نمیکنم زیاد حدود صداقت رو زیر پا گذاشته باشم . . .سر این قضیه که آیا ونگر مقصره یا مدیریت من زیاد فکر کردم. تنها چیزی که تونستم پیدا کنم که تو این قضیه بهم کمک کنه حقیقت رو بفهمم تاریخ بود. سالهای اولی که ونگر به آرسنال اومده بود بارها به نسبت زمان خودش خوب خرج کرد نمونه هاش هم زیاده ویلتورد و هانری و پیرس و ریچارد رایت و فرانسیس جفرز و به بعد از اون ریس و . . . نشون میده ونگر یک خرج نکن به تمام عیار نیست . اما چیزی که از اون سالها تا الان تغییر کرده چی بوده؟!!!   پاسخ روشنه مالکین. اون زمان افراد معتبری و با آبرویی مثل دیوید دین و فیزمن جزئی از هیت مدیره بودن ( همه میدونیم که تاثیر دیوید دین تو باشگاه خیلی خیلی زیاد بود به طوری که میشه قرن 21 رو برای آرسنال به دو بازه قبل و بعد از دین تقسیم کرد .دوران سرمایه گذاری روی تیم و دوران اضافه شدن سرمایه هیئت مدیره ) ولی در حال حاضر کنترل باشگاه در دست افرادی مثل کرونکه هست که آرسنال رو قسمتی از بیزینس خودش میدونه صرفا که در کنار تیمهای بسکتبال و بیسبالش قرار میگیره. ( به سختی بشه آرسنال رو از لحاظ اهمیتش برای کرونکه در کنار تیمهای ورزشیش در آمریکا قرار داد چون کرونکه نفوذ زیادی در ورزش آمریکا داره ولی در انگلیس چندان حضور موثری نداره) . البته ونگر هم بی تقصیر نیست چون در این سالها شنیدن این جمله که تیم احتیاج به خرید نداره برای هوادارای آرسنال ( هوادارایی که سالهای با شکوه گذشته رو آنچنان هم دور نمیبینن ) فقط از زبون ونگر قابل دفاع بوده و این فقط ونگر بوده که میتونسته این کارای صرفا اقتصادی رو توجیه کنه هرچند ونگر هم مسلما بزرگترین قربانی این جریان بوده کسی که اعتبار خودش رو تو این مسیر از دست داد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 29/11/1391 | 20:57 گفت:

من با سعید میلانی موافقم که باخت و حذف از جام حذفی دیگه نه ربطی به ستاره داره نه بازیکن و نه شرایط اقتصادی انصافا باخت فقط و فقط تقصیر ونگر بود وبس! تو این شرایط و اوضاع دیگه ریکس کردن و قمار و این جیزا معنی نداره!

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 18:24 گفت:

آقا جاااااااااان ظاهرا بعضیا خودشونو زدن به نفهمی!

ونگر اعتبارشو از آرسنال داره نه اینکه آرسنال از ونگر!! آرسنال من هزاران برابر بزرگتر از امثال ونگره!

بعضیا میگن بالاخره ما رو دوبار قهرمان کرده نباید گذاشت بره!!!!! عزیزان با معرفت، اولا که این معرفتو واسه باشگاهتون بذارید که اعتبارش روز به روز داره کمتر میشه! دوما ونگر وظیفه اش بوده، مگه مربی وظیفه ای جز این داره؟!!! سوما 8 سال به پای گند زدناش و غرور خرکیش نشستیم دیگه معرفت رو در حقش تمام تمام تمام کردیم!

حتی اگه قهرمان لیگ قهرمانان هم بشیم، ونگر باید گورشو گم کنه

.

siamak در 29/11/1391 | 15:10 گفت:

داداش فک کنم درست بگی شما
من خودم همیشه طرفدار ونگرم ولی الان واقعا دل سرد شدم نسبت بش
دارم اعتمادمو بش از دست میدم
با این بای کردن نمیدونم بایر چی ب سرمون بیاره

Ali Ghasemi در 29/11/1391 | 14:35 گفت:

manam hamino migam ... albate inke wenger hemayat karde, baes shude k khudeshu ekhraj nakonan o betune teamo hamin jur sar p negah dare ta emsal ... age wneger ham shakh mishud vase kornke o ina o ekhraj mishud malom nabud vaz behtar mibud ya badtar ... yejurae man hs mikonam wenger khudeshu fda kard k nazare bishtar az ina bal sare arsenlai byad k khduesh sakhte bud
albate to in modat ham khob pol dar ovorde vase khudesh

Benyamin در 29/11/1391 | 14:09 گفت:

حالا میتونیم راحت به چمپیونز لیگ فک کنیم

masoud mahmudpur در 29/11/1391 | 13:44 گفت:

منم موافقم

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

مرسی از دوستان گلم که نظر دادن . زنده باد توپچی

حمید پیرنیا در 29/11/1391 | 13:42 گفت:

دوستای گلم من آخر متن دلیلی که ونگر رو هم مقصر دونستم رو آوردم .

توپچی جنوب : عزیزم تابستون چیزی رو عوض نخواهد کرد تجارت با احساس رابطه ای نداره تصیمیمات باشگاه صرفا تجاریه.


حمید پیرس : من از ادامه این فصل فقط 2 چیز میخام : 1. برد بایرن مونیخ چون خیلی بهمون توهین کردن. 2. سهمیه لیگ قهرمانان که مطمئنم میگیریم.


ویشکا : ویشکا جان ونگر با سکوتش حمایت نکرده بلکه با توجیه کردن و با آبروی خودش حمایت کرده.

Vishka در 29/11/1391 | 13:04 گفت:

بله

مقصر اصلی مالکان هستن اما ونگر با سکوتش حمایت میکنه

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 11:52 گفت:

باهات موافقم حمید پیرنیا.
فقط باید به این تابستون اومید وار بود این آخرین فرصت هستش برای احیای دوباره آرسنال

حمید pires در 29/11/1391 | 00:47 گفت:

حمید جون جام حذفی به درک خدا کنه این باخت دردناک بازیکنا رو بی رحم کنه .
کاری ندارم بریم مرحله بعد لیگ قهرمانان فقط دلم میخاد بایرن له کنیم تا هوادارا و پیشکسوتای این تیم مزخرف بفهمن کل کل با تیم زخم خورده نتیجه نداره.

محمد مهدی در 29/11/1391 | 00:21 گفت:

ونگر عوض بشه؟؟
ترجیح میدم صبر کنم تا پراید ارزون بشه.

امیر صفای نیکو در 28/11/1391 | 22:46 گفت:

hosein-gunner
موافقم.امیدوارم.ناراحتم.....

hosein-gunner در 28/11/1391 | 22:36 گفت:

کاملا درسته اما خوب ونگر هم حامی اینا بوده !!!!!
راه نجات اومدن عثماوتف و هانری به هیئت مدیرست روزی میرسه که اینا بیان تو هیئت مدیره که خودشون طرفدار ونگرن و می تونن آرسنال رو از اون سالها هم قوی تر کنند