بازهم انتخاب عجیب

نویسنده: حمید پیرنیا

وبلاگ من
نویسنده: حمید پیرنیا
دانشجو مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد مشهد. متولد 69
کل بازدید: 86,602 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازهم انتخاب عجیب

بازهم باید شاهد یک انتخاب عجیب و غریب از سوی شبکه 3 باشیم . . .


بازهم باید شاهد یک انتخاب عجیب و غریب از سوی شبکه 3 باشیم و در حالی که هواداران بیشمار آرسنال و دورتمند در ایران انتظار پخش بازی تیمهای مورد علاقه خود بودند از سوی روابط عمومی شبکه 3 اعلام شد بازی منچستر یونایتد و بنفیکا پخش خواهد شد. اما نکته عجیبتر اینکه بازی آرسنال و دورتمند حتی برای پخش با تاخیر هم انتخاب نشد و بازی دو تیم بی هوادار و غیر محبوب ناپولی و منسیتی با تاخیر پخش خواهد شد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 2/9/1390 | 13:36 گفت:

آرسنال که چهارشنبه بازی داره...من یونایتد و من سیتی سه شنبه بازی داشتن...امشبم میلا-بارساست...بازیه دومو نمیدونم...

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 02:09 گفت:

‏!‏!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aziz joon در 2/9/1390 | 01:43 گفت:

شبکه ی 3 یا شبکه ی بارسلون

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 01:38 گفت:

جالب اینکه به کلیچی بازی نداد ونصری رو20دقیقه آخرآورد.دلم خنک شد

hamed در 2/9/1390 | 01:31 گفت:

السیتی جالب بود.........

reza najm در 2/9/1390 | 01:26 گفت:

حال کردم السیتی باخت!

hamidtopchi در 2/9/1390 | 00:58 گفت:

آرسنال هر وقت بازیشو ننادن برد؟عجیبم برد!

hamed در 2/9/1390 | 00:45 گفت:

بازی آرسنال با دورتموند که الان نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 00:29 گفت:

ناپولی2منچسترسیتی1خیلی ضعیف بازی میکنه سیتی

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 00:20 گفت:

بچه هامابایدیکی که توصداوسیماهست روبه طرف خودمون جذب کنیم.یابایدهمه باهم زنگ بزنیم.درضمن بچه هامن به شمامیگم دانگل بخرین دانگل بخرین

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 00:07 گفت:

فردا شب هم بازي مون پخش نميشه
نه صدا سيما درستيداريم نه نت خوبي كه انلاين بازي رو ببينيم ماهواره ها هم كه دارن جمع ميكنن
بايد يا استرس 60 برابر فقط نتيجه رو دنبال كنيم

حمید پیرنیا در 2/9/1390 | 00:06 گفت:

دوستان عذر میخام بازی فرداست من امشب رو گفتم ولی به هر حال فرقی نداره بازم قرار نیست بازی آرسنال پخش بشه مسئله مهم اینه.

morteza در 1/9/1390 | 22:46 گفت:

40 بار

علی ارشدی در 1/9/1390 | 22:25 گفت:

هر کی شمرد رضا چند بار گفت بچه ها من بهش آفرین میگم :))

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 21:57 گفت:

بچه هایه خواننده بندری آوردم توپ بله روگرفتم حالاموقع رقصه.درضمن بچه هامن به شماوابسته شدم .بچه هاسم شاماخ روهم به اسمم اضافه کردم.بچه هابازی آرسنال دورتموندتوالجزیره 4پخش میشه

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 21:37 گفت:

بازی چلسی با لورکوزن با تاخیر پخش میشه

ای خاک بر سر شبکه 3 و مزدک میرزایی و من

sam baygan در 1/9/1390 | 21:36 گفت:

عزیز ما فرداشب بازی داریم!!

علی حسن آبادی در 1/9/1390 | 21:32 گفت:

فیق شما تاریخ بازی رو نمیدونی مثه اینکه!
بازی ما فردا شب هست و این بازیا که شما فرمودین امشــــــــــــــــبه

فردا شب هم بازی بارسا و میلان پخش میشه بازی دوم رو نمیدونم

علی حسن آبادی در 1/9/1390 | 21:31 گفت:

رفیق شما تاریخ بازی رو نمیدونی مثه اینکه!
بازی ما فردا شب هست و این بازیا که شما فرمودین فردا شبه.

فردا شب هم بازی بارسا و میلان پخش میشه بازی دوم رو نمیدونم

علی ارشدی در 1/9/1390 | 21:22 گفت:

بله کلا آرسنال بوقه از نظر مسئولین شبکه 3