از زبان کاریکاتورها!!!

نویسنده: رسول

وبلاگ من
نویسنده: رسول
از 15 سالگی طرفدار آرسنالم. هیچ وقت طرفدار هیچ تیم دیگه ای نبودم. شیرین ترین برد آرسنال برام دبل کردن منچستر چند سال پیش بود. باریکنای مورد علاقه ام: آنری ،برکمپ، پیرس ، آدامز، سیمن، کمپل، لیونبرگ
کل بازدید: 21,638 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از زبان کاریکاتورها!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


این کاریکاتور ها رو که میدیدم یاد اوضاع آرسنال میافتادم ...........

خیلی ها بر این باورند که اوضاع ونگر مثل این کاریکاتوره یک مدت رهبر تیم بود و تیم رو هدایت کرد حالا که تیم به یک چاله عمیق مشکل خورده ونگر خودش رو پلی کرده و نذاشته باشگاه متوقف بشه ولی باشگاه اون رو رها کرده !!!!!!!!!1

.
.
.

بعضیا میگن اوضاع اینجوریه.......
شاه: کرونکه!!
وزیر: ونگر!!
سربازها: هوادارها!!!
.
.
.

وضعمون جلوی تیمهای بزرگ شده اینجوری !!!!!!!
.
.
.
اگه ونگر بخواد بره.............. خداییش منم همین حس رو دارم.....Cry.....Cryتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

morteza در 17/12/1391 | 17:50 گفت:

به نظر من ونگر باید تو نیم فصل تیما تقویت میکرد حداقل دو دفاع وسط ویک مهاجم شیش دنگ میگرفت تا الان تیم را توی این وضعیت نبینم واقعا اینم بگم که هیچکس جز خود ونگر نمیتونه این تیم را هدایت کنه امسال ما خوب شروع کردیم ولی متاسفانه رسانه ها تیم را به حاشیه کشیدن اینم شده وضع حالامون میایم به تیمهای که از نظر بازیگردانی از خودمون پایینترند خیلی راحت امتیاز میدیم در کل ونگر بره تمام خاطره ها هم با خودش میبره من یکی که فکرشا نمیتونم بکنم

Vishka در 15/12/1391 | 21:41 گفت:

ممنون هم استانی افسرده شدم رفت

jafar در 15/12/1391 | 13:46 گفت:

عالی بود

محمد يزداني در 15/12/1391 | 08:42 گفت:

بچه ها امسالو باید بیخیال شد مثل چندسال قبل.من که باور نمیکنم آرسنال تو جدول صعود داشته باشه بلکه سقوطش محتمله ممکنه ششم بشیم.
سال بعد تو لیگ اروپا حاضریم و تو مرحله یک هشتم حذف میشیم و ونگر این عملکرد تیمو که جزء 16 تیم بودیم فوق العاده بیان میکنه و سعی میکنه کم کم توقعات مارو تو این سطح نگه داره که دیگه کسی حرف قهرمانی نزنه و خودشو مدیران آرسنال کمتر بخاطر قهرمان نشدن تحت فشار باشن.

masoud mahmudpur در 15/12/1391 | 03:17 گفت:

عالی بود

ehsan zoola در 15/12/1391 | 00:18 گفت:

مرسی خیلی قشنگ بود ...

amin در 14/12/1391 | 22:13 گفت:

با واقعیت مو نمیزنه

hosein-gunner در 14/12/1391 | 22:09 گفت:

حقیقت اینه که ونگر این فصل هیچ دست آوردی نداشته!!!!!!
تو گروه به اون آسونی دوم شد تو لیگ قهرمانان و در نهایت از پیش حذف شده مقابل بایرن !!
در جامهای دیگه هم مقابل تیمهای غیر لیگ برتری حذف شد!!!!!!!
تو لیگ برتر هم تو باخت به تیمهای بالا جدول به هیچ تیمی نه نگفت و جز یه برد شانسی دستآورد دیگه هم نداشتیم و اون برد شانسی بود چون اگه آدبایور اخراج نمی شد ما حداکثر مساوی می کردیم !!!!!
هر مربی دیگه ای بود باید اخراج می شد اما خوب آرسن ونگر باید به مرحله آحخر فرصت دادن رسیده باشه اگه فصل بعد تونست که بمونه وگر نه باید بره اگه بره هم اوضاع برای من یکی بهتره چون لااقل می فهمم تیمم با خودش چند چنده !!!!!!!بالاخره می فهمم مشکل تیم چی بوده و کجا بوده

alireza 9 در 14/12/1391 | 22:07 گفت:

اگه ونگر بره وااااااااااااااااااااااااای
فکرشم بده

nima در 14/12/1391 | 17:01 گفت:

جالب بودن مرسی...

علی در 14/12/1391 | 15:49 گفت:

وایی ی ی ی ی ی ی ی یی خیلی باحال بود خیلی
منطقی ترین بلاگ امسال
اگه جاش بود nبار لایک میزدم
یاعلی

محمد مهدی در 14/12/1391 | 15:07 گفت:

اگه تو شطرنج اون کاریکاتوره مهره ای به نام خر وجود داشت هیچ کس لایق تر از رمسی واسه اون پست نبود و ونگر هم باید خربانش میشد که به کمک هم دارن تماشاگرا رو فدا میکنن!!
..................................
..

farzam در 14/12/1391 | 15:04 گفت:

ونگر این روزا خیلی رو مخه و خیلی داره اذیت میکنه و با لجبازیاش تیمو داره نابود میکنه ولی من نمیدونم چرا از ته دل دوست ندارم ونگر بره و اون روز رو خیلی تلخ تصور میکنم و حس میکنم دیگه بعد ونگر اون بازی های زیبا تکرار نمیشه.بهترین حالتی که من دوست دارم برای آرسنال رخ بده خرید باشگاه توسط عثمانوف و موندن ونگر البته بدون سیاست های تخمیشه

farzam در 14/12/1391 | 14:52 گفت:

اگه تو شطرنج اون کاریکاتوره مهره ای به نام خر وجود داشت هیچ کس لایق تر از رمسی واسه اون پست نبود و ونگر هم باید خربانش میشد که به کمک هم دارن تماشاگرا رو فدا میکنن!!

محمد مهدی در 14/12/1391 | 14:40 گفت:

پس جای اینجا اومدن برو تو فن پیج ونگر.


نوکره داش سروش هم هستیما