گاز گرفتن دست ایوانویچ به وسیله سوارز!!

نویسنده: amin arsenalchi

وبلاگ من
نویسنده: amin arsenalchi
arsenalçi
کل بازدید: 10,134 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گاز گرفتن دست ایوانویچ به وسیله سوارز!!

گاز گرفتن  دست ایوانویچ مدافع چلسی به وسیله سوارز 


لوييس سوارز در مورد جريمه خود در صفحه اختصاصي توييتر خود نوشت: «به خاطر رفتار غير قابل قبولي که در ديدار با چلسي انجام دادم، باشگاه مرا جريمه کرد. به عنوان جريمه بايد بخشي از درآمدم را به انجمن حمايت از حادثه ديدگان در فاجعه هيلزبرو بپردازم.» 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/2/1392 | 17:52 گفت:

حتما بازوی ایوانویچ رو شبیه استخوون دیده

Reza در 3/2/1392 | 12:47 گفت:

ای چش بید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan zoola در 3/2/1392 | 01:38 گفت:

سوارز جانیه لامسب

حمید pires در 2/2/1392 | 23:49 گفت:

طفلی سوارز خیلی این حرکتش گنده کردن این کار ریشه در کودکیش داشته چون ظاهر کوچولویی داره ضعفش با دندون گرفتن جبران کرده . درضمن اون ایوانویچ نفهم کارش اینه که با گرفتن دست مهاجما رو اعصابشون کار کنه خوشم اومد بعد این حرکت بیخیال سوارز شد و گل دوم خوردن.

مهدی 111 در 2/2/1392 | 23:25 گفت:

انپرسی گل سوم رو هم زد.خرومزاده این فصل هم آقای گلیش حتمیه.دیگه از این بدتر نمیشد.

مهدی افسرده در 2/2/1392 | 22:53 گفت:

الان ون پرسی یه گل زد مثه گل فصل قبل که به اورتون زده بود

nima در 2/2/1392 | 22:37 گفت:

وحشی

masoud mahmudpur در 2/2/1392 | 21:24 گفت:

T.Vermaelen در 2/2/1392 | 21:02 گفت:

آماده سازي رباتيک دورتموند براي بازي با رئال‌مادريد

بازيکنان بوروسيا دورتموند با "ربات" خود را آماده بازي با رئال‌مادريد مي‌کنند.
[آماده سازي رباتيک دورتموند براي بازي با رئال‌مادريد]

بوروسيا دورتموند و رئال‌مادريد چهارشنبه شب در ليگ قهرمانان اروپا به مصاف هم مي‌روند. بازيکنان دورتموند کنترل و پاس را در تمرين‌هاي خود با يک ربات هوشمند انجام مي‌دهند. در اين نوع تمرين منحصر به فرد بازيکنان در وسط زمين قرار مي‌گيرد و توپ‌هايي از کنار زمين با سرعت (60 تا 120 کيلومتر در ساعت) به سوي آنها پرتاب مي‌شود. وظيفه بازيکنان کنترل و هدايت آنها به يک يا دو محل مشخص شده است.

نکته جالب اين نوع تمرين، سرعت آن است. در حالت سرعت متوسط يک بازيکن با اين ربات مي‌تواند 200 توپ را در کمتر از 10 دقيقه پاس دهد. در حالي که در حالت طبيعي بازيکني مثل ژابي آلونسو به سه ساعت زمان براي دادن 200 پاس نياز دارد.

يورگن کلوپ، سرمربي دورتموند اين روبات را اولين بار در مارس 2012 در يک نمايشگاه در برلين ديد و خيلي زود نظرش را جلب کرد. کلوپ درباره ربات تمريني دورتموند گفت: براي انجام اين نوع تمرين به 16 مربي نياز بود که اکنون با اين ربات کار ما خيلي راحت شده است. تنها باشگاه در جهان هستيم که از اين ربات استفاده مي‌کنيم. لطفا از ما تقليد نکنيد!

خريد اين ربات براي باشگاه دورتموند بيش از يک ميليون يورو هزينه دربرداشته است.

javad در 2/2/1392 | 20:26 گفت:

وحشیه یارو

محمد مهدی در 2/2/1392 | 20:19 گفت:

اخه من چی بگم دیگه

امین در 2/2/1392 | 20:02 گفت:

اینم ویدیو

http://video.varzesh3.com/video-clips/margins/%D8%AE%D8%B7%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2/