فروشگاهی به نام چلسی !!!!!

نویسنده: Milan

وبلاگ من
نویسنده: Milan
chi begam akhe?!
کل بازدید: 5,384 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فروشگاهی به نام چلسی !!!!!

عشق است ای پی ال ....می دونم عنوان عجیبیه ولی واقعیته
راستش از این که ارسنال فقط یه فروشگاه شده و بی عرضه گیه مدیران و مربی اعصاب بره هیچکی نگذاشته......
تیمه دورتمند و میبینم حصرت می خورم بازیکنایی که ما درست کردیم یه سرو گردن از اینا بهتر بودن

حالا میرم سره اصل مطلب
امسال واقعا می تونیم چلسی و فروشگاه خودمون کنیم...
نگا کنین:
تو خط حمله : تورس,با,لوکاکو,شورله که قطعی شده,و دنبال لوا و کاوانی و فالکاو هستن

تو خط هافبک :مارین,رومئو,اسین,میکل,هازارد,ماتا,مالودا,بنایون,ده برویه,لمپارد,کاکوتا,رامیرز,اسکار

قطعا مورینیو نمی تونه همه ی اینارو راضی کنه ما میتونیم از فرصت استفاده کنیم البته من که نا امید نا امیدم این ونگر تا همه ی فرانسوی هارو به نون و نوا نرسونه ول کنه ما جرا نیس :| امیدوارم عین استوریج نشه :|
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شروين در 4/3/1392 | 20:54 گفت:

تو كل تيمشون فقط هازارد و ماتا چيزي به ارسنال اضافه ميكنه كه فروشي نيستن ، بازيكن خوب هم انقدر هست كه نياز نباشه دنبال بازيكناي چلسي باشيم ، ضمنا چلسي هيچوقت فروشگاه نميشه چون يه مالك داره از جيب شخصيش هزينه ميكنه اين هزينه ها هم واسه تفريحشه ولي ارسنال با درامداش اداره ميشه كه تا اين وضع هست فروشگاه بودن ادامه داره تا وقتي عثمانف بياد (. البته اين داستان هسته بريتانيايي قطعا كمك ميكنه چون بحث اينجور بازيكنا فقط پول نيس )

Milan در 4/3/1392 | 20:36 گفت:

nima جان ما که دعوا نکردیم که میگی تسلیم هرکی نظر خودشو داد نظر هرکس هم محترمه
ehsan zoola خوب دی برویه که از وضعیتش نا راضیه یا مارین که خوبن

ehsan zoola در 4/3/1392 | 20:17 گفت:

خب من بنایون رو مثال زدم برا اینکه تنها توان خرید اونو داریم البت هبا توجه به تجربه این چند سال گفتم وگرنه نه لمپارد میاد آرسنال نه لوکاکو نه دمبابا

میخاستن دمبابا رو از نیو میخریدن نه الان ک قیمتشم بالاتر رفته

nima در 4/3/1392 | 20:11 گفت:

باشه من تسلیم!!!مارین رو بخرین!!!
خدا عاقبتمون رو بخیر کنه!!!

Milan در 4/3/1392 | 20:03 گفت:

اره تاتی هم ناجور داره خرج می کنه امیدوارم مسئولین دست به کار شن

محمد مهدی در 4/3/1392 | 20:01 گفت:

درست میگی. کاریش هم نمیشه کرد. فوتبال شده پول ولی ارسنال داره اصرار بر اشتباه میکنه. سال دیگه پایین تر از تاتی هستیم

Milan در 4/3/1392 | 19:54 گفت:

محمد مهدی قضیه بر میگرده سره مسئله ی این که ارسنال و دورتمند عین فروشگان , بازیکنا حاضرا 20 مین بره چلسی و من یو و بارسا و ... بازیکنن ولی حاضر نشن 90 مین تو ارسنال و دورتمند بازیکنن

محمد مهدی در 4/3/1392 | 19:51 گفت:

اولا لوکاکو بازیکن شگفت انگیزیه و قیمتش هم واسه ما زیاده. چیزی حدود 28 میلیون.

نیما چلسی ذخیره هاشم واسه خوبن. البته متاسفانه.

مارین بازیکن خوبیه ولی حاظره رو نیمکت بشینه و دستمزدشو بگیره تا تو ارسنال با دستمزده کم بازی کنه

فقط امیدوارم لوکاکو به همین دلیلی که میلان گفت بره چون طاقت یه دروگبا دیگه رو ندارم

Milan در 4/3/1392 | 19:49 گفت:

به نظر تو خرید یه بازیکن جدید که اسمشم نشنیدی بهتره یا یکی که هم با لیگ اینگیلیس اشنا هم بهتر از یه خرید 50-50 که بخریم بازیکن یا بازیش می گیره یا نمی گیره,تو چه بازیه رئال ضعیف کار کرد !؟ من اکثر بازی های مهم رئال رو دیدم مثل همیشه جنگنده بود

nima در 4/3/1392 | 19:43 گفت:

مارین هم بهش بازی نمیرسه انقدر هم که روانی نیس خودشم می دونه به پای ماتا و هازارد نمیرسه
-------------------------------------------------------
میلان جون پس نتیجه میگیریم که مارین بدردمون نمیخوره بریم نیمکت چلسی رو تمیز کنیم!؟!؟!به چه درد میخوره!؟
اسین هم که تو رئال فوق العاده ضعیف کار کرد فقط میمونه لوکاکو که بازیکن نسبتا خوبیه!!!!!

Milan در 4/3/1392 | 19:43 گفت:

ehsan zoola این همه بازیکن داره رفتی گیر دادی به بنایون منظورم از نوشتنش این بود که هافبک زیاد دارن و قطعا یه سری هارو بفروشن چرا اسین یا میکل و نخریم ؟!

ehsan zoola در 4/3/1392 | 19:40 گفت:

یبار بنایون رو قرضی گرفتیم همش رو نیمکت بود !

اینا هرکدوم قیمتشون سر به آسمون میکشه به درد ما نمیخورن

Milan در 4/3/1392 | 19:34 گفت:

خود نیمار پشیمون میشه حالا نگاه کن
من اصلا قبولش ندارم

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 19:29 گفت:

نيمار رفت بارسا

Milan در 4/3/1392 | 19:29 گفت:

محمد مهدی به خدا فردا دانشگاه امتحان دارم هیچی نخوندم D:
تو خوبی !؟ چه خبرا ؟!
اسین که خوبه خدایی تازه اون پست هست که نیاز داریم هفبک دفاعی تازه تجربه توپیم داره
کاکوتا هم که یادته چه بلایی سره اسپانیایه زیر 21 سال کرد
مارین هم بهش بازی نمیرسه انقدر هم که روانی نیس خودشم می دونه به پای ماتا و هازارد نمیرسه
لوکاکو هم که اصلا با ذخیره بودن کنار نمیاد مصاحبه هاشو بخون یه وضعی !!!!

nima در 4/3/1392 | 19:29 گفت:

منم با محمد مهدی موافقم!!!نمیتونیم خریده خوبی از چلسی داشته باشیم!!!

masoud mahmudpur در 4/3/1392 | 19:11 گفت:

مرسی
باید قبل از اینکه میرفتن چلسی میگرفتیمشون.

محمد مهدی در 4/3/1392 | 19:03 گفت:

سلام میلان جون. چطوری؟؟ کم میای؟؟ بیشتر سر بزن.

خوب تو خط حمله لوکاکو و شورله و دمبابا رو نمیفروش دوتا ی اولی از اسرمایه های باشگا هستن و دمبابا یه ذخیره از خدا خاسته و خوب پس صرفا تورس میمونه که من شخصا دوسش دارم و دوس دارم بیاد آرسنال ولی با توجه به فیزیکش بهش نیازی نیست.

تو هافبکا هم مارین و هازارد و اسکار و رامیرز و دی بروین و ماتا فروشی نیستن قطعا، میمونه لمپارد مه ارسنال نمیاد و بنایون و میکل هم مع بدردمون نمیخورن، اسین هم شخصا به خاطره سنش نمیپسندم.

موند اسین و کاکوتا. حالا کدومشو دوس داری بگم ونگر برات بخره؟؟

Milan در 4/3/1392 | 18:58 گفت:

حتی می تونیم این نگارو به سیتی داشته باشیم.....مثل : ردول,سینکلر,....