بدون شرح....

نویسنده: آریان

وبلاگ من
نویسنده: آریان
آرسنال رو فقط بخاxر آرسنال دوست دارم !!!
کل بازدید: 23,406 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بدون شرح....

سلام دوستان

متاسفانه ما در بازی با بایرن نتونستیم برنده بشیم اما به نظر من :

_ به نظر من هر چند باختیم ولی واقعا برنده معنوی این بازی بودیم.

_ ما واقعا خیلی خوب بازی کردیم و در بهترین فرم خودمون بودیم.

_به نظر من ما از بایرن بهتر بودیم.

_در این بازی خط دفاعی قدرتمند و مستحکم بایرن مانع گلزنی بازیکنان ما شد.

_من به هیچ وجه مقصر این باخت رو رئیس نمیدونم.

_ یکی از دلایل باخت ما شروع بد بود مثه دیگر بازی هامون در لیگ.

_گلزنی مثه فان پرسی نداشتیم که امیدمون به اون باشه و بدونیم میتونه گل بزنه و کاری برامون بکنه.

_بایرن مونیخ در بهترین فرم خودش بود و در هر پستبهترین مهره های خودش رو داشت.

_نمیخوام از همین الآن ساز ناامیدی بزنم ولی واقع بین باشیم برای بردن بایرن با اختلاف 2 گل در مونیخ به چیزی فراتر از معجزه احتیاج داریم.

این نظرات من بود خوشحال میشم اگه نظراتتون رو بدونم ولی خواهشا در کامنت هاتون مطالب توهین آمیز و فحش ننویسید.......................موفق باشید      "آریان"

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 5/12/1391 | 12:47 گفت:

دقیقا منظورت از برد معنوی چیه ؟

آریان در 3/12/1391 | 21:11 گفت:

Ali heidari جان دلیلی نداره وقتی یه مطلب رو دوست نداری توهین کنی............چی زدی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آریان در 3/12/1391 | 21:09 گفت:

حتما
این کامنت پایین منو بخونید

آریان در 3/12/1391 | 21:05 گفت:

دوستان میدونم اصلا با نظراتم موافق نبودید ولی روی حرف هستم

باور کنید

این آرسنال با این ترکیب وبا این شرایط بهتر از این نمیشه

مثلا انتظار داشتی که چه کار کنیم که نکردیم.....مگه تغییری در تیم به وجود بیا وگرنه باز هم میگم اگه با این بازیکنامون این جوری بازی کنیم در بهترین حالت هستیم این بازیکنا بیشتر از این نمیکشن.....................

majid r در 3/12/1391 | 02:20 گفت:

-به نظر من هر چند باختیم ولی واقعا برنده معنوی این بازی بودیم. ماقهرمان چمپیونز لیگیم ولی از نوع معنویش
_به نظر من ما از بایرن بهتر بودیم.
_من به هیچ وجه مقصر این باخت رو رئیس نمیدونم.

Keivan در 3/12/1391 | 01:45 گفت:

باشگاه خیلی وقته که تو بدترین حالت خودشه...ولی من باهات موافقم این تیمی که ما داریم امسال دیشب تو بهترین فرم خودش بود ولی اینقدر ضعیفیم که بهترین فرممون خیلی خیلی از بایرن ضعیف تره...این تیم تیمی نیست که بخواد شگفتی خلق کنه تو مونیخ

امیرآرسنال در 3/12/1391 | 01:29 گفت:

آره منم موافقم در واقع اصن ما بازی رو 3-1 بردیم

Ali heidari در 3/12/1391 | 00:29 گفت:

واقعا باید گفت چی زدی داداش بگو ماهم بزنیم

Ali heidari در 3/12/1391 | 00:29 گفت:

این چیزایی که میگی اینا همه مثل حرف های قلعه نوی تو بازی دربی هست که ما 600 تا پاس دادیم ماخوب بازی کردیم ما مالکیت داشتیم آخه مرد تیمی که نتونه مقعیت ایجاد کنه بدرد لای جرز میخوره

masoud mahmudpur در 2/12/1391 | 23:26 گفت:

به نظر من ما افتضاح بازی کردیم.واقعا گند زدیم.بایرن خیلی بهتر از ما بود

شاهين در 2/12/1391 | 23:18 گفت:

_ به نظر من هر چند باختیم ولی واقعا برنده معنوی این بازی بودیم ... این که الان گفتی ، یعنــــــــــی چـــــــــه ؟!!

_ ما واقعا خیلی خوب بازی کردیم و در بهترین فرم خودمون بودیم ... این حرف رو ، رو چه حسابی زدی نمی دونم !

_به نظر من ما از بایرن بهتر بودیم ... آره ، هم در دفاع ، هم در درون دروازه ، هم در حمله !!!

_در این بازی خط دفاعی قدرتمند و مستحکم بایرن مانع گلزنی بازیکنان ما شد ... ولی از کم تعدادی در خط حمله و عدم اعتماد به نفس نمی شه گذشت !

_من به هیچ وجه مقصر این باخت رو رئیس نمیدونم ... به هیچ وجهت منو کشته ! عدم خرید بازیکن در پست های مورد نیاز ، چیدمان نا مناسب بازیکنان .

_گلزنی مثه فان پرسی نداشتیم که امیدمون به اون باشه و بدونیم میتونه گل بزنه و کاری برامون بکنه ... چرا با فروش اون بازیکنی در حد و اندازه اش به خدمت گرفته نشد ؟!

farzam در 2/12/1391 | 23:14 گفت:

با اون نکته گلزنی مثل فنپرسی نداشتیم کاملا موافقم اصلا هدف خاصی نداشتیم به نظر من باید روسیچکی رو از اول جای رمسی میذاشت و ژیرو رو هم زودتر میاورد
نکته دیگه هم روحیه تیم و جنبه روانی تیمه و نمیدونم ونگر در این مورد داره چیکار میکنه خیلی بچه ها احساسی بازی میکنن و تو بازیهای بزرگ که ماشالا ماشالا عین ماست گل میخورن تیم کلا به کما میره و همه وحشی میشن دیشب هم شانس آوردیم اخراجی ندادیم

tofigh در 2/12/1391 | 23:01 گفت:

اگه این بازیه خوبه وفرم خوبمون وای به حال فرم بد جان هرکی دوست دارید بااین پستا نمک به زخم ما نپاشید واعصابمون رو خورد نکنید.بزار فراموش کنیم..

Morteza Bauer در 2/12/1391 | 22:39 گفت:

دوستان حال همرو درک میکنم.دیشب با یه ذوقی نشستم بازی رو ببینم تادقیقه7 گل رو خوردیم مثل اینکه آب سرد رو سرم خالی کردن.باید قبول کنیم تیم خوبی نداریم وفاقد ستاره.دفامون رو نگاه کنید روهمین گل دوم اینقد ضعف دارن که فن بویتن رو نمیگیرن اونم خیلی راحت هد میزنه.
دیگه کاریش نمیشه کرد.باید باهمین اعصاب خوردیا صبر کنیم تا روز خوش آرسنال رو هم ببینیم.
arsenal for ever

jafar در 2/12/1391 | 22:36 گفت:

پیش بینی من درست بود

امیر صفای نیکو در 2/12/1391 | 22:35 گفت:

بهترین فرم؟؟؟
آرسنال اگه این بهترین فرمش باشه که باید رو 10هم حساب باز کنه...بهترین فرم ما مطمئنن باعث باخت بایرن میشه...تیم واقعا دیشب اعتماد به نفس نداشت...

رسول در 2/12/1391 | 22:22 گفت:

_ به نظر من هر چند باختیم ولی واقعا برنده معنوی این بازی بودیم.

_ ما واقعا خیلی خوب بازی کردیم و در بهترین فرم خودمون بودیم.

_به نظر من ما از بایرن بهتر بودیم.
-----------------------------------------------------------
خداییش آریان منظورت از اینا بازی دیشب بود؟؟؟؟؟
بابا دمت گرم................ خدای اعتماد به نفسیا

علی در 2/12/1391 | 22:21 گفت:

باختن مشکل نیست مردن تئوری بردن مشکله...
لعنت ب..

hosein-gunner در 2/12/1391 | 22:12 گفت:

عزیزم اینکه بی خودی تو زمین پاسکاری کنی و هدف نداشته باشی یعنی بازی خوب؟؟؟؟؟