.::شایعات نقل و انتقالات::.

نویسنده: آریان

وبلاگ من
نویسنده: آریان
آرسنال رو فقط بخاxر آرسنال دوست دارم !!!
کل بازدید: 23,193 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

.::شایعات نقل و انتقالات::.

شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا: May  13


آرسنال با £18.6 خواهان به خدمت گرفتن هیگواین.

آرسنال.چلسی.وبایرن مونیخ به دنبال وین رونی که چلسی از رقبا پیشی گرفته.

یونایتد با £30 به دنبال هیگواین و تعوض او با وین رونی.

وین رونی تقاضانامه کتبی برای جدایی از یونایتد نوشته.

یونایند آماده ارائه پیشنهاد به فالکائو هست اما موناکو هم به این بازیکن علاقه نشون داده.

مورینیو خواستار تمدید قرارداد فرانک لمپارد.

تورس احتمالا به اتلتیکو بپیوندد.

مذاکرات آرسنال با سوانزی برای به خدمت گرفتن Ashley Williams شدت گرفته.

فردیناند مشتاق به ماندن در یونایتد.

تاتنهام برای لیگ قهرمانان اروپا باید گرت بیل را حفظ کند.

بایرن مونیخ با £37 و ماریو گوتزه را در تابستان به مونیخ خواهد آورد.

جوکول:مورینیو بهترین مربی فوتبال در دنیاست.

یک هفته دیگر همه چیز در مورد یووتیچ مشخص میشود یوونتوس.رم.ناپولی و آرسنال به شدت خواهان به خدمت گرفتن او هستند. 

آرسنال و تاتنهام برای به خدمت گرفتن مهاجم آستون ویلا بنتکه در رقابت هستند قیمت این مهاجم £20 گزارش شده.

باشگاه سانتوس : قیمت نیمار بالای50£ است رئال و بارسا مشتریان اصلی این بازیکن برزیلی هستند.

جدایی  روبرتو مانچینی از من سیتی قطعی شده است گفته میشود مقصد بعدی او PSG میباشد.

لیورپول سرجی کانوس هافبک تهاجمی 16 ساله ی بارسلونا را به خدمت گرفت!تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mohammad hadi در 24/2/1392 | 14:47 گفت:

خدا بده از این مالکای ولخرج

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 02:07 گفت:

ما هیگوایین را نمیخواهیم .. والسلام

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:26 گفت:

هیگوا گزینه خوبیه.رونی من عاشقم ولی بایدواقع بین باشیم.حقوقش روشمانگاه کنید.فکرنکنم بیاد.
بنتکه نمیدونم جواب میده یانه.مثل دمبابا نشه؟؟

محمد مهدی در 23/2/1392 | 20:31 گفت:

مهدی جان داداش چند سال شایعات رو دنبال میکنی؟؟

حرفات یه نمه عجیبه.

حسن در 23/2/1392 | 20:20 گفت:

موناکو اساسی دنبال فالکائو
تازه از لیگ 2 صعود کرده
مالکشم میگن اساسی خر پولههههههههههه

مهدی در 23/2/1392 | 20:03 گفت:

بین یووتیچ رونی هیگواین دوتا رو میگیریم من خودم رونی و یووتیچ رو بیشتر دوست دارم

rasool در 23/2/1392 | 20:03 گفت:

یونایتد با ۳۰میلیون به دنبال هیگواین وتعویض با وین رونی
...................................
...................................
من یو باید احمق باشه که رونی ۳۰_۴۰ میلیونیو با هیگواین۲۰میلیونی تاق بزنه تازه رونی کجاوهیگواین کجا؟

masoud mahmudpur در 23/2/1392 | 19:57 گفت:

موناکو به دنبال فالکائو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!جلل خالق