تمرین ناچو مونرئال با تیم

نویسنده: amir reza ghane

وبلاگ من
نویسنده: amir reza ghane
love Arsenal
کل بازدید: 6,400 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تمرین ناچو مونرئال با تیم

اومد جای گیبس بدبخت


این بازیکن مالاگا که قبلا هم بازی جواد نکونام و مسعود شجاعی تو اوساسونا بوده اومد آرسنال

این ویدیو تمرینش با تیم:
http://player.arsenal.com/home/player/3116-monreal-signs-for-arsenalتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 14/11/1391 | 17:57 گفت:

ویشکا:
بازیکنای اسپانیایی رو دوس دارم
...........................................
منم دو رگه های اصفهانی شیرازیو خیلی دوس دارم

آریان در 14/11/1391 | 14:56 گفت:

بابا اینهمه نگین چرا ونگر کم بازیکن خرید بیشترین مشکل ما در دفاع بود که امیدوارم با اومدن این بازیکن حل شه. خدایی خط حمله رو نگاه:پودولسکی_ژیرود_والکات_چمبرلین_جروینهو. خط میانی:آرتتا_کازورلا_جکی.دفاع هم اگه مونرال خوب باشه ورما نمیذاره توپ رد شه........ حالا ترکیب جدید دفاع:مونرال_ورما_مرتساکر_سانیا به نظرم ترکیب خوبی داریم ولی نیمکتمون واقعا افتضاحه........

آریان در 14/11/1391 | 14:44 گفت:

حس خوبی به این بازیکن دارم

توپچی جنوب در 14/11/1391 | 07:28 گفت:

اومیدوارم خوب کار کنه.

امير محمد در 13/11/1391 | 21:24 گفت:

اين كه عكسش الكي بود،دومي هم براي تيم ملي بود

amin arsenalchi در 13/11/1391 | 20:26 گفت:

dastet dard nakone

حاکم 26 در 13/11/1391 | 19:38 گفت:

شاید خوب از آب در بیاد !!!

محمد حسینی در 13/11/1391 | 19:29 گفت:

سانگ 17 می پوشید؟؟؟

علی قاسمی در 13/11/1391 | 19:27 گفت:

یادم میا یه روز گفتم در پایان یه بازیکن با نام تقریبا خوزه مانوئل دیسانتوس انگناسیو چلا میاد به تیم و شما همه از حرفم متعجب شدید و این هم عاقبت ما
دیدید حرفم درست بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Vishka در 13/11/1391 | 19:00 گفت:

بازیکنای اسپانیایی رو دوس دارم

سید محمد رضا در 13/11/1391 | 18:50 گفت:

راستی ممنون بابت پستت

سید محمد رضا در 13/11/1391 | 18:50 گفت:

17 که الکی نیست که هر کس از راه رسید بیاد و 17 بپوشه...
باید نگه دارن برا یه بازیکن درست و حسابی
اصن این عدد معجزه میکنه...
خیلی خاصه...

میثم محمودی در 13/11/1391 | 18:48 گفت:

خوبه همیشه بازیکنای اسپانیایی خوب بودن ایشالله اینم خوب باشه

HAMED toopchi در 13/11/1391 | 18:43 گفت:

پيتر كراوچ!

سید حسین در 13/11/1391 | 18:36 گفت:

جه جالب امروز تو پی اس اوردم تو ارسنال شمارش شد 13

محمد حسین عبادی در 13/11/1391 | 18:00 گفت:

shomarash chande
.................
گفتن 13 هست ولي تو تمرينات 17 پوشيده

سید حسین در 13/11/1391 | 17:57 گفت:

shomarash chande ?