نامه ای به پروفسور

نویسنده: علیرضا

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا
علیرضا هستم.دانشجو.رفیق باز.توپچی ازدوره راهنمایی(آنری و برگکمپ و پیرس و...)فیلم باز وعاشق آل پاچینو.بازیکنان مورد علاقه: آنری دل پیرو رونالدو برزیلیه پیرس جباری عاشق آهنگا وخود سیاوش قمیشی هستم.بعدش ابی نوکر همه توپچی ها هم هستم
کل بازدید: 43,545 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نامه ای به پروفسور

سلام به همه دوستاي آرسنالي.اميدوارم حالتون خوب باشه و روزگار به کام.
نامه اي نوشتم خطاب به ونگر اميدوارم بخونيدش.فقط آخرش نظر يادتون نره...
سلام آقاي ونگر!

         شما سرمربيه تيم محبوب من آرسنالي.از وقتي که دارم بازي هاي تيمو  ميبينم شما سرمربي بودي و الانم که عاشق تيممم  هنوزم شما سرمربيشي.تو اين مدت شما پير شديو من جوون.


مي خوام ازت تشکر کنم آقاي ونگر به خاطر همه کارايي که واسه تيم کردي . واسه به وجود آوردن تيمي که منو عاشق فوتبالش کرد . واسه سبک فوتبال هجومي و پاسکاري هاي تک ضربش که ما بهش ميگيم ونگربال . به خاطر کشف و پرورش استعدادايي مثل ويرا و هانري و ويلشر و...و تبديل اونا به فوق ستاره هاي فوتبال . به خاطر مديريتت تو بودجه باشگاه واسه ساخت ورزشگاه . به خاطر همه پيروزي ها و جام هايي که  لبخندو رو لبامون آورد و واسه يه لحظه هم که بود غما و مشکلاتمون رو فراموش کرديم . واسه قهرمان کردن تيم بدون باخت که غرورو به من هديه داد . به خاطر تعهد و وفاداريت به باشگاه.

تو اين مدت خيلي از بازيکنا و ستاره ها اومدن و رفتن ، مديرا و مربيا اومدن و رفتن ، پيروزي ها و شکستا اومدن و رفتن ولي فقط تو موندي . فقط تو بودي که پول وسوست نکرد و کودک درونت فعال نشد. چه پيشنهادا که به خاطر عشقت رد نکردي.

مي خوام ازت دفاع کنم آرسن عزيز .  از نظر من تو يک برنده اي . حتي اگه نزديک به 9 سال جام نياري . چون به چشم خودم ديدم اگه ابزارشو داشته باشي ميتوني همه کار کني . از نظر من برنده اي چون به جنگ رقيبايي رفتي که تا دندون مسلح بودن و با شرايط نابرابر جنگيدي .

بهت ميگن خسيس و اين که چرا ستاره نميخري  ولي درک نميکنن شرايط تيمو . تو پولي واسه خريد نداشتي که هيج ، دست پرورده هاتم يکي يکي ميدزديدن يا مجبور ميشدن برن . ولي وايستاديو جنگيدي.برا مني که طرفداره تيمم هضم اين قضيه غير ممکن بود حالا شما رو نميدونم.

شما به سنتاي باشگاه پايبند بودي و کلاس تيمو حفظ کردي و هميشه تيمو جزء چهار تا آوردي . با اون شرايطي که وجود داشت همينم کمتر از جام نبود ارزشش برام.

بهت ميگن ترسو  ولي من هيچ وقت نديدم ترکيب تيمو دفاعي بچيني يا تيمات با ترس بازي کنن البته خيلي جاهام ضرر کردي  ولي از اونور شجاعتتو بارها ديدم مثلا  2007 اومدي با چهارتا فروارد جلو منچستر بازي کردي و يک هيچو کردي دو يک.

حالا که دیگه خدا رو شکر اون مشکلات تموم شده دوباره خودتو ثابت کن . البته برا من ثابت شده این ولی به منتقدا نشون بدین چه قابلیتایی دارین.دوست دارم دوباره شما رو تو قامت سرمربیه یه تیم شکست ناپذیر دیگه ببینم.

البته شمام معصوم نيستي و مطمئنا اشتباهاتي داشتين و خودمم خيلي جاها حرص خوردم از دستتون مثل تعويض چمبو تو بازي با منچستر تو 2012 که هنوز برام سواله چرا تعويض شد ولي اينا در برابر خدماتي که به آرسنال کردين اصلا به چشم نمياد.

ممنون به خاطر همه خاطرات خوبي که برام رقم زدين ونگ.... ببخشيد ،  رييس

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 19/3/1393 | 22:09 گفت:

نقل قول : دوست عزیز میخوای نامه شما به انگلیسی ترجمه شه و برای سایت اصلی فرستاده شه که شاید بهوننش و به دست ونگر برسه... بی شوخی ... از این کلمات خوشم اومد...

پاسخ شما : آره.ممنونت میشم اگه این کارو بکنی

علی در 19/3/1393 | 21:51 گفت:

دوست عزیز میخوای نامه شما به انگلیسی ترجمه شه و برای سایت اصلی فرستاده شه که شاید بهوننش و به دست ونگر برسه... بی شوخی ... از این کلمات خوشم اومد...

ناصر در 18/3/1393 | 09:22 گفت:

نامه ای جالبی بود علیرضا، فقط فکر کنم آرسن برای خوندنش باید از بسته های بالا بالا استفاده کنه
مرسی
قشنگ بود

حاکم 26 در 17/3/1393 | 20:30 گفت:

متن قشنگی بود ولی حقیقت امسال مشخص میشه که ما واقعا بودجه کافی برای خرید دو فوق ستاره و یک ستاره رو داریم... جوجه رو بعد از ساعت ۲:۳۰ نصف شب روز آخر نقل و انتقالات میشمورن

sepehr khalili در 17/3/1393 | 19:31 گفت:

عالی بود

علیرضا در 17/3/1393 | 18:19 گفت:

تشکر از همه بچه هایی که نظر دادن

حامد در 17/3/1393 | 12:57 گفت:

یعنی وقتی میبینم این حرفارو اشکم داره در درمیاد.ای فلک ما عاشقیم هوادار مال اوش بود
از لحاظ جام گرفتن خب مشکل اقتصادی سهم خیلی خیلی زیادی داشته و نقد رییس سر جام منطقی به نظر نمیاد
اگر نقدی تو این موضوع باشه میشه از این فصلی که میاد میشه شروع کرد که گفته میشه مشکل اقتصادیمون کم شده حالا اگر به خاطر دلگرمی هواداراس همچین چیزی نیست که هیچ

محمد در 17/3/1393 | 12:11 گفت:

مرسی جالب بود
دیشب پودولسکی هم ترکوند یه گل زد و سه تا پاس گل داد

arsenal در 17/3/1393 | 11:54 گفت:

دقیقا همین طوره ونگر عشقه خیلی از طرفدارای فوتباله. دقت کنین فوتبال نه صرفا آرسنال. فوتبال بهش مدیونه نه اون به فوتبال. و واقعا برای من عجیبه که بعضیا تو همین سایت میان و یه حرفایی میزنن که دل آدم به درد میاد. به نظر من فقط یه مستضعف فکری میتونه ونگرو مقصر جام نگرفتن تو این مدت بدونه

صد در صد مطمئنم تو این سه سالی که تمدید کرده قهرمان اروپا میکنه تیمو

سلام و درود وحشتناک و صمیمانه من به تو ای پیر مرد دوست داشتنی

Alireza در 17/3/1393 | 11:23 گفت:

دمت گرم داداش

علیرضا در 17/3/1393 | 11:16 گفت:

نقل قول : نقل قول : ممنون حامد جان.با با حرفات موافقم
هادی معنیه اینی که نوشتی چیه؟


پاسخ شما : یعنی اگر من یه خوبی به نظر خودم داشته باشم، اون اینه که همیشه به این باشگاه وفادار بودم و همواره از ارزش های درست و صحیحی دفاع کردم!
جمله اش باب نوشتن تو سر در سایته!


پاسخ شما : چه جمله ی تپلی.واقعا خوراک نوشتن سر در سایته

علیرضا در 17/3/1393 | 11:06 گفت:

ممنون از ویشکا ، شهرام ، حمید و مجید که تشکر کردن.

masoud mahmudpur در 17/3/1393 | 11:00 گفت:

حرف دلمو زدی!ایول

Vishka در 17/3/1393 | 10:30 گفت:

خیلی زیبا نوشتی علیرضا مرررررررررسی

ولی کاش سسک رو بر میگردند من دلخوریم ازش برطرف میشد

محمد يزداني در 17/3/1393 | 09:58 گفت:

ونگر رو نه تنها ما آرسنالی ها دوست داریم (البته من خیلی ازش دلخورم) فکر کنم خیلی از طرفداران تیمهای دیگه هم دوسش دارن و با احترام در موردش حرف میزنن.
خدمات ونگر به آرسنال بسیار زیاد بوده و در واقع او فراتر از یه مربی هستش چون علاوه بر مربیگری کار مدیریتی هم میکنه.
شاید و شاید همین مسئولیتهای زیاد یکی از دلایل عدم موفقیت در کسب عناوین تو این 9 سال میتونست به حساب بیاد.
با اینحال اگه ونگر تغییر سیاست بده و اقدام به خرید بازیکنای تاپ در کنار خرید بازیکنای آینده دار بکنه برا ما واقعا تبدیل به یه مربی بی جانشین میشه.

Ali در 17/3/1393 | 09:24 گفت:

واقعا بهنرین سرمربی جهانه. حیفه که چمپیونز لیگو نبره

هادی در 17/3/1393 | 08:52 گفت:

نقل قول : ممنون حامد جان.با با حرفات موافقم
هادی معنیه اینی که نوشتی چیه؟


پاسخ شما : یعنی اگر من یه خوبی به نظر خودم داشته باشم، اون اینه که همیشه به این باشگاه وفادار بودم و همواره از ارزش های درست و صحیحی دفاع کردم!
جمله اش باب نوشتن تو سر در سایته!

توپچی جنوب در 17/3/1393 | 07:24 گفت:

درود بر تو علیرضا جان واقعا عالی بود این پستت خعیلی خعیلی زیبا بود مطمءن باش این دفعه علاوه بر شکست ناپذیری بر قله اروپا هم تکیه خواهیم زد .

In Arsèn We trust

حمید pires در 17/3/1393 | 04:38 گفت:

عالی بود علیرضای عزیز.
بیش تر از اینکه از جام گرفتن خوشحال بشم امیدوارم مورینیو دیگه جام نگیره.

majid در 17/3/1393 | 02:00 گفت:

مرسی پسر بسیار بسیار دلنوشته ی زیبایی بود. عاشقه عاشقان ونگرم

محسن عاشوری در 17/3/1393 | 01:36 گفت:

نقل قول : بینظیر
درود به تو
رییس یه باشگاه و زنده کرده با جام نباید مقایسش کرد(حالا خودم همش به جونش نق میزنم)
رییس آدم بزرگیه.مربی بزرگ زیاد داریم ولی ادم بزرگ نه


پاسخ شما : احسنت حامد جون ... حال کردم با این جملت : مربی بزرگ زیاد داریم ولی آدم بزرگ نه ..
البته من خودم 2 سالی میشه از منتقدین ونگرم

علیرضا در 17/3/1393 | 00:46 گفت:

ممنون حامد جان.با با حرفات موافقم
هادی معنیه اینی که نوشتی چیه؟

هادی در 17/3/1393 | 00:30 گفت:

If i had one merit, i think i had always been loyal to this club and defended the right values.
این حرفیه که خودش آخر یه مستند درباره دوره 9 سال قحطی جام میزنه!
با اون لهجه انگلیسی فرانسوی باحالش!
دمش گرم، دوستش دارم.

حامد در 17/3/1393 | 00:20 گفت:

بینظیر
درود به تو
رییس یه باشگاه و زنده کرده با جام نباید مقایسش کرد(حالا خودم همش به جونش نق میزنم)
رییس آدم بزرگیه.مربی بزرگ زیاد داریم ولی ادم بزرگ نه