کوئينز پارک رنجرز--ارسنال (امار بازی)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 626,232 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کوئينز پارک رنجرز--ارسنال (امار بازی)

سلام بر ارسنالی های عزیزم امید وارم حالتون خوب باشه
من که بازی زیبایی ندیدم همش تیم حریف حمله میکرد
همه بد بودن
اینم امار بازیارسنال اگر بخواد اینجوری بازی کنه که فصل بعد باید همش رو عوض کنه
بابا دهنمون سرویس شد تا بازی تموم شد کازورلا بد بود مهاجم اصلا نداریم
نبود یه مهاجم فرصت طلب تو تیم احساس میشه اگر ژیرو هم بود فکر کم کار نمیکرد
فکر کنم این چندمین بازیه که ارسنال یکی دو گل میزنه بعد میخوابه تو دفاع و ما هم پشت گیرنده قلبمون میاد تو حلقمون
این چه بازیه که ونگر ارایه داده
خیلللللللللللی بد داره بازی میکنه
به امید نقل انتقالات تابستونی

اتفاقات بازی


امار پاس ها


امار شوت ها


امار خطا ها


بهترین های بازی


امار کیو پی ار


امار ارسنال


نمرات بازیکنان


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسین عبادی در 15/2/1392 | 11:25 گفت:

مرسي ... عالي بود

♥Arsenal♥ در 15/2/1392 | 04:04 گفت:

عاشق*

♥Arsenal♥ در 15/2/1392 | 03:37 گفت:

میثم محمودی:
اره از کانال CANAL+SPORT (FRA) بازی رو دیدم چطور مگه؟

_______

خوب به قول احسان اینقدر هم بد نبودیم.....

کلین شیت و من عشاق برد 1-0 هستم از برد 4-1 شیرین تره

بد نبودیم ولی خیلی هم خوب نبودیم...

محسن عاشوری در 15/2/1392 | 01:42 گفت:

بابا اینقد بدبین نباشین
به قول مهدی اقسرده : فعلا تو این بازیای حساسه آخره فصل زیبا بازی کردن زیاد مهم نیست مهم 3 امتیازه بازیه

این تاتنهام خیلی خرشانسه ، این چند بازی آخر همش تو دقایق آخر گل میزنه ،، امان از تیمای حریفش

ehsan zoola در 15/2/1392 | 01:39 گفت:

بابا دیگه اونقدر ها هم بد نبودیم

من الان هایلایت ها رو دیدم ... والکات عالی بود

فقط من موندی پولدی کجا بود حتی تو یه صحن هی حساسم ندیمش

خداروشکر 3 امتیاز رو گرفتیم

گرت بیل هم گل خیلی قشنگی زد نامرد بازم تنهایی تاتی رو نجات داد

میثم محمودی در 15/2/1392 | 01:12 گفت:

اره از کانال CANAL+SPORT (FRA) بازی رو دیدم چطور مگه؟

♥Arsenal♥ در 15/2/1392 | 00:57 گفت:

ارسنال اگر بخواد اینجوری بازی کنه که فصل بعد باید همش رو عوض کنه
بابا دهنمون سرویس شد تا بازی تموم شد کازورلا بد بود مهاجم اصلا نداریم
نبود یه مهاجم فرصت طلب تو تیم احساس میشه اگر ژیرو هم بود فکر کم کار نمیکرد
فکر کنم این چندمین بازیه که ارسنال یکی دو گل میزنه بعد میخوابه تو دفاع و ما هم پشت گیرنده قلبمون میاد تو حلقمون
این چه بازیه که ونگر ارایه داده
خیلللللللللللی بد داره بازی میکنه
به امید نقل انتقالات تابستونی


________________________________________

شما الان مطمئنی بازی رو دیدی؟؟

مهدی افسرده در 15/2/1392 | 00:56 گفت:

فعلا تو این بازیای حساسه آخره فصل زیبا بازی کردن زیاد مهم نیست مهم 3 امتیازه بازیه