ویگان -- ارسنال (امار-نمرات-عکس-ویدئو)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 625,944 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویگان -- ارسنال (امار-نمرات-عکس-ویدئو)

سلام خدمت همگی
صبح همگی بخیر باشه ایشالله
دیشب شب سختی بودی
جون به لب شدیم رفت .....
تبریک میگم بهتون واقعاامار بازی رو ببینید......
http://www.pic.tooptarinha.com/images/mk9sozjk7kxf1kke06kg.jpg

اتفاقات بازی
http://www.pic.tooptarinha.com/images/mqymwd5up6oojdmwsumy.jpg
نمرات
http://www.pic.tooptarinha.com/images/j1l1as80oy3kl238ng44.jpg
امار کلی بازی
http://www.pic.tooptarinha.com/images/k6ed5kuz9g8c57rv9ulm.jpg
برترین های بازی
http://www.pic.tooptarinha.com/images/xw2plxc4nv2qodb3knqy.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/h62go3sy9uaf3cjxexh.jpg
امار شوتها و موقعیتهای گل
http://www.pic.tooptarinha.com/images/ub0zugx69mk1tnynpzb.jpg
امار پاس های بازی
http://www.pic.tooptarinha.com/images/vjhj5i8mc4r9pjr5irg.jpg
امار خطاها و کارت های بازی
یه ایرادی داره درستش میکنم
http://www.pic.tooptarinha.com/images/j7hqslw1j4y897fdccxe.jpg
امار ویگان
http://www.pic.tooptarinha.com/images/vmlxy32hx7k344m2o48k.jpg
امار ارسنال
http://www.pic.tooptarinha.com/images/2uzjl5wf36gt7xauaafb.jpg
درصدمالکیت توپ
WIGHAN ATLETIC 1-1 ARSENAL FC
http://www.pic.tooptarinha.com/images/qrfjuz05e7mhyytziot4.jpg
مقایسه بازیکنان دو تیم
http://www.pic.tooptarinha.com/images/iyasa3euj3bhraqsr0eg.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/jfhd97n9ki9xjzoh7ndl.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/gxmv1t2s217pc739z2.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/dzqdy5pqx7till1dt8.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/udlj1bc0c54h4dzqksc0.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/2d2ira5fgcmkc4atd4q.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/hy72acol61xbowv6gvp.jpg
http://www.pic.tooptarinha.com/images/u4ais9uo59qmwl1y0pwe.jpg

###########################
عکسهای بازی


##########################
ویدئو های بازی

از ورزش 3 و طرفداری لینک دیگری پیدا نکردم
پیدا کردم اضافه میکنم

Download

**********


مرسی از توجهتون

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 26/1/1393 | 00:40 گفت:

اقا من فکر کردم پستت حذف شد!

میثم محمودی در 25/1/1393 | 17:41 گفت:

abolfazl alayi fard در 25/1/1393 | 15:04 گفت:

تیم موقعیتهای خوبی داشت و بازی کلا دست آرسنال بود. آمار هم همینو نشون میده.

در مورد شیوه بازی و شکست سیتی و پیدا کردن راه حل برای شکست ویگان اینم باید در نظر داشت که مربی ویگان از پشت کوه نیومده که ندونه آنالیز چیه و بیاد با همون سبک مقابل سیتی جلو آرسنال هم بازی کنه.


در مورد مقایسه جیرود و سونوگو. مهاجمی که میتونه( با این سنش) خودشو 10 بار تو موقعیتی که میشه به سمت دروازه شوت کنه برسونه، چه جوری با جیرودی مقایسه میکنی که تو 10 تا بازی نتونسته خودشو به10 تا موقعیت شوت برسونه(چه برسه 10 شوت به سمت دروازه داشته باشه) از شما که طرفدار حرفه ای فوتبال هستی این مقایسه بعیده. آنری و فن نیسترروی هم از اول مهاجم فوق العاده نبودن

در مورد مقایسه مورینیو و ونگر. فقط تنها چیزی که باعث میشه این دو تا با هم مقایسه بشن اینه که همکار هستن. وگرنه یه کسی مثل ونگر که مکتب ساز بوده توی فوتبال و مخترع سبک بوده با کسی که هرجا رفته خریدای سر سام آور کرده و تنها کاری که داشته آنالیز حریف بوده و توجیه بازیکنا و تصمیم گیری اینکه کدوم ستاره کجا بازی کنه قابل مقایسه نیست. بله ونگر باید وایسه تا دقیقه 90 که تجربشو به تیم جوونو بی تجربش توی لحظات سخت منتقل کنه ولی مورینیو از 11 نفرش توی ترکیب 9تاش ستاره کاملا با تجربن و نیازی به ایستادن مورینیو نیست.

صد بار گفتم و معتقدم خرید بازیکن خوب لازمه و ونگر هم خدا نیست، اما واقعا با مورینیو مقایسش نکنید. با مربی هایی که بزرگیشونو فقط و فقط مدیون پول زیاد هستن.

در آخرم باید ازت تشکر کرد برای اینکه زحمت میکشی و آمار بازی هارو برا بچه ها میذاری. ممنونم میثم جان

ببخشید زیاد شد

محمد يزداني در 25/1/1393 | 08:52 گفت:

ممنون از پست با کیفیت شما.خسته نباشی.به امید قهرمانی آرسنال تو جام حذفی و بعد نزدیک ترین جام یعنی تریدی شیلد یا همون جام خیریه.
یه چیزی میگم شاید بعضی از دوستا هم ته دلشون بهش رسیدن و اونم در مورد سانوگو هستش.کسایی که کمی قدیمی تر هستن یادشون میاد زمانی که انلکا اومد آرسنال راه به راه توپای برکمپ و اورمارسو میزد اوت بعد واسه اینکه کم نیاره مصاحبه کرد که اینا به من پاس نمیدن.یعنی یه توپ خراب کن حرفه ای بود ولی از سال دوم حسابی گل میزد.سانوگو هم یه چشمه هایی میاد که نشون میده امید به خوب شدنش میشه داشت مخصوصا حفظ توپ و تکنیکش قابل قبوله با در نظر گرفتن وزن 74 کیلوییش که متناسب با قد 190 سانتیش نیست.تو بازی با ویگان بد شانس هم بود که دقیقه 5 ضربه سرش گل نشد و اون تک به تکو نتونست گل بزنه.من حتی بازیش با بایرنو هم خوب برآورد میکنم و اگه کمی وزنشو زیاد کنه سال دیگه میتونه آمار گلزنی خوبی داشته اشه.البته قبول دارم باید در کنار یه گلزن بزرگ بازی کنه نه اینکه خودش تنها گزینه خط حمله باشه.

hosein در 24/1/1393 | 22:53 گفت:

مرسي آقا ميثم نميدونم به چه زبوني بايد از شما تشكر كرد

Arsenalito در 24/1/1393 | 21:37 گفت:

در ضمن توی ایران تیم مس میاد فینال جام حذفی و بعدش میره لیگ پایین تر.حالا بگید این تیم ضعیفه یا خیلی قویه؟
یه ذره واقع نگر باشید.

Arsenalito در 24/1/1393 | 21:27 گفت:

نقل قول : سانوگو واقعا بازیکنه خوبیه
استیل خیلی خوبی داره فقط باید یه مقدار زیادی روی شوت ردنش، پاسکاریش ، استپ کردن توپ و فرار از تله افسایدش کار کنه
این ها رو نگفتم بخندین ، برای این گفتم که چند سال دیگه که بازیکن شد به توانایی های ونگر ایمان بیارید
همین ونگری که اطمینان دارم شمایی که منتقدش هستید ، عاشقش هم هستید


پاسخ شما : اینا گفتی انشاا... چند سال دیگه که تاوان دادیم و این آقا عین ون پرسی شد ، اون موقع بفروشیمش !!1
مگه نه>؟!

میثم محمودی در 24/1/1393 | 19:31 گفت:

نقل قول : ویگان یه تیم خوب و با تجربه شده
راستش دیشب خودم هم دلم برای ونگر سوخت ولی از انتقاد هام چیزی کم نمیکنه
در مورد سانوگو باید این رو بگم که انگار برای گل زدن ساخته نشده و شاید با گل اولش این طلسم گل نزدنش شکسته بشه و بتونه گل های زیادی روبزنه چون خوب شوت میزنده و خوب استوپ میکنه اکثرا و خوب میدوه و میتونه مثل آدبایور بشه

در کل من یکم ناراحتم
اوزیل ، روسیچکی ، فلامینی ، دیابی ، کوشیلنی ، والکات هر کدوم جزء بازیکن های خوبه ما هستند و مصدوم هستند و خیلی بده که ما بهترین های خودمون رو همیشه توی مصدوم ها داریم ولی خوبه که امسال بر عکسه سالهای قبل وقتی 6 مصدوم داریم باز هم بازیکنی رو داریم که دقیقا توی همون پست باشه و جایگزین کنیم

یادم میاد به بازی 4 سال پیش بود که ما هافبک راست نداشتیم و دفاع میانی های ما هم مصدوم بودند و ترکیب عجیب شده بود و فابرگاس هافبک راست ایستاد دفاع میانی یه بازیکن غیز تخصصی بود و اصلا تعویضی مناسب نداشتیم
خدایی خیلی از سالهای قبل بیشتر بازیکن جایگزین داریم ولی حیف که باید
بجای ارتتا ، بندتنر و یکی دو بازیکن دیگه ما یه هافبک دفاعی توپ و قدرتی و یک یا دو مهاجم خوب و یک مدافع میانی خوب داشتیم
هافبک دفاعی حتی مشکل دفاعی تیم رو هم رفع میکنه
حتی سونگ هم تا حدودی میتونه به ما کمک کنه و از ارتتا و فلامینی خیلی بهتره


پاسخ شما : علی جان همیشه منتظر نظراتت هستم اگر میتونی و وقتشو داری یه مقاله درباره دروازبان های تیم بنویس
واقعا انتخاب بین چسنی و فابی سخته

میثم محمودی در 24/1/1393 | 19:30 گفت:

نقل قول : به نظر من بعضی از بازیکنا هستن که تو هر تیمی و تحت هر شزایطی که بازی می کنن تمام وجود و تعصب خودشون رو می زارن.

تفاوت جسنی با فابیا خیلی نیست و خودش گفته فصل بعد میره اما واقع با تعصب بازی کرد.

"نه این که بگم این بازی خوب کار کرد کلا"

respect#


پاسخ شما : اره واقعا مثل بعضی بازیکنان قبلی بی تعصب نبود که هر وقت میخواستن برن از تیم همش توپ لو میدادن تا شاید ونگر بزارتشون بیرون و بهونه رفتن داشته باشن
لوکاس فابی واقعا خوبه ولی چسنی هم خوبه ونگر وقتی میبینه چسنی رو اوجه نمیتونه بذارتش بیرون
میمونه رو دو راهی ولی اگر من بجای ونگر بودم بازم چسنی رو میزاشتم چون واقعا امسال عالی بوده
فابی هم باید قرضی بره یه تیم دیگه مثل مانونه تا فیکس بشه با فروششم کاملا مخالفم

میثم محمودی در 24/1/1393 | 19:27 گفت:

نقل قول : لیوردوغ لعنتی برد
خونه تنهام هرچی دهنم اومد به بازیکناشون گفتم
مخصوصا به جرارد عوضی
کم مونده بود مانیتور سیستمم بشکنه
باور میکنید الآن دارم طرح ترور بازیکنای لیور شیت رو میریزم؟؟؟
برد مقابل ویگان زهرمارم شد
آرزوی مر گ میکنم واسه لیورشیت لیورشیت لیورشیت
خدایا دارم منفجررررررررررررررررررررررررررررررررررر میشم


پاسخ شما : چرا رضا جان واقعا سیتی داره تو گل زنی بد کار میکنه
لیورپولم امسال تیم خیلی خوبی داره
من که کیف کردم سیتی رو برد

مهرزاد در 24/1/1393 | 18:53 گفت:

به نظر من بعضی از بازیکنا هستن که تو هر تیمی و تحت هر شزایطی که بازی می کنن تمام وجود و تعصب خودشون رو می زارن.

تفاوت جسنی با فابیا خیلی نیست و خودش گفته فصل بعد میره اما واقع با تعصب بازی کرد.

"نه این که بگم این بازی خوب کار کرد کلا"

respect#

رضا در 24/1/1393 | 18:32 گفت:

لیوردوغ لعنتی برد
خونه تنهام هرچی دهنم اومد به بازیکناشون گفتم
مخصوصا به جرارد عوضی
کم مونده بود مانیتور سیستمم بشکنه
باور میکنید الآن دارم طرح ترور بازیکنای لیور شیت رو میریزم؟؟؟
برد مقابل ویگان زهرمارم شد
آرزوی مر گ میکنم واسه لیورشیت لیورشیت لیورشیت
خدایا دارم منفجررررررررررررررررررررررررررررررررررر میشم

علی قاسمی در 24/1/1393 | 18:29 گفت:

ویگان یه تیم خوب و با تجربه شده
راستش دیشب خودم هم دلم برای ونگر سوخت ولی از انتقاد هام چیزی کم نمیکنه
در مورد سانوگو باید این رو بگم که انگار برای گل زدن ساخته نشده و شاید با گل اولش این طلسم گل نزدنش شکسته بشه و بتونه گل های زیادی روبزنه چون خوب شوت میزنده و خوب استوپ میکنه اکثرا و خوب میدوه و میتونه مثل آدبایور بشه

در کل من یکم ناراحتم
اوزیل ، روسیچکی ، فلامینی ، دیابی ، کوشیلنی ، والکات هر کدوم جزء بازیکن های خوبه ما هستند و مصدوم هستند و خیلی بده که ما بهترین های خودمون رو همیشه توی مصدوم ها داریم ولی خوبه که امسال بر عکسه سالهای قبل وقتی 6 مصدوم داریم باز هم بازیکنی رو داریم که دقیقا توی همون پست باشه و جایگزین کنیم

یادم میاد به بازی 4 سال پیش بود که ما هافبک راست نداشتیم و دفاع میانی های ما هم مصدوم بودند و ترکیب عجیب شده بود و فابرگاس هافبک راست ایستاد دفاع میانی یه بازیکن غیز تخصصی بود و اصلا تعویضی مناسب نداشتیم
خدایی خیلی از سالهای قبل بیشتر بازیکن جایگزین داریم ولی حیف که باید
بجای ارتتا ، بندتنر و یکی دو بازیکن دیگه ما یه هافبک دفاعی توپ و قدرتی و یک یا دو مهاجم خوب و یک مدافع میانی خوب داشتیم
هافبک دفاعی حتی مشکل دفاعی تیم رو هم رفع میکنه
حتی سونگ هم تا حدودی میتونه به ما کمک کنه و از ارتتا و فلامینی خیلی بهتره

میثم محمودی در 24/1/1393 | 18:14 گفت:

نقل قول : اولا که اگه ویگان یک تیم درجه 3 بود پارسال منچستر سیتی رو تو فینال شکست نمیداد و امسال توی لیگ اروپا شرکت نمیکرد...

اگه ویگان یک تیم درجه 3 بود امسال نمیتونست تا نیمه نهایی بالا بیاد و در این مسیر تیم های لیگ برتری مثل کریستال پالاسی که توی لیگ چلسی رو شکست داده بود،وهمچنین منچستر سیتی ، عنی همون مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر رو شکست بده...اونم توی خونه ی خودش...(تاجایی که من در خاطرم هست سیتی این فصل توی خونه فقط یک بازی رو به چلسی و یک بازی رو به بایرن مونیخ باخته)...

اگر نتیجه بازی ویگان و سیتی باعث بیدار شدن حریفان میشد،اول از همه باید خود سیتی بیدار میشد بعد از اون باختش به همین ویگان در فینال سال گذشته...

پس ویگان تیم کوچیک یا دست و پا بسته ای نبود...این ما بودیم که فاقد شانس لازم برای راحت بردن بازی بودیم(2 تا تیر دروازه،2 بار برگشت دادن توپ از روی خط دروازه،سیو های پیاپی دروازه بان ویگان)

در موردتعویض پولدی و کامل بازی نکردن ژیرو هم من فکر میکنم که مربی میخواست هر دو رو برای بازی پس فردا مقابل وستهام درامادگی نسبی نگهداره به همین خاطر نیمی از 120 دقیقه رو پولدی و نیمی دیگه رو ژیرو بازی کرد،ولی سانوگو که قرار نیست سه شنبه بازی کنه 120 دقیقه کامل بازی کرد که به نظر من چندان هم بد نبود...

ببخشید که طولانی شد...


پاسخ شما : ولی به نظر من خیلی بد بود در حد افتضاح
ویگانی که میگی انقدر خوبه چرا تو لیگ دسته یک تو وسطای جدول چکار میکنه ؟

میثم محمودی در 24/1/1393 | 18:11 گفت:

نقل قول : با اینکه پست خوبی بود اما تهش رو گند زدی...
1-سانوگو از سطح انتظارات خیلی بهتر بازی کرده و کمی بدشانس هم بوده که گل نزده و مطمئنا در اینده مهاحمی بهتر از ژیرو میشه.من بهش امیدوارم.
2-ژسنی هم خوب پنالتی میگیره.تا قبل از این هم فابیانسکی اونقدر ها رو پنالتی ها خوب کار نکرده بود و فقط بازی با بایرن پنالتی رو گرفت وگرنه در بازی با وست بروم در لیگ کاپ همه رو برعکس پرید و شانس اوردیم اونها زدن بیرون...


پاسخ شما : هر کس نظری داره نظر من هم همین اقا

Hossein در 24/1/1393 | 17:58 گفت:

راستی اینم بگم که ویگان شاید فصل بعد به لیگ برتر صعود کنه

mohsen abbasi در 24/1/1393 | 16:30 گفت:

به همه تبریک می گم من نتونستم بازیو بیبینم اس ام اسی دنبال می کردم امیدوارم فینال پخش بشه و بتونم ببینم.

mj در 24/1/1393 | 16:30 گفت:

سانوگو واقعا بازیکنه خوبیه
استیل خیلی خوبی داره فقط باید یه مقدار زیادی روی شوت ردنش، پاسکاریش ، استپ کردن توپ و فرار از تله افسایدش کار کنه
این ها رو نگفتم بخندین ، برای این گفتم که چند سال دیگه که بازیکن شد به توانایی های ونگر ایمان بیارید
همین ونگری که اطمینان دارم شمایی که منتقدش هستید ، عاشقش هم هستید

محمد در 24/1/1393 | 16:26 گفت:

به نظر منم سانوگو با توجه به سن و سالش و تعداد بازیایی که این فصل کرده بد نبود دیشب
ولی پولدی خیلی بد بازی کرد
حضور رمزی هم خیلی موثر بود حضورش به خصوص چند تا پاس پشت دفاع 30 40 متری که میتونه خیلی وقتا گره گشا باشه

mehdi در 24/1/1393 | 16:02 گفت:

مرسی داداش

ناصر در 24/1/1393 | 15:30 گفت:

آقا دمت گرم.خیلی زحمت کشیدی.مرسی
داستان فابیانسکی هم شده عین کاسیاس!!!
تفاوت رمزی توی تیم واقعا مشهود بود
ویگان هم خوب اتوبوسی پارک کرده بود جلوی دروازه شون،شانس آوردن 3-4 تا نخوردن
امیدوارم اوکس همینطوری ادامه بده،عالی بود.

حسین ملازینل در 24/1/1393 | 15:16 گفت:

اولا که اگه ویگان یک تیم درجه 3 بود پارسال منچستر سیتی رو تو فینال شکست نمیداد و امسال توی لیگ اروپا شرکت نمیکرد...

اگه ویگان یک تیم درجه 3 بود امسال نمیتونست تا نیمه نهایی بالا بیاد و در این مسیر تیم های لیگ برتری مثل کریستال پالاسی که توی لیگ چلسی رو شکست داده بود،وهمچنین منچستر سیتی ، عنی همون مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر رو شکست بده...اونم توی خونه ی خودش...(تاجایی که من در خاطرم هست سیتی این فصل توی خونه فقط یک بازی رو به چلسی و یک بازی رو به بایرن مونیخ باخته)...

اگر نتیجه بازی ویگان و سیتی باعث بیدار شدن حریفان میشد،اول از همه باید خود سیتی بیدار میشد بعد از اون باختش به همین ویگان در فینال سال گذشته...

پس ویگان تیم کوچیک یا دست و پا بسته ای نبود...این ما بودیم که فاقد شانس لازم برای راحت بردن بازی بودیم(2 تا تیر دروازه،2 بار برگشت دادن توپ از روی خط دروازه،سیو های پیاپی دروازه بان ویگان)

در موردتعویض پولدی و کامل بازی نکردن ژیرو هم من فکر میکنم که مربی میخواست هر دو رو برای بازی پس فردا مقابل وستهام درامادگی نسبی نگهداره به همین خاطر نیمی از 120 دقیقه رو پولدی و نیمی دیگه رو ژیرو بازی کرد،ولی سانوگو که قرار نیست سه شنبه بازی کنه 120 دقیقه کامل بازی کرد که به نظر من چندان هم بد نبود...

ببخشید که طولانی شد...

Alireza در 24/1/1393 | 14:56 گفت:

اگه ونگر بره وضع از اینیم که هست بد تر میشه.
بعد میشیم مث عنچستر

مازیار در 24/1/1393 | 14:27 گفت:

با اینکه پست خوبی بود اما تهش رو گند زدی...
1-سانوگو از سطح انتظارات خیلی بهتر بازی کرده و کمی بدشانس هم بوده که گل نزده و مطمئنا در اینده مهاحمی بهتر از ژیرو میشه.من بهش امیدوارم.
2-ژسنی هم خوب پنالتی میگیره.تا قبل از این هم فابیانسکی اونقدر ها رو پنالتی ها خوب کار نکرده بود و فقط بازی با بایرن پنالتی رو گرفت وگرنه در بازی با وست بروم در لیگ کاپ همه رو برعکس پرید و شانس اوردیم اونها زدن بیرون...

ali در 24/1/1393 | 14:26 گفت:

ممنون

میثم محمودی در 24/1/1393 | 14:26 گفت:

اشغالای عوضی فکر کردن دو ساله تیمشون خوب شده باید زمین وو زمان رو بهم بریزن

میثم محمودی در 24/1/1393 | 14:24 گفت:

تو سایت طرفداری طرفدارای بایرن بد جور دارن رو مخم راه میرن اعصاب دیگه برام نمونده

masoud mahmudpur در 24/1/1393 | 14:19 گفت:

دیشب سی بار سکته زدم!وقتی گل زدیم هم گریه کردم .ولی درکل خیلی کیف داد!
مرسی آقا میثم گل

arsenal در 24/1/1393 | 13:58 گفت:

ممنوووووون داداش.. واقعا زحمت کشیدی... این پستا رو که میبینم جرات نمیکنم پست بذارم!!!
همه چیی داره کم کم خوب میشه... یه روزی دوباره بلند میشیم و قله های خوشبختی و لمس میکنیم...
کوکوی دو شب مانده از آن ما... کپی پدرخوانده از آن ما... انتقاد سازنده از آن ما.... شااااااااااااااااید که آینده از آن ماااااااااا..
به امید دیدن سه گانه در حضور ونگر عزیزم.

Hossein در 24/1/1393 | 13:16 گفت:

مرسی از پست خوبت داش میثم. منم دیشب خیلی دلم واسه ونگر سوخت به خصوص وقتی که 15 دقیقه وقت اضافه اول تموم شد دیدید چطوری با بازیکنا صحبت میکرد دوست داشتم اونجا بودم یکی شونه هاشو ماساژ میدادم . بنده خدا خب چیکار کنه دیگه. وضعیت مصدوما اینقد وخیم بوده که دیگه به آکپوم و آیزفیلد رو آورده بود .
با آقا آرین هم تا حدودی مخالفم چون بعد از خوردن گل تیممون سراپا حمله شده بود دیگه از جمله ضربه گیبس که داشت میرفت توی دروازه و شوت چمبو و چنتای دیگه.
خلاصه بازم خدا رو شکر که بردیم موقع بازی همش داشتم دعا میکردم.

علی قاسمی در 24/1/1393 | 12:41 گفت:

مرسی آقا میدونم که زحمت میکشی برای پست هات

Mobinho در 24/1/1393 | 12:27 گفت:

مهم صعود بود که اتفاق افتاد و خلاص.
خدا رو شکر رفتیم فینال ان شا.. قهرمانیم

...* Ayda *... در 24/1/1393 | 12:09 گفت:

مرسی آقا میثم...
من فک کردم شزنی دروازه بان بوده!!!! چون بازی را که ندیدم!!!!
منو باش کلی احسنت و باریکلا نثارش کردم بابت اون 2 تا پنالتی اول!!!!!!

علي طرفي در 24/1/1393 | 11:44 گفت:

اقا من که ظرفدار پر وپا قرص ونگرم دیشب اخرای بازی داشتم شک میکردم بهش.دقیق 75 بود که کانال رو عوض کردم از بس اعصابم خورد بود.ولی تو بازی اینقد که ونگر اشفته بود رو قبلا ندیدم توجه کریدین دیشب هی به نیمکت نگاه میکرد هی به بازی یعنی یه بازیکن میخواست که بفرسته تو که بازی رو عوض که ولی نداشت,ولی تعویض پولدی درست بود هیچ کاری نکرد,اما این دراز بیثی فایده اگه دیشب چزنی بی خاصیت رو میذاشت فوروارد بخدا بهتر بود.ناامیدترین روزم دیروز بود وقتی با ترس دقیقه 85 تو اینترنت به نتایج زنده نگاه کردم .در کل من میگم اگه ونگر بمونه سال بعد یه تیم چقر درست میکنه.اااااخ اینقد دوست دارم فک این مورینیو رو به زمین بزنه

میثم محمودی در 24/1/1393 | 11:42 گفت:

فابی تو جریان بازی کار خاصی نمیکرد چون توپی براش نمیومد طبیعیه نمرش کم باشه

آرین در 24/1/1393 | 11:32 گفت:

ممنون میثم خان.درمورد فابی حتی اگه هم تو جریان بازی باشه به نظرم کمتر از مونرئال دیگه حقش نیست!
درمورد بنتنر باهات موافق نیستم.بنتنر هیچی نباشه از سانوگو خیلی بهتره . به نظرم اگه دیشب بود خیلی کمک میکرد.در مورد ژیرو هم بعنوان بازیکن ذخیره و جانشین خوبه و در بین بنتنر و سانوگو نعمت حساب میشه واگرنه در کل عذاب الهی محسوب میشه!!
در کل میتونم یه جمله بگم که توان هجومی ما در حد لیگ 1 انگلیسه! وقتی که گل خوردیم یک حمله درست و حسابی نکردیم!

میثم محمودی در 24/1/1393 | 10:54 گفت:

امتیاز فابی تو زمین و تو جریان بازی بوده نه تو پنالتیا
اگر تو پنالتی ها بود بدون صد در صد 10 رو بهش میدادن

مهرزاد در 24/1/1393 | 10:43 گفت:

پودلسکی دیشب واقعا بد بازی کرد.
من حس می کنم اگه پولدی و اون اقای "لمس ساده" 2 تا حمله باشند خیلی جواب می ده.

امتیاز فابیانسکی 5.8 !؟؟؟؟؟؟؟

میثم محمودی در 24/1/1393 | 10:33 گفت:

فکر کنم حرف منم همین بود
بردن تاتنهام اورتون لیورپول تو زمانی بود تیم رو اوج بود نه الان
یعنی تیم اینقدر باید افت کنه که ویگان هم به زور ببره
ویگان اگر سیتی رو برد اون یه بار بود یه بار دیگه که نباید ارسنالم ببره
اگر اینجوریه پس ویگان رو میفرستیم بایرن مونیخ و بارسا هم ببره
داداشم اگر ویگان سیتی رو زد ما هم اورتوت تاتهام و لیور رو بردیم
این دلیل نمیشه که بگیم تیم دیشب عالی بوده

ابوالفضل توانگر در 24/1/1393 | 10:13 گفت:

معلوم نیست چتونه ! وقتیم که تیم میبره انتقاد میکنید ! همین ویگان سیتی و حذف کرد همین ویگان پارسال تا فینال اومد ! چرا به زور بردیم؟ چند تا توپو از رو خط کشیدن بیرون؟ مگه ما تاتنهام و لیورپول و اورتن و حذف نکردیم که به اینجا رسیدیم؟ تیم ضعیف شده درسته ، خوب کار نمیکنه درسته ، ونگر مقصره درسته ولی دیگه تورو خدا با بردامون فازه منفی ندید جو سایت همش شده انتقاد، چه با برد چه با باخت ! میثم منظورم تو نبودی کلی بود! چون دیشب من هر چی پست خوندم انتقادی بود ! از پستتم ممنون...