ارسنال 1-0 بشیکتاش (امار-عکسها-گلها)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 628,042 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال 1-0 بشیکتاش (امار-عکسها-گلها)

سلام بر همگی
تبریک میگم به توپچی های عزیز
صعود کردیم ولی به سختی بازم خدا رو شاکریمhttp://8pic.ir/images/1iqru3dw6sn7wwkmwgd9.jpg
http://8pic.ir/images/88k0egikkobjlo00253j.jpg
http://8pic.ir/images/s292u56tbimjz5c8dkta.jpg
http://8pic.ir/images/ujp59hghx8rsrkjcouvp.jpg
http://8pic.ir/images/grvm1l9gaznusqxmcq5y.jpg
http://8pic.ir/images/1locc0afqiyc5e1mlpd3.jpg
http://8pic.ir/images/ftzbjiswn5yjpi0cvic5.jpg
http://8pic.ir/images/e9ai0fonwj7ips6htr3i.jpg
http://8pic.ir/images/qmg6lrr5x2781jeu5o3g.jpg
http://8pic.ir/images/17fy6oiynxul6s21zx5m.jpg
http://8pic.ir/images/9krjfyf2ysy99phf5767.jpg
http://8pic.ir/images/luud989aswgqcyrnqaaw.jpg

####################
####################
عکسهای بازی دیشب
##########################
##########################

گلهای بازی

طرفداری
ثبت نظر شمانظرات پیشین

میعاد در 7/6/1393 | 22:49 گفت:

mesle hamishe aliiiiii bud

میثم محمودی در 7/6/1393 | 21:50 گفت:

نقل قول : آقا میثم دیدید گفتم استقبال از پستاتون کم شده ، این پست هم نمونه ش . بازی خوبی بود بنظرم هر بازی هماهنگی بیشتر می شه ، این عدم هماهنگی تنها دلیلش جام جهانی ست چون بازیکن در زمان ها متفاوتی به تیم اضافه شدن . تیم خیلی ناقصه و تو دفاع کم تعدادبم چرا بازیکن نمی گیریم ، باید یه دفاع و هافبک دفاعی بگیریم و اگه یه مهاجم نوک خوب هم بگیریم که عالی می شه ، هم این فصل هم فصل های بعد تیم کامل و خوبی خواهیم داشت و ژیرو هم یه رقیب پیدا می کنه . اگه بازیکن نگیریم من که امیدی به هیچ قهرمانی ندارم . به هیچ بازیکنی هم نزدیک نیستیم . همه چیز تو دست ونگره . خاطره نقل و انتقلات ژانویه فصل قبل داره تو ذهنم زنده میشه .

پاسخ شما : اشکالی نداره مهم نیست

MHMD در 7/6/1393 | 14:47 گفت:

وضع دفاع خیلی خراب بود دو بار سکته زدم این چه وضعیه .ولی حمله با گذست زمان خوب میشه.

A.Djahed در 7/6/1393 | 12:13 گفت:

آقا میثم دیدید گفتم استقبال از پستاتون کم شده ، این پست هم نمونه ش . بازی خوبی بود بنظرم هر بازی هماهنگی بیشتر می شه ، این عدم هماهنگی تنها دلیلش جام جهانی ست چون بازیکن در زمان ها متفاوتی به تیم اضافه شدن . تیم خیلی ناقصه و تو دفاع کم تعدادبم چرا بازیکن نمی گیریم ، باید یه دفاع و هافبک دفاعی بگیریم و اگه یه مهاجم نوک خوب هم بگیریم که عالی می شه ، هم این فصل هم فصل های بعد تیم کامل و خوبی خواهیم داشت و ژیرو هم یه رقیب پیدا می کنه . اگه بازیکن نگیریم من که امیدی به هیچ قهرمانی ندارم . به هیچ بازیکنی هم نزدیک نیستیم . همه چیز تو دست ونگره . خاطره نقل و انتقلات ژانویه فصل قبل داره تو ذهنم زنده میشه .

mehdi در 7/6/1393 | 02:30 گفت:

ممنون میثم انصافا کاسورلا عالی بود حتی تو دفاع هم شرکت کرد اوزیلم درسته راه میرفت اما یه پاس انداخت که بنظرم اگه نبود عمرا به گل میرسیدیم

Whirlwind در 6/6/1393 | 20:04 گفت:

مرسی بابت پست خوبت .
اول تبریک میگم به همه توپچی ها ...
در مورد بازی دیشب باید بگم خیلی بازیه سختی شد واسمون که البته من اصلا انتظار شو نداشتم به این شکل پیش بره ولی خداروشکر به هر نحوی بود صعود کردیم.
درمورد بازی بازیکنا چیزی که به نظرم اومد بازی خوب ویلشر و جنگندگی فوق العاده الکسیس و همینطور بازی خوب مونرئال بود. البته کالوم چمبرز با اینکه به عنوان یار جانشین اونم دفاع راست به بازی اومد ولی به نظرم خیلی خوب نشون داد مثل اون چیزی که تا الان ازش دیدیم عالی بود.چیزی که برام جالب بود نحوه ی بازی فلامینی بود با اینکه دو سه تا سوتی خیلی بد داد ولی واقعا با جون و دل و با تمام توانش بازی میکرد.
سانتی کازورلا هم نسبت به بازیایی قبلیش یک مقدار ضعیف ظاهر شد و چمبرلین هم به نظر من با اینکه سرعت خوبی داره ولی زیاد برای پست وینگر مناسب نیست تکنیک خوبی هم داره و میتونه هافبک وسط مفیدتر باشه .نکته منفی در مورد چمبرلین این بود که خیلی لب خط بازی میکرد و به نوعی از جریان بازی و اون جنگ پشت محوطه جریمه بشیکتاش خارج بود.
در مورد مسوت اوزیل هم باید بگم که با نظر علیرضا موافقم (دیشب با وجود اوزیل داشتیم 10 نفره بازی میکردیم).
مسوت اوزیل به شدت با دوران بازیگریش تو رئال فاصله داره و نمیدونم علتش چیه ولی اصلا و ابدا تو کارای دفاعی خوب نیست و دیشب واقعا بد بود ( اگه نگیم افتضاح !!) ولی با این حال امیدوارم اوزیل تو کارای دفاعی تو دوندگی و همینطور تو جنگندگی پیشرفت بکنه و یه خورده با تعصب تر و محکم تر بازی کنه...

علیرضا در 6/6/1393 | 17:34 گفت:

با وجود اوزیل قشنگ داشتیم 10 نفره بازی میکردیم دیشب.کازورلا و دبوشی هم زیاد خوب نبودن.در عوض جکی و سانچز خیلی خوب بودن دیشب.
امیدوارم هر چی جلوتر میریم آمادگی بازیکنا و هماهنگیه تیم بیشتر بشه
مرسی از پست خوبت میثم جان.

masoud mahmudpur در 6/6/1393 | 15:58 گفت:

مرسی
ما الان نیازی به خرید نداریم!الان ولکات برگرده راحت میتونه مهاجم نوک بازی کنه.مشکل تیم ما (این فصل) اینه که اصلا هماهنگ نیستن بازیکنا.اگه هماهنگ بشن دیگه هیشکی جلودارمون نیست!تا حالا ندیده بودم آرسنال انقدر نا هماهنگ باشه!ولی مطمئنم ونگر درست میکنه اوضاع رو
امیدوارم با لستر دیگه اینجوری بازی نکنیم که اگه اینجوری باشیم اون بازی دیگه شانس نمیاریم و صد در صد میبازیم

کمیل در 6/6/1393 | 14:32 گفت:

میثم جان ممنون مثل همیشه عالی، واقعا خسته نباشی، در مورد نا هماهنگی تیم گفتی تا حدودی درسته ولی نیمه دوم بازی دیشب خوب بازی کردیم و موقعیت زیاد داشتیم و نسبت به بازی های قبلی بهتر بودیم مخصوصا تو فاز حمله، سانچز که نوک بازی میکرد سرعت خط حملمون خیلی خوب بود، در آینده خیلی بهتر از اینم میشیم با اومدن ولکات، در مورد اوزیل کاملا بهت حق میدم، خیلی بد بازی میکنه، نا نداره راه بره، بی انگیزه بازی میکنه، امیدوارم ونگر یه فکری بکنه براش، تغییر پستی چیزی، ویلشر هم که عالی بود دیشب، ولی تیم شدیدا به یه هافبک دفاعی نیاز داره، خیلی راحت بازیکن ها حریف پاسکاری میکنن تا تو محوطه میان تک به تک میشن، دیشب بشیکتاش بود اینجوری بود تیم ها دیگه با بازیکنا تکنیکی چکارمون میکنن، در کل امیدوارم ونگر یه هافبک دفاعی خوب بگیره این مشکلمون حل بشه

مهدی در 6/6/1393 | 14:21 گفت:

اوزیل فقط دوتا بازی که تو نوشتی رو بود
اورتون
بشیکتاش
اوزیل واقعا خسته بود اولین هفته لیگ هستش
که شنبه وبعدش چهارشنبه بازی میکرد
اخر بازی کم اورده بود امیدوارم یه ترکیب جدید برای بازی با لستر بفرسته تو زمین که این به خاطر میترسم مصدومیت بدیم
به امید سوپرایز کردن ونگر قبل از پایان نقل وانتقالات.
میثم دمت گرم بابت اطلاع رسانی پیامک خودم میخواستم یه پست بزارم که تو نوشتی
تشکر بابت پست

Hossein در 6/6/1393 | 14:15 گفت:

مخالفم. کازورلا و اوزیل افتضاح نبودن.

حتی چندباری دیدم مونرعال جاموند اما کازورلا اومد و دفاع چپ رو پوشش داد. اوزیل کم بازی میکرد اما مفید بازی میکرد.

من دوس داشتم به کمپل و پولدی هم بازی برسه

هادی در 6/6/1393 | 13:48 گفت:

دمت گرم داش میثم. هم چنان بهترین بلاگر سایتی. ای ول!

محمد حسینی در 6/6/1393 | 13:45 گفت:

نقل قول : محمد جان این عکسها رو سایت رسمی زده
همونا رو اینجا انتقال دادم
دیگه دنبال عکس دیگری نبودم
سعی میکنم چند عکس دیگر هم گیر بیارم
میتونی به این لینک بری
چندتا هم اونجا هست
http://www.tarafdari.com/node/170001


پاسخ شما : ممنون بابت راهنماییت ... یه سوال داشتم ... پاس گل رو مگه اوزیل ننداخت؟؟ ویلشر داد به اوزیل اوزیل یه پاس دیگه انداخت ، توپ با بدن ویلشر برخورد کرد ( تا حدودی توپ رو کنترل کرد ) بعدش توپ رسید به سانچز و...

میثم محمودی در 6/6/1393 | 13:36 گفت:

محمد جان این عکسها رو سایت رسمی زده
همونا رو اینجا انتقال دادم
دیگه دنبال عکس دیگری نبودم
سعی میکنم چند عکس دیگر هم گیر بیارم
میتونی به این لینک بری
چندتا هم اونجا هست
http://www.tarafdari.com/node/170001

سیروان رحیمیان در 6/6/1393 | 13:23 گفت:

فلامینی و ویلشر عالی بودن. مونرئال هم نسبت به بازی قبل خیلی خوب کار کرد. سانچز هم هنوز خیلی توپ از دست میده. فکر کنم دبوشی و چمبرس برای بازی اول گروهی لیگ قهرمانان نتونن بازی کنن چون دبوشی این بازی کارت قرمز گرفت و چمبرس هم بازی رفت زرد گرفت و این بازی هم یه کارت زرد مفت گرفت تا بازی اول رو از دست بده. ولی خیلی عجیبه که فلامینی کارت نگرفت.

محمد حسینی در 6/6/1393 | 13:14 گفت:

درباره ی تحلیلت نظر نمیدم خودت میدونی چی میخوام بگم ... فقط درباره ی عکسا عکسای دیگه رو گیر نیاوردی مگه؟ چون این عکسا بیشترش عکسای سانچز و ولیشر هست

محمد حسینی در 6/6/1393 | 13:12 گفت:

mohsen abbasi در 6/6/1393 | 13:07 گفت:

هانچینسون دیشب فوق العاده بود همه جا بود اگر می تونست تو چمپیونز لیگ بازی کنه فلامینیو می دادیم این بشرو می گرفتیم