استون ویلا 0-3 آرسنال(امار - عکس - گلها)

نویسنده: میثم محمودی

وبلاگ من
نویسنده: میثم محمودی
توضیحی ندارم
کل بازدید: 629,538 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استون ویلا 0-3 آرسنال(امار - عکس - گلها)

سلام بر همگی
تبریک میگم برد خوب و به موقع ارسنال رو به همگی
تا باشه از این بردهای سه دقیقه ایی باشه
http://8pic.ir/images/zfn0p5ffu819ho9hke5r.jpg

http://8pic.ir/images/hx09dgypti90wobs5v8r.jpg

http://8pic.ir/images/moy89hdhzs135pcxl5ef.jpg

http://8pic.ir/images/351yxie2t1kuc5j0m5zw.jpg

http://8pic.ir/images/68bxrppqduatrjiau7c2.jpg

http://8pic.ir/images/0ivbd4d58f7frcmb6dg2.jpg

http://8pic.ir/images/970okzlstxk4mhtxazqd.jpg

http://8pic.ir/images/j33tcjdekn7ese5kwboe.jpg

http://8pic.ir/images/l9y1pn36pf3vionw9ver.jpg

http://8pic.ir/images/2f0xp2774zyx6jujmkj7.jpg

http://8pic.ir/images/2f0xp2774zyx6jujmkj7.jpg


##################
##################
عکسهای بازی
؟؟؟؟


#################
#################

ویدئو گلهای بازی

ورزش 3

**************

طرفداری

*************

لینکهای دیگر به صورت اچ دی از شبکه CANAL+SPORT HD POL


Ozil 0-1

DOWNLOADWelbeck 0-2
DOWNLOADCissokho 0-3 ( O.G )
DOWNLOAD

################
################

تحلیلی دربازه بازی

میشه گفت تو سه دقیقه استون ویلا سقفش اومد پایین حتی اگر ما هم بودیم دیگه نمیتونستیم کاری کنیم
تبریک به همگی
یه بازی حساب شده از اوزیل و البته رمزی و سانتی

ولبک هم خوب بود گل بسیار سخت و زیبایی هم زد
استونویلا نتایج خوبی گرفته بود حتی لیورپول هم زده بود اینجا اسیر شد تو سه دقیقه
خط دفاعیشون بد باز شده بود روحیه شون اومده بود زیر صفر

اوزیل درسته تو ترکیب چیدمان تو وینگ چپ هستش ولی تو جریان بازی به وسط و تقریبا همه جا زمین نفوذ میکنه امروز با روحیه و پر تلاش بود و البته با فکر عالی و بالا
چشمشم که باز باز همه رو رصد میکنه  خلاصه خوش درخشید

رمزی هم درسته دراه توپ لو میده سانتر هاش خوب نیست و ما میگیم افت روحی داشته ولی تو کارای ترکیبی خدایش عالیه و هیچ نقصی نداره تو پاسکاری های وسط زمین کم نمیاره و مثل جک و اوزیل خیلی کم خراب میکنه
سانتی بد نبود ولی هنوز اون سانتی دلخواه نشده که صد در صد میشه
لوکاس هم خوب بود البته این ده دقیقه ها لوکاس پر شور اخر فصل قبل رو نمیسازه باید بیشتر بهش بازی برسه
خط دفاعی و هافبک دفاعی هم عالی بودن البته فشاری هم سرشون نبود خدایش گیپس اندازه صد تا مونرئال می ارزه هم تو کار دفاعی هم حمله
و خلاصه بازی بعدی باید از تئو والکات استقبال کنیم
با تاتنهام رفت با تاتنهام اومد امیدوارم اینقدر روون بازی کنیم که تو اون بازی سخت کسی چیزیش نشه
فکر کنم تو بازی سه شنبه با ساوهمپتون کمپل بیاد تو ترکیب خدا کنه بیاد و بدرخشه

مرسی از توجهتون
به امید درخشش ارسنال در بازیهای بعدی یاعلی مدد
خداحافظ
ثبت نظر شمانظرات پیشین

A.Djahed در 30/6/1393 | 20:51 گفت:

نکنه یه وقت چلسی هم بدون باخت قهرمان بشه همین یه موضوع رو از ما عقب اند .

A.Djahed در 30/6/1393 | 19:26 گفت:

بازی سخت مقابل ساوتهمپتون است اگه اوزیل خوب باشه تیم هم خوب میشه .

مهدی در 30/6/1393 | 18:59 گفت:

تبریک به همه
این هفته هفته ی خوبی بود

arsenal در 30/6/1393 | 14:23 گفت:

فابرگاس:
. آنها هر چه بخواهند می‌توانند به من بگویند، می‌توانند از من بدشان بیاید یا متنفر باشند ولی احساس من نسبت به آرسنال عوض نخواهد شد.
از وقتی از آرسنال رفتم، تمام بازی ها را تماشا کرده ‌ام. هنوز هم آنجا دوستانی دارم. همیشه حامی آرسنال بودم و فکر می‌کنم ارتباط خوبی با باشگاه دارم."

erfan در 30/6/1393 | 13:37 گفت:

نقل قول : نقل قول : تبریک به همه توپچی ها!
کجایین ملت منتقد؟؟؟ بیایین خودی نشون بدین! اگه انتقاداتون واقعی هست! پس الانم بیاین انتقاد کنین!!!! نه زمان باخت یا مساوی تیم!
آدم نباید نتیجه گرا باشه! اینو قبول دارم! و نباید دنیای واقعی فوتبال رو با دنیای مجازی pes و fifa اشتباه گرفت! اینجا فوتبال واقعی جریان داره!!!

!!!!اینجا ونگر مربی تیمه!!!!

محمودی جان تشکر بابت پستت


پاسخ شما : داداش من خیلی از انتقادای ما به آرسن ونگر رو همه دنیا قبول دارن. با یه مساوی و یه باخت هم به این حرفا نرسیدیم که با یه برد بگیم اه اه اه....
حق با شما بود.
درست می گفتید.
خیلی ازین انتقادا اگر ونگر امسال 6 گانه هم بگیره بر اون وارده....
شمام جو گیر نشو...
اینکه 60 از 50 بیشتره، دلیل نمیشه که 90 از 50 کمتر باشه.


پاسخ شما : داداشی حرف کلی من این بود که نباید نتیجه گرا باشیم!
و خطابه ی من به اون دسته بود که با باخت تیم همه میان و شروع میکنن به انتقاد تخریب کننده ولی با برد تیم اون یه عده سر و کلشون پیدا نمیشه!
در کل همه آرسنالی ها رو من اعضای یه خونواده میدونم که خودمم کوچیکترین عضو این خونوادم!
کوچیک همه آرسنـــــــــــــــــــــــــــــــالی هـــــــــــــــــــــا

mohsen abbasi در 30/6/1393 | 01:14 گفت:

یه بازیم که مثه ادم این فصل بردیم پخش نشد من حاضرم بقیه بازیامونم پخش نشه ولی ببریم.

لیورپولم مرخص شد.

arsenal در 30/6/1393 | 00:07 گفت:

اعتراف جالب یه توپچی تو سایت طرفداری:
damash da:
یعنی باورم نمیشه یادم رفت این بازیو ببینم بی سابقه بود! خوشحالم که بردیم مخصوصا روزی که با گل اوزیل و ولبک برده باشیم. این دو تا تونستن جواب منتقدان از جمله من رو به خوبی بدن الان دندونام سر جاش نیست

arsenal در 29/6/1393 | 23:59 گفت:

نقل قول : بچه ها دوشنبه جلسه دفاع از پایان نامه ارشد دارم دعا کنید برام. میدونم دل همه آرسنالیا پاکه

پاسخ شما : به عنوان یه آرسنالی بهترین آرزوها رو برات دارم داداش
مطمئن باش هیچ کسی بیشتر از خودت روی موضوع پایان نامت تسلط نداره.

هادی در 29/6/1393 | 23:37 گفت:

راستی دمت گرم داش میثم. یادم رفت تشکر کنم.

هادی در 29/6/1393 | 23:36 گفت:

نقل قول : تبریک به همه توپچی ها!
کجایین ملت منتقد؟؟؟ بیایین خودی نشون بدین! اگه انتقاداتون واقعی هست! پس الانم بیاین انتقاد کنین!!!! نه زمان باخت یا مساوی تیم!
آدم نباید نتیجه گرا باشه! اینو قبول دارم! و نباید دنیای واقعی فوتبال رو با دنیای مجازی pes و fifa اشتباه گرفت! اینجا فوتبال واقعی جریان داره!!!

!!!!اینجا ونگر مربی تیمه!!!!

محمودی جان تشکر بابت پستت


پاسخ شما : داداش من خیلی از انتقادای ما به آرسن ونگر رو همه دنیا قبول دارن. با یه مساوی و یه باخت هم به این حرفا نرسیدیم که با یه برد بگیم اه اه اه....
حق با شما بود.
درست می گفتید.
خیلی ازین انتقادا اگر ونگر امسال 6 گانه هم بگیره بر اون وارده....
شمام جو گیر نشو...
اینکه 60 از 50 بیشتره، دلیل نمیشه که 90 از 50 کمتر باشه.

مهرزاد در 29/6/1393 | 23:13 گفت:

نقل قول : مرسی میثم جان اوزیل خدا کنه همیشه اینجوری بازی کنه... ولبکم واقعا خیلی بهتر از جیروده

پاسخ شما : موافقم!

erfan در 29/6/1393 | 22:55 گفت:

تبریک به همه توپچی ها!
کجایین ملت منتقد؟؟؟ بیایین خودی نشون بدین! اگه انتقاداتون واقعی هست! پس الانم بیاین انتقاد کنین!!!! نه زمان باخت یا مساوی تیم!
آدم نباید نتیجه گرا باشه! اینو قبول دارم! و نباید دنیای واقعی فوتبال رو با دنیای مجازی pes و fifa اشتباه گرفت! اینجا فوتبال واقعی جریان داره!!!

!!!!اینجا ونگر مربی تیمه!!!!

محمودی جان تشکر بابت پستت

mehdi در 29/6/1393 | 22:29 گفت:

مرسی میثم جان اوزیل خدا کنه همیشه اینجوری بازی کنه... ولبکم واقعا خیلی بهتر از جیروده

سيد حميد در 29/6/1393 | 22:14 گفت:

برگشت اوسپینا انگیزه ژسنی رو چند برابر کرده،میتونه واسمون تبدیل به یه گلر شیش دونگ بشه
به امید پیروزی های بیشتر و بهتر

کمیل در 29/6/1393 | 22:14 گفت:

عملکرد جکی که کلا میشه راجع بهش یه پست نوشت...توپ های زیادی لو میده،خطاهای بی مورد میکنه..برا کسی که میخواد کاپیتان آیندمون باشه،یخورده نگران کننده اس.


جکی تو بازی سیتی و دورتموند بهترین بازیکنمون بود، یه کم داری بی انصافی میکنی میلاد جان، در مورد خطاها بی موردش کاملا درسته اما عملکردش تو بازی های قبل خوب بوده و بهتر هم میشه

reza در 29/6/1393 | 22:13 گفت:

تبریک بابت پیروزی . ضمن اینکه خواستم بگم گوش شیطون کر مثل اینکه واقعا وضع مالی باشگاه عوض شده و تو زمستون هم خبرای خوبی خواهیم داشت در حد کاوانی و مارکو رویس و فابین شار. 2 - 3 سال پیش کجا از این خبرا بود همش داشتیم بازیکن میخروختیم فقط امیدوارم تو ژانویه باز فس فس نکنن بعد روز آخر بگن نشد . اوزیل هم که امروز گوشه هایی از بازی واقعیش رو نشون داد خوشحالم براش .
دورتموند هم 2 - 0 به ماینتس باخت نشون میده هر تیمی روز خوب و بد داره .

parsa در 29/6/1393 | 21:55 گفت:

مرسی میثم جان،برد خیلی خوبی بود
اوزیل وولبک وچمبو عالی بودند
مرته ورمزی وآرتتا افتضاح...

میلاد در 29/6/1393 | 21:44 گفت:

مرسی بابت پستت
تبریک بابت پیروزی روحیه بخش
ولی چنتا نکته هس که نمیشه ازش گذشت و خودت هم به بعضیاش اشاره کردی:
1-بازی افتضاح مرتساکر که 1 تنه میتونه تیم رو نابود کنه...
2-نقش آزادانه تره اوزیل که تونست ارزش واقعیشو نشون بده..(اوزیل مث یه ماهی نباید یه جای خاص محدود بشه باید به همه جا سرک بکشه)
3-عملکرد جکی که کلا میشه راجع بهش یه پست نوشت...توپ های زیادی لو میده،خطاهای بی مورد میکنه..برا کسی که میخواد کاپیتان آیندمون باشه،یخورده نگران کننده اس.
4-سیو های عالی ژسنی که اگه اول ما گل میخوردیم،برگشتمون به بازی محال میشد.

میثم محمودی در 29/6/1393 | 21:37 گفت:

والکات به بازی با تاتنهام میرسه

masoud mahmudpur در 29/6/1393 | 21:27 گفت:

بازی با ساوتمتون احتمال خیلی زیاد به پولدی وکمپل به طور کامل بازی برسه.چون سانوگو مصدومه
ولکات هم به بازی تاتنهام نمیرسه

سراج در 29/6/1393 | 21:22 گفت:

نقل قول : چرا الکسیس بازی نکرد امشب مصدوم مگ؟؟؟؟

پاسخ شما : نه ونگر تو مصاحبه بعده بازی گفته کاملا اماده بوده ......فقط استراحت کرده

Hossein در 29/6/1393 | 21:19 گفت:

بچه ها دوشنبه جلسه دفاع از پایان نامه ارشد دارم دعا کنید برام. میدونم دل همه آرسنالیا پاکه

Hossein در 29/6/1393 | 21:18 گفت:

مرسی میثم جان منم به همه تبریک میگم.

دلم میخواد توی بازی با ساوتهمپتون کمپل، پولدی، روسیچکی و دیابی بازی کنن.

amir در 29/6/1393 | 21:16 گفت:

چرا الکسیس بازی نکرد امشب مصدوم مگ؟؟؟؟

حسین در 29/6/1393 | 21:15 گفت:

تبریک به همگی@@@

کمیل در 29/6/1393 | 21:06 گفت:

مرسی میثم جان عالی، تیم امروز خیلی خوب بود تو تمام نقاط، تو 3 دقیقه نابود کردیم ویلا رو، دقیقا همینجوری فقط میشد برد این بازی سخت رو، خوب شد تو 3 دقیقه 3 گل زدیم و از بازی نا امیدشون کردیم، امیدوارم تو همه بازیا بلافاصله بعد از گل اول دوباره حمله کنیم و گل دوم و سومم بزنیم که کار راحت بشه، ولبک و اوزیل عالی بودن مخصوصا ولبک که یه پاس گل خوشکل داد یه گل هم زد و تو کارا تیمی هم خیلی خوب بود و سرعتشم که خیلی به کارمون اومد و میاد در آینده، همیشه دوست داشتم یه مهاجم سرعتی داشته باشیم که خدا رو شکر ونگر بالاخره ولبک رو خرید، این برد خیلی نیاز بود از همه لحاظ، روحیمون برا بازیا بعدی فوق العاده بالا رفت، ولکات کی میاد دلم براش یه ذره شده؟ یعنی میشه بازی با تاتی ولکات بازی کنه؟ وای چی بشیم

علیرضا در 29/6/1393 | 21:01 گفت:

اوزیل عالی بازی کرد
چماشم که بازه بازه رو خوب اومدی

Reza در 29/6/1393 | 21:01 گفت:

تبریک به همه