شایعات و یک نظر؟+صحبت های ونگر ویه خبر عجیب

نویسنده: tofigh

وبلاگ من
نویسنده: tofigh
.
کل بازدید: 15,137 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات و یک نظر؟+صحبت های ونگر ویه خبر عجیب

انتقال سوارز به رئال و بایرن منتفی است..

http://www.sportsdirectnews.com/prem...al-is-done.php


 ونگر:من از تیم راضیم ولی به دنبال خرید هم هستیم..
Dailymail


جان کروس روزنامه نگار:پول موجود است ولی استفاده ای نمیشه و هواداران ناامید شدن..
قصه سوارز هم تمام نشده و تا پایان اگوست مشخص میشه..

http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ow-far-2112190

یان رایت اسطوره آرسنال:سوارز باید در لیورپول بماند و پیشنهاد آرسنال رو رد کنه من جای سوارز بودم یک فصل دیگر در لیورپول میماندم.(عجب خریه این آرسنالیه یا لیورپولی)

سولدلدو با 30تا به تاتنهام پیوست...

جرارد:از سوارز میخواهم درلیورپول بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..

یان اسمیت از بی بی سی:اگر آرسنال 50 تا بده این انتقال به زودی صورت میگیرد..(سوارز رو میگه)

پیشنهاد لیورپول برای دیگو کاستا مهاجم اتلتیکو..(شاید متعاقد شدن سوارز داره میره)

بیلد آلمان:بایرن اجازه خروج به گستاوو رو داد ولی خودش میگه خوشحالم در بایرن هستم..ولسبورگ به شدت دنبالشه..آرسنال و چلسی هم همینطور(به جان خودم خیلی بدردمون میخوره)

دیدار آرسن ونگر با هواداران//

مدیر برنامه های سوارز:سوارز به شدت از رد پیشنهاد آرسنال از سوی سران لیورپول عصبانیه..

وحالا نظرمن:به نظر من اگه کاوانی 64 فالکائو 60 وهالک 45 تا میارزه پس قیمت سوارز باید 50 تا باشه...

واینکه من دوست دارم شکست سختی از ناپولی بخوریم تا ونگر به خودش بیادوهمچنین سران خسیس و گشنه باشگاه..

نظر شما چیه؟؟؟ونگر:اگر بازیکنی از بازیکنان حال حاظر آرسنال بهتر است بگویید؟
ما به خواسته ی لیورپول احترام میگذاریم ما میخواهیم این انتقال در صلح صورت بگیرد..
https://twitter.com/MickTheGooner/st...85796737912833

در ضمن یه جا خوندم آرسنال حاظره 50 تا بده و سوارز قراره بیاد برای تست پزشکی..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حاکم 26 در 12/5/1392 | 01:00 گفت:

خدا میدونه آخر و عاقبت تیم رو

امیر صفای نیکو در 11/5/1392 | 23:51 گفت:

دوستانی که فک میکنن با رفتن بیل و کلنگ تاتی ضعیف میشه سخت در اشتباهن!!
-------------------------------------------------------------------

ولی تاتی اگه بازیکنهای خوب بگیره واسه ما خیلی قمپز در میکنه...فکر کنم سال آخر لیگ قهرمانانمونه...

maryam در 11/5/1392 | 22:20 گفت:

دوستانی که فک میکنن با رفتن بیل و کلنگ تاتی ضعیف میشه سخت در اشتباهن!!
با 120 تا میشه 6 تا بازیکن محشر خرید خداییش اگه همچین پولی بدن تاتی میتونه مدعی قهرمانی باشه.

امیر صفای نیکو در 11/5/1392 | 21:13 گفت:

هرچند مسئولین لیورپول اعلام کرده اند تمایلی به فروش مهاجم خود ندارند اما آرسن ونگر می گوید به سختی بر روی این انتقال کار می کنند.

"نمی خواهم در مورد سوارز صحبت کنم زیرا این مساله ای میان آرسنال و لیورپول است. کاملا به انچه لیورپول می خواهد انجام دهد احترام می گذاریم. اگر در روش دوستانه ای امکان پذیر باشد می خواهیم او را جذب کنیم.

شدیدا معتقدم که شما باید تا جای ممکن این مسائل را محرمانه نگه دارید که در دنیای مدرن کاملا سخت است. اما به سختی کار می کنیم، نه تنها بر روی موردی که نام بردید بلکه همچنین در موارد مختلف."

سوارز بعد از گاز گرفتن ایوانویچ در دوره محرومیت 10 جلسه ای قرار دارد اما آرسن ونگر می گوید اگر او به ارسنال ملحق شود چنین رفتاری قابل تحمل نخواهد بود.

" ارزش هایی داریم که می خواهیم بازیکنانمان به آنها احترام بگذارند، مهم نیست از کجا می ایند، در این موارد بسیار حساس هستیم.

Rezvan Geran در 11/5/1392 | 20:50 گفت:

فردا بازیو کدوم شبکهپخش میکنه

سید حسین در 11/5/1392 | 20:50 گفت:

خبر بیل کجا نوشته بود جواب بدین..

reza در 11/5/1392 | 20:29 گفت:

والا تو طرفداری نوشته بود اونم با تیتر فوری
ولی الان امدم لینک بدم پیداش نکردم

majid در 11/5/1392 | 19:32 گفت:


نظرسنجیه سایت گله که انگار همه جا دوست دارن انتقاله سوارز به ارسنالو ببینن

majid در 11/5/1392 | 19:31 گفت:

Which Premier League transfer would you most like to see?

16.6%
Gareth Bale to Real Madrid
15.3%
Wayne Rooney to Chelsea
20.7%
Cesc Fabregas to Manchester United
7.6%
Marouane Fellaini and Leighton Baines to Manchester United
24.9%
Luis Suarez to Arsenal
7.4%
Kyriakos Papadopoulos to Liverpool
2.8%
David Luiz to Barcelona
4.7%
Angel Di Maria and Fabio Coentrao to Tottenham

Morteza Bauer در 11/5/1392 | 18:46 گفت:

من با محاصبه ونگر ناامیدشدم.ولی دوباره برای اولین بارباصراحت گفت ازنام بازیکن موردنظرش نام برد که دنبالشیم.فقط امیدوارم سوارز بیاد تاراه برای ستاره های دیگه که بیان همواربشه

tofigh در 11/5/1392 | 18:41 گفت:

mohsen abbasi:
این سیاست ارسنال در جذب بازیکن شاهکاره با دست پس میزنن با پا پیش می کشن یه دفعه قاطی می کنن با دست پا پس می زنن مثه الان سوارز داره میاد اینا ناز می کنن برعکسه به جایه اینکه ما ناز سوارز بکشیم اون داره نازه مارو میکشه.
.........................................................
.

mohsen abbasi در 11/5/1392 | 18:35 گفت:

این سیاست ارسنال در جذب بازیکن شاهکاره با دست پس میزنن با پا پیش می کشن یه دفعه قاطی می کنن با دست پا پس می زنن مثه الان سوارز داره میاد اینا ناز می کنن برعکسه به جایه اینکه ما ناز سوارز بکشیم اون داره نازه مارو میکشه.

masoud mahmudpur در 11/5/1392 | 18:28 گفت:

ونگر:اگر بازیکنی از بازیکنان حال حاظر آرسنال بهتر است بگویید؟
-------------------------------------------------------------------------------
ای خدا!منو از دست این ونگر بکش راحت شم

محسن عاشوری در 11/5/1392 | 18:06 گفت:

آره توفیق دقیقا همون کاره
...........
واسه همین رئال همیشه اینقد پول خرج میکنن ولی پشیمون نمیشن
چون آخرش از یه جایی اون پول بهشون برمیگرده

اتفاقا هرچی پول بیشتری خرج کنن و ستاره های بیشتری بگیرن ، سود میکنن و دوبرابر درآمد دارن ..

آریان در 11/5/1392 | 17:51 گفت:

وقتی گرت بیل 120 میلیون پولشه دیگه سوارز .........

آریان در 11/5/1392 | 17:49 گفت:

راستی میدونستید 15 روز دیگه فصل 2013/14 شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟
ما هنوز 1 (ریال،قرون ،تومن،یورو،دلار،پوند) هم خرج نکردیم

tofigh در 11/5/1392 | 17:48 گفت:

محسن عاشوری:
شاید 50 تا واسه سوارز زیاد باشه ،
ولی در عوض با فروش پیراهنش و سایر تبلیغات روی سوارز بتونه دوبرابر این پول رو برامون دربیاره
..................................................
کاری که پرس انجام میده..

محسن عاشوری در 11/5/1392 | 17:43 گفت:

شاید 50 تا واسه سوارز زیاد باشه ،
ولی در عوض با فروش پیراهنش و سایر تبلیغات روی سوارز بتونه دوبرابر این پول رو برامون دربیاره

tofigh در 11/5/1392 | 16:45 گفت:

ناصر میرغلامی:
هیچی ندارم بگم!!!!!
ممنون توفیق جان.
........................................
قربونت کا...

ناصر در 11/5/1392 | 16:42 گفت:

هیچی ندارم بگم!!!!!
ممنون توفیق جان.
Days Come & Go,But Arsen .....

tofigh در 11/5/1392 | 16:31 گفت:

اگر راست باشه جه خریدایی بکنه این تاتنهام.....

علی افرایی در 11/5/1392 | 16:29 گفت:

ولی تاتنهام با گرفتن سولدادو و پائولینهو و این 120 تا چه غولی بشه

tofigh در 11/5/1392 | 16:10 گفت:

اقایون تبریک . بل اخره این گریت بیل هم رفت رئال اونم با 120 میلیون !!!! . این پرز هم یه تختش کمه به خدا . تاتنهام هم بیش از پیش ضعیف شد
.....................................................
داداش منبعش هم میگی..؟

reza در 11/5/1392 | 16:07 گفت:

اقایون تبریک . بل اخره این گریت بیل هم رفت رئال اونم با 120 میلیون !!!! . این پرز هم یه تختش کمه به خدا . تاتنهام هم بیش از پیش ضعیف شد

tofigh در 11/5/1392 | 15:47 گفت:

aYaD:
اومدیمو به قول تو شکست سختی از ناپولی خوردیم!
خب حالا اگه همزمان با چرخش نظر ونگر نظر سوارز بچرخه چی؟؟
....................................................................................
نه داداش عوض نمیشه خودش دوست داره بیاد آرسنال ما خسیس بازی درمیاریم.

majid در 11/5/1392 | 15:47 گفت:


یان رایت اسطوره آرسنال:سوارز باید در لیورپول بماند و پیشنهاد آرسنال رو رد کنه من جای سوارز بودم یک فصل دیگر در لیورپول میماندم

--------------------------------------------------------------------------------------------

تیمایه دیگه هم اسطوره دارن ما هم اسطوره داریم

M o o r I در 11/5/1392 | 15:47 گفت:

aYaD:
اومدیمو به قول تو شکست سختی از ناپولی خوردیم!
خب حالا اگه همزمان با چرخش نظر ونگر نظر سوارز بچرخه چی؟؟

-----------------------------------

تا اون موقه سوارزی اصن وجود نداره داداش

aYaD در 11/5/1392 | 15:44 گفت:

اومدیمو به قول تو شکست سختی از ناپولی خوردیم!
خب حالا اگه همزمان با چرخش نظر ونگر نظر سوارز بچرخه چی؟؟

tofigh در 11/5/1392 | 15:39 گفت:

amir:
جرارد:از سوارز میخواهم در آرسنال بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..
....................................................................................
کوکا 3شو بگیر..ضایع بازی درنیار درستش کردم..

amir در 11/5/1392 | 15:35 گفت:


جرارد:از سوارز میخواهم در آرسنال بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..

amir در 11/5/1392 | 15:35 گفت:


جرارد:از سوارز میخواهم در آرسنال بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..

tofigh در 11/5/1392 | 15:32 گفت:

جرارد:از سوارز میخواهم در آرسنال بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..
-------------------------------------------------------------------------------------------
داداش اینو اشتباه نوشتی
.........................................................................................
شرمنده داش درست شد..

amin در 11/5/1392 | 15:28 گفت:

جرارد:از سوارز میخواهم در آرسنال بماند رفتن او کار را برایمان سخت میکند..
-------------------------------------------------------------------------------------------
داداش اینو اشتباه نوشتی

tofigh در 11/5/1392 | 15:14 گفت:

ونگر هم که کم نمیاره..

tofigh در 11/5/1392 | 15:13 گفت:

نه داداش ما اگه پنجاه تا بخوریم ونگر میگه ما تور اسیایی بازیها رو بردیم ..
......................................................................................
بابا به کی بگم سوارزحتی بیشتر 50 تا هم میارزه داداش..اگه بخریمش بازیکنای دیگه راحت تر میان این کلید نقل و انتقالات ماست الان اینقدر لفتش میدن تا بپره..

سید حسین در 11/5/1392 | 14:59 گفت:

نه داداش ما اگه پنجاه تا بخوریم ونگر میگه ما تور اسیایی بازیها رو بردیم ....