شایعات+ آپدیت

نویسنده: tofigh

وبلاگ من
نویسنده: tofigh
.
کل بازدید: 15,135 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات+ آپدیت

رئیس تیم کرستال پالاس تایید کرد که موان شاماخ مورد توجهشان قرار دارد

http://www1.skysports.com/football/news/11095/8855216/


 

 جون کروس از دیلی میرور:لوئیس سوارز این هفته برای خروج از لیورپول اقدام میکنه از طریق قانونی و درخواست خروجش رو به سران لیور اعلام میکنه..(جان مادرت سریعتر)

http://www.mirror.co.uk/sport/footba...triker-2125026

آرسنال با غلبه بر بارسا و شالکه در استانه جذب عمر عبدالرحمان بازیکن العین امارات هست.(یا ونگر ممگل شده یا این میرور چرت میگه)
راجرز:گمان میکردم ارسنال تیم قابل احترامیست ولی آنها با نمایش آخرشان عکس آن را نشان دادند آنها دو پیشنهاد دادند واین حق آنهاست ولی مبلغ آنها با قیمت واقعی سوارز خیلی فاصله دارد(این دیگه کفرمو داره درمیاره)

http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rsenal-2124283

ونگر:تا حالا معامله خوب و عادلانه ای با لیورپول داشتیم..(اینم مارو ممگل فرض کرده)


http://www.foxsports.com.au/football...3#.Uf8CQssaySP

ونگر:به نظر نمیرسه قبل از بازی در جام اروپا خریدی داشته باشیم..(آره با همین تیم برو آشپال شو بیا)
جروینیو هم در رم هست برای عقد قرارداد
آرسنال نزدیک به بازیکن فرایبورگ ماتیاس(فکر کنم دفاعه)
مدیر سابغ لیورپول دایمون کومولی:لیورپول تیم کوچکی برای سوارز هست و او باید به آرسنال بره..(نه انداختنش بیرون اینو میگه)
هری ردنپ:الان زمان آن رسیده که سوارس وفای خودش رو با ماندن در لیورپول به لیور پولیها ثابت کنه رفتن از یک تیم برای چند بازیه اروپایی کار اشتباهیه(اینو نگاه کن تورو خدا داغ 5تا مونده رو دلش)


http://www.mirror.co.uk/sport/footba...suarez-2123582

ناپولی به دنبال ژیرو بعد از شکست در معامله باپرتو برای مارتینز(چه خبرشه چندتا فروارد میخواد)

http://www.express.co.uk/sport/footb...ez-move-stalls

مالاگا خواهان بندتنر(اینم موند رو دستمون)

http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal...ker-deal-done/

دیوید ارنستان از بی بی سی:سوارس آرسنال رو میخواد و به شدت از لیورپولیها عصبانیه چون معتقد هست 40+1 برای انتقالش کافیه و میدونه که ونگر 50 تا نمیده..

https://twitter.com/MickTheGooner/st...81905177608192

بیش از 44 هزار تماشاگر سوارس رو تشویق میکرن ولی اون حتی یه دست هم تکون نداده و تو مهمانیه جرارد هم شرکت نکرده...


http://www.mirror.co.uk/sport/footba...target-2120683

راجرز هم گفته سوارس هم قیمت بیل هست..

واینکه سوم شدن از بین چهارتیم توی زمین خودت یک افتضاحه به تمام معناست..شما چی فکر میکنید؟

.................................................

پول مارینرمحللespn:لیورپول اجازه مذاکره باآرسنال رو به سوارس داده و این بازیکن از لیورپول میره..

http://www.espn.co.uk/football/sport...enre=1;sport=3

مدیر برنامه های مهاجم شالکه گابریل ماریگا میگه که این بازیکن به آرسنال خیلی نزدیکه..(این کیه؟)

http://www.ibtimes.co.uk/articles/49...enger-luis.htm

آرتتا:مطمئنم بازیکنان جدیدی به خدمت میگیریم..

http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...el-Arteta.html

دروازبان سابق لیورپول دیوید جیمس:لیورپول باید سوارس رو به آرسنال بفروشه ..

جیرمی ویلسون از تلگراف:آرسنال پرس و جو رو درباره سسک شروع کرده و هنوز هم به رونی علاقه داره و منچستر دوست داره رونی رو به آرسنال بفروشه اگه بخواد بفروشه...ولی هدف اول آرسنال سوارس هست..

https://twitter.com/JWTelegraph

کیو پی آرموافقت خودش رو برای انتقال سزار به فیورنتینا با 3میلیون اعلام کرد..(حداقل اینو میگرفتی)


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 16/5/1392 | 09:30 گفت:

من کجا سوتی دادم؟؟ اون اشتباه تایپیه

...* Ayda *... در 16/5/1392 | 08:34 گفت:

لوئیس سوارز این هفته برای خروج از لیورپول اقدام میکنه از طریق قانونی و درخواست خروجش رو به سران لیور اعلام میکنه.
__________________

باشگاه لیورپول پیشنهاد 40 تایی را که آرسنال واسه خریدن سوارز بهش داده بود را رد کرده و نسبت به این مقدار انتقاد کرده و گفته که ما برای انتقال سوارز 62 تا می خوایم!!!!!!!!!!

reza در 16/5/1392 | 07:44 گفت:

جوونم اخه نداریم...

جوون ینی شورله "نیمار"اسکار"گتزه"........................

دیگه جوون دزست حسابیم نداریم اخه.
وقتی فکر میکنم یه تیمه ترکیه ایییییییی مارو زده اصابم داغون میشه اونم تو زمین خودمون!!!!
خدا خودش کمک کنه امسال و با این اوضاع !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reza در 16/5/1392 | 07:37 گفت:

اقا میثم دمت گرم درد ادم و میفهمی !!!!!!!!!!!!

واسه ارسنال 10 تا واسه ویلیام زیاده چون نمیخواد بخره!!!!!!حالا 10 تاو9تاو3تا....... اقا نمیخواد بخره ه ه ه ه ه ه ه
هرچی باشه مهم نیست نمیخواد بخره!!!هیگواین ماشین گلزنی و از دست داد........

من از جایی میسوزم که ناپولی از ما بهتر یار میگیره...اصن سپاهان بهتر یار میگیره....دیگه خستمون کرده.ما اسم بازیکن و میکنیم توووو بوق چلسی میاد میگیره .موناکو میاد میگیره.psgمیاد میگیره.....دیوونمون کرده..ادم نمیدونه رو کی تو زمین حساب وا کنه .

بگیم اشکال نداره این خراب کنه این خراب نمیکنه....اون ارسنال 2005 نابود شده اصن ??-:

سید حسین در 16/5/1392 | 00:25 گفت:

خبر فوری ......!!!!!!!! خبر فوری.......!!!!!!!!
خبر فوری ......!!!!!!!! خبر فوری.......!!!!!!!!
آرسنال به دنبال سجاد مشکل پور و بهادر عبدی!!!!!!!!

Morteza Bauer در 16/5/1392 | 00:22 گفت:

دوستان یه حسی بم میگه رونی میاد آرسنال

koorosh در 15/5/1392 | 23:26 گفت:

یعنی اگه این پیشنهاد 40 تایی رو به منچستر بدیم با کله رونیو میدن بهمون . از سوارزم خیلی بهتره.

tofigh در 15/5/1392 | 23:14 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/1832/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/2013/08/06/4169389/%D8%BA%DB%8C%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%B1%D9%86%DA%AF%D8%A7

tofigh در 15/5/1392 | 23:09 گفت:

آهااااااااااااااااااااااااااااا تازه متوجه شدم علی جون ...آره قبول دارم..توهم یکی دادی..

majid در 15/5/1392 | 20:11 گفت:


البته منظوری ندارما مهدی جان

majid در 15/5/1392 | 20:06 گفت:


مهدی 111:
majid:

اون ممگل نیست دادش منگله مننننگل... اسمه پستتم میزاشتی شایعات به همراهه نظراته خودم
------------------------------------------------------------------------
ااااااااا.عجججججججججبببببببببببببببببببببب

------------------------------------------------------------------

داداش من خیلی وقته یه سوالی میخوام ازت بپرسم... اگه ادم تاریخه تولدشو تو پروفایلش دستکاری کنه, در واقعیتم سنش بالا میره و بزرگ میشه؟؟؟؟

jafar در 15/5/1392 | 19:47 گفت:

علی خودتم که سوتی دادی

علی قاسمی در 15/5/1392 | 19:29 گفت:

داداش منگل رو به عمد اشتباه نوشتی و قبول کردیم اما خب تو اون جمکه مدیر سابغ چی بود نوشتی؟؟ سابق درسته

حالا گرففتی دوست خوبم؟؟
قبول کن سوتی کم ندادی


اما پستت عالی بود

مرسی

Mobinho در 15/5/1392 | 19:05 گفت:

ونگر در حال تلاش برای جذب بازیکنه؟ اگه هست پس چرا رسانه اییش نمیکنه.عاقا سر کاریم.آخه ژولیو سزار 5 میلیون یورویی خیلی گرونه که نمیخرش.ویلیامز 10 میلیون یورویی خیلی گرونه که نمیخرش.اگه فرانسوی بودن تا الان 3 تا قرارداد باهاشون بسته بود.
با این تیم احتمال زیاد امسال هم جایگاه سنتی(رده چهارم) رو به دست میاریم

میثم محمودی در 15/5/1392 | 18:36 گفت:

عزیزم ما بیشتر به این خاطر داغ کردیمه که از گالاتسرای تو ورزشگاه خودمون باختیم فقط همین وگر نه ما چیز دیگهیمون نیست نظر رضا هم این بود که همه تیما توی اماده سازیشونن پست چرا گالا نباخت از ارسنال

jafar در 15/5/1392 | 17:37 گفت:

میثم من آرومم فقط خواستم سو تفاهمات برطرف بشه و رضا بهم توهین نکنه وگرنه از این حرفا قصد بدی ندارم چون میدونم این چیزا ارزش نداره که دو تا آدم بهم توهین کنن

اما در مورد تیم من هم تو نظرم گفتم که تیم برای گرفتن جام خوب نیست ولی گفتم امثال یک نکته مثبت داریم اینه بازیکن های خوبم نرفتن در حالیکه بازیکنای بدرد نخورمون در حال خارج شدن هستن و باشگاه در حال تلاش برای جذب بازیکن هست باید تا پایان نقل و انتقالات صبر کنیم ببینیم اگه تیم تقویت نشد هر چی دلتون خواست به ونگر و مدیرای باشگاه فوش بدید در ضمن گفتم تیم در مراحل آماده سازی هست و میبازه این نظر من کجاش غیر منطقه؟

میثم محمودی در 15/5/1392 | 17:02 گفت:

جعفر جان اروم باش
رضا توهم داغ کردی اره میدونم منم داغ کردم
منچستر یونایتد توی این هشت سال خیلی قهر مانی گرفته
سیتی فقط یه بار قهرمان شده فکر کنم
لیورپول تو لیگ که چهارم نمیشه هیچ ولی یه چند جامی هم گرفته اینم درسته
چلسی که همیشه مدعی بوده تو این هشت نو سال ولی زیاد جام نگرفته ولی بازنم بهتر از ارسنال بوده لیگ قهرمانان رو گرفت
ولی ارسنال چی .................................................
هر ساله بهترین بازیکنامون رو میبرن و هیچی جاش نمیگیریم
توی بازیهای بزرگ تحقیر میشیم داغون میشیم
توی فینال از بیرمنگام میبازیم دوم میشیم
شاهد خرید بازیکنای دیگر تیمها هستیم ولی ما هیچ
اخرای فصل حسرت میخوریم مثلا که چرا اگر توی وستای فصل بازیهای اسون رو از دست دادیم اگر نمیدادیم الان دوم سوم بودیم نه به زور چهارم شیم
توی جام امارات دو سه روز پیش گزارشگر الجزیره که هر کدومشون از فردوسی پورم بیشتر اطلاعات دارن اگر نداشته باشن اخراجن
به مربی ناپولی میگفت مربی بزرگ ولی به ونگر میگفت اقای ارسن ونگر یعنی بنیتز بهتر از ونگره
اره این هشت سال بهتر جام گرفته حتی ونگر از خیلی مربی های دیگر عقب مونده بخاطر چی که تیمش با یه مشت بچه قهرمان بشه
نمیشه اگر میشد تو این هشت سال قهر مان میشدی
خلاصه شماها ایرانی هستید هموطنید نباید به هم توهین کنید
اونجا ونگر داره سالی میلونها دلار در میاره بدون جام ککشم نمیگزه ما اینجا دعواشو کنیم
من متعصبم ولی دیگه با ونگر نا امیدم به قهرمانی چون این اقا افکارش فقط به درد مدرسه فوتبال میخوره نه یه تیم بزرگی مثل ارسنال
ولی فوتبال همینه یکی تو این بیست تیم قهر مان میشه که ونگر با این افکار هیچوقت به اون یک تیم نمیرسه

reza در 15/5/1392 | 16:58 گفت:

شما ببخشید..
ادم بهتر فکر کنه بعد یه حرفی و بزنه !منطقی باشه ادم قبول میکنه...


نه اینکه از رو احساسش حرف بزنه!!

jafar در 15/5/1392 | 15:55 گفت:

رضا تو اصلاً از زمان تاسيس آرسنال هوادار اين تيم دليل نميشه که من نظر خودمو بگه شما بياييد به من توهين کنيد هر کي يه نظري داره و اين عاديه الان خود شما به من بگو کجا بهت توهين کردم که هي ميايي به من يه تيکه ميندازي قشنگ بيا بگو من هم حداقل بدونم
من از بچه هاي سايت سوال دارم تا حالا من به چند نفر تو سايت توهين کردم؟من به رضا تو نظراتم توهين کردم؟آيا نظر دادن تو سايت غيرقانونيه؟

bahman در 15/5/1392 | 14:40 گفت:

آرسنال دلش به همین چندتا بازی آخر فصل خوشه
فکر کردن این فصلم مث فصل قبله
من مطمئنم این تیم امسال هم جام نمیگیر

reza در 15/5/1392 | 14:24 گفت:

خونتو کثیف نکن پسرم ....
تو جای بچه منی...


بعدشم تو نه شما حواست باشه گلابی...ببخشید اینجوری گفتم توفیق اما حقیقت تلخ مثه ته خیار...طرافداری جای خود اما بهتر بی خودی نگیم همه چی خوبه مثه محمود که رفت...
سرمون و با یه مشت اسم گرم کرد اخرم هیچی...بقیه تیمایی که می بازن قهرمانن هر سال!! اونا شل باید بگیرن نه ما!!

من 10 سال ارسنالیم اون موعقه پسرم (جفر)6 سالش بود...
tofigh در 15/5/1392 | 13:37 گفت:

علی قاسمی:
............................
متوجه نمیشم چی میگی علی جان..

مهدی 111 در 15/5/1392 | 12:33 گفت:

majid:

اون ممگل نیست دادش منگله مننننگل... اسمه پستتم میزاشتی شایعات به همراهه نظراته خودم
------------------------------------------------------------------------
ااااااااا.عجججججججججبببببببببببببببببببببب

علی قاسمی در 15/5/1392 | 09:45 گفت:

توفیق جون ممگل تو پرانتز برای طنز نوشتی و قبول کردیم در مورد این چه نظری داری

مدیر سابغ لیورپول دایمون کومولی:لیورپول تیم کوچکی برای سوارز هست و او باید به آرسنال بره..(نه انداختنش بیرون اینو میگه)

محمد يزداني در 15/5/1392 | 07:50 گفت:

تا در دفاع و هافبک دفاعی و حمله تقویت نشیم به هیچ جا نمیرسیم.شاید اوایل فصل نتایج خوبی بگیریم ولی کم کم که تیمای بزرگ با بازیکنای جدیدشون هماهنگ شدن اونوقت مشخص میشه چند مرده حلاجیم.
خداکنه امسال دیگه یه امیدواری ایجاد بشه.

محسن عاشوری در 15/5/1392 | 01:12 گفت:

رضوان کاملا درست میگه ..

یه نگاهی به نتایج تیمای بزرگ تو بازیهای پیش فصل بندازین خودتون متوجه میشین :
(یووه 1 - 3 گالکسی آمریکا )......... ( بارسا 2 - 2 لخیا گدانسک لهستان ).........( اینتر 0 - 4 والنسیا )
(منچستر 2 - 3 یوکوهاما ) ..........( سیتی 1 - 2 آمازولو آفریقا ).......... ( و خیلی بازیهای دیگه )

Morteza Bauer در 15/5/1392 | 00:11 گفت:

مرسی داداش از پست خوب و کاملت.به نظر من باید فعلا صبرکنیم.فقط صبر

tofigh در 14/5/1392 | 23:55 گفت:

رضا جان همه یه جورایی ناراحتن و اوضاع ناراحت کنندست من میدونم اعصابت خورده ولی جعفر هم تیم رو دوست داره و نظرش رو گفته دوست ندارم اینطوری باهم حرف بزنید.....جعفر جان ممنون ..

T.Vermaelen در 14/5/1392 | 23:48 گفت:

روزنامه الپايس: نيمار سو تغذيه دارد

روزنامه الپايس در اسپانيا اعلام کرده است که در حال حاضر نيمار بازيکن تازه وارد بارسلونا دچار مشکل فيزيکي بوده و از ضعف شديد رنج مي برد.

Rezvan Geran در 14/5/1392 | 23:06 گفت:

من نمیدونم کدوماتون این دو تا بازی یا کلا بازیای پیش فصل تیمها رو نگاه کردین...ولی اون چیزی که تو همه ی این بازیا به چشم میخوره اینه که هیییییییچ تیمی 100% دنبال پیروزی نیست،همه تیمها میخوان فقط تو شرایط بازی قرار بگیرن...بازیکنا تو زمین راه میرن،هیچ کس به آب و آتیش نمیزنه...فقط واسه هماهنگیه...حتی تماشاچیا تا آخر بازی تشویق نمیکنن فقط نگاه میکنن بازیو...همه میدونن تو بازیای پیش فصل نتیجه بازی مهم نیست جز بعضی از ما کوته نظرای عجول...

علی ارشدی در 14/5/1392 | 22:49 گفت:

لطفا بدون تو سر و کله هم زدن بحث کنید

jafar در 14/5/1392 | 22:32 گفت:

مگه فقط ما تیم و داریم اماده میکتیم؟؟؟؟خواهشن دری وری نگید....

گالاتاسرای و ناپولی دارن تیله بازی میکنن!!!!!!!!!؟؟؟؟؟پخته حرف بزنید ....
7ساله داریم اماده سازی میکنیم..مخ داری اصن حرف میزنیییییییییی @:یجور حرف میزنی انگار همش اولیم اینبار شدیم سوم!!!!!
منچستر اگه باخته 8 ساله زیر دوم نیومده ما چیییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


توفیق حق با تو ازین بدتر نمیشه فکن جلو ناپلی نخوایم بازی کنیم!والا گالاتاسرای از ما بهتر بود سال پیش!!!! اونا باید بگن ما داریم اماده میکنیم تیممون و نه ما
______________________________________________________________

شانس آوردی که شخصیت خانوادگی من طوری هست که بابت مسائل مسخره به کسی توهین نمیکنم وگرنه هر چی الان تو ذهنمه دربارت میگفتم

من نظرمو گفتم تو هم نظرتو بگو بدون توهین فهمیدی

Mobinho در 14/5/1392 | 21:37 گفت:

با وجود عبدالرحمن وسانوگو قطعا قهرمان سه گانه ایم خخخخخخخخخخخخخخخخخ

ولی از شوخی بگذریم امسال با اقتدار رده ی چهارمو کسب میکنیم

reza در 14/5/1392 | 21:33 گفت:

مگه فقط ما تیم و داریم اماده میکتیم؟؟؟؟خواهشن دری وری نگید....

گالاتاسرای و ناپولی دارن تیله بازی میکنن!!!!!!!!!؟؟؟؟؟پخته حرف بزنید ....
7ساله داریم اماده سازی میکنیم..مخ داری اصن حرف میزنیییییییییی @:یجور حرف میزنی انگار همش اولیم اینبار شدیم سوم!!!!!
منچستر اگه باخته 8 ساله زیر دوم نیومده ما چیییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


توفیق حق با تو ازین بدتر نمیشه فکن جلو ناپلی نخوایم بازی کنیم!والا گالاتاسرای از ما بهتر بود سال پیش!!!! اونا باید بگن ما داریم اماده میکنیم تیممون و نه ما

tofigh در 14/5/1392 | 17:52 گفت:

ونگر میسازش کارش همینه....واقعا لج بازه این ونگر..

masoud mahmudpur در 14/5/1392 | 17:24 گفت:

مرسی.راجرز دقیقا بر عکس گفته.چون من فکر میکردم راجرز ادم باشخصیتیه ولی الان میدونم که آشغاله
لیورپولم اخرش مجبوره سوارزو بفروشه

آرین در 14/5/1392 | 17:18 گفت:

اگه یادتون باشه عبدالرحمان بازی استقلال-العین تو زمین بود.همونی که موهاش شبیه فلینی فر بود.یعنی هاشم بیک زاده لایی میندازه بهش.خیلی داغونه.یعنی در حد اروپا نیست.از برنارد رسیدیم به عبدالرحمان! از عبدالرحمان میرسیم به کی خدا میدونه

محسن عاشوری در 14/5/1392 | 17:03 گفت:

عمر عبدالرحمن فقط 21 سالشه ..

* عمر عبدالرحمان در المپيک لندن با تيم ملي فوتبال امارات خوش درخشيد ..
* مارادونا، سرمربي سابق الوصل امارات بارها به ستايش از اين مهاجم ملي‌پوش پرداخت و پيش‌بيني کرد که در آينده‌اي نزديک به تيمي بزرگ در فوتبال اروپا بپيوندد.

به هر حال بازیکن آینده داریه که بارسا و شالکه دنبالشن ،،،،،
قبلا هم منچسترسيتي، بروسيا دورتموند، هامبورگ و مالاگا دنبالش بودن ..

tofigh در 14/5/1392 | 16:38 گفت:

آرین:
ممنون از پستت.
....................
قربونت کا..

آرین در 14/5/1392 | 16:34 گفت:

ممنون از پستت.

آرین در 14/5/1392 | 16:34 گفت:

ممنون از پستت.

jafar در 14/5/1392 | 16:31 گفت:

jafar:
.................................
یعنی بقیه تیما درحال آماده سازی نیستن..من خودم مهمتر از همه چیز رو دفاع و هافبک دفاعی میدونم این مرتساکر خجالت نمیکشه دروگبا داره با عصا بازی میکنه زد سر توپ مرته رفت تو تابلو تبلیغات خاک بر سرش..جعفر جان تیممون برای جام اوردن بسته نشده الان..
______________________________________________________________________________

اگه به جدول پارسال یه نگاه بندازی میبینی که تیم ما از نظر دفاعی دوم یا سوم بود ولی از نظر تهاجمی تیم داغون هست بخصوص در مقابل تیمهای بزرگ که نمیتونیم بهشون گل بزنیم در ضمن من هم گفتم تیم برای گرفتن جامها مناسب نیست در مورد هافبک دفاعی هم همه میدونیم که تیم بهش نیاز داره و اینو نمیشه نادیده گرفت

آرین در 14/5/1392 | 16:30 گفت:

ژروین با رم به توافق رسید.فقط مونده تست پزشکی.8 تا جور شد بذاریم رو اون 42 تا 50 تا بدیم برا سوارز.(حالا باید دید اینبار بهانه ونگر چیه؟ فیرپلی مالی -جیبم سوراخ بود 8 میلیون افتاد!!-من و لوییز از این حرفا نداریم! )

tofigh در 14/5/1392 | 16:25 گفت:

jafar:
.................................
یعنی بقیه تیما درحال آماده سازی نیستن..من خودم مهمتر از همه چیز رو دفاع و هافبک دفاعی میدونم این مرتساکر خجالت نمیکشه دروگبا داره با عصا بازی میکنه زد سر توپ مرته رفت تو تابلو تبلیغات خاک بر سرش..جعفر جان تیممون برای جام اوردن بسته نشده الان..

jafar در 14/5/1392 | 16:20 گفت:

درباره عمر عبدالرحمان:بازیکن خوبیه رو به روی استقلال بازی کرد بازیکن خیلی خوبیه ولی نمیدونم در حد آرسنال هست یا نه چپ پا هست تقریبا سبک بازیش شبیه ویلشر هست.
__________________________________________________________________________

باید بازیکن خوبی باشه که بارسا هم دنبالشه هر چند من بازیشو تا حالا ندیدم

tofigh در 14/5/1392 | 16:20 گفت:

majid:

اره دادا. اونایی که تو پرانتزه چیه پس؟؟
....................................................
اونا جنبه ی طنز داره..

jafar در 14/5/1392 | 16:19 گفت:

درباره عمر عبدالرحمان:بازیکن خوبیه رو به روی استقلال بازی کرد بازیکن خیلی خوبیه ولی نمیدونم در حد آرسنال هست یا نه چپ پا هست تقریبا سبک بازیش شبیه ویلشر هست.
__________________________________________________________________________

باید بازیکن خوبی باشه که بارسا هم دنبالشه هر چند من بازیشو تا حالا ندیدم

tofigh در 14/5/1392 | 16:17 گفت:

بندتنر هم فکر کنم به توافق رسیده>AS

majid در 14/5/1392 | 16:17 گفت:


اره دادا. اونایی که تو پرانتزه چیه پس؟؟

jafar در 14/5/1392 | 16:16 گفت:

سوم شدن از بین چهارتیم توی زمین خودت یک افتضاحه به تمام معناست..شما چی فکر میکنید؟
___________________________________________________________________

کاملاً باهات مخالفم درسته که سوم شدیم ولی این رو هم در نظر بگیر که تیم در مراحل آماده سازی هست اینکه تیم برای رقابت در جامها خوب نیست رو موافقم ولی اینکه تیم اصلا داغونه اوضاش رو کاملاً مخالفم شما الان نگاه کنید باشگاه ستاره های فصل قبل مثل کازورلا و کوشینلی رو نگه داشته و داره برای خرید بازیکن تلاش میکنه که این نشان دهنده این هست باشگاه رو به پیشرفته شما الان منچستر یونایتد رو نگاه کنید اونم خرید های زیادی نداشته ولی الان مدعی قهرمانی هست چون بازیکناش چند ساله کنار هم بازی میکنن من خلاصه بازی دیروز رو دیدم خیلی از بچه ها میگفتی به مهاجم نیاز نداریم دفاع مهمتره ولی اگه یه نگاه کوچیک به بازی دیروز بندازید می بینید یه تمام کننده خوب تو تیم نیست و والکات 2 یا 3 موقعیت خوب رو از دست داد

tofigh در 14/5/1392 | 16:15 گفت:


اون ممگل نیست دادش منگله مننننگل... اسمه پستتم میزاشتی شایعات به همراهه نظراته خودم
......................................................................................
حالا اینم بخاطر تو
منگل
....
خبه الان؟در ضمن من فقط گفتم سوم شدن افتضاحه مگه چی گفتم؟

tofigh در 14/5/1392 | 16:12 گفت:

درباره عمر عبدالرحمان:بازیکن خوبیه رو به روی استقلال بازی کرد بازیکن خیلی خوبیه ولی نمیدونم در حد آرسنال هست یا نه چپ پا هست تقریبا سبک بازیش شبیه ویلشر هست.

majid در 14/5/1392 | 16:12 گفت:


منگله دوم واسه تاکید بودا برداشته بد نکنید

majid در 14/5/1392 | 16:11 گفت:


اون ممگل نیست دادش منگله مننننگل... اسمه پستتم میزاشتی شایعات به همراهه نظراته خودم

jafar در 14/5/1392 | 16:07 گفت:

مرسی از پستت