يه چيز جالب

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,731 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يه چيز جالب

سلامگفتم شايد لازم باشه بدونيداين در صد درست در اومدن شايعات اين روزنامه ها هست

حالا بچه ها مي تونن در مورد شايعات پيش بيني كنن كه احتمالش چقدره

ممنون رفقا

نظر يادتون نره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

تورج در 13/3/1392 | 20:04 گفت:

لایکت هم نوش جونت

تورج در 13/3/1392 | 20:03 گفت:

سلام داداش خسته نباشی حالا تو خودت بیشتر از کدوماشون مینویسی برای ما؟

علی در 13/3/1392 | 11:10 گفت:

ی لایک ب خاطر آواتار محشرت مرد

Mohammad hadi در 13/3/1392 | 07:15 گفت:

فقط المان

مبین در 13/3/1392 | 04:15 گفت:

داداش دمت گرم تر استوا
تیم ملی هم فقط بورکینافاسو

Hadi A در 13/3/1392 | 00:41 گفت:

من برزیلیم. از قدیم. تو اروپا بگن یه تیم انتخاب کن میگم فرانسه

ehsan zoola در 12/3/1392 | 22:37 گفت:
رضا توپچی در 12/3/1392 | 22:25 گفت:

تشکر mehdipino عزیز...ببخشید منظورم محمد مهدي نوروزي بود

akbar در 12/3/1392 | 22:10 گفت:

من از قدیم طرفدار هلندم نه ب خاطر خائن نه .... اون موقع ها پاتریک کلایورت و دنیس و داویدزو سیدورف و .... چه تیمی بود هنوزم از سبک بازیش خوشم میاد هجومی و نترس

nima در 12/3/1392 | 21:22 گفت:

من به خاطره آنری فرانسوی دوست شدم بعد آنری که از تیم ملی رفت،رفتم سراغ ون پرسی که هلند دوست شدم ون پرسی از آرسنال رفت،هلند رو هم ول کردم یه مدت طرفدار اسپانیا بودم که حالم از بازیاشون مخصوصا تو یورو 2012 بهم خورد و اونم ول کردم!!!
الان موندم بی تیم فک کنم بخاطره تئو و چمبو و جکی باید انگلیسی شم!!!

محمد علی در 12/3/1392 | 21:19 گفت:

tnx.......

nima در 12/3/1392 | 21:18 گفت:

مرسی جالبه ولی در کل بازم نمیشه اطمینان حاصل کرد!!!

محمد مهدي نوروزي در 12/3/1392 | 21:18 گفت:

اول فرانسه بعد المان بعد انگلیس بعد هم لهستان ودر اخر بلژیک

مهدی در 12/3/1392 | 21:13 گفت:

منم انگلیس طرفدار شم سر سخت انشالله میزنیم

آریان در 12/3/1392 | 19:50 گفت:

امشب برزیل_انگلیس ساعت 23:30

با حضور چمبو و تئو

من دیگه شدم طرفدار انگلیس

Hadi A در 12/3/1392 | 19:26 گفت:

natije migirim sky sport k rooznamehash dailye hamash sher migan pas!!!!!!

محمد مهدی در 12/3/1392 | 19:04 گفت:

خوی اینم باید اضافه کرد که ما به این شایعات زنده ایم.

Whirlwind در 12/3/1392 | 18:51 گفت:

کلا نمیشه به شایعات اعتماد کرد. این تجربه رو سالهای قبلم داشتیم.شایعات خرید بازیکنای بزرگ ولی در عمل خرید بازیکنای معمولی.
فصل نقل و انتقالات تو چند سال اخیر همیشه برای ما بد بوده .به استثنا خریدای پارسال که واقعا تاثیر گذار بودن.

محمد مهدی در 12/3/1392 | 18:49 گفت:

این سان چقد بیشرفه ها