شايعات

نویسنده: محمد مهدي نوروزي

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدي نوروزي
ارسنال و ديگر هيچ
کل بازدید: 44,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات

سلامادام ماهر به پي اس وس پيوست

وياش بواش مي خواد شخصا با ويا صحبت كنه گفته مي شه دفو يا ادبايور يكي بايد از تاتي برن(365)

ارسنال از جانب تيم هاي نامرد احساس خطر مي كنه براي هيگواين و روني(365)

به احتمال قريب به يقين كاباي به پي اس جي مي ره (365)

گراي به منچستر خيلي نزديكه(365)

كارديف با 8 تا خواهان اينس(365)

كارديف با 10 تا كاردوزو رو مي خواد(365)

سوانسي با 8.5 تا خواهان چادلي(365)

چلسي 42.5 تا برا كاواني مي ده (تيم تاك)

ارسنال خواهان ريچاردز شده گفتنيه ريچادز علاقه شديدي به ارسنال داره(ديلي ميرر)

بارسا روني رو مي خواد (اسكاي)

بلهندا رفت دينامو كيف

نويل گفته روني بايد بمونه(تيم تاك)

موناكو با 36 ميليون يورو خواهان ماكيزيو(كانون هواداران يووه)

رقابت اتلتيكو و سيتي بر سر نگردو(اسكاي)

استروتمن در اخر هفته به يونايتد مي پيوندهه(كانون هواداران منچستر)

كامپانيارو امروز به هواداران اينتر معرفي مي شه

پاردو بنت رو مي خواد(تلگراف)

چلسي خواهان الشعراوي(كانون ميلان)

راستي جولاي از راه رسيد بايد بازيكن بگيريم

خدا كنه يه چند تا بازيكن بگيريم


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 10/4/1392 | 15:34 گفت:

football365-teamtalk-skysport-francefootball.fr-اینم برا داش امیر حسین سایتا تو کامپیوتر هست ومن الان با گوشی ام

sepehr khalili در 10/4/1392 | 13:57 گفت:

امیدوارم زودتر گونزالو بیاد تا نپریده

ehsan zoola در 10/4/1392 | 13:14 گفت:

مرسی دادا


محمدرضا در 10/4/1392 | 13:06 گفت:

محمد مهدی جان خیلی خیلی متشکرم

محمدرضا در 10/4/1392 | 13:05 گفت:

ن حمید خان ریچارد ز از اون دسته بازیکناس ک بچگی طرفدار ارسناله مثل زاها ک باید حسرت بخوریم

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 13:01 گفت:

ارسنال خواهان ريچاردز شده گفتنيه ريچادز علاقه شديدي به ارسنال داره(ديلي ميرر)

ریچارد علاقه شدید به من سیتی داره

Novin در 10/4/1392 | 12:58 گفت:

migan torresva higuain ba ham mian age bian chi mishe

majid در 10/4/1392 | 12:43 گفت:

راستی LIKE

majid در 10/4/1392 | 12:42 گفت:

امیدوارم ریچاردز بیاد. میتونه مرحمی واسه دفاع باشه... البته فلینی هم نباید فراموش شه... سزارم که به نظر میرسه اومدنیه...

Arian در 10/4/1392 | 12:34 گفت:

ارسنال خواهان ريچاردز شده گفتنيه ريچادز علاقه شديدي به ارسنال داره(ديلي ميرر)
omidvaram biad
mersi

محمد مهدی در 10/4/1392 | 12:29 گفت:

مرسی مرسی

امیرحسین در 10/4/1392 | 12:24 گفت:

دمت گرم داداش عالی بود.یه چنتا از این سایتایه خبری ورزشی خارجی برام میذاری.