نظر سنجی2(سایت رسمی)

نویسنده: Reza

وبلاگ من
نویسنده: Reza
زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره هوادار دعا می کرد آرسن ونگر می جنگید قلب اون اون روزها این همه ترک نداشت دلمون شور میزد بازیامون امتیاز نداشت دنبال اون روزها اگه روبراه نبود عوضش امیدمون کسی جز خدا نبود روزها ناامیدی شبهای نارا حتی دنبال خریدهای خوب بدو تو صف چهار تیم باش دست خالی زیر مصدومیت بودیم خسته بودیم اما مرد قهرمانی بودیم اسوره های تیم من هنوز یادم میاد کاشکی میدونستم الان ستاره هام کجان؟ خنده های علی میرزایی لابه بود پژ مورد اشکهای محسن عاشوری سیل شد دنیا رو برد سیل نا امیدی جاری بود از لیگ برتر تاFA CUP خیلیها خار شدن بارفتن از آرسنال،بارفتن از آرسنال شهرام توپچی بهم میگه به دلم افتاده تیم محبوب من این فصل قهرمانمیشه هنوز بعضی شبا موج باخت تو سرم هنوزم خواب می بنم آرسنال قهرمان نشد 9فصل فوتبالی با همین دردا گذشت 9سال آزگار سخت بود اما گذشت زیر پرچم آرسنال واسه قهرمانی دوباره من هنوز معتقدم باز باید جنگید
کل بازدید: 42,327 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی2(سایت رسمی)

امروز ساین باشگاه دومین نظرسنجی فصل جدید رو گذاشته 
(به نظرتون خوبه که نظرسنجیهای سایت رو بیارم اینجا تا نظر همدیگر بدونیم).
لطفا نظرتون تو همیتن پست  بگین

به نظر شما بهترین گلزن آرسنال در این فصل چه کسی خواهد شد

1-ژیرو

2-رمزی

3ولکات

4-ساناگو

5-سانچز
---------------------------------------------------------------------------------------
من که به ژیرو اعتماد کامل ندارم. 
ساناگو هم جوون و هم نسبت به باقیه کاندیدا کمتر بازی میکنه 
ولکات هم بیشتر برای پاس گل به کار میاد 
بنابرای به نظرم سانچز و رمزی بهترین گلزنا میشن البته بازم بین این دو رمزی رو انتخاب میکنن.ثبت نظر شمانظرات پیشین

MHMD در 28/5/1393 | 19:41 گفت:

سانچز

رسول در 28/5/1393 | 16:16 گفت:

سخته گفتنش ولی همون رمزی و سانچز بهترین گزینه ها هستند..

reza در 28/5/1393 | 16:07 گفت:

ژیرو تو همه بازیها اون نوک بازی میکنه اگه آقای گل نشه که دیگه باید خیلی اوسگول باشه . مگر اینکه ونگر یکی دیگه مثل ولکات یا سانچز رو هم تو نوک حمله بازی بده.

mehdi در 28/5/1393 | 15:48 گفت:

الکسیس بشه اما فکر کنم رمزی یا جیرود

آرین در 28/5/1393 | 13:12 گفت:

ولکات با توجه به مصدومیت هاش بعید میدونم و با توجه به پستی که ونگر از الکسیس بازی میگیره بعید میدونم امسال الکسیس هم بتونه بهترین گلزنمون باشه.پیش بینیم رمزی هست

mohammad در 28/5/1393 | 10:20 گفت:


2-رمزی

3ولکات

Reza در 28/5/1393 | 00:06 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : دشمنت شرمنده
منظورم این بود که به خود پستت اضافه کن نه کامنت


پاسخ شما : داداش کمنتو پاک کن که الان سوژه برو بچ میشم


پاسخ شما :

عزیز دلم شما پستتو ویراش کن اون کامنتت رو اضافه کن بهش لینکی نظر سنجی رو هم اضافه کن
بعد من کامنتت رو پاک می کنم

بلدی چطور پست رو ویراش کنی یا نه؟


پاسخ شما : داداش کامل شد

koorosh در 27/5/1393 | 22:19 گفت:

امیدوارم ولکات بشه . تو فوتبال به اون چیزی که استحقاقشو داره نرسیده هنوز

alireza در 27/5/1393 | 22:17 گفت:

walcott Ya Ramsey qataan...amma khob chon ramsey amadetare ramsey ro mohtamel tar midoonam!!

علی ارشدی در 27/5/1393 | 22:09 گفت:

نقل قول : نقل قول : دشمنت شرمنده
منظورم این بود که به خود پستت اضافه کن نه کامنت


پاسخ شما : داداش کمنتو پاک کن که الان سوژه برو بچ میشم


پاسخ شما :

عزیز دلم شما پستتو ویراش کن اون کامنتت رو اضافه کن بهش لینکی نظر سنجی رو هم اضافه کن
بعد من کامنتت رو پاک می کنم

بلدی چطور پست رو ویراش کنی یا نه؟

ناصر در 27/5/1393 | 21:41 گفت:

جناب ژیرو

koorosh در 27/5/1393 | 21:39 گفت:

امیدوارم ولکات بشه . تو فوتبال به اون چیزی که استحقاقشو داره نرسیده هنوز

محسن عاشوری در 27/5/1393 | 21:34 گفت:

کاوانی .. خخخخخخخخخخخخخخ

گزینه 2 ایشالللللا

سیروان رحیمیان در 27/5/1393 | 21:10 گفت:

قطعا ژیرود میشه. خیلی دوستش دارم.

parsa در 27/5/1393 | 21:07 گفت:

اگه ولکات مصدوم نشه صدردرصد ولکات...بعدشم سانچز

نیما در 27/5/1393 | 20:57 گفت:

قطعا ژیرو میشه میگید نه نگاه کنید

محمد در 27/5/1393 | 20:47 گفت:

رمزی خیلی خوب شروع کرده البته اگه مثل هرسال این بلای مصدومیت گریبان ش را نگیره ولی سانچز اگه توپست خودش به کار گرفته بشه مثل آخر بازی پالاس اون بهترین گلزن میشه

Alireza در 27/5/1393 | 20:33 گفت:

یا رمزی یا ولکات

پسر20میلیونی در 27/5/1393 | 20:33 گفت:

من دوست دارم ک ولکات باشه
ولی ب احتمال زیاد ژیرو بهترین گلزنمون میشه(باتوجه ب این ک ب عنوان مهاجم هدف بازی میکنه واحتمال مصدوم شدنش نسبت ب بازیکنای دیگه کمتره)

محمد حسینی در 27/5/1393 | 20:16 گفت:

به نظر من یا رمزی یا ژیرو میشن .... در ضمن یکی همونی که علی آقا گفت یه پیشنهاد دیگه هم داشتم که نتایج سایت رسمی هم تو پستت بذار و هر چند ساعت یه بار هم آپدیتش کنی عالی میشه

مهرزاد در 27/5/1393 | 20:15 گفت:

ببین کار ما به کجا رسیده که تو نظرسنجی باید سانوگو هم باشه. جیرود هم اگه به جاش ونپرسی بود الان باید برای توپ طلا می جنگید.

Reza در 27/5/1393 | 19:55 گفت:

نقل قول : دشمنت شرمنده
منظورم این بود که به خود پستت اضافه کن نه کامنت


پاسخ شما : داداش کمنتو پاک کن که الان سوژه برو بچ میشم

علی ارشدی در 27/5/1393 | 19:28 گفت:

دشمنت شرمنده
منظورم این بود که به خود پستت اضافه کن نه کامنت

حامد **رنگی** در 27/5/1393 | 19:27 گفت:

اگه والکات مصدوم نشه تا آخر فصل بمونه میتونه به این عنوان برسه

Reza در 27/5/1393 | 19:16 گفت:

نقل قول : چرا کمپل تو گزینه ها نیست؟
به نظرم ژیرو
خوبه داداش ادامه بده


پاسخ شما : داداش خودمم تعجب کردم به هر غربی هستن دیگه هیچی حالیشون نیست.

Reza در 27/5/1393 | 19:13 گفت:

نقل قول : رضا جان اگر پست نظر سنجی قبلی رو هم نگاه کنی می بینی که بهت گفتم لطفا تحلیل خودت رو هم بنویس توی پستت تا یه مقداری پر بار باشه
صرف گذاشتن نظر سنجی که نشد پست بلاگ

لطفا نظر و تحلیل خودت رو هم به پست اضافه کن در غیر این صورت پاک میشه

لینک نظر سنجی سایت رسمی رو هم به پستت اضافه کن

http://www.arsenal.com/fansforum
____________________________________________

من خودم به تئو رای دادم، فصل قبل وقتی بود خیلی روون و خوب بازی می کردیم
امسال هم اگه مصدوم نشه احساس می کنم می تونه نقش پررنگی تو تیم داشته باشه


پاسخ شما : داداش شرمنده یادم رو تو پست قبلی نظرمو بگم .الان میرم بگم
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من که به ژیرو اعتماد کامل ندارم.
ساناگو هم جوون و هم نسبت به باقیه کاندیدا کمتر بازی میکنه
ولکات هم بیشتر برای پاس گل به کار میاد
بنابرای به نظرم سانچز و رمزی بهترین گلزنا میشن البته بازم بین این دو رمزی رو انتخاب میکنن

Mohammad sadegh در 27/5/1393 | 19:11 گفت:

الکسیس

mohammad در 27/5/1393 | 19:11 گفت:

با اینکه رمزی رو خیلی دوست دارم اما به شخصه معتقدم ژیرو بهترین گلزن میشه
چون الکسیس تازه سال اول ورودشه تا جا بیفته طول میکشه، سانوگو هم که تکلیفش مشخصه و هیچ بحثی توش نیست، ولکات هم بیشتر میتونه نقش گل ساز رو بازی کنه، رمزی هم فکر کنم میتونه جزء بهترین ها باشه اما نه بهترین گلزن، البته همه اینا بر میگرده به اینکه استاد ونگر قصد خرید چه بازیکنای دیگه ای رو داره
مشکل ژیرو با داشتن یک مکمل خوب کاملا برطرف میشه
خواهشم از دوستان توپچی اینه که کمتر به شخصیت ژیرو توهین بشه، چون با تمام فراز و نشیب هاش باز هم جزء خوب های ما محسوب میشه

علی ارشدی در 27/5/1393 | 18:56 گفت:

رضا جان اگر پست نظر سنجی قبلی رو هم نگاه کنی می بینی که بهت گفتم لطفا تحلیل خودت رو هم بنویس توی پستت تا یه مقداری پر بار باشه
صرف گذاشتن نظر سنجی که نشد پست بلاگ

لطفا نظر و تحلیل خودت رو هم به پست اضافه کن در غیر این صورت پاک میشه

لینک نظر سنجی سایت رسمی رو هم به پستت اضافه کن

http://www.arsenal.com/fansforum
____________________________________________

من خودم به تئو رای دادم، فصل قبل وقتی بود خیلی روون و خوب بازی می کردیم
امسال هم اگه مصدوم نشه احساس می کنم می تونه نقش پررنگی تو تیم داشته باشه

علیرضا در 27/5/1393 | 18:53 گفت:

چرا کمپل تو گزینه ها نیست؟
به نظرم ژیرو
خوبه داداش ادامه بده

سیروان رحیمیان در 27/5/1393 | 18:52 گفت:

بابا اونجا هست دیگه چه لزومی داره بیاری اینجا!!! یا مدیرها اون رو میذارن تو سایت.

احسان در 27/5/1393 | 18:50 گفت:

ژیرو جان

Junior Gunner در 27/5/1393 | 18:45 گفت:

امیدوارم الکسیس باشه!