دلایل اصلی ناکامی ها

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
با سلام. یک ارسنالی دو اتیشه هستم و از رئال و منچستر به شدت بیزارم. یکی از طرفدارای پروپا قرص ارسن ونگر هستم. و اون رو برترین مربی تاریخ ارسنال و قرن فوتبال دنیا میدونم.
کل بازدید: 740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلایل اصلی ناکامی ها


با سلام خدمت تمام ارسنالیهای عزیز.
این تقریبا  اولین پستی است که میزارم. دوستان یک سوال دارم ایا غیر از اینه که سیاست های کلی یک باشگاه توسط هیات مدیره تعیین میشه؟ ایا باشگاه ارسنال سالانه 7 میلیون دستمزد به فردی میده
که سیاست های باشگاه رو دنبال نمیکنه؟ ایا هیات مدیره با تمام وجود و بی چون وچرا از شخصی حمایت میکنه که خلاف سیاست های باشگاه گام برمیداره؟ چرا اکثر کسانی که به نوعی با باشگاه در ارتباط هستند هنوز هم ارسن ونگر رو مناسب ترین گزینه هدایت ارسنال میدونند؟ بله ارسن مناسب ترین گزینه است زیرا با این سیاست باشگاه تنها  شخصی است که میتواند هر ساله با فروش بهترین ستاره ها ( سود حاصل از فروش) و با ساختن بازیکنان جوان( هزینه نکردن) تیم رو به لیگ قهرمانان برسونه(پول هنگفتی که به باشگاه تزریق میشود) و در پایان چرا رئال و پاریسن جرمن  به دنباله مربی هستند که 8 سال است جام نبرده؟ چگونه مردی بدون بردن حتی یک جام (در 8 سال گذشته ) سومین مربی برتر قرن میشه؟عثمانوف :همیشه گفته ام که آقای ونگر یکی از بهترین مربیان و مدیران فوتبال در جهان است اما باید آشکارا اعتراف کنم که او با مشکلات خیلی خیلی زیادی دست و پنجه نرم می کند!"گراهام :اگر می خواهید در جمع 4 تیم اول بمانید، او بی تردید مرد این کار است. معتقدم که ونگر در اینجا می ماند.او تصمیم می گیرد که می خواهم اینجا را ترک کند یا نه. به هیچ وجه نمی توانم ببینم که اینجا را ترک کند."آرسن ونگر : افسوس من از این است که دو یا سه سال قبل تیم فوق العاده ای داشتیم که می توانست در بالاترین سطح رقابت کند.

جان هارتسون: " نهایت احترام را برای آرسن ونگر قائلم. من زیر نظر او بازی کردم و شکی نیست که او سرمربی درجه یکی است.

اما انتقادی که از آرسنال وجود دارد این است که آنها به روند فروش بهترین بازیکنان خود ادامه می دهد. تمام این ورزش در مورد حضور بازیکنان است و شما نمی توانید هر سال بهترین بازیکنان خود را بفروشید و انتظار داشته باشید که موفق شوید.


ونگر : بعد از رفتنم دلتان برایم تنگ خواهد شد


در پایان نمیخوام از ونگر حمایت کنم اونم به اندازه کافی مقصره (باخت به بردفورد و بلکبرن و  معرفی نکردن این مدیرا به عنوان مقصر به هوادارا (صادق نبودن با هوادارا) اما بدونید  بعد از رفتن ونگر با این سیاست  ارسنال راه به جایی نخواهد برد   

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 2/12/1391 | 12:48 گفت:

http://highbury.ir/shivid/images/5ijkfc669j1r4cfogr5k.jpg

این عکس رو ببینید خیلی حرف توشه

HOSSEIN در 2/12/1391 | 10:45 گفت:

خوشم میاد با وجود ونگر همه همین حالا از تابستان شلوغ دم میزنن.بابا تابستونم همین آشه و همین کاسه چندسال پیشه.تا این دفاع و دروازبان تو تیم هستن و فیکسند همینه که هست نه جام میاریم و نه لیگ قهرمانان میریم شدید تر از اینم تحقیر میشیم و رسما در آینده ای نزدیک ""آرسنال با ونگر"" مانند لیورپول به f خواهد رفت.
آیا چقد اون ان پرسی خوشحاله که حالا تو این تیم نیست که تحقیر بشه.آیا چقدر خندیده به حال و احوال تیم و شاید ما طرفدارا .خدائیش حقم داره.

سالار لاری در 2/12/1391 | 10:05 گفت:

تمام بازیکن هاش از ما سر تر بودند ولی بد شانسی هم آوردیم دو گل مفت خوردیم که اصلا عجیب غریب بودند ضربه ژیرو هم گل نشد

jafar در 2/12/1391 | 06:27 گفت:

بنظر من تیم خیلی بدم نبود ولی بایرن واقعا تیم قوی داره و فکر کنم مرته بدترین بازیکن ما بود ای کاش دیشب گیبس میبود واقعا جای خالیش تو تیم حس میشد

بله اگه ونگر بره دل همه براش تنگ میشه ولی مهم باشگاه آرسناله امیدوارم تابستون شلوغی داشته باشیم تا تیمی در حد واندازه اسم آرسنال بشیم(از نظر خرید بازیکن)

پیش بینی دور رفتم درست بود