تازه به دوران رسیده ها

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
آرسنال ... فراتر از 4 تا حلبی و جام و فوتباله واسه من
کل بازدید: 2,546 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تازه به دوران رسیده ها

تو لیگ برتر فقط 2 تا تیم در حد آرسنالن و می تونن حرف بزنن ... لیورپول و منچستر یونایتد ... فوتبالیا میفهمن حرف منو!یعنی واقعا بازی رو ندیدید ... و این کامنت ها و پست ها رو گذاشتید!!!!؟؟؟؟ بابا 100 رحمت به قطر و بحرین!! تاتنهام کلا نیمه دوم رو زمین خوابیده بود!! کلا تو دفاع بود ... 2-3 تا ضد حمله زد... من با دفاعش کار ندارما... همه تیما، حتی بارسا و یونایتد و رئال و آرسنال خودمونم گاهی میرن تو دفاع، طبیعیه ... ولی دفاع کثیف، فرت و فرت افتادن بازیکنا رو زمین ... توپ جمع کنا و تماشاچیاشون ... آخه 1-2 تا دیگه از توپامونم گل میشد که باز 5 تایی میشدن!
منکر اشتباهات دیروز نمیشما ... حال و حوصلۀ لیست کردنشم ندارم ... چون بعد بازی فقط و فقط یه پست سنجیده دیدم (اونی که بازی های آرسنال، چلسی و تاتنهام رو لیست کرده بود)
ولی موندم اصلا چطور در مورد باخت دیروز اینجوری فلکه رو رو تیم باز کردید!! جلو یه تیم بدبخت تازه به دوران رسیده که به هر قیمتی می خواد ببره که بره لیگ قهرمانان!! توپ جمع کن و عربی بازی و ... اولا که نمیره. آخر لیگ منچستر ها  اول و دوم، چلسی 3 و آرسنال 4. دوما فرضا بره ... چه گِلی میخواد سرش بگیره ... در این حددا نیست این تیم بدبخت. 2-1 با آژانکشی برده ... این کجا و له شدن های 5 تایی تو امارات کجا...

تو لیگ برتر فقط یونایتد و لیورپول اعتبار آرسنال رو دارن... حالا کمتر یا بیشتر. حتی چلسی و سیتی هم تیم های تازه به دوران رسیده ان... یارو به آرسنال که میرسه به ته ته پته میافته. ببره هم از 100 جاش میاره و میبره. (بحث یونایتد و لیورپول ولی فرق داره!) مثل اینکه مثلا تو اسپانیا الان مالاگا بیاد واسه والنسیا شاخ شه!! بابا در این حد نیستن اینا ... به زودی هم میرن پایین.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 15/12/1391 | 09:37 گفت:

عادل فردوسی پور هم دادش در اومد از دست این رمسی و یه متلکی به ونگر پروند.
رمسی = مسی ......... فقط یه « ر » اضافی داره وگرنه مثل مسی برا ما میتونست کارائی داشته باشه.

ehsan zoola در 15/12/1391 | 00:13 گفت:

بچه ها تاکتیک جدید ونگرو دیدین؟ رمزی دفاع راست شده

reza در 14/12/1391 | 18:36 گفت:

ضعیفترین ارسنال که دیدم ماله این فصل بوده . حتی پارسال که 8 تا خوردیم اینقدر داغون نبودیم و همش هم خاطر این ونگر . این از خریداش که یکی داغون تر از اونکی در امدن . مثل مرتساکر . اون از ترکیب مسخرشه که انگار این رمسی ازش اتو داره که هی فیکس میذاره و تعویضشم نمی کنه .ارشاویر دیگه باید چیکار کنه که حداقل تو یه نیمه تعویض بشه . نمیدونم شاید تاریخ انقضاش رسیده . به قول عادل دیگه اون شخصیتشو بین هوادارا نداره

nima در 14/12/1391 | 17:06 گفت:

چه ربطی داره اصلا خب اونا به هر قیمتی میخوان ببرن ببرن!!!اصلا ما کلا تیممون مشکل داره کل فصل گند زدن نه دفاع نه هافبک دفاعی نه مهاجم نه دروازبان مطمئن نه...اصلا هیچی نیستیم هیچی...لااقل تو این فصل که این جور نشون دادیم و فعلا هم که تیم های تازه به دوران رسیده به قول خودت ازمون زدن بالاتر و هیچ کاریم نمیتونیم بکنیم!!!
قبول کنین که خیلی ضعیف شدیم...

آریان در 14/12/1391 | 15:54 گفت:

الکی دلیل تراشی نکنین عینه مرد بگید باختیم و خلاص...................................

masoud mahmudpur در 14/12/1391 | 14:43 گفت:

کاملا قبول دارم.خیلی اشغالن تاتنهامیا.همش رو زمین بودن.از 6 دقیقه ی اخر 5 دقیقش تلف شد ولی داور...

ehsan zoola در 14/12/1391 | 14:11 گفت:

فرزام لیورپولو تو آنفیلد 2-0 بردیم

farzam در 14/12/1391 | 14:00 گفت:

مجید راست میگه مسٱله فقط این بازی نیستو دلیل های خوبی هم آورد
ما اینقدر ضعیف شدیم که تو این فصل غیر از تاتی هیچکدوم از چهار تیم بزرگ(منچسترا,چلسی و لیورپول) رو نتونستیم ببریم و از همه راحت داریم میبازیم حتی از ترکیب دوم من سیتی تو امارات هم باختیم و این یعنی تیم اصلا شخصیت و ثبات نداره اتفاقا تیم های بزرگ مقابل ما خیلی راحت و ریلکس تر بازی میکنن

ehsan zoola در 14/12/1391 | 13:59 گفت:

متاسفانه حرفای ک شما زدی برپمیگرده به وقتی آرسنال قدرتمند بود نه الان ک هر تیمی از راه میرسه برامون شاخ میشه ...

همین تیمای تازه به دوران رسیده باعث شده الان حتی برا گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان هم اینقد ت وسختی بیفتیم ...

در مورد بازی دیروز باهات موافقم واقعا تاتی ها کثیف بازی کردن حتی رد چند صحنه توپ جمع کناشون هم توپ نمیداد... تماشاگراشونم ک بی شعوری خودشون رو ثابت کردند.تو وقتای اضافه فقط 3 دقیقش توپ میان تماشاگرا بود ولی اتکینسن احمق فقط 40 ثانیه اضافه گرفت

در مورد تعریفت از پست منم ممنون

محمد مهدی در 14/12/1391 | 13:17 گفت:

چلسی وقتی به ارسنال میرسه به پت پت میوفته یا وقتی ما به اونا میرسیم؟؟ جک خوبی بود

majid r در 14/12/1391 | 11:38 گفت:

مساله فقط بازی دیروز نیس بحث یک فصل،باخت به 2تا تیم دسته دومی!دفاع های وحشتنک بد، بازی دادن رمسی وقتی خوب نیس
خرید نکردن تیم مخصوصا تو دفاع وقتی 123میلیون پس انداز داری!!

کلا ونگر اسال چت میزنه

amir در 14/12/1391 | 10:13 گفت:

اوضاع خرابه
خب اگه تاتنهام بره لیگ قهرمانان برای ما بده ک تیمی مث تاتنهام بره ما نتونیم واقعا متاسفم برای ونگر خودشم میدونه چیکار کرده بهترین موقعیت برای تقویت تیم رو از دست داد بعد میاد حرف از کیفیت میزنه