2 سال سیاست های فوتبالی ضد انگلیسی!!!

نویسنده: Enrique

وبلاگ من
نویسنده: Enrique
من ، فرشاد ابراهیمی ، 22 سالمه ، اهل لرستانم ، دارم لیسانس ادبیات انگلیسی میخونم. از 2003 طرفدار آرسنالم. بازیکن محبوبم تیری آنریه بعدش دنیس برگکمپ. روانی ونگرم در حد خدا ... عااااااااااااااشق انریکه ام (ایگلسیاس) . وحشتناک اهل موسیقی و سینمام. (موسیقی خارجی و سینمای جهان منظورمه ها !!! نه ایران.) روانی بریتانیام. عاشق تاریخ و فرهنگ و ادبیات و موسیقی و حتی رقصشونم (بریتانیا رو میگم). از آلمانیا متنفرم در حد جنون !!! بهترین لحظات فوتبالیم مث تموم آرسنالی های سرتاسر دنیا مربوط میشه به فصل 2004_2005 که بدون باخت قهرمان قدرتمندترین لیگ دنیا شدیم و فصل 2006 که رفتیم فینال و ....... (حیف شد...) و بردن میلان تو سن سیرو با گلای سسک و آدبایور (عوضی بی شعور). عاشق تموم آرسنالی های سرتاسر دنیام.....
کل بازدید: 15,534 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

2 سال سیاست های فوتبالی ضد انگلیسی!!!

مطمئنم که خیلی از شماها الان 2 ساله که از این موضوع شاکی هستین که چرا صدا و سیما (شبکه 3) بازی های لیگ جزیره رو پخش نمیکنه و یا چرا اخبار ورزشی شبکه 3 نتایج بازیهای لیگ انگلستانو اعلام نمیکنه ؟؟؟
این پست رو به این خاطر دارم می نویسم....

فقط قبلش بذارید تاکید کنم که این پست به هیچ عنوان سیاسی نیست !!!!
استارت این ماجرا برمیگرده به دو سال پیش !!! وقتی که بریتانیا در هماهنگی با سیاست های امریکا مبنی بر تحریم اقتصادی ایران ، بانک مرکزی
و بعد بانک صادرات ایران رو تحریم کرد. البته این اقدام اصلا به مذاق
دولتمردان وقت ایران خوش نیومد و باعث شد که اونها هم بخوان که در مقابل
این کار دولت انگلستان جبهه بگیرن و عکس العمل نشون بدن! اول که جریان
ریختن به سفارت انگلستان پیش اومد و سفارت انگلستانو تو تهران آتیش زدن وبعد صدا و
سیما از 24 ساعت پخش برنامه هاش تو 7 روز هفته نزدیک به 20 ساعتشو به پخش
برنامه های ضد انگلیسی اختصاص داد!!!! و این کارو تو همه زمینه ها انجام
داد : سیاست ، ورزش ، سینما ، فرهنگ ، تاریخ و ..... الانم من نمیخوام بگم که این کار صدا و سیمای ایران درست بوده یا غلط ، یا اینکه
بخوام از انگلستانی ها دفاع کنم و یا اصلا بخوام حرفای سیاسی بزنم و تز
سیاسی بدم و از سیاست های این دو کشور دفاع یا انتقاد کنم. اصلا گور بابای
هرچی انگلستانیه !!! اول از همه هم سیاست مداراشون...! تنها چیزی که من
میخوام بگم اینه که ((فوتبال)) این وسط قربانی این بازی های سیاسی شده!!!آیا
اگر ما با سیاست های کشور انگلستان مشکل داریم ، باید این مشکلات و
اختلافاتو به ورزش و فوتبال انگلستان هم ربط بدیم ؟؟؟ فوتبال این وسط چرا
باید قربانی بشه ؟؟؟
تیم محبوب همه ی ما یه تیم انگلیسیه و ما هم طبیعتا مث هوادارای تیم های لیگ های دیگه دوست داریم که صدا و سیما دردرجه اول بازیهای لیگ انگلستان و بعد بازی تیم محبوبمون یعنی "آرسنال"
رو پخش کنه ولی متاسفانه صدا و سیما الان 2 ساله که این کارو نمیکنه !!!
توتمام این مدت اخبار ورزشی شبکه 3 حتی 1 بار هم نتایج بازیهای لیگ جزیره رو
اعلام که نکرد هیچ ، بلکه از هیچ تلاشی و فرصتی برای تخریب و منفی نشون
دادن لیگ انگلستان هم دریغ نکرد !!!
حتما تو این مدت همه متوجه شدین که صدا و سیما چقدررررررررررر داره به لیگ آلمان و اسپانیا (خصوصا آلمان) بها میده ! یعنی بارها و بارها و بارها شده که شبکه 3 بازی آرسنال_منچستر یا آرسنال_چلسی یا چلسی_منچستر یا لیورپول_چلسی رو نشون نداده بعد همون ساعت یا بازی بارسلونا_خیخون یا بارسلونا_خرانادا و یا بایرن مونیخ_مونشن گلادباخ یا بایرن مونیخ_وردربرمن رو پخش کرده یا اصلا هیچ بازی ای رو نشون نداده !!!! آخه تبعیض تا چه حد ؟؟؟!!!

شاید بعضیاتون بپرسید که بابا شبکه ورزش که داره همه بازی ها رو نشون میده؟؟؟ ولی در جواب باید بگم که
قبول کنید که بعد رسانه ای و طیف مخاطب شبکه ورزش بسیار بسیار بسیار
محدودتر و کم تر از شبکه 3 هستش! همه ملت که به سیستم دیجیتال دسترسی ندارن
که شبکه ورزشو داشته باشن؟ ولی سرتاسر ایران شبکه 3 رو دارن. من حتی خیلیا
رو میشناسم که ماهواره دارن ولی ست تاپ باکس و شبکه های دیجیتال رو
ندارن!!!! جدای از تمام این حرفا ، همه اونایی که شبکه ورزش دارن میدونن که
بازیهایی که از شبکه ورزش پخش میشه رو گزارشگرهای کم تجربه ای مث سیانکی و
بالاپور یا افراد به شدت دوست داشتنی ای مث آقای علیفر گزارش میکنن و
تازه میان صدای ورزشگاهم قطع میکنن و تمام هیجان بازی رو میگیرن با این
کارشون. مخصوصا لیگ جزیره که 50 درصد جذابیتش بخاطر هیجان ورزشگاهاشه... و
در این حالت آدم  ترجیح میده که 90 دقیقه صدای بازی رو قطع کنه تا راحت باشه !!!


حرف آخر :

تمام این حرفا رو گفتم که بگم حالا که اوضاع سیاست خارجیمون تو تعامل با
کشورهای اروپایی و از جمله اونها انگلستان بهتر شده ، بنده به نمایندگی از
تمام توپچی های ایرانی از استاد آرمان خان امیراحمدی استدعا دارم که با
هماهنگی و همکاری با مدیران سایت های تیمای انگلیسی دیگه تو ایران مث منچستر ،
چلسی و لیورپول با مدیران ورزشی صدا و سیما رایزنی کنن که این سیاست های
تبعیض آمیز بر ضد لیگ جزیره رو تمومش کنن و خصوصا تو اخبار ورزشی شبکه 3
نتایج لیگ جزیره رو هم مثل سابق به اطلاع مردم برسونن.

یه خواهش :

ازتون خواهش میکنم که اگه میخواید تو این پست نظری بدین به هیچ عنوان بحثو
سیاسیش نکنید تورو خدا !!! صرفا دیدگاه فوتبالیتون رو در مورد این پست بگید.


پیشاپیش از همه تون تشکر میکنم....


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sepehr khalili در 9/9/1392 | 20:28 گفت:

زدی تو خال،عالی بود
یادمه بعد اون جریانات حتی نتایج بازیها رو تو اخبار نمیگفتن و من ک سرباز بودم و مجبور بودم از تی وی نتایج دنبال کنم خوننم به جوش میومد
ی عده احمق تو این مملکت تصمیم میگیرن

حمید pires در 9/9/1392 | 05:30 گفت:

ممنون حرف دل همه بود چیزی که مسلمه این یک ظلم آشکار در حق عاشقان فوتباله.

masoud mahmudpur در 7/9/1392 | 21:54 گفت:

فرشاد جون اشتباه نکن.قصد من اصلا توهین به افغانیا نبود.مطمئن باش هیچ افغنی ای هم لیگ خودشو لیگ قوی ای نمیدونه

حاکم 26 در 6/9/1392 | 20:13 گفت:

پسر دقیقاً زدی وسط خال... حالم از این بچه بازی ها و کوته فکری های ع.ض به هم میخوره.
شدیدا پست خوبی بود

Enrique در 6/9/1392 | 18:33 گفت:

نقل قول : افرین فرشاد.عالی گفتی!
به نظر من اینا اگه بیان شب و روز بازیای یه تیم افغانی رو پخش کنن کسایی که تازه شروع کردن به فوتبال دیدن طرفدار اون تیم میشن!ویلا بازیای تیمای دیگه خیلی قشنگ تر از بازیای کسل کننده ی بارساس


پاسخ شما : داش مسعود لطفا بحث های نژادی یا قومی_قبیله ای رو دفعه ای دیگه به هیچ عنوان مطرح نکن !!!

ما اینجا کاربر افغانی هم داریم که خیییییییییییلی هم برامون عزیزه و بچه هام خیلی خیلی دوسش دارن

ولی با حرفت 100 درصد موافقم ... لایک

توپچی جنوب در 6/9/1392 | 16:44 گفت:

كاملا با تك تك جملاتت موافقم ، ديگه شورش رو درآوردن ،
من شخصا الان نزديك به دو ساله كه ديگه اونجوري اخبار ورزشي از طريق شبكه ٣ دنبال نميكنم
اولا هميشه ساعتم روي ١٣/١٥ و ١٨/٤٥ زنگ بود و لي الان اصلا هيچ نوع حساسيتي ندارم و هروقت هم اتفاقي ميبينم از ذكايي گرفته به بالا رو فحش ميدم...
تا وقتي كه سيايت با ورزش قاطي باشه مخصوصا فوتبال به هيچ جا نخواهيم رسيد ....

هرچند الان همه چيز رو به خوب شدن داره پيش ميره و سحر نزديك است اندكي صبر بايد كرد

masoud mahmudpur در 6/9/1392 | 15:26 گفت:

افرین فرشاد.عالی گفتی!
به نظر من اینا اگه بیان شب و روز بازیای یه تیم افغانی رو پخش کنن کسایی که تازه شروع کردن به فوتبال دیدن طرفدار اون تیم میشن!ویلا بازیای تیمای دیگه خیلی قشنگ تر از بازیای کسل کننده ی بارساس

حسن ویلشر در 6/9/1392 | 13:03 گفت:

صداوسیما=نماد تبعیض....

حسن ویلشر در 6/9/1392 | 13:01 گفت:

موقع جنگ.بعضیا پشت "ما" سنگر میگیرن

حسن ویلشر در 6/9/1392 | 13:00 گفت:

حق ما گرفتنی نیس

حسن ویلشر در 6/9/1392 | 12:40 گفت:

بنازم داریوش...آسمونشم بگیری این پرنده مردنی نیست.وسلام

amin در 5/9/1392 | 18:24 گفت:

به نظر من قضیه اصلا به سیاست ربط نداره.مشکل داخل صدا و سیما و شبکه سه است.
آقا یکی از بچه ها گفت سفر استانی!نمیدونم والا سفر استانی چه ربطی به موضوع داشت خخخخخ
تازه سفر استانی که هر کی بخواد میره،حاج حسن حال نداره خخخخخخخ

amin در 5/9/1392 | 18:23 گفت:

به نظر من قضیه اصلا به سیاست ربط نداره.مشکل داخل صدا و سیما و شبکه سه است.
آقا یکی از بچه ها گفت سفر استانی!نمیدونم والا سفر استانی چه ربطی به موضوع داشت خخخخخ
تازه سفر استانی که هر کی بخواد میره،حاج حسن حال نداره خخخخخخخ

amin در 5/9/1392 | 18:18 گفت:

خیلی جالبه که همیشه اخبار ان بی ای رو میگه ولی لامصب یک گل از بازی ها رو تو اخبار نمیگه!قوه قهریه صدا سیما هم فقط به همین یک لیگ رسیده و اکثریتشم توی اخبار ورزشی اعمال میشه!چون بازی های مهمش رو بعضی اوقات نشون میده مثلا همین آخرین بازی لیورپول!اما اخبارش نمیگه.
خودشون نمیدونن چند چندن،هنوز تکلیف خودشون رو با خودشون روشن نکردند!

Enrique در 5/9/1392 | 17:53 گفت:

علی :


خوب همه میدونن لاقل فردوسی پور طرفدار لیور دوغه
___________

بله من هم خوب میدونم فروسی پور از بچگی طرفدار "لیوردوغ" بوده ولی لابد تو اون همه تعریف و تمجید هایی که

فردوسی پور از مسی میکنه رو تا حالا ندیدی ، خصوصا از هوش و ذکاوت مسی !!!! حتی یه بار میگفت که یه پزشک

هلندی از مسی خواسته که بهش اجازه بده که رو مغزش یه مطالعاتی انجام بده !!!!

اصن چه لزومی داره که فردوسی پور داستان مغز مسی رو واسه ملت تعریف کنه ؟؟؟؟ ها ؟؟؟

جدای از این بحث هوشش ، بارها و بارها و بارها و بصورت بجا و بی جا از بازی مسی هم تعرف کرده و میکنه ....

Enrique در 5/9/1392 | 17:40 گفت:

علی :

سوما درمورد فوتبال آلمان باید داشه من، عزیز من، قبول کنی دوتا تیم از این کشور فینال اروپا رو برگزار کردن ب اینا بها ندن پس ب ما بها بدن؟؟؟
_____________

داداش گل من !!! رفیق من !!! سرور من !!!!

بایرن و دورتموند ، خرداد ماه همین امسال رفتن فینال لیگ قهرمانان، من دارم میگم که صدا وسیما این سیاست های

تبعیض آمیزشو بر ضد انگلستان الان 2 ساله که شروع کرده !!! یعنی قبل از اینکه بایرن و دورتموند برن فینال اروپا !!!

جدای از این ، من اصلا نگفتم که بازیای بایرن و دورتموند رو اصلا نشون ندن ، حرف من اینه که چرا دقیقا شبی که

آرسنال با منچستر یا منچستر با لیورپول یا آرسنال با چلسی بازی داره ، صدا و سیما یا میاد بازی بایرن مونیخ با گلادباخ

رو پخش میکنه و یا اصلا هیچ بازی رو پخش نمیکنه ؟؟؟؟!!! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دادا علی خودت برو سرچ کن که چرا به انگلستان "لیگ پول دنیا" میگن ؟؟؟ بذا تا جوابشو همینجا بهت بگم :

بخاطر فروش حق پخش بازی های جذابشه !!!! که هر ساله خدا میلیون تومن رو عاید اتحادیه فوتبال انگلستان میکنه !!!

و درآمد حق پخش هیییییییچ لیگی هم تو دنیا اندازه درآمد حق پخش بازیای لیگ جزیره نیست !!!

لیگ انگلستان واسه تمام مردم دنیا جذاب ترین و پر هیجان ترین لیگ دنیاست و تمام مردم دنیا ترجیح میدن که در

درجه اول بازیای لیگ انگلستانو ببینن و بعد لیگ های دیگه رو !!! اصلنم کاری به این ندارن که هر ساله چه تیمایی به فینال

اروپا میرن !!!

علی در 5/9/1392 | 17:30 گفت:

نقل قول : نقل قول : تا کی میتونن حکم سفر استانی به شهرای بزرگ به روحانی ندن؟!!!
مطمئنا کنار اون شعارهایی که همه میدونن و نمیخوان بشنوند , اینبار مرگ بر ضرغامی هم وجود خواهد داشت.


پاسخ شما : محمد رضا من نوکرتم ، من کوچیکتم ، ولی تورو جدت بحثو سیاسیش نکن !!!

چون دیگه حوصله دعوا با علی ارشدی رو ندارم !!!!

ماچ


پاسخ شما : آفررررررررین داش فرشاد آفرررررررین
اینجا بخدا نهاد ریاست جمهوری نیس
کمیته کشف کمبودهای دولتم نیس
بزا خووووووووووووش باشیم با فوتبالیمون بحثهای اینجوری رو تو تاکسی هم میشه کرد ولی اینجا تاکسی ک نیس
فداااااااااااااااایی داری پهلوووووون

علی در 5/9/1392 | 17:28 گفت:

والا دادا چی بگم؟؟
همه رو نمیشه یجا دید
خوب همه میدونن لاقل فردوسی پور طرفدار لیور دوغه اما خوب همه جا اینجوری هس جایی ک بلاتر قبل دادن جایزه توپ طلا مسی رو نامبروان میخونه و اونو لایق میدونه کاری هم ندارم هس یا نیس
ولی ملت میان رای خودشونو میدن!!!
اینجاشو نخوندی آخه: من گفتم در دوره ای ک ملت نونو ب نرخ روز میخورن و امروز طرفدار بارسان فردا پی اس جی پس اون فرداش الله و اعلم باید اینجور چیزا رو هم تحمل کرد ولی اینا همش نظر من بود و کاملا هم با نوشته های بالایییت موافقم صدرصد
راسی سیاسی نکن بحثو چ ربطی ب جناح مناح داره؟؟؟
بزار 2روز خوش باشیم
یاعلی

Enrique در 5/9/1392 | 17:21 گفت:

نقل قول : تا کی میتونن حکم سفر استانی به شهرای بزرگ به روحانی ندن؟!!!
مطمئنا کنار اون شعارهایی که همه میدونن و نمیخوان بشنوند , اینبار مرگ بر ضرغامی هم وجود خواهد داشت.


پاسخ شما : محمد رضا من نوکرتم ، من کوچیکتم ، ولی تورو جدت بحثو سیاسیش نکن !!!

چون دیگه حوصله دعوا با علی ارشدی رو ندارم !!!!

ماچ

Enrique در 5/9/1392 | 17:11 گفت:

علی :

دومیشم اینه وقتی تو ی کشوری نظر سنجی میکنن و دوتا تیم بیش از نصف کل، طرفدار میارن باید تحمل کنی داداشه من تحمل کنی
___________

نه همینجا صبر کن داش علی گل من !!! داش علی ای که اندازه آرسن ونگر دوست دارم !!!!!

گفتی نظرسنجی !!!

میشه به من بگی که وقتی میخوان بین مردم نظرسنجی کنن ، مهم ترین اصل تو انجام یه نظرسنجی چیه ؟؟؟

بذا تا من بگم : "بی طرف بودن و عدم تبعیض بین گزینه های موجود"

ولی آیا صدا و سیمای ایران این کارو در مورد این 4 لیگ معتبر اروپا انجام داده ؟؟؟

وقتی که تک تک گزارشگرای صدا و سیما (وقتی میگم تک تکشون یعنی حتی فردوسی پورم منظورمه)

هر کار بسیار کوچیک بازیکنای بارسلونا و رئال رو (به خصوص بارسلونا !!!) 1000 برابر اگزجره (بزرگنمایی) میکنن و

رو ذهن مردم تاثیر میذارن توقع داری در این حالت کسی هم به آرسنال فک بکنه ؟؟؟

من حتی معتقدم که تو خود لالیگا گزارشگرا بین رئال و بارسا تبعیض قائل میشن و هرچقدم که کریس و رئال ،

خوب بازی کنن بازم گزارشگرا میگن که مسی و بارسا یه چیز دیگه هستن !!!!

خیابانی که خدا رو شاهد میگیرم بارها شده که تو بازی بارسا ژاوی و اینیستا تو 2 قدمی هم بودن و بعد ژاوی یه پاس

1 متری ساده به اینیستا داده و بعدش دیگه خیابانی شروع میکنه :

وااااااااااااااای خدای من این ژاوی چه بازیکن طراحیه !!! واااااااااااااااای خدایا چه پاس هایی میده این ژاوی !!!

این اینیستا چقدر چقدرررررررررررر باهوشه !!! اصن این ژاویستا چشم بسته همدیگه رو پیدا میکنن و ....

یا حتی اون موقع هایی هم که بازی بارسلونا نباشه و بازی یه تیم غیر اسپانیایی مث آرسنال باشه (اینو خودم شاهدم)

کافیه فقط یه بازیکن یه اشتباه بسیار کوچیک بکنه ، دوباره این بی شرف شروع میکنه به شر و ور گفتن :

اگه جای این بازیکن مسی بود مطمئن باشید که این توپ گل میشد !!!! (اینو یه بار تو بازی آرسنال با یه تیم دیگه گفت)

این کارا رو نه فقط خیابانی که تمام گزارشگرا های دیگه هم به کرات تو گزارشاشون در حمایت از بارسا انجام دادن !!!

خو مسلمه که وقتی بیای اینجوری ذهن مردم رو شستشو بدی اونام تو نظرسنجی بیشتر از هر تیم دیگه ای ،

به بارسلونای کثیف رای میدن !!!!

این که شرایط عادلانه نظرسنجی کردن بین مردم نیس !!!

این کار مث کار دولت بووووووووووق میمونه که صدا و سیماش واسه انتخابات ریاست جمهوریش 8 سال بدون وقفه

یه جناح سیاسی رو کوبید و از یه جناح دیگه تعریف و تمجید و به به و چه چه میکرد و تو برنامه های سیاسی مختلفی

که پخش میکرد و نظرسنجی انجام میداد ، مردم به جناح دلخواه اونا رای میدادن ولی دست آخر و موقع انتخابات،

عالم و آدم به حزب مخالف اونا رای دادن !!!!

M o o r I در 5/9/1392 | 16:58 گفت:

به به آق فرشاد

سالی 1 بار پست میزاری ولی به واقع میگم پستای دهن پر کن و عالی میزاری . دمت داغ دادا

با کلیت حرفات کاملا موافقم . ولی من ک دلم زیاد روشن نیس . ب نظر من اینا فقط ب فککر خودشون هستن . والا اینا ک نمیشینن فوتبال ببینن . تمام غم و اندوهش برا ماهاس . ولی اگ بشه 1 حرکتی زد ک خعلی عالی میشه

واقعا دیگه گندشو درآوردن از بس بارسا و رئال گذاشتن . همن پخش زنده از 3

این چیزا باید تو 1 جایی باز تر ( مثل سایت طرفداری ) ک تمام طرفدارای جزیره و کالچو و بوندسلیگا هستن مطرح بشه تا همه متحد شیم اونطوری خیلی بهتره و شاید بشه ی تلننگری زد بهشون . واِلا ما تنها کاری نمیتونیم بکنیم

در کل حرفاتو قبول دارم مرسی از پست خوبت ♥

URAHARA KISUKE در 5/9/1392 | 16:54 گفت:

بدون هیچ شک وشبه ایی کاملا حرفات درسته دستت درست.

shima در 5/9/1392 | 16:43 گفت:

شبکه سه شده شبکه ی بارسا!حتی بازی بارسا با الچه{پنجاه سال بوده که تو لیگ نیومده!}و اوساسونارم میذاره ولی انگلیس بازیایی در حد منچستر و لیورپول،که البته اونم امسال شبکه ورزش گذاشت!
البته شبکه ی ورزشم همینه،سر بازی آرسنال و تاتنهام مگه یادتون نیس چی کار کردن؟میخواستن بازی دورتموند و گلادباخ بذارن!من اینقدر فحش واسشون نوشتم که خدا میدونه!!!!من معتقدم بازی رو فقط باید تو ورزشگاه ببینی!

mehdi در 5/9/1392 | 14:06 گفت:

در حقیقت ایران با این سیاستش مردم خودشو محروم کرده از دیدن بازیهای تیمهای محبوب انگلیسیشون.مردم وقتی نمام عمر با لیگ انگلیس بزرگ شدن وقتی اینکارو میکنن معلومه فقط مردم رومحروم کردن وگرنه انگلیس که واسش مهم نیست تا افرادی مثل ضرغامی تو صدا و سیما هستن همین اشه همین کاسه خدا لعنتش کنه...

ناصر در 5/9/1392 | 12:03 گفت:

فکر خیلی خوبیه داش فرشاد اما مشکل اینجاست که قضیه ی شبکه ی 3 خیلی شبیه این ضرب المثله : "نرود میخ آهنین فرو در سنگ"
همچنین شایان ذکر است که اینکارها رو همون دو سال پیش انجام دادیم اما اثری نداشت+تغییر غالب سایت از طرف آرمان تقریبا حدود 1 سال طول کشید(البته به دلیل مشغله ی زیادش بوده)،حالا فکر کن بیاد بیانیه بزنه(شاید 10 سال بعد دستمون رو بگیره)

علی در 5/9/1392 | 11:11 گفت:

اولا ی بیگ تنکس خفن بابت متنی ک نوشتی
و چن تا نظر صرفا شخصی من:
من تو گزارشگرا خیلیییییییی خیلی ناراحتر از بقیه دوسامم چون یا میدن ب گزارشگرای ب قول شما کم تجربه یا میدن ب اون احمدی پاچه خوار ک دشمن آرسناله و طرفدار ب ذات تاتنهام و بارسا ک جفتش حالمو ب هم میزنه
دومیشم اینه وقتی تو ی کشوری نظر سنجی میکنن و دوتا تیم بیش از نصف کل، طرفدار میارن باید تحمل کنی داداشه من تحمل کنی این دوره رو ک همه نونو ب نرخ روز میخورن و امروز طرفدار بارسان فردا هم طرفدار من پی اس جی!! لیور من یو یونتوس اینتر لاتزیو رم و عشق همه ما آرسنال فراموش شده
سوما درمورد فوتبال آلمان باید داشه من، عزیز من، قبول کنی دوتا تیم از این کشور فینال اروپا رو برگزار کردن ب اینا بها ندن پس ب ما بها بدن؟؟؟خوب ماهم سالی ک تا فینال رفتیم رسانه ها رو کلا داشتیم همین تیما بودن ک تابوی پوشالی تیمای زپرتی رو 7تایی کردن پس حق دارن
چارما خواسم بهت بگم دس ب قلمت حرف نداش منو یاد سید ممد رضا بچه کاشون انداختی
همینجور بدون غرض و دید شخصی پستاتو ادامه بده انصافا ی مطلب فوق نایس بود
فدایی داری
یاعلی

سید محمد رضا در 5/9/1392 | 10:30 گفت:

تا کی میتونن حکم سفر استانی به شهرای بزرگ به روحانی ندن؟!!!
مطمئنا کنار اون شعارهایی که همه میدونن و نمیخوان بشنوند , اینبار مرگ بر ضرغامی هم وجود خواهد داشت.

javad در 5/9/1392 | 10:09 گفت:

انگلیس هم طی اقدامی مشابه اخبار لیگ ایران رو پوشش نمیده
لول

آرین در 5/9/1392 | 01:20 گفت:

مطلبت خوب بود.ولی یه توصیه چیزی که مفت باشه کوفته!!! بازی ها رو زنده میخواین ببینین باید خرج کنین.شبکه 3 و ورزش هم میان مثلا زنده پخش میکنن.1 دقیقه نشون میده 1 دقیقه ی بعد صحنه ی قبلی رو با سرعت 1 میلی متردر ساعت تکرار میکنه.انقدر این کارو میکنه و سانسور میکنه تا کل هیجان بازی میره.گزارشگر هم من به شخصه با گزارش انگلیسی خیلی حال میکنم.البته گزارش عادل و احمدی هم خیلی میچسبه ولی اونارو هم برا همه بازیا نمیذارن و تازه به سانسور و باقی قضایا نمی ارزه.در ضمن حتی هم اگه حرف شما بشه باز شبکه 3 کل بازیای ارسنال رو پخش نمیکنه.دیگه نهایتش یه بازی با چلسی و یه بازی با منچستر.

majid در 5/9/1392 | 01:15 گفت:

تنها چیزی که من
میخوام بگم اینه که ((فوتبال)) این وسط قربانی این بازی های سیاسی شده!!!

قبول کنید که بعد رسانه ای و طیف مخاطب شبکه ورزش بسیار بسیار بسیار
محدودتر و کم تر از شبکه 3 هستش!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با این جملاتت خیلی موافقم... البته کلا با تمام متنت موافقم
با
هماهنگی و همکاری با مدیران سایت های تیمای انگلیسی دیگه تو ایران مث منچستر ،
چلسی و لیورپول با مدیران ورزشی صدا و سیما رایزنی کنن که این سیاست های
تبعیض آمیز بر ضد لیگ جزیره رو تمومش کنن

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما خب به نظرم این شدنی نیست

به هر حال امیدوارم درست شه گرچه به خاطر این دشمنیه دیرینه بینه این 2 دولت شک دارم درست شه

جالب اینجاست لیگ NBA امریکا رو اعلام میکنن تو اخبار اما لیگ انگلیسو نه!!! یعنی دیگه انگلیس از امریکا هم بدتر شده واسه اینا؟؟؟

farzam در 4/9/1392 | 23:18 گفت:

ذکایی بوووووق است!! خوبه فرشاد?!اینم نظر
آخه من نمیفهمم اینا با این کار یعنی انگلیس رو تحریم کردن?! یا مثلا میخواستن بگن لیگ انگلیس واسه ما ارزش نداره?!
منم مثل پارسا بعید میدونم شبکه سه مثل قبل بشه ولی ناامید هم نیستم به هر حال دولت تدبیر و امیده دیگه

masoud mahmudpur در 4/9/1392 | 22:51 گفت:

من که شنبه وقتی دیدم بازی بارسا رو جای ما پخش کردن هرچی فهش از دهنم درمیومد به شبکه ورزش اس ام اس دادم
هیچ کاریم نمیشه کرد.اینا اگه میخواستن حرف ملت رو گوش کنن تا الان بازیامون پخش میشد

علیرضا در 4/9/1392 | 22:23 گفت:

دقیقا باهات موافقم.آخه فوتبال چه ربطی به سیاست داره؟!الان حدودا دو سه ماهه که دارم همه بازیهای آرسنال جونمو از الجزیره میبینم ولی قبلش که شبکه ورزش نداشتم هر چی فحش بود نثار این صدا و سیماییا میکردم .یعنی فقط تمرینای رئال بارسا رو زنده نشون نمیدادن.
کاری به کشور و سیاست انگلیس ندارم ولی پریمیر ،بهترین لیگ دنیاست .اینو طرفدارای رئال بارسا هم قبول دارن.باز لیگ ایتالیا رو بگی سه چهار تا مدعی توش هست ولی لیگ اسپانیا آخه چیش مزه داره که فقط دو تا تیم توش مدعین؟
به هر حال امیدوارم که این روال قطع بشه و حداقل بازی مهم لیگ انگلیس و آرسنال تو طول قصل که کمم نیست رو از شبکه سه پخش کنن که همه آرسنالیا بتونن بازیه تیم محبوبشونو ببینن ولی بعید میدونم.

Enrique در 4/9/1392 | 20:45 گفت:

نقل قول : ربطی به دولتمردان قبلی یا سیاست وقت کشور نداشته
دلیلش یه مشت عوضی مثل ذکائی و دار و دستش بودند که فکر کردند الآن با این کار بهشون جایزه میدن و البته بستن چشماشون روی علایق شخصیشون ; بارسایی که تو این مدت هزار بار علنی با اسرائیل رابطه داشته
وگرنه شبکه خبر همیشه اخبار ریز و درشت تیم های انگلیسی رو میگه


پاسخ شما : خو داش سالار منظور منم همین ذکایی بی شعور و شبکه 3 بود !!!

منم میدونم که شبکه خبر همه اخبار مربوط به لیگ انگلیسو میگه ، به همین خاطر هیچ اعتراضی به شبکه خبر ندارم.

حتی چند بارم زنگ زدم و با روابط عمومیشون حرف زدم و ازشون تشکر کردم ....

سالار لاری در 4/9/1392 | 20:41 گفت:

ربطی به دولتمردان قبلی یا سیاست وقت کشور نداشته
دلیلش یه مشت عوضی مثل ذکائی و دار و دستش بودند که فکر کردند الآن با این کار بهشون جایزه میدن و البته بستن چشماشون روی علایق شخصیشون ; بارسایی که تو این مدت هزار بار علنی با اسرائیل رابطه داشته
وگرنه شبکه خبر همیشه اخبار ریز و درشت تیم های انگلیسی رو میگه

علی رشیدایی در 4/9/1392 | 20:21 گفت:

خیلی هم عالی،دمت گرم،حرف دل مارو یه جا زدی،بابا یه کاری باید بکنیم دیگه این که نمیشه همیشه لیگ مسخره اسپانیا رو نشون میدن

parsa در 4/9/1392 | 20:08 گفت:

فکرکنم رفته رفته وبا خوب شدن روابط دوباره شبکه 3 مثل قبل بشه و...
البته یه ذره هم بعید میدونم))چون کار اینا اصلا معلوم نیست

parsa در 4/9/1392 | 20:03 گفت:

مرسی داداش .گل گفتی پسر