منچستر يونايتد آرسنال

نویسنده: مهدي

وبلاگ من
نویسنده: مهدي
عاشق ارسنال
کل بازدید: 6,770 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منچستر يونايتد آرسنال

انشاءالله كه بتونيم
آرون رمزي گلزن قهاري شده ايول وقتي گل زد كسي تو جهان نمرد قبلا گل ميزد يكي از ادماي جهان ميمرد نميدون حالا كي از دنيا رفته به افتخارش .
اما بعد اميدوارم كه خائن روز بدي داشته باشه تو بازي با ما .
ودر اخر اوزيل شاهكار ايول

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 18/8/1392 | 04:10 گفت:

Kheyli ghashang bod mehdi Jan.

mohammad aref در 17/8/1392 | 21:03 گفت:

به امید برد،فرقی نمیکنه با چه نتیجه ای فقققققققققققققققد برد اونم باگلزنیه رمزی

Amin در 17/8/1392 | 18:51 گفت:

خیلی قشنگ بود ولی ای کاش جای کله اونا رو عوض میگردی. بیشتر بهشون میومد.در کل عالی بود . مرسی

Amin در 17/8/1392 | 18:49 گفت:

خیلی قشنگ بود ولی ای کاش جای کله اونا رو عوض میگردی. بیشتر بهشون میومد.در کل عالی بود . مرسی

arsenal در 17/8/1392 | 18:20 گفت:

عالی بود عالییییییییییییییییییییییییییییی

arsenal در 17/8/1392 | 18:17 گفت:

عالی بود عالییییییییییییییییییییییییییییی

سید حسین در 17/8/1392 | 17:50 گفت:

یه سوااااال ........??????
6032 نفر کاربر آنلاین ...الان دارن چیکار میکنند؟

رسول در 17/8/1392 | 17:22 گفت:

تکبییییییییییییییییییییییر!!!!

Henry در 17/8/1392 | 16:43 گفت:

)!!!!!zan persi damet garm

محمدرضا در 17/8/1392 | 15:03 گفت:

فکر کنم جوونای ارسنال به اون کمال فکری رسیدن ک چطور دفاع کنن با ی ضد حمله دمار از روزگار حریف در بیارن همون کاری که سال2009 منچستر سر ما اورد حمله رو ما کردیم گل رو اونا زدن . و فکر کنم دیگه همه بازیکنامون با تجربه باشن امسالم ونگر کم ریسک میکنه از بازیکنای جوون زیاد استفاده نمیکنه
فقط ما اولین جام ببریم دیگه همه چی حل میشه بازیکنای ما هنوز ب اون اعتماد ب نفس نرسیدن. خودت دیگه میدونید اعتماد ب نفس چه کارهایی ک نمیکنه نمونش ارون رمسی.

پسر20میلیونی در 17/8/1392 | 14:28 گفت:

خیلی جالب بود ،لحظه شماری می کنم واسه تحقیر منچستر و اون زن پرسی.

Ali در 17/8/1392 | 14:22 گفت:

قشنگ بود

Ali در 17/8/1392 | 14:22 گفت:

قشنگ بود

حسین ملازینل در 17/8/1392 | 14:18 گفت:

اگه این بازی رو بتونیم ببریم وضعیتمون فوق العاده میشه....
من فکر میکنم 2-1 ببریم ، گل اونهارو هم رونی میزنه...

Lotfali khan zand در 17/8/1392 | 14:17 گفت:

رضا شاماخ چطوری؟ خبرتو از بچه ها گرفتم فک کردم مردی دیدم نه خدا روشکر زنده ای

رضاشاماخ چوک بندر در 17/8/1392 | 13:16 گفت:

43-26میبریم