مرگ فوتبال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
good
کل بازدید: 7,235 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرگ فوتبال

یه متن نوشتم که اگه راجبش نظر بدید خیلی خوشحال می شم.

نارضایتی در خون ماست.در سال های اخیر
یادداشتهای زیادی خوانده ایم راجع به مرگ سینما.برخی بر این باورند که سینما دیگر
تمام شده و هیچ فیلمی ارضایشان نمی کند.در فوتبال هم متفکرانی هستند که فوتبال را
رو به اتمام می دانند.آرسن ونگراز تعداد زیاد بازی هاس هر فصل نگران است.هضم کردن این
همه بازی تکراری برای فوتبال دوستان،سخت است یک جا دیگر فوتبال نمی کشد و تمام می شود.این نارضایتی از فوتبال وارد تیم های ملی هم شده.فرگوسن مدعی است که
حضور در لیگ قهرمانان را به حضور در یورو و جام جهانی ترجیح می دهد.بعضی هم معتقند
صدای خرد شدن استخوان های فوتبال ملی زیر پای فوتبال باشگاهی به گوش می رسد.فوتبال عوض شده است در زمان های نه چندان دور بازیکنان در فوتبال
باشگاهی می درخشیدند به این امید که به تیم ملی راه پیدا کنند و افتخار آفرینی
کنند.اما الآن هدف بازیکنان وقتی در تیم ملی شان توپ می زنند این است که نظر یک
باشگاه مطرح را جلب کنند.چه بر سر فوتبال آمده است؟همین روز هاست که خبر مرگ فوتبال را در اخبار تلوزیونی اعلام کنند و
همه ی طرفداران پله و مارادونا و بکن بائر به یاد گلزنی های ستاره محبوبشان بیفتند
و بغض کنند.آیا فوتبال ملی مرده است؟هوادار ترکیه که از شدت هیجان برگشت دیوانه
وار تیمش در لحظات پایانی یورو2008سکته می کند و میمیرد جوابش منفی است.ایتالیا که
برای حذف نشدن در یورو2012 جان می دهد جوابش منفی است.دیوید بکام که اعتراف کرده
از شدت ناراحتی حذف انگلیس  پای تلوزیون
بغض کرده جوابش منفی است.تا شایعه مرگ سینما پخش می شود شاهکارها پدید می آیند و منتقدان را
خفه می کنند. فوتبال هم همین است تا به تکرار می افتد،مسی و رونالدو را پدید می
آورد.مسی و رونالدو که تکراری شدند.ویلشر و هازارد را معرفی می کند.فوتبال باشگاهی اما هنوز نفس می کشداین را هوادار بارسلونا که از شدت
خوشحالی حذف کردن میلان  تا صبح نمی خوابد
می گوید.این را طرفدار نا امید آرسنال که پس از زدن گل دوم به بایرن مونیخ 8 دقیقه
پای تلوزیون میخکوب می شود می گوید.تیری هانری با گلی که در بازگشت به آرسنال به ثمر رساند،به خیلی ها
فهماند که فوتبال جز جوشش زیبایی و احساس در مستطیل سبز نیست.  دیوید بکام با پیوستن به PSGدر این
سن و در قله ثروت نشان داد که خود فوتبال است که مهم است نه شهرت و ثروتی که در پی
آن است.
راستی مگر امثال بکام و هانری و ونگر 
تا چه زمانی زنده خواهند ماند.فوتبال بعد از آن ها چگونه ادامه خواهد یافت؟آیا ثروتPSGو رئال
مادرید و چلسی و من سیتی بر فوتبال حکومت خواهد کرد یا بازی ماشینی آلمانی ها؟شاید
هم بازی چشم نواز آرسنال و فلسفه اش هنوز پا بر جا مانده باشدو در آن روزگار هم
زیبایی را به فوتبال هدیه دهد.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 4/2/1392 | 17:11 گفت:

راستی منم با نظر آقا فرشاد خادم شدیییییییییدا موافقم.
تو سینما بودند کسایی مث آلفرد هیچکاک کبیر ، چارلی چاپلین ، و یا همین الان کارگردانای مطرحی مث دیوید لینچ و کوئنتین تارانتینو و دیوید کرانبرگ و .... که هیچ وقت واسه گرفتن جایزه اسکار فیلم نساختن . کار دل خودشونو کردن و گوششونم بدهکار حرف هیچ منتقد و کارشناسی نبود ... (اینکه چرا فیلمایی نمی سازن که اسکار بگیرن)
هرچند که هنوزم که هنوزه یکی از بزرگ ترین انتقادایی که از سینمای آکادمی اسکار میکنن اینه که چرا به غول هایی مث آلفرد هیچکاک و چاپلین جایزه نداده....!!!!
حکایت فوتبالم همینه ... اینکه خیلیا از ونگر ، ببخشید ، رئیس انتقاد میکنن که چرا 9 ساله جام نیاورده و ملاک ارزش گذاری واسه یه سرمربی رو گرفتن جام میدونن و از تاثیراتی که اون سرمربی میتونه رو فلسفه و سبک بازی فوتبال یه تیم میذاره غافل میشن !!! بیاید با هم رو راست باشیم ... ما (تیم ما) قبل از ونگر کی بودیم و بعد از ونگر چی شدیم ؟؟؟؟
VIVA ARSENAL............................VIVA ARSENE

Enrique در 4/2/1392 | 16:54 گفت:

اهااااااااااااااااااااااااااااااااااااای حسن خان ویلشر کجایی ؟؟؟
اینا رو با توئه !!!
بشین با دقت بخون ...
راستی چند وقته در به در دنبالتم ... گیرت بیارم خونتو خوردم !!!
قشنگ بود حسین جان ... لایک .

majid r در 4/2/1392 | 13:29 گفت:

تو هم لایک دوس داری!!!!

رضا فضلی در 4/2/1392 | 10:41 گفت:

عالی بود... واقعا مرسی... هم روح داشت هم احساسات همه چی داشت متنت
واقعا عالی بود....

توپچی جنوب در 3/2/1392 | 19:09 گفت:

خيلي متن زيبايي بود و جاي فكر كردن زياد داره
واقعا اگه فوتبال بخواد فقط براي ثروتمندان باشه به مرگش نزديك ميشه
ولي زيبايي فوتبال به تكرار ناپذيريشه واقعا اگه فوتبال فقط به تجارت تبديل بشه
فاتحه فوتبال رو بايد خوند.

ناصر در 3/2/1392 | 18:30 گفت:

متن فوق العاده ایی بود،حسین جان

Hamed.Sh در 3/2/1392 | 18:05 گفت:

خیلی قشنگ بود.

ناصر در 3/2/1392 | 17:46 گفت:

It keeps Going and Going-It Won't Stop Till Our Hearts Stop One Day.

حسین در 3/2/1392 | 16:24 گفت:

ممنون از نظرتون تا حالا به عاملی که بخواد سینما و فوتبالو به هم اداره کنه فک نکرده بودم.
نکنه همش یه بازیه.

farshad khadem در 3/2/1392 | 15:30 گفت:

تا شایعه مرگ سینما پخش می شود شاهکارها پدید می آیند و منتقدان را
خفه می کنند. فوتبال هم همین است تا به تکرار می افتد،مسی و رونالدو را پدید می
آورد.مسی و رونالدو که تکراری شدند.ویلشر و هازارد را معرفی می کند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینکه سینما شاید در ید قذرت کنمپانیهای بزرگ باشد مثل هالیود وبقول شما برای نجاتش از مرگ چند اَثار برزگ را خلق کنند .که بازم شک دارم پس جای سینمای مستقل وکارگردانهای مستقل ومتعهد کجاست ؟ ولی اینکه بیاییم فوتبالو وارد یک جریانی بکنیم که اون جریان قادرباشه در یک مقطع زمانی دوستاره را مثل رباط درست کنه خیال پردازانست اَخه فوتبال تکرار نداره هیچ مسابقه فوتبال شبیه به هم نیست بخاطر همین جذابه .شنیده شده فوتبال تجارته-صنعته -وکمی سیاست ولی ... نمیدونم شایدم.
درکل مطلب جالبی بود ممنون اقای بابایی

farzam در 3/2/1392 | 14:11 گفت:

آخه من تا حالا هرچی بابایی دیده بودم اهل رشت بوده!

حسین در 3/2/1392 | 13:02 گفت:

نه اقا رشت کدومه.
من کرد هستم.

farzam در 3/2/1392 | 12:59 گفت:

آفرین حسین جان نویسنده ی خوبی میتونی بشی متن قشنگی بود
من نگرانم که این فوتبال زیبای آرسنال هم دیگه احیا نشه
راستی یه سوال ازت دارم حسین اصلیت تو به رشت برنمیگرده?!

majid r در 3/2/1392 | 12:28 گفت:

متن زیبایی بود

محمد مهدی در 3/2/1392 | 11:54 گفت:

واقعا خودت نوشتی؟؟ افرین.
ولی پول های سیتی و پاریس و رئال ماندگار میشه نه بازیه زیبای ارسنال

ehsan zoola در 3/2/1392 | 10:34 گفت:

مواقم شدید

حتی دیدن بازیهای تیمی مثل آرسنال حتی با وجود کسب نکردن جام هم زیبایی خاص خودشو داره

♥Arsenal♥ در 3/2/1392 | 10:06 گفت:

عاره والا...


الان همه توی تیم ملی میدرخشن تا بیان باشگاه های بزرگ...

البته همه که نه ولی عده ی محدودی...

amir در 3/2/1392 | 09:41 گفت:

پاراگرااف آخر قشنگ بود مرسی