رونی خوب یا بد

نویسنده: مجتبی

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی
دانشجو رشته الکترونیک
کل بازدید: 2,406 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رونی خوب یا بد

با سلام خدمت تمام توپچی های عزیز امیوارم که سه شنبه بازی رو ببریم چون خیلی مهمهامروز تو سایت ورزش سه خوندم که فرگی گفته که رونی قصد ترک انچستر رو داره با توجه به این مسئله به نظر شما اگر ما رونی رو بخریم میتونه برای تیم خوب باشه یا نه؟
و ایا رونی به ارسنال میاد یا نه؟
ممنون از اینکه توجه کردید و در اخر هم به امید پیروزی در بازی سه شنبه شب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:35 گفت:

خیلی از رونی خوشم میاد.ولی بعیدمیدونم بیاداسنال.ولی بیادجی میشه.

محمودرضا معینی در 23/2/1392 | 19:18 گفت:

رونی خوبه و اگه بشه یه جورایی باهاش قرداد بست که زیاد توی قرداد به چشم نیاد بهتره!!مثلا پاداش در نظر بگیرن براش اگه بیشتر از یه تعداد گل زد!!
بازیکن درگیری هم هست و یه ذره خشونت برای بازی لازمه!!که فعلا هیچ بازیکنی نداریم اینجوری

ناصر در 23/2/1392 | 14:42 گفت:

رونی خوب،ولی پول زیاد(به سبک اهالی مغولستان نوشتی)
خیلی به دردمون میخوره.اگه بیاد آرسنال من خودم به شخصه..........هیچی فقط تبریک میگم(:

M o o r I در 23/2/1392 | 11:50 گفت:

http://www1.skysports.com/football/news/11667/8709526/Wayne-Rooney-has-put-in-a-transfer-request-to-leave-Manchester-United

اینم لینک

M o o r I در 23/2/1392 | 11:43 گفت:

پیگرینی هم مث اینکه قبول کرده فصل بعد مربی من سیتی شه

M o o r I در 23/2/1392 | 11:30 گفت:

تو اسکای از آرسنال نامی نبرده . فقط این تیما مث اینکه بش پیشنهاد دادن : چلسی . پی اس جی و بایرن

داوید لوئیزم مث اینکه بش خوش آمد گویی کرده ازینکه ب چلسی بیاد !!!!

M o o r I در 23/2/1392 | 11:17 گفت:

آقا شایعات رونی بالا گرفته . خود فرگی گفته ب اسکای اسپورت ک میخواد بره . حالا دیگه نوبت بلندشدن ماست واسه گرفتنش
حالا ک رفتنش قطعی شده باید بریم دنبالش تا روی اون شانچستری هارو کم کنیم

ونگر جون مادرت برو دنبالش

farzad در 23/2/1392 | 11:13 گفت:

چقد پست تکراری میذارید!!
اگه آرسنال بتونه راضی کنه خودشو بعدم رونی رو خوبه که بیاد..

حمید پیرنیا در 23/2/1392 | 10:32 گفت:

من فکر نمیکنم بیاد ولی دوس دارم بیاد هرچند با این پول بازیکنای خیلی بهتری هم میشه خرید ولی باید روی منچستریا رو کم کنیم اگه رونی رو بگیریم ازشون جبران قضیه رابین میشه.

آریان در 23/2/1392 | 10:24 گفت:

دقیقا مشابه همین پست رو nima چند وقت پیش گذاشت.به نظرم بهتره حدفش کنی

Mohammad hadi در 23/2/1392 | 10:18 گفت:

من که اصلا ازش خوشم نمیاد ولی بد بخنت اونقدر
هم سن نداره 27-28 سالش بیشتر نیست

میثم محمودی در 23/2/1392 | 10:03 گفت:

مهاجان ارسنال هیچشون خوب نیست والکات بگیر نگیره
ژیرو که سالی یه مرتبه گل میزنه
جیووینیو که عددی نیست
لوکاس خوبه که بازی گیرش نمیاد

جور ما رو فقط کازورلای بدبخت باید بکشه

میثم محمودی در 23/2/1392 | 10:00 گفت:

رونی هیچوقت به ارسنال نمیاد چون ارسنال پول بابت بازیکنی که سن بالایی داره نمیده اونم 30 الی 35 تا

مهدی در 23/2/1392 | 09:43 گفت:

فعلا بیشترین مبلغ رو ارسن ونگر گفته 35 بقیه کمتر گفتن

vahid در 23/2/1392 | 08:28 گفت:

په نه په ژیرود خوبه برادر من بازیکن عالی دیگه چی می خوایم من اگه رونی رو تو لباس ارسنال ببینم اشک شوق میریزم همش نمیشه که تیمهای دیگه بریزن سر تیم ما و بازیکنای تاپ مون رو ببرن ما هم باید به بازیکنای تاپ تیمهای دیگه پیشنهاد بدیم.......فقط امدوارم بریم لیگ قهرمانان

یک چیز دیگه این لباسی که جک تنش لباس فصل ایندمون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوشگل

سالار لاری در 23/2/1392 | 08:19 گفت:

به نظرم تنها رقیبمون تو این راه بارسا باشه چون عمرا بره چلسی
تازه قبلا یه جایی خوندم از علاقه بازی زیر نظر آرسن ونگر گفته
در کل به یکی مثل رونی احتیاج خیلی خیلی فراوان داریم حتی اگه هفته ای 200 هزارتا بگیره