هیگواین

نویسنده: rasool

وبلاگ من
نویسنده: rasool
۱۷ سالمه فوتبالیستم علاقه ی زیادی به عدد۱۳ دارم و از اون موقع که یادم میاد عاشق ارسنالم
کل بازدید: 7,771 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هیگواین

رییس بجنب


بچه ها مثل اینکه هیگواین خیلی جدی شده و این بازیکن بر سر دو راهی لیگ انگلیس و یوونتوس قرار گرفته.
ولی از قرار معلوم لیگ انگلیس رو ترجیح داده به 
یووه.منظورم از لیگ انگلیس دوراهی تاتی و ارسناله.او منتظره ببینه ارسنال به لیگقهرمانان راه پیدا میکنه یا تاتی
به نقل از یورو اسپرت دو دلیلی که او برای ارسنالی نشدن داره :۱_دلیلی که بالا گفتم    ۲_اینکه پیشنهاد وسوسه کننده ای از یووه داره
ولی به نظر میرسه این بازیکن دور از دسترس نباشه اگرچه بعضی خبر گزاریها از امضای قرارداد این بازیکن بایووه در روز های نزدیک خبردادن
من خودم به شخصه از بازیش خوشم نمیاد ولی جای پیشرفت داره خرید خوبی میتونه باشه البته در کنار یووتیچ


راستی کل این فصلو ایندمون تو فصل بعد تو این دو تا بازی رقم می خوره   به امید پیروزیمون تو این دوتابازی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 24/2/1392 | 14:16 گفت:

هیگویان بازیکن تموم کننده فوق العاده ای هست

چون آرژانتینی هسم تعصب بالایی هم داره

به نظرم بجنبیم از دستش ندیم خوبه چون تو این بازار پولدارا رونی و کاوانی به ما نمیرسن

Mohammad hadi در 24/2/1392 | 11:19 گفت:

هگواین از ژیرود که دیگه بهتره

♥Arsenal♥ در 24/2/1392 | 10:16 گفت:

این دو بازی خیلی کلیتی هست

rasool در 24/2/1392 | 08:38 گفت:

فروشگاه نایکی این کارو می کنه فقط برای لیگ انگلیس این کارو میکنه
البته تو تهرانو نمیدونم من برا خودمو دوستم از دبی اورد

rasool در 24/2/1392 | 08:35 گفت:

فروشگاه نایکی این کارو می کنه فقط برای لیگ انگلیس این کارو میکنه
البته تو تهرانو نمیدونم من برا خودمو دوستم از دبی اورد

masoud mahmudpur در 24/2/1392 | 06:35 گفت:

قربونت
فقط چه جوری پشت لباس اسمتو نوشتی؟

محسن عاشوری در 24/2/1392 | 01:27 گفت:

فقط کاوانی (حیف که نمیاد)

هیگوایین زیاد توپ هدر میده .. رونی یه بازیکن همه کاره و چند پسته هست (باید رونی رو بگیریم)

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 00:28 گفت:

هیگواین بازیکن خوبیه.بیشتر از رونی احتمالش بیشتره.رونی بعیده بیاد ارسنال

maryam در 23/2/1392 | 21:56 گفت:

عجب!! به نظر من حرف نداره هیگواین! من که به رونی ترجیحش میدم با اختلاف زیاد!!

سالار لاری در 23/2/1392 | 21:10 گفت:

بابا هیگواین کیه اه اه اه!
یعنی انقدر به نظرتون خوبه؟؟؟؟؟ ما دیگه نمیخوایم برا سهمیه بجنگیم پس به هیگواین نیازی نداریم

محمد مهدی در 23/2/1392 | 20:33 گفت:

جیرود؟؟ ردیفه؟؟

بیخیال بابا

حسن در 23/2/1392 | 20:16 گفت:

چرا شما از این جیرو انقدر بد میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ب نظر من ک خیلییییییییییی ردیییییییییففففففههه!!!!!!!!!

rasool در 23/2/1392 | 20:05 گفت:

اره مسعود جون قابلتو نداره

آریان در 23/2/1392 | 19:57 گفت:

اورتون چلسی رو ببره و ما هم دو بازی بعدو ببریم بحمداله چمپیونزلیگ حله

masoud mahmudpur در 23/2/1392 | 19:50 گفت:

رسول این لباس خودته؟

sepehr najafian در 23/2/1392 | 19:28 گفت:

منم باهاش حال نميکنم.همين جيرو رو را ميندازيم.

محمودرضا معینی در 23/2/1392 | 19:15 گفت:

ایگواین یه جوریه!!بازیکن خوبی نیست دیر میتونه تصمیم بگیره با توپ چی کار کنه!!!به جای اینکه بریم سراغ این همون یووتیچ و ژیرو بهترن و اگه به این رونی هم اضافه شه نوک حملمون تضمین شده است

amir در 23/2/1392 | 19:09 گفت:

هیگواین از جیرو هم بدترو بدتره