یک تحلیل

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,181 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک تحلیل

سلاممیدونم تکراری فقط یک جمع بندی و یک نکته

دروازه بان:به نظر من باید سزار رو بیاریم دیدید که دستکش طلایی هم گرفت من زسنی رو خیلی دوست دارم ولی تجربش کمه سزار بیاد برای خود ژسنی هم بهتره

دفاع وسط:ورما کوش مرته به اظافه ویلیامز

کنار:درسمت چپ با بودن گیپس و منوریال کسی رو نمیخوایم دفاع راست هم فکر کنم امسال هم باید با سانیا بگزرونیم

هافبک دفاعی:بدترین پست ما و به نظر من تو این پست شدیدددددددددددد احتیاج به یکی مثل لارس بندر غوندقان یا گوستاوو
 
وسط :فلینی بهترین نقر تو این پسته وسلام


مهاجم :من زوج :هیگواین وتورس رو خیلی دوست دارم وای اگه این دوتا بیان چی میشه

.ولی من میگم ما حتی اگه فلنیی هم نگریم شدید به هافبک دفاعی نیاز داریم الویت اینجوری باید بشه

1.هافبک ددفاعی

2.مهاجم

3.دروازه بان

4.دفاع

من بین ایسن پستا اینا رو پیشنهاد میدم

غوندقان -تورس-هیگواین-ویلیامز-سزار=قهرمانی لیگ 

نظرتون چیه ؟میدونم خیلیا الان میان ایراد میگرن خواستم بگم هابک دفاعی لازم داریم راستی شما به نظرتون تو کدوم پست مشکل داریم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی در 12/4/1392 | 14:05 گفت:

سزار - فلاینی - رونی پس منم نظزم همینه

رضامنصورآبادی در 12/4/1392 | 13:20 گفت:

رونی،فلاینی،سزار فقط همین.چون فلاینی هافبک دفاعی هم عالیه.من فقط موندم چرا هیچ خبری نیست؟

محسن عاشوری در 12/4/1392 | 13:10 گفت:

سزار - فلاینی - رونی

ehsan zoola در 12/4/1392 | 13:10 گفت:

ه نظرم اگه باشگاه هیگواین رو بخره نشون میده ک میخاد خرج کنه و میتونیم امیدوار به خرید فلینی و سزار هم باشیم
الان بارسای نامرد افتاده دنبال سزار دیر بجنبیم بردتش

nima در 12/4/1392 | 10:08 گفت:

بنظر من خود فلینی یه هافبک دفاعی خوب میتونه باشه و اگه فلینی خریده بشه اون وسط میدون هر پستی رو میشه بهش داد!!!
بعدش رونی یا لااقل هیگواین،سزار هم دروازبان!!!
هیچوقت دو مهاجم رو با هم نمیگیره هیچ تیمی این کار رو نمیکنه حالا اینم که ونگر باشه یه دونش رو بزور میگیره انتظار نداشته باش تورس و هیگواین با هم خریده بشن!!!

محمد مهدي نوروزي در 12/4/1392 | 09:21 گفت:

مهدی مرسی

مهدی خیلی رویایی فکر می کنی ها بابا ونگر بازیکن بخر نیست

بابا تیم برای گرفتن جام بسته نمی شه فقط می خواد جز 4تا باشه خلاص

مجتبی هانری در 12/4/1392 | 00:17 گفت:

بعد از " دیوید سیمن " هیچ دروازبان ﻣﻄﻤﺌﻦ نداشتیم ولی اگه " سزار بیاد این مشکل تا حدودی حل میشه
بعد از " پت ویرا " بزرگ هیچ هافبک تخصصی نبوده که بتونه جاشو پر کنه ولی الان میتونیم با خرید " فلینی " بازم تا حدودی امیدوار ماند
وبعد از پادشاه " هانری " هیچ مهاجمی نگرفتیم که به خوبی تی تی برای آرسنال گلزنی کنه ولی امسال اوضاع با گرفتن مهاجمی چون " هیگواین " وشاید هم " رونی " فرق میکنه ولی بازم هر کدوم از اینا را بگیریم هیچ موقع به پای " تی تی "نمی رسند.

Morteza Bauer در 11/4/1392 | 23:53 گفت:

هیگواین.فلاینی-سزار.اگرم شدرونی

حمید pires در 11/4/1392 | 23:34 گفت:

ممنون مهدی جان . به نظرم اگه فقط سزار رو هم بگیریم کلی نسبت به قبل مدعی تریم.

majid در 11/4/1392 | 23:17 گفت:

منم باهات موافقم ولی:
برحسب اولویت فلینی (گوندوغان نمیاد که ازتیم نایب قهرمان لیگ قهرمانان به نظرت میاد آرسنال با شرایط فعلی؟؟؟؟!!!!)
تورس و هیگواین (رونی نمیاد اگه بخاد بیاد دوس ندارم بیاد یاد اون گلایی که زده و خوشحالیایی که جلو آرسنال کرده میفتم حال نمیکنم)
یه دفاع راست خوب حتمن باید بگیریم که الان تو دنیام بحران دفاع راست خوب هس فک کنم آباته خوبه (ولی عمرن نیاد)
ژولیو سزار -آدلر (به نظرم ژسنی خیلی افت کزده پارسال اصن خوب نبود)

سالار لاری در 11/4/1392 | 22:38 گفت:

رونی فلینی سزار =قهرمانی لیگ+4تیم برتر چمپیونز+شاید جام حذفی یا لیگکاپ