ویدیو بازی تاریخی

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,193 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویدیو بازی تاریخی

سلام


این ویدیو بازی که ارسنال با درخشش 

ون پرسی-ارشاوین-فابرگاس بازی رو برد افسوس که دیگه هیچکدوم نیستن 

http://www.aparat.com/v/alGFz

همه بگید چه حسی داشتید من وقتی ون پرسی اون گل تاریخی رو زد 

 انقدرررررر خوشحال بودم گل ارشاوین دقیقه هشتاد و هشت که ساعت یک 

شب بود میخواستم بلند داد بزنم ولی همه خواب بودن برای همین تو دلم

داد زدم انقدر زدم که قرمز شد رنگم و اشک میریختم فقط 

مرسی ارشا و ون پرسی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 29/7/1392 | 17:10 گفت:

یادش بخیر ویلشر18ساله تو اون بازی 95درصد پاساش صحیح بودن 3بار با تکل مسی رو نقش زمین کرد اینیستا و ژاوی رو با پاساس تک ضربش تحقیر کرد گل دوم چطور توپو از اون پرس سنگین رد کرد خدا میدونه

علی رشیدایی در 28/7/1392 | 22:39 گفت:

همه خواب بودن وقتی ارشاوین گلو زد من فقط دستمو گذاشتم رو دهنم داد زدم!تا 10 دقیقه فقط بالا پایین می پریدم!

مهناز پرتوی در 28/7/1392 | 01:05 گفت:

یادش به خیر انقدر گل دوم که با هماهنگی فابرگاس ونصری بود برام شکه آور بود که تا 1 هفته قلب درد داشتم...جدی میگم...یادش بخیر...

سالار لاری در 27/7/1392 | 15:03 گفت:

به گزارش بخش بین المللی وبسایت گل، فن پرسی از تکنیک هایی که مویس در تمرینات به کار می گیرد، ناراضی است.

mohammad javad در 27/7/1392 | 13:53 گفت:

من که بعد گل دوم مثل آرشاوین تیشرتمو زدم بالا ،دور تا دور خونه رو میدوییدم. بابا مامانم فک میکردن دیونه شدم.

tofigh در 27/7/1392 | 13:12 گفت:

تنها تیمی که تونست اون بارسا رو بایه فوتبال زیبا ببره آرسنال بود..
جکی رید به هیکل ژاوی و انیستا اون بازی..

mehdi در 27/7/1392 | 10:51 گفت:

سلام بچه ها برید سایت tarafdari.com ارسنالو انتخاب کنید تا الان اولییییییم

مسلم بیگ‌زاده در 27/7/1392 | 10:04 گفت:

آرسنال تو اون بازي واقعاً يه تيم کامل بود.
رسماً بارسلونا رو له کرد!
حيف دقايق پاياني بازي رفت و حتي بازي برگشت، بنتنر اگه يکي از اون توپا رو گل مي کرد؛ الان اون بازي رويايي تر مي‌شد.
فداي همتون بشم، به توپچي بودنم افتخار مي‌کنم...

کمیل در 27/7/1392 | 09:57 گفت:

واقعا افتخار میکنم طرفدار آرسنال هستم، تیمی که 8 سال هیچ جامی نبرده اما عشق طرفداراش کم که نشده بیشتر هم شده، تو هر نظرسنجی تیم ما در مقابل تیم هایی که این چند سال جام های زیادی رو بردن همیشه خودنمایی کرده، به خدا طرفدار تیم های دیگه توش موندن از این همه طرفدار و عشق به آرسنال، تو نظرسنجی سایت طرفداری برید رای بدید که اونجا هم تا الان ترکوندیم

حسین در 27/7/1392 | 09:46 گفت:

سریع برید طرفداری ارسنالو انتخاب کننی.تا الان بعد از رئال دومیم

masoud mahmudpur در 27/7/1392 | 03:36 گفت:

من شبشو اصلا نخوابیدم

پسر20میلیونی در 27/7/1392 | 02:15 گفت:

یادم ی کتک مفصل ازبرادر بزرگترم که بارسایی بود خوردم ب خاطر دادوبیداد زیاد. خلاصه یکی ازبهترین شبهای عمرم بود.