فابرگاس:دوست دارم سرمربی ارسنال شوم

نویسنده: مهدی

وبلاگ من
نویسنده: مهدی
مهدی 15ساله از ارسنال از 9 سالگی ارسنالی بودم
کل بازدید: 37,192 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس:دوست دارم سرمربی ارسنال شوم

به گفته یورو اسپرت و طرفداری سسک گفته از ده سال گذشته اولین بازیمو تو ارسنال کردم گذشت و الان دوست دارم برگزدم و در اینده نه چندان دور راهی امرتیش میشم

خبر عالییییییی فابرگاس امسال قرار دادش تمامه اگرم با بارسا بخواد تمدید کنه ارسنال باید اعلدم کنه ولی نمیکنه س تابستون سسک میاد به خوششش


خوش اومدی سسک

سسک فابرگاس هافبک سابق آرسنال در اين تيم نمايش خوبي از خود نشان داد اما در نهايت با بارسلونا در ليگ اسپانيا به توافق رسيد تا از لندن جدا شود.

به گزارش تسنيم،سسک فابرگاس هافبک آرسنال در گفتگو با روزنامه گاردين انگليس در اين رابطه اعلام کرد:‌ آرسنال باشگاهي خاص براي منت محسوب مي‌شود. دوست دارم يک روز به اين تيم ربر گردم زيرا آرسنال در قلب من جاي دارد. فکر مي‌کنم هواداران تصميم من را براي رفتن از آرسنال درک کردند. من در آرسنال با بقيه بازيکنان رابطه بسيار صميمي داشتم. همه ما در آرسنال مثل يک خانواده بوديم. شايد به عنوان بازيکن يا به عنوان مربي يک روز به آرسنال برگردم. اين باشگاه را هيچوقت فراموش نمي‌کنم.

فابرگاس درباره شانس قهرماني آرسنال در اين فصل گفت‌: آرسنال ليگ را خيلي خوب شروع کرده است. آنها تيم بسيار قوي هستند و بازي‌هاي خوبي از خودشان نشان دادند. بايد منتظر بمانيم و ببينيم آنها چطور ليگ را به پايان خواهند برد. در ليگ انگليسي تيمي که در ژانويه تقويت شود و بتواند امتيازات زيادي کسب کند مي‌تواند به قهرماني برسد. آنها توانستند اوزيل را در نقل و انتقالات به خدمت بگيرند و اکنون خيلي قوي شده‌اند. اوزيل مهارت زيادي در پاس دادن دارد. او به خوبي توانسته با بقيه بازيکنان تيم هماهنگ شود و مي‌تواند عملکرد بسيار خوبي در ادامه فصل داشته باشد.

هافبک بارسلونا در ادامه گفت‌:‌ من اين فصل بازي‌هاي آرون رمزي را ديدم و تحت تاثير بازي‌هاي او قرار گرفتم. او يک بازيکن بسيار خوب و با کلاس است که توانسته خود را به خوبي جا بيندازد. گاهي در يک تيم شما بايد يک مانع را برداريد تا بقيه بازيکنان رد کنند. شايد من در آرسنال يک مانع براي بقيه بازيکنان بودم و با رفتن من جا براي باز شدن استعداد‌هاي رمزي و ويلچر به وجود آمد.

آرسنال شنبه در هفته نهم ليگ برتر برابر کريستال‌پالاس به ميدان خواهد رفت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 4/8/1392 | 19:30 گفت:

دوستان منظوری بدی ندارم بخدا ، و اصلا و ابدا دوس ندارم که کسی حرف منو جور دیگه ای برداشت کنه ! این حرفو به این خاطر گفتم که هیچ احد الناسی نتونه واسه خودشیرینی های الکی حرف منو جور دیگه ای برداشت کنه.... ولی ولی ولی حتما شمام تا حالا تو سایت دیدین که :
- حامد (توپچی) : صورتی (علی ارشدی) ! بالاخره یه روزی سرنگونت میکنیم دیکتاتور !
- ویشکا : حامد چرا به علی ارشدی حرف میزنی؟؟
- شهرام : صورتی چرا انقد هوای دخترا رو داری ؟؟؟
- ویشکا : شهرام ! علی خیلی هم پسر خوبیه !!! چرا انقد اذیتش می کنید ؟؟؟
- حامد : صورتی ! چرا انقد سست عنصر و دختر پرستی ؟؟؟
- ویشکا : حامد ! علی خیلی هم مرده و کارشم درسته !
- شهرام : صورتی ! کارت اصلا درست نبود اون روز !
- ویشکا : نخیرم ، کار علی خیلی هم درست بود !
- انریکه : جو سایت چرا انقد بد شده؟؟؟ چرا بچه ها دیگه مث قبل با هم صمیمی نیستن؟ حرمتا از بین رفته ! محبتا کم شده و ...
- حامد : آره انریکه ، اینا همش بخاطر تبعیضای صورتیه !!!
- ویشکا : واقعا دیگه خجالت بکشید ! علی از خونواده و کار و بار و درس و دانشگاش میزنه ، بدون هیچ چشم داشتی و بدون اینکه حقوقی بگیره ، بعد شما هی به علی حرف میزنید و الکی ازش انتقاد میکنید !!!! علی بهترین مدیر روی کره زمینه !!!
- شهرام : صورتی ! بالا چشمت ابرو ....
- ویشکا : شهرام؟؟؟ چیکارش داری؟
- حامد : سلام صورتی ...
- ویشکا : حامد ؟ چرا میخوای علی رو اذیتش کنی ؟؟؟
- شهرام : دوستان تبریک بابت برد آرسنال و صعود آلمان به جام جهانی!
- ویشکا : شهرام نمیدونی علی از آلمان بدش میاد؟ چرا میخوای اذیتش کنی؟
- حامد : گشنمه !
ویشکا : یعنی میخوای علی رو بخوری ؟؟؟
شهرام : حالم بده !
ویشکا : علی که حالتو نگرفته ؟؟؟؟
.
.
.
.
.

مهناز پرتوی در 4/8/1392 | 18:24 گفت:

تو بارسا نیمکت نشین شده حالا داره پاچه خاری میکنه...

ehsan در 4/8/1392 | 13:22 گفت:

شما همون بارسا كه عشق كودكيت است بمان ما وفادارتر از تو ميخواهيم

Enrique در 4/8/1392 | 10:17 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Enrique در 4/8/1392 | 10:17 گفت:

NOT TO DICTATORSHIP


NOT TO DICTATOR

Keivan در 4/8/1392 | 01:24 گفت:

سسک

ناصر در 4/8/1392 | 01:17 گفت:

مهدی جان،داداش دمت گرم.ولی قبل از اینکه پستت رو بفرستی روی سایت یه دور بخونش.مرسی

ناصر در 4/8/1392 | 01:13 گفت:

بعید بدونم برگرده.احتمالا آب شنگولی چیزی خورده زیاد تو حال نبوده!!!!
اینجا که بود برای رفتن به بارسا فقط مونده خودکشی کنه.سرمربی نوجوانان تیم ویکتوریا پلژن رومانی میتونه باشه ولی آرسنال عمرا
اینجا امثال آدامز،برگکمپ،هانری،پارلور،ویرا و .... منتظرن تا آرسن ونگر بهشون نگاه کنه-اونوقت این دوست نامردمون که فلنگو و بست در رفت میخواد سرمربی بشه.به حق چیزای نشنیده.

rasoul در 3/8/1392 | 20:30 گفت:

boro gomsho an agha
gonde tar az tosham too saf vaisadan
hatman ma zendanim moghe ii k mikhay sar morrabi arsenal beshi
in post faghat va faghat barzandeie king HENRY eee

jafar در 3/8/1392 | 20:21 گفت:

با بازگشتش موافقم ولی بعد ونگ فقط برگمپ یا کلوپ باید سرمربی تیم بشن

Vishka در 3/8/1392 | 19:26 گفت:

دیگه سرمربی آرسنال که نه تا کینگ آنری و رابرت پیرس و مرد یخی اسطوره ی باشگاهن چطور به خودش جرئت داده به این قضیه فکر هم بکنه

ولی با بازگشت موافقم

Enrique در 3/8/1392 | 18:58 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تففففففففففففففففففف


(به یاد داش حامد)

siamak در 3/8/1392 | 17:01 گفت:

نه مربی ن بازیکن
این همه اسطوره داریم حالا این عوضی خائن

siamak در 3/8/1392 | 17:00 گفت:

نیازی نیست
گمشه...
امیدوارم نیاد

مهدی در 3/8/1392 | 13:55 گفت:

شما میگید بهتره به عنوان بازیکن بیاد یا وایسه بعد ونگر سرمربی بشه؟

مهدی در 3/8/1392 | 13:54 گفت:

بعد ونگر نوبت تو داداش سسک کبیر

مهدی در 3/8/1392 | 13:52 گفت:

سسک و کازورلا و اوزیل اوفففففففف حریف میطلبیم

مهدی در 3/8/1392 | 13:45 گفت:

اعلدم=اعلام.

خوشششش=خونش

ختم کلام سسک تابستون برمیگرده