بازم شروع شد.......

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
عشق یعنی آرسنال
کل بازدید: 33,485 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازم شروع شد.......

هنوزشروع نشده اشتباه پشت اشتباه.
اگه یه تیم اون هم توی جزیره بخاد قهرمان بشه اول بایدیه دروازه بان مطمِعن وبعدش یه خط دفاع منسجم داشته باشه.
که خداروشکر که ماهیچ کدومشو فعلا نداریم.
ماهنوز دردرون دربازه مهره ی خوبی نداریم رفتیم سراغ تفه ی لیورپول که آخرشم جزخراب شدن خودمون چیزه دیگه نصیبمون نمی شه.
مایک دفاع راست خوب میخایم که بتونه بادوپاکارکنه که هم درحمله مفید باشه وهم دردفاع.دفاع چپمون بدک نیست.مابه یک بازیکن قلدر باقدرت بدنی بالا نیازداریم تووسط زمین که وقتی بازیکن حریف به صورتش


اگه بخایم بااین ترفند لیگ برترو شروع کنیم مثل پارسال باید بجنگین واسه رتبه ی چهارم  یاپنجم که خدایی خیلی اینم سخت شده چون تیمی مثل لیورپول ازخواب بیدارشده.اورتون هست تاتنهام قوی ترشده.استون ویلا بهترشده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mobinho در 14/5/1392 | 21:30 گفت:

ونگر گفته آرسنال با همین ترکیب فعلیش هم میتونه قهرمان لیگ بشه.
خداییش این ونگر خیلی شوخه،موش نخورش

محسن عاشوری در 13/5/1392 | 23:42 گفت:

خوبه که گفتم با هم سازش داشته باشین
اگه نمیگفتم چی میشد ..

majid در 13/5/1392 | 22:05 گفت:


ای بابا چی بگم واللا عیسی به دین خود موسی به دین خود

مهدی 111 در 13/5/1392 | 21:50 گفت:


مهدی 111:

الان خداییش تو دلت خوشحال نیستی ارسنال باخته؟؟؟ خداییش زدما راستشو بگو
-----------------------------------------------
نه داداش .همه که مثل تو تو خیالات سیر نمیکنن .آدم باید تو زندگیش واقع بین باشه.تا زمانی که ونگر به این تعصبات مسخرش پایبند باشه همین آشه و همین کاسه.امسالم کلا بی خیال شدم.امیدوارم که سال بعد حود هوادارا و امثال جنابعالی نسخه ونگر رو بپیچن.

majid در 13/5/1392 | 21:13 گفت:


ولی خب واقعآ خوشحالم که واسه اولین بار یه صورتکه غیره عصبانیت ازت دیدم

majid در 13/5/1392 | 21:12 گفت:

مهدی 111:

الان خداییش تو دلت خوشحال نیستی ارسنال باخته؟؟؟ خداییش زدما راستشو بگو

مهدی 111 در 13/5/1392 | 20:52 گفت:

majid:
مهدی 111:
majid:

من قبلآ یه صحبتی درمورده حزب باد کرده بودم دوستان... اینم نمونه ی عینیش..
------------------------------------------------------------------
یعنی دوست دارم فقط وسطای فصل از تیم و ونگرانتقاد کنی
-------------------------------------------------------------------------
ادم از چیزی که بهش اعتقاد داره انتقاد نمیکنه دوسته عزیز
********************
خواهیم دید.

majid در 13/5/1392 | 18:47 گفت:

مهدی 111:
majid:

من قبلآ یه صحبتی درمورده حزب باد کرده بودم دوستان... اینم نمونه ی عینیش..
------------------------------------------------------------------
یعنی دوست دارم فقط وسطای فصل از تیم و ونگرانتقاد کنی
-------------------------------------------------------------------------
ادم از چیزی که بهش اعتقاد داره انتقاد نمیکنه دوسته عزیز

محسن عاشوری در 13/5/1392 | 17:12 گفت:

از اقا مجید و اقا مهدی 111 میخوام با هم سازش داشته باشن

تیم داره روند بهبودی خودش رو ادامه میده
ایشالا فصل بعد حرف داریم واسه گفتن
بازیکنامون دیروز واقعا نیمه دوم هماهنگ بودن و خیلی خوب بازی کردن ..

محمد کاوه در 13/5/1392 | 15:21 گفت:

آقای حامد کشاورزیان با اینکه من منتقد عملکرد ونگر هستم ممنون از پاسخ عالیت در مورد حمایت از مربی فعلی تیم c:

محمد کاوه در 13/5/1392 | 15:19 گفت:

آقای حامد کشاورزیان با اینکه من منتقد عملکرد ونگر هستم ممنون از پاسخ عالیت در مورد حمایت از مربی فعلی تیم c:

مهدی 111 در 13/5/1392 | 15:04 گفت:

majid:

من قبلآ یه صحبتی درمورده حزب باد کرده بودم دوستان... اینم نمونه ی عینیش..
------------------------------------------------------------------
یعنی دوست دارم فقط وسطای فصل از تیم و ونگرانتقاد کنی

پسر20میلیونی در 13/5/1392 | 14:10 گفت:

لوا وکلوب روبیاریم جای ونگر. داداش اگه ونگرنبودکه با اون بدهی حال بایدتولیگ دسته دوبازی میکردیم.

علی قاسمی در 13/5/1392 | 10:24 گفت:

فکر نکنم بعد از خرید بیل دیگه به سمت سوارز برن و این خیلی براشون سنگین خواهد شد و با امدن بیل رونالدو باید جلوتر بازی منه و با توجه به هیگواین و بازیکن های دیگه در خط حمله نیازی به سوارز ندارن اونم با این قیمت

در مورد دفاع هم باید بگم نیاز به ویلیامز داریم و سزار هم اکه خرید هامون رو اشغال نمیکنه بخریمش بد نیست

محسن عاشوری در 13/5/1392 | 01:54 گفت:

اینم از حرف های امروز راجرز :
برندان راجرز، سرمربی قرمز های آنفیلد بر این باور است که مهاجم ارگوئه ای تیمش ارزش بیشتری نسبت به گرث بیل دارد و آرسنال اگر او را می خواهد باید 100 میلیون پوند بپردازد !
------
این یابوی احمق چی پیش خودش فکر کرده ..

فکر کرده میتونه اینطوری سوارز رو نگه داره ..

محسن عاشوری در 13/5/1392 | 01:49 گفت:

بچه ها با یه بازی اونم دوستانه که نمیشه الکی قضاوت کرد ..

آرسنال تو این بازی خیلی ام خوب بود

مطمئن باشین این آرسنال حرف واسه گفتن داره ..

محسن عاشوری در 13/5/1392 | 01:47 گفت:

خبر بد ...
بعد از جذب گرت بیل هدف رئال سوارز خواهد بود ،،
میخوان با 46 میلیون اونو از لیورپول جدا کنن ..

majid در 13/5/1392 | 01:12 گفت:


باشگاه ليورپول يکي از شروط فروش سوارس را ارائه پيشنهادي بالاتر از ۴۰ ميليون پوند قرار داده است. پيشنهادي که آرسنال با مبلغ ۴۰ ميليون و يک پوند مطرح کرد اما ليورپول آن را نپذيرفت و اعلام کرد اجباري براي فروش اين بازيکن 26 ساله ندارد. گفته مي‌شود در قرارداد جديدي که سوارس در اوت سال ۲۰۱۲ با ليورپول امضا کرد علاوه بر ارائه پيشنهادي بالغ بر ۴۰ ميليون پوند، ناکامي ليورپول در صعود به رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا نيز به عنوان شرط جدايي اين بازيکن قيد شده است. ليورپول از سال ۲۰۰۹ تاکنون موفق به صعود به ليگ قهرمانان نشده در حالي‌که آرسنال براي هفدهمين سال متوالي در مسابقات سال آينده شرکت خواهد کرد. منابع نزديک به سوارس گفته‌اند وي در حال بررسي شکايت از ليورپول به دادگاه عالي ورزش و طي همان راهي است که بعد از ممانعت باشگاه گرونيگن هلند براي فروش وي به آژاکس در سال ۲۰۰۷ پيمود. سوارس در ژانويه ۲۰۱۱ در ازاي ۲۲ ميليون پوند از آژاکس به ليورپول پيوست و در ۴۴ بازي براي اين تيم توانست ۳۰ گل به ثمر برساند.

reza در 13/5/1392 | 00:56 گفت:

به شدت باهات موافقم . خط حمله ی ارسنال واقعا مشکلی نداره و اینو امار گلزنی لیگ داره میگه ولی امان از دفاع داغونمون

majid در 13/5/1392 | 00:43 گفت:


من قبلآ یه صحبتی درمورده حزب باد کرده بودم دوستان... اینم نمونه ی عینیش..

حسین ملازینل در 13/5/1392 | 00:39 گفت:

به جای این تیتر باید مینوشتی هنوز شروع نشده صبر ما تموم شد...

حاکم 26 در 13/5/1392 | 00:33 گفت:

آهان چهارماً اینکه ناپولی تیم ضعیفی نیست . تیم دوم ایتالیا با مربی به نام بنیتس و با اینکه کاوانی رفته ولی قدرت پخش شده و بازیکانای خوبی داره :
همزیچ ، هیگواین ، رینا ، آلبیول و ...

حاکم 26 در 13/5/1392 | 00:28 گفت:

اولاً این هنوز بازی اوله . اونم تو جام امارات که دوستانست ! پس چرا جو میدی الکی ؟
دوماً شما حق قضاوت و توهین به مربی حال حاضر رو در یک پست تو صفحه اصلی سایت رو نداری !
سوماً فکر کنم بهتر بود این حرف ها رو رو دیوار میزدی . این پسته الان شما گذاشتی ؟
چهارماً هم اینکه چهارماً نداریم
معذرت میخوام . ولی واقعاً این حرف ها درست نیست زده بشه !!!

Rezvan Geran در 13/5/1392 | 00:14 گفت:

بابا اینقد سطحی نگاه نکنین...ونگرم هیچ جا نمیره...اه اه اه،بدم میاد وقتی با یه بازی اینقد هیجان زده میشین...منچستر تو تور آسیاییش 2 تا رو باخت...پس اینجور باشه منچستر کاندیدای سقوطه دیگه

Mobinho در 12/5/1392 | 23:49 گفت:

ونگر تو مصاحبه ای که توی ژاپن داشت تعریف دقیقی از تیم برنده داشت.
خصوصیات کلیدی یک تیم برنده چیست؟
شما نمی توانید در هیچ پستی ضعف داشته باشد. به بازیکنانی نیاز دارید که بتوانند تفاوت ایجاد کنند. به تیمی نیاز دارید که جلوی گلزنی تیم دیگر را بگیرد، پس یک دروازه بان خوب و یک خط دفاعی خوب و همچنین شما باید در گلزنی هم موفق باشید. یک بازیکن که بتواند خوب پاس بدهد، یک بازیکن که بتواند شروع کننده حمله باشد. یک بازیکن که بتواند گلزنی کند و توپها به او ختم شود. وقتی که شما بازیکنی داشته باشید که بتواند پاس گل بدهد همیشه این شانس را دارید که بازی را برنده شوید. بقیه چیزها به کار تیمی و نگرش بازیکنان بستگی دارد.

خداییش این تیمی که الان داریم هیچکدوم از این ویژگی ها رو نداره

شروين در 12/5/1392 | 23:34 گفت:

Daily star :

مادرید آماده است تا هفته آینده پیشنهادی 46 میلیون یورویی برای خرید لوئیس سوارز اقدام کند.
(يا رئال ديوونه شده يا ديلي استار چرند ميگه )

HOSSEIN در 12/5/1392 | 23:31 گفت:

فک کنم باید به سلامت عقل ونگر دیگه شک کرد.دوران ونگر دیگه به سر اومده.امسالم جهنم و ضرر خودخوری میکنیم اما سال دیگه با اومدن لوا و کلوب میترکونیم.گرچه این ونگره حالا حالاها ول کن ما نیست.

iman در 12/5/1392 | 23:26 گفت:

حسین جان کاملا باهات موافقم مشکل ما یکی دوتا نیست

محمد حسینی در 12/5/1392 | 22:55 گفت:

البته انگار پست اولت نبوده پستای قبلی رو پاک کردی

محمد حسینی در 12/5/1392 | 22:53 گفت:

الان چرا انقدر عصبانی ای؟این بازی هنوزم دوستانست و بازیکنا از 100% تواناییشون استفاده نمی کنن
به سایت خوش اومدی
درضمن دروازه نه دربازه