باز هم رویا پردازی

نویسنده: Hadi A

وبلاگ من
نویسنده: Hadi A
Arsenal till I die, I'm Arsenal till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Arsenal till I die
کل بازدید: 34,170 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم رویا پردازی

بازم فصل نقل و انتقالات تو راهه و مام با زمزمه هایی که میشنویم و میخونیم هرکدوم تو ذهنمون لیستی از بهترین بازیکنایی که دوست داریم بگیریمو تهیه میکنیم. 


اما به نظر من :  Adler - Gonalons - Fabregas - Jovetic  رو بگیریم عالی میشه که در کنار اینا یه مدافع راست و یه مدافع وسطم میخوایم.  

اما نظر دوستان :  Dzeko - Ashley Williams ام هست که من مخالفم! بچه ها ژکو اگه بازیکن بود که تو من سیتی خودش رو نشون میداد واخیرا هم دیدید تو بازی من سیتی چه فرصتیو گل نکرد. ضمنا ما کسیو میخوایم که تکنیکیم باشه نه اون خشک!!   ویلیامزم خوب نیست چرا که 28 سالشه در صورتی میتونیم مدافعانی تو رنج 22-25 بگیریم که کیفیتشونم بهتره.....

حیف!!!!!!! : شالکه دراکسلر و نداد بهمون. 19 سالشه و بازیکن عالی ایه و آیندش خیلی خیلی درخشانه خصوصا اگه زیر دست رییس باشه.


کاش :  Isco هافبک هجومی مالاگا که 20 سالشه و فوق العاده تکنیکی و خلاقه. تیمای لزرگی دنبالشن اما ونگر حرفی از این بازیکن و اینکه علاقه داره بهش یا نه نزده. دلیلشم معلومه. وجود Santi و علاقه ی شدیدش به دست پرورده ی خودش و برگردوندنش به لندنه (Fabregas)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 21/2/1392 | 01:52 گفت:

ناصر امیدوارممممم D:

Hadi A در 20/2/1392 | 02:37 گفت:

in hame bazikono darim migim, in biad khube, folani biad behtare, x bashe aali, y biad ma ghahremanim...... y Henry dashtim hameye inaro ejra mikard. asheghesham

ناصر در 19/2/1392 | 18:40 گفت:

از الان شایعات پیرامون همه ی تیم ها و همه ی بازیکن ها بالا رفته.
فقط امیدوارم ونگر با فروختن نخاله ها و آوردن ستاره ها بتونه تیم رو متحول کنه.

محمد مهدي نوروزي در 19/2/1392 | 17:20 گفت:

فقط وین رونی رو بخریم فوق العاده است بخدا شماره 11مال وین رونیه

سعید غلامی در 19/2/1392 | 16:37 گفت:

یتر سایت گل :

آرسنال و چلسی در تلاش به امضای قرارداد با وین رونی در تابستان امسال ......

حالا تو متنش هم نوشته رونی علاقه ای با کار کردن دیوید مویس نداره....

میگه زمانی هم که تو اورتون بوده با دیوید مویس مشکل داشته

HOSSEIN در 19/2/1392 | 16:24 گفت:

یعنی واقعا به قهرمانی در سال بعد امید دارین اونم با وعده های الکی ای که ونگر میده اونم با شایعاتی که همیشه هست اما هیچکدومش به حقیقت نمیپیونده؟اونم با کرونکه بی پدر؟فک کردین میتونیم باهمه این بازیکنایی که میگین میان و ایشالا که بیان میشه با تیم مورینیو که سرشار از نیروی جوانیه مقابله کرد؟مورینیویی که ونگر حتی یه بار نتونست اون و تیمشو ببره؟چندسال ما شاهد حکمرانی چلسی هستیم.بعد از چلسی نوبت بی شک به لیورپول خواهد رسید و مجدد جنگ بین من یو و آرسنال شکل خواهد گرفت پس فعلا تا 7 سال دیگه دم از قهرمانی لیگ نزنین.حذفی و اتحادیه رو شاید بگیریم اما لیگ برتر و چمپیونز لیگ رو قطعا نه مگر با اعجاز

سعید غلامی در 19/2/1392 | 15:41 گفت:

اینا رو بفروشیم اول: پارک. زورو. اسکیلاچی. بنتنر.ارشاوین.سانیا. خب حالا تیم سبک میشه بعد اینا رو اگه بخریم قهرمانیم.

ادلر یا سزار. اشلی ویلیامز یا انکولو.

کورچیا یا ریچاردز

گونالونز یا وانیاما یا کابای

یوتیچ یا لواندوفسکی.

در ضمن خرید مورد علاقه من حاتم بن عرفا یا کابای هست

⑧® H@M!D در 19/2/1392 | 15:17 گفت:

:
http://idc.sporxtv.com/futbol/dunya/vitessenin-24-yasindali-fildisili-gol-makinesi-|-wilfriedSXTVQ41192SXQ
اینم کلیپ ازش
بد نیست

===============

عجب مرده خوریه.. فرهاد مجیدی بهتر اینه خدایی

محمد مهدي نوروزي در 19/2/1392 | 14:38 گفت:

پيشنهاد فوق العاده يووه به ناپولي


Isla, DeCeglie, Matri or Vucinic

+

30 ميليون يورو

nima shahrokhkhani در 19/2/1392 | 14:11 گفت:

آقا این بازیکنه که لینکشو دادید ریده خاک تو سر ونگر اگه اینو بخره مرتیکه دو برابر آدبایوره و به همون اندازه بی خاصیت تره!!!

امیر صفای نیکو در 19/2/1392 | 14:07 گفت:

R 3 n a l:
امیر اینکه خیلی کنده و همچنین خیلیم مرده خور . اصلا شوت زن نیس . فقط دم دروازه توپ بش بدن بزنه
----------------------------------------------------------------------------
به نظر منم خیلی خوب نیست.هم جروینهو خودمون از این بهتره.امیدوارم فقط شایعه باشه....

ehsan zoola در 19/2/1392 | 14:01 گفت:

چون زیاد در این مورد پست ارسال شده بود دیگه من بلاگ ارسال نکردم

در یه نگاه کلی میشه گفت شانس همه تیما برابره

چلسی : الان تو اوجه ولی به دلیل بازیهای زیادی ک تو این مدت انجام داده حسابی خسته هستن اینو تو بازی دیشبم میشد از ساق بازیکناش فهمید ... تازه از بازی با استون ک تو زمین استون هست هم تا اخر فصل تو 8 روز 3 تا دیگه بازی سخت داره ....فینال لیگ اروپا این وسطه هفته اخرم با اورتونی بازی داره داره برا لیگ اروپا میجنگه ...در ضمن استون هم داره برا نیفتادن تلاش میکنه ...در ضمن ما الان باید چوب موقعی رو بخوریم ک تو هفته پنج ششم تو زمین خودمون به چلسی باختیمو برگشتم خوردیم ولی خدا عمر QPR بده ک 4 امتیاز از چلسی گرفت !

تاتی: هر دوبازیش سخت ...استوک تا قبل هفته ی ماقبل از اخر شرایط سقوطش مشخص نیست پس میاد تو زمین خودش تاتی ای رو ببره ک بیل رو هم به دلیل 5 کارته بودن نداره ...ساندرلندم هفته ی اخر بدون شک هنوز بیت کاندیدای سقوط هست پس اون مخیلی سخته !

اما خودمون : با ویگانی تو زمین خودمون بازی داریم ک این هفته بد جور به سوانسی باخت تازه اونا شنبه تو فینال حذفی با منسیتی بازی دارن و سه شنبه با خستگی زیاد میان امارات ک فرصت خوبیه تفاضل گلمو ن رو با چلسی کم کنیم در ضمن اصلا امکان نداره کارمو نبا تاتی به تفاضل بکشه چون فقط باید هر دوبازی رو ببازیم و تاتی هم یکی رو ببازه و یکی رو مساوی کنه ! ک بعیده ! ولی با چلسی احتمالش زیاده کارمو نبه تفاضل بکشه در ضمن هفته ی اخرم با نیوکاسلی بازی داریم ک دو هفته پیش 6 تا از لیور بدون سوارز خورد ! ولی نیوکاسل هم داره برا نیفتادن تلاش میکنه پس زیادم آسون نیست !M o o r I در 19/2/1392 | 13:46 گفت:

http://idc.sporxtv.com/futbol/dunya/vitessenin-24-yasindali-fildisili-gol-makinesi-|-wilfriedSXTVQ41192SXQ
اینم کلیپ ازش
بد نیست

===============

امیر اینکه خیلی کنده و همچنین خیلیم مرده خور . اصلا شوت زن نیس . فقط دم دروازه توپ بش بدن بزنه

Morteza Bauer در 19/2/1392 | 13:34 گفت:

من باژکو موافق نیستم.فابرگاس عالیه برگرده.سزارخوبه.دفاع راست هم فن درویل.البته زیادتاپ نیست.هافبک دفاعی هم میخوایم.یووتیچ نمیدونم جواب میده یانه؟؟؟
فقط ونگرتونقل وانتقلات بهمون ضدحال نزنه

ehsan zoola در 19/2/1392 | 13:33 گفت:

ا مساوی دیشب تاتی و چلسی همه چی به نفع آرسنال شد و حالا سرنوشتش در دستان خودشه ...تازه گر تبیل هم از بازی با استوک محروم شد !

در کل اگه بریم اروپا باید منتظر خریدای خوبی باشیم

یووتیچ ک قطعی میشه ... من دراگوویچ رو به ویلیمز ترجیح میدم

در ضمن ایسکو هم به سسک

امیر صفای نیکو در 19/2/1392 | 13:01 گفت:

ی جنوب: بچه ها كسي به اين اسم ميشناسينش ميگن ونگر دنبالشه
از ليگ هلنده تو ٣٢بازي ٣٧ گل زده ٢٤ سالش هم هست.
ونگر دنبال رمي هم هست و البته يوتويچ!!!!!!
---------------------------------------------------------------------
http://idc.sporxtv.com/futbol/dunya/vitessenin-24-yasindali-fildisili-gol-makinesi-|-wilfriedSXTVQ41192SXQ
اینم کلیپ ازش
بد نیست

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 12:47 گفت:


Wilfreid Bonyبچه ها كسي به اين اسم ميشناسينش ميگن ونگر دنبالشه
از ليگ هلنده تو ٣٢بازي ٣٧ گل زده ٢٤ سالش هم هست.
ونگر دنبال رمي هم هست و البته يوتويچ!!!!!!
.

مهدی در 19/2/1392 | 12:07 گفت:

داداش تو سیتی با وجود توز و اگرو به مسی هم بازی تمیرسه

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 12:06 گفت:

اولا تو اسم هادو نه هادي هه هه هه هه هه
من با او كاربري هستم كه اسمش اينجا arsenal
هست ولي اسم اصليش حميد هستش داداش.

Hadi A در 19/2/1392 | 11:59 گفت:

توپچی جنوب من اسمم هادیه. من اسم 4تارو گفتم نه 8 تا!!!!

توپچی جنوب در 19/2/1392 | 11:56 گفت:

حميد يهو بگو من و كريس رونالدو مسي هم بريم واسه آرسنال بازي كنيم
تو كه هرچي بازيكن خوب بود رو گفتي كه.
به نظر من ٣تا بازيكن ميگيريم با يه دروازبان تو ژانويه هم يه دونه ديگه ميگيريم.
تمام
شما اسم ٨تا بازيكن رو رديف كردين خوب اسكلت تيم بهم ميخوره تا بيان با هم هماهنگ بشن كه ليگ تموم ميشه سرمون هم بي كلاه ميمونه.

Hadi A در 19/2/1392 | 11:55 گفت:

هافبک دفاعی Gonalons عالیه با 23 سال سن اما ونگر گفته میشه به Kondogbia هافبک دفاعی سویا که 19 سالشه نزدیک تره. بچه ها Gonalons از Kondogbia بهتره اما Kondogbia این مزیتو داره که 19 سالشه و میتونه تا 21 سالگی از الان Gonalons بهتر شه. ضمنا Kondogbia رو کهکشانیها و چلسی و من سیتی میخوان.

محمد علی در 19/2/1392 | 11:54 گفت:

آقا ژکو یلی خونسردو ریلکس بازی میکنه من میکم تو آرسنال جواب میده...انصافا خوب گل میزنه اونم وقتی که سانتی و فابرگاس پشتش باشن.....

Hadi A در 19/2/1392 | 11:50 گفت:

آدلر از سزا بهتره. ندیدینش واس همون...... قبل مسدومیت از نویر بهتر بود اما الان گلر دوم آلمانه با 28 سال ولی سزار 33 هست که افت کرده

Hadi A در 19/2/1392 | 11:47 گفت:

سخته. چلسی فوق العاده است فصل بعد و من سیتی داره بازم تقویت میکنه و من یونایتدم همیشه مدعیه حتی بدون فرگوسن خصوصا این فصل که خریدای خوبی میکنه

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 11:47 گفت:

از نظر من که اشکالی هم نداره آروزهم بر ما عیب نی

دروازه = سزار / کاسیاس

دفاع = ان کولو / ویلیامز / کولو توره / ریچارد

هافبک = / بلهاندا / نصری / سسک / ایسکو

مهاجم = یووتیچ / ژکو / رونی

♥Arsenal♥ در 19/2/1392 | 11:42 گفت:

اینکه فصل بعد قهرمان میشیم همچین دور از انتظار نیست....

شاید تنها حریفمون برا قهرمانی چلسی باشه...