بابا نظر بدین دیگه کشتین منووووووووو

نویسنده: Hadi A

وبلاگ من
نویسنده: Hadi A
Arsenal till I die, I'm Arsenal till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Arsenal till I die
کل بازدید: 34,340 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بابا نظر بدین دیگه کشتین منووووووووو

سلام.   ببینید کدوم بهتره؟  تا بهتون ثابت شه ونگر چرا اینو میخواد و به رئیس اعتماد کنین. (Attacking Midfielder)


http://www.whoscored.com/Players/79562تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 21/3/1392 | 22:57 گفت:

ایسکو رفت سیتی دیگه نه؟

ehsan zoola در 21/3/1392 | 13:55 گفت:

قطعا ایسکو ولی به ما نمیرسه

akbar در 21/3/1392 | 13:55 گفت:

گرنیه که باباش نمیذاره اونارم که نمیشناسم ایسکو از همشون بهتره

شاهين در 21/3/1392 | 13:38 گفت:

بازی گرینر رو ندیدم ، ولی ایسکو هم بازیکن با استعدادی ، از بازیش خوشم میاد

Mohammad hadi در 21/3/1392 | 12:23 گفت:

شروین راست میگه لیگ دوم دنیا رو با لیگ پنجم شیشم مقایسه میکنی کل دنیا دارن میگن ایسکو بعد گرینه که تازه کشف شده.

Mohammad hadi در 21/3/1392 | 12:23 گفت:

شروین راست میگه لیگ دوم دنیا رو با لیگ پنجم شیشم مقایسه میکنی کل دنیا دارن میگن ایسکو بعد گرینه که تازه کشف شده.

شروين در 21/3/1392 | 11:10 گفت:

اگه قرار بود براساس اين لينك ها و امتيازاشون نظر بديم ديگه چرا نظر مارو ميخواي خبرهرچي تو لينك هست رو بگو ديگه )
ايسكو داره تو ليگ اسپانيا بازي ميكنه نه فرانسه ... امتيازي كه اون سايت ميده فقط ملاك نيست

masoud mahmudpur در 21/3/1392 | 10:43 گفت:

فقط ژرنیه

Hadi A در 21/3/1392 | 10:26 گفت:

هی میگید ایسکوووووووووو آخه این لینکایی که دادمو اصن دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمره ایسکو بهتره یا ژرنیه؟؟؟؟؟ یا قدرتاشونو که شرح داده مال کدوم بهتره؟؟؟ ژرنیه ضعف نداره !!!! No Weaknesi زده . ای بابا

شروين در 21/3/1392 | 09:19 گفت:

معلومه ديگه ايسكو

حسین در 21/3/1392 | 08:16 گفت:

قطعا ژرنیه.شما باید فقط ریتینگ بازی های لیگشو نگا کنید

حسین در 21/3/1392 | 07:47 گفت:

isco is the best

jafar در 21/3/1392 | 07:04 گفت:

الکی حرف نظر ندید من از همشون بهترم رئیس برای قهرمانی فقط به من نیاز داره

Mohammad hadi در 21/3/1392 | 07:00 گفت:

ایسکو خداوکیلی از همشون بهتره.

Hadi A در 21/3/1392 | 01:37 گفت:

?mir hossein Grenie az ina behtare nadidi

محسن عاشوری در 21/3/1392 | 01:08 گفت:

گرنیه بهتره
ازاون دست بازیکنای خوش استیله که زیردست ونگر میتونه محشر بشه

میر حسین در 21/3/1392 | 00:56 گفت:

به شخصه با ایسوکو و بلهاندا موافقم ... حال میکنم با جفتشون

HOSSEIN در 21/3/1392 | 00:51 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اینم نظر

Hadi A در 21/3/1392 | 00:49 گفت:

60 ta bazdid bdune 1 nazar