پوما و آرسنال

نویسنده: akbar

وبلاگ من
نویسنده: akbar
man asheghe arsenal hastam <3
کل بازدید: 7,716 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پوما و آرسنال

 طرح پوما برای لباس دوم آرسنال عااااااااااالیه بهتر ازآدیداسه                                     


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 29/2/1392 | 16:29 گفت:

http://www.firstrow1.eu/watch/187384/1/watch-newcastle-united-vs-arsenal.html

اینم لینک بازی

M o o r I در 29/2/1392 | 16:28 گفت:

آقایون خانوما من بعد از 1 وقفه کوتاه دوباره برگشتم

نتم تموم شده بود . والا نمیخواستم نت بگیرم . میخواستم یکم ب درسام برسم ولی اینقد ک این بازی حساس بود بم این اجازه رو نداد

میلاد آرشام در 28/2/1392 | 13:08 گفت:

آقا حاضرم حتی لخت هم بازی کنن فقط پول زیاد بگیرن

Hamed.Sh در 28/2/1392 | 13:00 گفت:

لباس اول بد به نظر میرسه.ولی عجب لباس دویی داریم خیلی قشنگه.

Mohammad hadi در 28/2/1392 | 12:14 گفت:

از نظر من لباس اول ارسنال خیلی داقونه طرحش خیلی قدیمی ولی واقعا لباس دوممون معرکست

Mohammad hadi در 28/2/1392 | 12:13 گفت:

از نظر من لباس اول ارسنال خیلی داقونه طرحش خیلی قدیمی ولی واقعا لباس دوممون معرکست

Mohammad hadi در 28/2/1392 | 12:13 گفت:

از نظر من لباس اول ارسنال خیلی داقونه طرحش خیلی قدیمی ولی واقعا لباس دوممون معرکست

مهدی در 28/2/1392 | 11:43 گفت:

هم اولیش قشنگه هم دومی

reza در 28/2/1392 | 11:31 گفت:

بدک نیست ولی نایک بهتره

masoud mahmudpur در 28/2/1392 | 04:35 گفت:

سینا ژیرو با پوما قرارداد داره.به خاطر همینه

amin در 27/2/1392 | 21:09 گفت:

منم امیدوارم لباس دوممون همین باشه . ولی تقریبا مطمئنم که این نیست! اگه یادتون باشه فصل قبل هم دقیقا همین لباسو با رنگ سفید به عنوان لباس دوممون شایعه کرده بودن.ولی بعد فهمیدیم که fake بوده

Morteza Bauer در 27/2/1392 | 20:38 گفت:

آرسن ونگر سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس روز جمعه اعلام کرد اين تيم لندني براي به خدمت گرفتن وين روني بازيکن منچستريونايتد هيچ تلاشي نکرده است.

محمد علی:
من نایک دوس دارم
..............................
البته نایک شیک میزنه.ولی چندفصله تکراری شده.پول هم کم میده.ولی پوما اگه درست باشه30تامیده

Morteza Bauer در 27/2/1392 | 20:35 گفت:

پیراهن دوم خیلی قشنگه.امیدوارم همین باشه.قشنگ نمادتوپچی روی پیراهن حک شده.امیدوارم همین باشه.پیراهن اولشم قشنگ باشه.

محمد علی در 27/2/1392 | 20:34 گفت:

من نایک دوس دارم

amin در 27/2/1392 | 20:31 گفت:

این عکس fake هست

امین در 27/2/1392 | 19:52 گفت:

دلم واسه ژیرو تنگ شده

امین در 27/2/1392 | 19:52 گفت:

فوق العادست

akbar در 27/2/1392 | 19:13 گفت:

چرا آریان لباس اولمون قرمزه این لباس دومه

آریان در 27/2/1392 | 19:10 گفت:

خیلی خفنه.....معتبره....یعنی لباس اولمون قرمز نیس

مازیار در 27/2/1392 | 19:08 گفت:

اگه‏ ‏لباس‏ ‏اول‏ ‏رنگ‏ ‏قرمز‏ ‏لباس‏ ‏دوم‏ ‏باشه‏ ‏قشنگه

علی در 27/2/1392 | 19:05 گفت:

وااااااااااااااااااااو
واقعا خوشگله
کاش لباس اولش میشد

امیر صفای نیکو در 27/2/1392 | 19:05 گفت:

ایول پوما.خدا کنه قرارداد بسته بشه.واقعا عالی میشه برای تیم.راستی شیلتر شکن من رو از کار انداختن.کسی چیزی داره بده؟آدرسی؟سایتی؟

سینا در 27/2/1392 | 18:59 گفت:

انگار پوما خیلی خیلی جدیه چند روزه ژیرو رو توییترش همش از پوما عکس میذاره اینم نمومنشه کفش های جدیده پوماشه

http://ximg.co.uk/images/26kw4i4b8woxjc76sud5.pngdavood در 27/2/1392 | 18:56 گفت:

lebase avalesh ziyad khob ni amma lebase dovom harf nadare

masoud mahmudpur در 27/2/1392 | 18:41 گفت:

اره خیلی توپه

akbar در 27/2/1392 | 18:40 گفت:

رفرش کن الان گذاشتم

مهدی افسرده در 27/2/1392 | 18:36 گفت:

کجاست که؟؟؟