هافبک دفاعی(DMF)

نویسنده: آریان مبینی

وبلاگ من
نویسنده: آریان مبینی
دانشجو. عاشق آرسنال از 9 سالگی
کل بازدید: 5,089 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هافبک دفاعی(DMF)

هافبک های دفاعی جوان و مستعد در اروپا، که آرسنال امکان خرید آنها را دارد کدام اند؟


با سلام
خیلی مشخصه که یکی از نقاط ضعف تیم فصل گذشته ی آرسنال، پست هافبک تدافعیه! البته آرتتا خیلی تلاش کرد و خودم به شخصه علاقه ی زیادی به بازیش دارم. اما باید قبول کنیم که از یه طرف سنش بالا رفته (31 سال) و نیاز به یک بازیکن جانشین داره که هم کنارش تجربه کسب کنه و هم کم کم جاشو بگیره. از طرف دیگه آرتتا چندان قدرت بدنیه مناسبی نداره و ما آرسنالی ها طبق تجربه (با توجه به داشتن کاپیتان ویرا) به هافبک دفاعی با قدرت بدنی بالا احتیاج داریم که میکل این ویژگی رو نداره. اگرچه ما دیابی رو هم داریم اما عملاً دیابی رو نداریم D: 
پس به احتمال زیاد باشگاه به دنبال یه هافبک دفاعی خوب می گرده. کسی که خصیصه های مورد نظر رو داشته باشه. به نظر شما این فرد کی می تونه باشه؟ من در ادامه چند نفر که به ذهنم رسید و باشگاه توانایی جذبشون رو داره معرفی می کنم:

1.Ettiene Capoue  

Ettiene Capoue

هافبک دفاعی 24 ساله ی تیم باشگاهی تولوز فرانسه. در فصل قبل 32 بازی برای تولوز انجام داد، 7 گل زد و 3 پاس گل داد. همچنین تقریباً در تمام مقاطع سنی برای تیم های ملی فرانسه بازی کرده. از آگوست 2012 به تیم ملی بزرگسالان دعوت شده، 5 تا بازی ملی کرده و 1 گل هم به بلاروس زده.
گذشته از آمارش، به نظرم هافبک دفاعیه قدرتمند و دینامیکیه. مخصوصاً که فرانسوی هم هست و احنمالش زیاده که طبق معمول رئیس پارتی بازی کنه. قیمت تخمینیش هم بین 10-15 میلیون یورو است.2. Paul Pogba
Paul Pogba
زیاد نیاز به معرفی نداره. هافبک 20 ساله ی فرانسوی که بعد از اینکه دو فصل پیش تو منچستر زیاد بهش بازی نرسید و کار خاصی هم نتونست انجام بده رفت یوونتوس. اونجا هم نمایش های خوبی داشت و چند تا گل قشنگ زده که تو یوتیوب راحت گیر می آد. می تونه دفاعی و تهاجمی بازی کنه و یه هافبک دفاعیه کلاسیک نیست.
با توجه به اینکه جوونه و خیلی هم اسم در کرده بعید می دونم یوونتوس حاضر باشه از دستش بده؛ ولی با توجه به اینکه فرانسویه رئیس حتماً بهش نظر داره!3. Bender Brothers
Bender Brothers
بله! برادران بندر. دو برادر دوقلوی آلمانی و 24 ساله ؛ لارس (بایرلورکوزن) و اسون (دورتموند). البته لارس هافبک مرکزیه و رو به جلوتر بازی می کنه اما کاملاً ویژگی های یه هافبک دفاعی رو هم داره. هر دو تاشون تو تیم های پایه آلمان بازی کردن و این نشون میده کارشون درسته. مخصوصاً لارس که بیشتر بازی بهش رسیده؛ یه هافبک باکس تو باکس خیلی آماده و دونده. قیمت تقریبی لارس بین 15 تا 20 میلیون یورو است. با توجه به داشتن پودولسکی و مرته، اگه بهمون لینک بشن می تونن گزینه های جدی باشن. (البته بیشتر لارس؛ چون قبلاً هم یه بار اعلام کرده بود دوس داره تو انگلستان بازی کنه)ممنون میشم که نظرتون رو در مورد این گزینه ها و یا گزینه های دیگه که می شناسین و فکر می کنین امکان اومدنشون به آرسنال هست رو بگین (فقط لطفا گزینه های فضایی نگین !!!)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 11/3/1392 | 23:25 گفت:

اول از همه خوش اومدی مهندس
به نظر من چندسال گذشته ضعف در قدرت بدنی اصلی ترین مشکل هافبک های مابوده تمام گزینه هایی که اسمشون مطرح شده از سوی شما و دوستان تقریبا" بازیکنان محکمی هستن ولی کاپوئه و وانایما بنظر من یه خورده نوع و سبک استفاده از قدرت بدنیشون در جریان بازی با بقیه تفاوت داره...
البته هرکدوم بدلایلی میتونن از دیگری بهتر در نظر گرفته بشن ولی از نظر من کاپوئه برای ما کارآمد تر میتونه باشه
--------------------------
@Farhad Rahbari:اگه اینجوریه فقط یحیی توره....

آریان مبینی در 11/3/1392 | 10:36 گفت:

ممنون از همه ی شما دوستان
با بچه هایی که اسم گونالونس و وانیاما و استروتمن رو گفتن هم موافقم و به نظرم هر سه تاشون بازیکن های خوبی میان. خوبه که خیلی تصادفی بعد از حرفای شما حرف وانیاما هم مطرح شده

soroosh در 10/3/1392 | 20:52 گفت:

داداش ما رو که می شناسی
ایول پست خیلی خوبی بود ... اگه حال داشتی بیا بهت بگم چه جوری بیای هایبری ... اونجا هم خوب چیزیه

محمد علی در 10/3/1392 | 16:51 گفت:

وانیاما اگه نشد بندر باز اگه نشد پوگبا یا کاپوئه

arman در 10/3/1392 | 16:47 گفت:

فقط فلینی

Farhad Rahbari در 10/3/1392 | 14:29 گفت:


Only De Rossi

محمد مهدی در 10/3/1392 | 14:09 گفت:

وانیاما و استروتمن جاشون خالیه. عجیبه چرا هیچ شایعه ای دور وانیما نیست

ehsan zoola در 10/3/1392 | 13:55 گفت:

اولا ک خوش اومدی و ممنون از پست خوب و پربارت

دوما از بین این ک مسلمه پوگبا یه سر و گردن در پست هافبک دفاعای بالاتره ...البته کلاس بازی لارس بندر خیلی بااست ولی خب پست اصلیش هافبک مرکزیه و اگه بخرمیش میشه کپی ارتتا !

از بین اینا اول پوگبا و بعد کاپوئه رو ترجیح میدم

البته بازیکنایی مثل استرومن و گوستاوو و حتی سانگ خودمون خیلی بیشتر راست کار ما هستند

Ali در 10/3/1392 | 10:13 گفت:

چین اینا نی قیلونن بازیکنای انگلیسی یه تنه به اینا بزنن کل استخوناشون میرزه رو زمین.Rodwel - Ze Eduardo - Candreva-Garcia

سالار لاری در 10/3/1392 | 09:53 گفت:

استروتمن کو ؟؟؟؟؟؟؟

masoud mahmudpur در 10/3/1392 | 09:51 گفت:

مرسی.بازی بندر رو یکم دیدم.ولی بازیه اون یکیارو فکر کنم اصلا ندیدم

javad در 10/3/1392 | 09:48 گفت:

الکس سونگ

محمدرضا در 10/3/1392 | 09:23 گفت:

من شماره 3یعنی لارس بندر را به خاطر خلاقییتش به پوگبا و کاپویه ترجیه میدم ولی اگر قرار قیمت همشون بین 15-20 باشه
پوگبا جوون تر و بیشتر میتونه بازی کنه
.
.
.
اما در کنار اینکه معتقدم ستاره نباید بخریم و به جوون گرایی معتقدم ولی باید تو نقطه ای که ضعف داریم بازیکنی اضافه کنیم که در کنار جوونی کیفیتش ثابت شده باشد که به نظر من لارس بندر وبعد کاپویه را ترجیه میدم

سینا در 10/3/1392 | 08:29 گفت:

گونالونس هم اضافه کن

مجتبی هانری در 10/3/1392 | 07:49 گفت:

ببخش اصلاح== کابایه =اتین کاپویه

مجتبی هانری در 10/3/1392 | 07:11 گفت:

اول از همه خوش آمدی توپچی!!!!
آره واقعا آرتتا نشان داد نمیتونه تو این پست موفق باشه دلیلش هم مشخصه که پست تخصصیش نیست امیدوارم ﺭﺋﯿﺲ تو بازار نقل وانتقالات به غیر مهاجم که نیاز داریم یه هافبک دفاعی (((تخصصی))) هم به تیم اضافه کنه من خودم عاشق ام ویلا بودم که متاسفانه نشد.
.....................................................
ولی ازاین گزینه ها کابایه به شدت موافقم.

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 07:00 گفت:

اتین کلپوئه سایت های خارجی به شدت روش مانورد میدن....!!