انتقاد و پیشنهادات شما از سایت Arsenal.ir

نویسنده: آریان مبینی

وبلاگ من
نویسنده: آریان مبینی
دانشجو. عاشق آرسنال از 9 سالگی
کل بازدید: 5,088 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقاد و پیشنهادات شما از سایت Arsenal.ir

چه مشکلاتی در سایت می بینید؟ برای آگاهی مسئولین سایت از برخی نکات و ایرادات سایت، نظر خود را بیان کنید


در ابتدا از همه ی بچه های سایت که تلاش می کنن سایت رو آپدیت کنند و هوادارها رو در جریان اخبار و حواشی بزارن تشکر می کنم و بهشون خسته نباشید میگم.
اما همونطوری که خیلی از بچه ها در گوشه و کنار بلاگ ها و پست ها اشاره می کنن، یک سری مشکلات و ایراداتی هم به سایت و طراحیش وارده. به شخصه تخصصی در مورد طراحی سایت ندارم و اینجا تنها نظرات و پیشنهادات شخصیه خودم رو می گم و خیلی دوست دارم بچه های دیگه هم این نظرات رو اینجا به اشتراک بزارن تا مسئولین سایت در جریان باشن.
بعضی از اشکالاتی که من به ذهنم رسید این هاست:

1- دیر به دیر آپدیت شدن بخش های مختلف سایت

این مسئله در خیلی از جاهای سایت به چشم میاد. مثلاً در صفحه ی اول و در مسیر: تیم اصلی> بازیکنان، هنوز نام بازیکنایی مثه آرشاوین یا مانونه که رفتن هست. یا بخش ویدئوی سایت که پارسال کاملاً از دور خارج بود و امسال تازه داره مرتب کار می کنه.

2- ضعیف بودن بخش فروشگاه سایت

محصولات موجود در فروشگاه، تنوع بسیار کمی دارند و بسیار با تاخیر آپدیت می شوند. مثلاً شما اگر بخواید از فروشگاه لباس اصلی تیم رو بخرید، فقط با اسم و شماره ی ولکات و سانتوس (!) موجود است. درصورتی که بازیکنایی مثه ویلشر، کازورلا و الان اوزیل طرفدارای زیادی دارن و میشه از فروشگاه سایت نیازهای طرفدارها رو برطرف کرد و علاوه بر اینکه لباس باکیفیت در اختیارشون قرار داد، کسب درآمدی هم برای سایت صورت بگیره.

3- شلوغ بودن صفحه ی اول سایت

به نظر من در صفحه ی اول سایت، فقط تصویر اخبار بالای صفحه (که خبرهای جدید به صورت اسلاید شو قرار می گیرند) و اخبار زیر اون طراحی مناسبی دارند و قرار گرفتن بسیاری از بخش ها در صفحه ی اول ضرورتی نداره. مثلاً وقتی بخشی مجزا برای گالری وجود داره، دلیلی نداره عکس ها به صورت در هم روی صفحه پخش باشه و میشه عکس ها رو خیلی مرتب در بخش گالری و به صورت آلبوم به آلبوم قرار داد.
یا قرار گرفتن بیوگرافی کوتاهی از بازیکنان روی صفحه ی اصلی که هربار به صورت رندوم یکی از بازیکنان ظاهر می شود. وقتی بخش مجزایی به نام بیوگرافی وجود داره، دلیلی نداره کاربر روی صفحه ی اصلی با همچین چیزی روبرو شه.

4- تعبیه کردن بخشی با عنوان آمار بازیکنان

درنظر گرفتن صفحه ای که آمار بازیکنان درطی فصل را نمایش دهد و به صورت مستمر به روز شود، از ملزومات هر سایت هواداریه. درسته که سایت در صفحه ی اول آماری از گلزن های تیم داره، اما این بخش باید خیلی کاملتر و با جزئیات بیشتری باشه تا طرفدارا بتونن ناظر به عملکرد بازیکنها باشن. 
این بخش باید بازیکن به بازیکن و برای همه ی بازیکنان در نظر گرفته بشه. تعداد گل ها و پاس گل ها و درصد پاس های موفق و تکل ها و ... توشون ذکر بشه. همچنین آمار باید به تفکیک جام ها باشه.

5- طراحی دیوار و بلاگها

 طراحی دیوار و بلاگها قدیمی شده و علاوه بر گیج کننده بودن برای اعضای جدید، از امکانات کمی هم برخوردار است. مثلاً در بلاگ ها و برای پاسخ گفتن به کامنتهای همدیگر، باید کل متن طرف مقابل را کپی کنیم و زیر براش جواب بنویسیم. 
بهترین راه، طراحی یک شبکه ی جامع مثل فیسبوک هست؛ به گونه ای که تمام اعضا بتونن پست هاشون رو روی یک دیوار همگانی بفرستن و بقیه کاربرا به راحتی کامنت بزارن و کامنت های همدیگه رو لایک کنن و جواب هر کامنت رو در زیر بتونن بزارن (مثه reply در فیسبوک). اینجوری هم امکانات جالبی برای راحتی کار اعضا اضافه میشه و هم از این حالت گیج کننده خارج میشه.

6- هماهنگ کردن میتینگ های طرفداران

خیلی راحت میشه از جمع بودن تعداد زیادی از آرسنالی ها در این سایت استفاده کرد و میتینگ هایی رو در زمان بازی ها تو یه کافه یا هرجایی برگزار کرد تا دور هم بازی ها رو ببینیم و یه کارشناس خوب مثل دکتر صدر بیاد و باهاش صحبت کنیم. این کار قبلاً از طریق جاهای دیگه بین بچه ها هماهنگ و انجام شده ولی انجام و هماهنگیش از طریق این سایت میتونه خیلی بهتر و هدفمندتر باشه.
پیشاپیش از همه ی توپچی هایی که برای بهتر شدن سایت نظراتشون رو اینجا به اشتراک میزارن تشکر می کنم.  GUNNERS 4 EVER* نکات اشاره شده در کامنت ها و توسط اعضای دیگر

تقریباً تمام بچه ها با نکاتی که در این پست گفتم موافق بودن و برخی ها نظرات جالب دیگه ای داشتن که اون ها رو به صورت خلاصه و به ترتیب اهمیت در زیر لیست می کنم:

1- ایجاد امکان نظردهی در مورد اخباری که روی سایت قرار می گیره
2- سنگین بودن صفحه ی اول سایت (عده زیادی این مشکل رو دارن؛ به خصوص اونایی که با اینترنت کم سرعت میان یا با گوشی؛ خیلی راحت میشه بخش های غیرضروری رو حذف کرد تا بهشون کمک شه)
3- افزایش امکانات در بخش کامنت پست ها (امکاناتی از جمله لایک و دیسلایک، امکان ادیت کردن کامنت و پاسخ دادن به هر یک از کامنت ها(reply) )
4- اتورفرش بودن سایت (یعنی تغییرات و مطالبی که اضافه شدند، خود به خود رفرش شده و بشه ببینیمشون، نه اینکه هی رفرش کنیم)
5- طراحی یک اپلیکیشن موبایل یا یک ورژن موبایل کارامد 
6- قرار دادن ویدئوی بازی ها در چند کیفیت (ورژن سبک، HD و هایلایتی از کل بازی)
7- ایجاد امکان ارسال پیام خصوصی
8- ایجاد امکان تغییر پسورد
9- تعبیه کردن قسمتی مخصوص گزارش زنده ی بازی ها
10- طراحی یک چت باکس مناسب برای اعضا (مراجعه شود به کامنت Vampire3)
11- نزدیکتر کردن فضای arsenal.ir و هایبوری و ... (یک راه آسون اینه که اون صفحه ی اولی که قدیم بود رو برگردونین)
12- فعالیت مجدد قسمت پیش بینی ها
13- تنوع بیشتر شکلک ها


منم مثه همه ی اعضا امیدوارم به زودی شاهد تغییرات و بهبود شرایط در Arsenal.ir باشیم. از همه ی شما که نظر دادین تا سایت بهتر شه (اگه به نظرات توجه شه)، ممنونم.
بازم مثه همه ی بچه ها از زحمات مدیران سایت تشکر می کنم.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدامین در 17/6/1392 | 07:08 گفت:

کاش اینجام ازنظر طراحی مثل گانر تراست بشه

علی قاسمی در 16/6/1392 | 12:10 گفت:

در مورد گفته های ارمان کاملا موافقم و باید این رو بگم که چنتا نکته کوچیک فقط هست
1- قسمت بلاگ ها به مراتب بیشتر از اخبار اصلی سایت مورد توجه قرار میگیره و تحلیل های خیلی خوبی در این قسمت انجام میشه و هر کس دید گاه خودش رو میگه و بدون شک با نبودن این قسمت بازدید ها و زمانی که بچه ها برای حضور در سایت میذارن از نصف کمتر خواهد شد و بلاگ ها بدون شک بهترین کاری بود که طی 5 سال گذشته از طرف شما انجام شد و حتی قدرت نویسندگی بچه ها رو خیلی بالا برد و میتونه بچه ها رو مهیا برای نوشتن خبر در قسمت اصلی سایت کنه
مثلا دوست خوب علی ارشدی روزای اول که به سایت امد تا امروز که یکی از مدیرای سایته بدون شک بلاگها خیلی کمکش کرد تا بتونید بفهمید چقد فعاله و چقد توانایی مطلب گذاشتن برای سایت رو داره و تعجب میکنم که قسمت بلاگها بخواد کمرنگ بشه بلکه به نظر من باید در جای بهتری از سایت قرار بگیره

2 - در مورد سایت و قسمت ویدئو باید این رو بگم که بهتره اگه نمیشه که خیلی به روز باشه برداشته بشه و یا بازی های ارسنال هم با کیفیت های خیلی کم پخش بشه

3- در مورد فروشگاه هم باید این رو بگم که هیچ اطلاعی ندارم و میدونم که سخته و هزینه زیادی میخواد تا خوب کار کنه و باید به ارمان حق بدیم

4- در مورد چت روم باید این نکته رو که ارمان گفت رو قبول کنیم که خلاف قوانینه ولی به نظر ن شاید بشه یه راهی برای این کار پیدا کرد و خود مدیر ها بهتر میدونن

5- در مورد بلاگها بهتره رفرش ها ار آمار بازدید جدا کنیم و بلاگها زود بالا بیان اما صفحه اصلی نه

6- در مورد امار هم باید این رو بگم که مدیریت زیادی میخواد و نمیشه با این تعداد مدیر و نویسنده مدیریتش کرد و حتی ثانیه شمار تا بازی بعدی رو هم نتونستیم خوب درست راش بندازیم و دقیق کار کنه و خیلی ها که اطرافم بودن میخندیدن که مثلا دوسال دیگه بازی بعدی زده و ...

هوتن در 16/6/1392 | 06:01 گفت:

آرمان امیراحمدی:

سلام، ممنون و خسته نباشید بابت زحمتاتون
البته من منظورم چت‌باکس نبود! همونطور که گفتم منظورم ایجاد یه کانال IRC بود، فکر هم نمیکنم مغایر باشه چون قرار نیست شما اولین سایتی باشید که اون رو ایجاد می‌کنه.

irc://freenode/fedora-fa
این لینک کانال IRC توزیع فدورا در ایران که سالهاست داره فعالیت می‌کنه

irc://freenode/fedorafans
اینم لینک کانال سایتی که خودم سه سال معاونشم!

و....


در هرصورت باز هم هرجور خودتون مایلید.

آرمان امیراحمدی در 15/6/1392 | 23:58 گفت:

10- طراحی یک چت باکس مناسب برای اعضا (مراجعه شود به کامنت Vampire3)

دقیقا مغایر با دیدگاهه های قانون اینترنتی ایران است !

آرمان امیراحمدی در 15/6/1392 | 23:53 گفت:

REPLY و EDIT و DELETE کامنت رو اضافه کردم

آرمان امیراحمدی در 15/6/1392 | 23:53 گفت:

دوستان امکان نظردهی زیر خبر ، از نظر برنامه نویسی کار بسیار ساده ای است ! اما عملا highbury.ir رو داریم نابود میکنیم با این کار ... فروم برای همین صحبت هاست ......

مهدی 111 در 15/6/1392 | 16:26 گفت:

منم جا داره از تمام بچه های گلی که تو این سایت زحمت میکشن تشکر و قدردانی کنم.اسم نمیبرم،ممکنه از قلم بندازم.
بنظرم باید بخشهایی مثل صحبتهای فوتبالی که بحث و تبادل نظر درباره فوتبال و آرسناله،صحبتهای آزاد که توش به بحثهای مختلف میشه پرداخت ، اخبار نقل و انتقالات و گالری تصاویر متفرقه از فوتبال رو به سایت اضافه کرد.ممنون

آریان مبینی در 15/6/1392 | 11:56 گفت:

در مورد فروشگاه هم درسته لباس سانتوس و تئو مونده، اما با سوت و کور شدن و تخته کردن فروشگاه اینا فروش میره؟ بهتره جنس های جدید و لباس ها بیاد و فروشگاه خالی نمونه. مخصوصاً که اول فصله و راحت میشه فروخت؛ مخصوصاً که اوزیل هم اومده.
لباس هایی که یه مدت مونده هم کافیه یه مقدار تخفیف بزاری تا آب شه. وضع فروشگاه مورد انتقاد خیلی ها بود تو کامنتها

آریان مبینی در 15/6/1392 | 11:37 گفت:

راستی شلوغ بودن صفحه ی اول سایت فقط حرف خودم نیست. چندتا از بچه ها هم تو کامنت ها گفتن و نالیدن

آریان مبینی در 15/6/1392 | 11:33 گفت:

@ آرمان

اول اینکه مرسی جواب دادی
نظرات بچه ها رو هم در پست بالا خلاصه کردم و آوردم
حیلی ها اعلام آمادگی کردن که کمک کنن، به شخصه سرم شلوغ میشه و نمی تونم. ولی بچه ها گفتن تو کامنت ها که میتونن کمک کنن. فقط کاقیه یه فراخوان بزاری تا 10 نفر بیان واسه کمک.
بلاگ ها تاثیر زیادی رو بازدید اعضا داره و اگه حذف شه چندان خوب نیست. نزدیک کردن بلاگ ها به فضای استتوس های فیسبوک خیلی کمک می کنه. تقریباً همه همچین فضایی رو پیشنهاد دادن

آرمان امیراحمدی در 15/6/1392 | 11:16 گفت:

در مورد فروشگاه اینم اضافه کنم !!! دوست من پارسال افتضاحات ارزی رو نمیشد جبران کنم اگه تغییر قیمتی رخ میداد بازار اروم شده تقریبا و فکر کنم امسال راش بندازیم دوباره

آرمان امیراحمدی در 15/6/1392 | 11:14 گفت:

1- دیر به دیر آپدیت شدن بخش های مختلف سایت
پاسخ : بازیکنان تنها بخشی است که دیر به روز میشه دلیلش هم اینکه مسدول مشخصی نداره ...

2- ضعیف بودن بخش فروشگاه سایت
پاسخ : حالا پیرهن سانتوس و تئو مونده ، چی کار باید بکنم ؟!

3- شلوغ بودن صفحه ی اول سایت
پاسخ : اولا این نظر شخصیتونه و قابل احترام !!! اما کلا در طرح جدید که بزودی ماید اینم اوکی شده

4- تعبیه کردن بخشی با عنوان آمار بازیکنان
پاسخ : باشه عزیز دل ! شما مدیریتش میکنی ؟! آماری که هر هفته همش تغییر میکنه رو !!!! و اگه به روز نشه 2 سال دیگه یکی مثل خودت ازش انتقاد میکنه !!!

5- طراحی دیوار و بلاگها
پاسخ : بلاگ ها هم کمی در سیستم جدید تغییر خواهد داشت ! اما بدونید اکثر مدیران خیلی دل خوشی از بلگ ها ندارن و من با مقاوت زیاد همین رو هم نگه داشتم

6- هماهنگ کردن میتینگ های طرفداران
پاسخ : باید شرایط تیم رو در نظر گرفت وگر نه کلا 10 نفر میان و اتفاق جالبی نخواهد بود ... انشالله با بهتر شدن تیم و نتیجه دادن خرید اوزیل ! حتما این تجربه رو انسال خواهیم داشت ، بسیار هم خوب

آریان مبینی در 15/6/1392 | 10:53 گفت:

@soroosh
سلام عزیزم. چاکرتم.
سروش من هربار اومدم هایبوری حالم بد شد بستمش. خیلی سایت بی سر و ته یه.

farshad khadem در 15/6/1392 | 07:46 گفت:

سلام به اريان وهمه دوستان ومديران سخت كوش وزحمت كش
گفتني ها وكم وكسريها رو دوستان ارشاره كردند يه مطلب كه حسين بدرستي بيان كرد منم تاكيد ميكنم فكري بشه راجب طبقه بندي بلاگهاست .لازم نيست اسم بيارم ولي هستند چند نفر از رفقاكه در كار بلاگ نويسي تبحر دارند وبراي يك پست كه ارزش وبار فني وتحليلي داره ساعتها وقت ميزارن ازطرف ديگه دوستان ديگرم كه ظاهرا به هر دليل شخصي از جوك وخنده بگير تا شايعات بي ارزش وتكراري وحتي ديده شده عضو جديد با دو كلمه سلام من اومدم .هم پست ميزارن واين اصلا منصفانه نيست ميشه كميته اي تشكيل داد و پستها رو طبقه بندي وارزشگزاري كرد ويا اصلا محل وجاي مناسبي براي پستهاي ويژه در نظر گرفت حيفه اين گونه پستها در سطل زوباله هيستوري از دسترس كاربران دور بمونه . مسئله بعدي .نام كار بري وپسورد ه كه بعضي روزها بيشتراز 10 بار اسم وپسوردو بايد وارد كني تا بتوني داخل شي .كه بنظر اشكال از سرور سايته كه ايشالا رفع خواهد شد.
از اينحا به همه مسولين ومديران در راسش به ارمان خسته نباشي ميگم كه همين امكانو فراهم كردندكه ما هواداران اينجا در كنار هم باشيم .

maryam در 15/6/1392 | 00:39 گفت:

مرسی از همه بچه ها با پیشنهادات سازنده شون. منم پیشنهاد میکنم حالا که به قول بچه ها بخش ویدیو آپدیت شده اگه بشه به جای اینکه فقط گل ها رو بذارن یه هایلایت درس حسابی بعد هر بازی بذارن با کیفیت های مختلف. برای مثال میگن سایت آ اس رم بعد هر بازی یه هایلات نیم ساعته مشتی میزارن که باعث میشه کسایی که بازی رو ندیدن مهمترین شحنه هاشو کامل کامل ببینند...

tofigh در 15/6/1392 | 00:15 گفت:

قسمت ویدیو خیلی خوب شده ولی شلوغی سایت و نظر دادن درباره صحبت بازیکنان و مربیان وهرچی رو صفحه اصلی هست واجبه..
از طرفی اگه کسی یه کامنت گذاشت بعد پشیمون شد یا خواست ویرایش کنه بتونه شکلکها هم افتضاحن ومثلا برای نقل و انتقالات باید یه صفحه جدا باشه هرکی هر خبری میرسه بهش با ذکر منبع بزاره که هی پست نذارن بچه ها..وبچه ها زودتر خبرا برسه بهشون.فروشگاه هم گرونه هم خالی..
برای جواب دادن کامنت هم یه پاسخ دادن بزارید که راحت بشیم..
در آخر از مدیرا و تمام دستندرکاران سایت ممنونم بابت زحماتی که میکشن..
ممنون از پست خوبت داش..

alireza 9 در 14/6/1392 | 22:43 گفت:

چه عجب ممنون که بالاخره به فکر افتادی
این قسمت ویدئو را بعد هر بازی از خود سایت اصلی فیلم بازی را بگیر بذار با گزارش انگلیسی خیلی حال میده
بازم ممنون

حمید فرازی در 14/6/1392 | 22:30 گفت:

رسول@ همینطور که گفتم نمیتونیم قول دقیقی بدیم، ما کار خودمونو انجام دادیم و بقیش به آرمان بستگی داره اما اون هم قول داده که به زودی راه اندازی میشه.


Enrique @ توی ورژن جدید امکان تغییر و بازیابی پسورد وجود خواهد داشت اما امکان نظر دادن زیر خبرها قبلا هم خیلی درموردش بحث شده و به دلایل زیادی این امکان وجود نداره، برای نظر دادن باید به لینک خبر در هایبوری مراجعه کنید که لینکش تو پروفایل هر خبری که روی سایت میاد وجود داره.


soroosh @ یکی کردن که نمیشه مطمئناً؛ کاربرد هرکدوم فرق داره و همه در کنار هم مجموعه Arsenal.ir رو تشکیل میدن که وقتی در کنار هم قرارش بدیم کامل میشه، دیگه هرکس بنا به نظر خودش میتونه از یکی یا تمام قسمت های این مجموعه استفاده کنه، البته با یک سری تغییرات سعی داریم این قسمت ها رو به همدیگه نزدیک تر کنیم.


-------

سایر تغییرات مثل ویراش و ... هم در طرح هامون بوده، ممکنه دیسلایک برداشته بشه و به جاش اسم کابرایی که خبر یا کامنتها رو لایک میکنن مشخص بشه.

siamak در 14/6/1392 | 22:00 گفت:

یسایت خاصی نه ساعت خاصی

siamak در 14/6/1392 | 21:30 گفت:


5- طراحی دیوار و بلاگها
_______________________________________________________________________________________________
شدید موافقم.خیلی گیج کنندس

××××××××××نمیدونم ی چزی مث چت روم میتونه باشه یا نه.مثلا بعضی وقتا گزارش میکنن بچه ها باید با کامنت باشه
بعدش برای اشنا شدن بچه با هم شهرای خودشون همه عالیه
بعدش این چت روم میتونه فقط ی سایت خاصی واردش بشیم که دیگه همش لونجا نریم.مثلا واسه گزارش بازی ها باز باشه و جمعه ها

آرین در 14/6/1392 | 21:12 گفت:

امکان لایک و دیس لایک کردن کامنت ها-مشخص شدن اینکه اخرین نظرات در کودوم بلاگ هاست

مجید در 14/6/1392 | 20:33 گفت:

این اخبار وسط سایت خیلییییییی مضخرفه

soroosh در 14/6/1392 | 20:23 گفت:

حمید بیاید یه کاری کنید خوب ... هایبری با اینجا یکی کنیم
به خدا خیلی از بچه های فعال اینجا هستن

soroosh در 14/6/1392 | 20:22 گفت:

به به آق آریان گل ما
حاجی اوضاع خوبه؟ ما خیلی چاکریم

رامتين كاوياني در 14/6/1392 | 20:12 گفت:

قسمت پیشبینی ها چند ماهه که اصلا کار نمیکنه اونم درست کنین دیگه حله

شاهين در 14/6/1392 | 20:00 گفت:

البته منظورم از پست ، کامنت بود ... که نمی شه ویرایشش کرد

شاهين در 14/6/1392 | 19:55 گفت:

من هم با حرف های آریان جان کاملا موافقم ...
5- طراحی دیوار و بلاگها

طراحی دیوار و بلاگها قدیمی شده و علاوه بر گیج کننده بودن برای اعضای جدید، از امکانات کمی هم برخوردار است. مثلاً در بلاگ ها و برای پاسخ گفتن به کامنتهای همدیگر، باید کل متن طرف مقابل را کپی کنیم و زیر براش جواب بنویسیم.
بهترین راه، طراحی یک شبکه ی جامع مثل فیسبوک هست؛ به گونه ای که تمام اعضا بتونن پست هاشون رو روی یک دیوار همگانی بفرستن و بقیه کاربرا به راحتی کامنت بزارن و کامنت های همدیگه رو لایک کنن و جواب هر کامنت رو در زیر بتونن بزارن (مثه reply در فیسبوک). اینجوری هم امکانات جالبی برای راحتی کار اعضا اضافه میشه و هم از این حالت گیج کننده خارج میشه.
همچنین امکان قرار دادن عکس و بخصوص ویرایش پست ...

سالار لاری در 14/6/1392 | 19:47 گفت:

پیشنهاد های من:
گزینه لایک و دیس لایک متمایز شوند تا ببینیم چند نفر پسندیدند و چند نفر خیر
برای کامنت ها گزینه لایک و دیس لایک و جواب(reply) تعبیه شود
گرافیک سایت
مثل قبلاها درابتدا صفحه ای بیاد که لینک ورود به سایت , لینک فروشگاه , هایبوری,کافه سرخا , فیس بوق و سایت رسمی باشگاه گذاشته شود

Enrique در 14/6/1392 | 19:46 گفت:

یه انتقاد بسیااااااااااااار مهمی که من به سایت دارم اینه که هیچ قسمتی واسه تغییر "پس ورد" وجود نداره !!!

مدیریت سایت یه رمز عبوری رو به ما داده که باید مث جونمون مراقبش باشیم و نذاریم احدالناسی رمزمونو متوجه نشه !!!

یه پیشنهادم دارم ، اینکه تو قسمت اخبار هم بتونیم نظر بدیم !!!

ایم مسئله تو سایت تمام باشگاه های دیگه هست و طرفداراشون میتونن نسبت به اظهارات سرمربی و بازیکناشون ،

اظهار نظر کنن .

ولی در کل بازم بابت شرایط فعلی خیییییییییییییییییلی هم دستتون درد نکنه. خدا قوت ....

آریان مبینی در 14/6/1392 | 19:39 گفت:

HOSSEIN

مرسی. نکات خوبی گفتی ولی بانظر سومت مخالفم.
بهتره فضا جوری باشه که هرکی هرچی می خواد بنویسه و واکنشی که بقیه نسبت به نوشته اش نشون میدن، کاملاً بیان کننده ی ارزش مطلبیه که نوشته. حتماً نیاز نیست یه عده از بچه ها وقت بزارن و نقش سانسورچی رو ایفا کنن. مثل فیسبوک یا هر شبکه ی اجتماعی یا فروم دیگه ای میشه اینجارو هم خود اعضا اداره کنن

رسول در 14/6/1392 | 19:32 گفت:

سلام خدمت حمید خان فرازی
بابت همه زحماتتون تو سایت ممنون ولی اینایی که میگی کی اعمال میشه من از پارسال سراغ این تغییرات رو حتی از خود آرمان خان هم گرفتم و چند بار هم خودت بعضی مدیرای دیگه قول داده بودین ولی هنوز اجرائی نشده!!!!
بالاخره کی اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 14/6/1392 | 19:31 گفت:

تقریبا موافقم با خیلی از صحبت هات

آریان مبینی در 14/6/1392 | 18:59 گفت:

بچه ها می خوام خلاصه ی نظرات شما رو تا آخر امشب به بلاگ اضافی کنم تا اگه کس دیگه ای خواست نظر بده قبلش با نظر بقیه هماهنگ باشه و اگه از تیم ادمین های سایت هم خواست بتونه سریع تر با نظرات اعضا آشنا شه.
امیدوارم آرمان هرچی زودتر نظرات شما رو بخونه و تو طراحی جدید سایت به کار ببنده.
همچنان نظراتتون رو بنویسین.
ممنون که به سایت تیمتون اهمیت می دین.

amin در 14/6/1392 | 18:54 گفت:

در آخر ممنون از بلگ خیلی خوبی که گذاشتی

آریان مبینی در 14/6/1392 | 18:49 گفت:

amin
این قضیه ی کامنت گذاشتن زیر خبرها رو که گفتی خیلی خوبه. واقعاً سایت به این نیاز داره.
مثلاً سایت هواداری آرسناله؛ خوب هوادارا باید بتونن نظرشون رو همون جا بگن تا بی خودی هم پست های بلاگ بی محتوا گذاشته نشه

سید ابوالفضل موسوی در 14/6/1392 | 18:45 گفت:

خواهشا گلها رو با کیفیت بالاتری بزارید رو سایت.

majid در 14/6/1392 | 18:44 گفت:

قسمت نظردهی خیلی ضعیفه باید رای مثبت و منفی داشته باشه /سرعت سایتو که دیگه نمیگم /بخش ویدیو و عکس خیلی ضعیفه

amin در 14/6/1392 | 18:33 گفت:

منکه الان به نت پرسرعت دسترسی ندارم خیلی اومدن به سایت واسم مشکله . چون با موبایل میام تو سایت

amin در 14/6/1392 | 18:31 گفت:

خیلی خوب میشه اگه بتونیم زیر هر خبر نظراتمونو بگیم . صفحه اصلی سایت هم خیلی شلوغه . فروشگاه هم باید آپدیت شه .فک کنم بهتر باشه شکلکای هایبوری رو به سایت اصلی انتقال بدید

حسین ملازینل در 14/6/1392 | 17:58 گفت:

پست خیلی خوبی بود...ممنون از شما دوست عزیز...
به نظر من امکان لایک و دیس لایک کردن کامنت ها خیلی ضروریه تو این سایت...
چرا؟
بهخاطر اینکه بعضی وقتا متاسفانه کامنت بعضی از دوستان باعث به هم ریخته شدن جو سایت و یا ناراحتی یک سری دیگه از دوستان میشه...با دیس لایک کردن اون کامنت میشه بدون تذکر یا توهین بهش فهموند که دوست من اکثریت با نظر و کامنت شما مخالفن...
ضمنن اگه از نظر تعداد برای رسیدگی به بخش های مختلف سایت مشکلی وجود داره من داوطلبانه حاضرم کمک کنما....

HOSSEIN در 14/6/1392 | 17:34 گفت:

چند پیشنهاد از طرف آقا حسین(خودم ):
1-در مورد شکلک ها: همه شکلکهای هایبوری را به اینجا بیاورید.اصلا شکلک های اونجا خداست و همه جور وضعیتی رو میشه با اونا نشون داد.تو شکلک های حاضر چیزی با حس گریه وجود نداره.
2-در مورد پیام خصوصی: خوب این ویژگی تقریبا تو هر جایی که عضو میپذیرن هست.امیدوارم تو ورژن جدید هم داشته باشم چون خیلی بدرد بخوره.
3-در مورد پست ها: میدونم شاید غیر منطقی بنظر بیاد ولی هر پستی که قراره زده بشه رو قبل از اومدن رو صفحه اصلی سایت اول بره زیر دست مدیران(یا تعدادی از افرادی که مشخص میشن و قابل اعتماد هستند واسه این کار)و اگه از نظر محتوی واقعا مفید بود بره صفحه اصلی...
4-امکانی بوجود بیاورید که عزیزان در همین سایت هم برای اخبار نظردهی کنند.بر اینکه در هابیوری چنین امکانی وجود دارد واقف هستم.ولی این مسئله در اینجا کمبودش به شدت احساس میشود.
5-همچون هایبوری برای ارسال پستهایی که قراره بدیم امکانش باشه که هم تغییر فونت بدیم،هم متنمون رو بولت کنیم،هم رنگ بتونیم عوض کنیم و ....
6-امکانی را بوجود بیاورید که نیازی نباشد برای وارد کردن شکلک در متن پستمان نوشته مخصوص به آن را کپی و پیست کنیم.همچون همه سایتهای شکلک دار با کیلک بر روی آن شکلک به پستمان افزوده شود.
7-جدیدا فیلمها به طور منظم آپدیت میشود.دستتان درد نکند ولی اگر میشود فیلمها را هم با کیفیت HD قرار دهید و هم با کیفیت های معمولی.مطمئنا بچه های زیادی هستند که میتونند در این زمینه کمکتون کنندفقط کافیست که یک طدر خواست همکاری انجام دهید.
8-همچون هایبوری در اینجا هم قابلیت اعتبار دادن ایجاد کنید(آنچنان هم ضروری نیست)
9-ضمنا یکی از کمبودهای اصلی سایت که اگه اضافه بشه خیلی جذابه گزارش زنده هاییست که بچه های گلمون اونجا بازی رو بصورت زنده برامون گزارش میکنن.اگه میشه تو قسمتی از سایت این بخش را بصورت جداگانه راه انتدازی کنید که خیلی عالی میشود و دیگه برای اون پستی زده نمیشود.
10-اینکه زمان ایجاد یه تاپیک درج نمیشه خیلی رو اعصابه( )
چیزی دیگه فعلا به ذهنم نمیرسه.من از وضعیت حال و حاضر سایت راضیم و به اون از 20 نمره 18 میدم.(توجه کنید که نمره 18 در دانشگاه خداست ) .اما پیشنهاد هایی دادم که احساس کردم در سایت ما کمبودش احساس میشود ضمنا بر این نکته هم واقف هستم ه ممکن است هر کدام از پیشنهاد هایی که دادم زحمت زیادی بطلبد ولی این تن بمیرد آنهایی را که واقعا میشود اجرا کرد اجرا کنید( )


باشد که رستگار شوید......

آریان مبینی در 14/6/1392 | 17:07 گفت:

pouyan
فکر نمی کنم قیمت لباس 60 تومن خیلی گرون باشه (البته اگه کیفیتشون خوب باشه)
آخه الان یه تیشرت معمولی بخوای بخری 40-50 تومن پیاده میشی چه برسه به لباس ورزشی

آریان مبینی در 14/6/1392 | 17:04 گفت:

پس به نظر میرسه تصمیم گیری ها انجام شده و کار از دست شما خارج شده.
امیدوارم حداقل آرمان خودش این پست و نظر بچه ها رو بخونه تا تغییرات مطابق خواست هوادارها و اعضا هم باشه

pouyan در 14/6/1392 | 16:57 گفت:

ضمنا یه چیز دیگه اینکه قیمتای لباسا چرا اینقدر گرونه؟
اگه جنسشون اصله خوب میتونین جنسای کیفیت پایین تر مثل فلامنت و پروما اینا بیارین که ارزونتر باشه. همین لباسی که60 تومن اینجا قیمتشه رو تو فروشگاه های دیگه تا 30-35 تومن دارن میفروشن

حمید فرازی در 14/6/1392 | 16:54 گفت:

درمورد جزئیات الان نمیتونیم توضیح دقیقی بدیم

اما ساختار دیوارها و بلاگ ها تغییر خواهد کرد و یک سری فیلترهای خاص اعمال میشه تا هر دو به خصوص بلاگ ها محتوای بیشتری پیدا کنه چون از اول هدف از ایجاد بلاگ ها چیزی بیشتر از این بوده که هنوز چندان محقق نشده.

از نظر قالب قرار شده تا حدی نزدیک به سایت رسمی باشگاه باشه.

پروفایل بازیکنای تیم آپدیت میشه، ترجمه های پروفایل ها هم انجام شده و فقط کافیه که تو ورژن جدید آپلود بشه.

قوانین کامل سایت به صورت کتبی آماده شده تا از این به بعد مشکلات کم تری درمورد تذکرات و برخوردها داشته باشیم.

و یک سری تغییرات دیگه که قرار شده خود آرمان با نظر خودش اعمال کنه.

اما همینطور که گفتم نمیتونیم قول بدیم دقیقاً کی ورژن جدید راه اندازی میشه چون ادامه کارها به آرمان بستگی داره و ما هم پیگیریم.

pouyan در 14/6/1392 | 16:53 گفت:

مهمترین اینا همون فروشگاهه که باید اولین و بهترین مرجع خرید لباسای آرسنال باشه ولی اینطور نیست و ما مجبوریم بریم از جای دیگه اونارو بخریم
مثلا همین لباسای این فصل چرا تو سایت نیست؟
سایت رسمی باید الان لباس اوزیل رو هم داشته باشه
ولی حتی یه لباس رسمی از تیم هم نیست

ناصر در 14/6/1392 | 16:48 گفت:

+بخش آرشیو پست های دوستان و بهتر شدن فضای بلاگ نویسی و دیوار
خیلی ممنون از تمامی دوستانی که شب و روز برای این سایت زحمت میکشن بدون هیچ چشم داشتی.

آریان مبینی در 14/6/1392 | 16:38 گفت:

حمید فرازی
ممنون که اومدی جواب دادی و خسته نباشی.
فقط میشه برامون بیشتر از طرح هایی که ارائه کردین و قراره تو ورژن جدید ازش استفاده شده بگی؟ میخوایم بدونیم چه امکانات جدیدی توش لحاظ شده و چقدر از این خواسته هایی که بچه ها اینجا گفتن توش درنظر گرفته شده.

حمید فرازی در 14/6/1392 | 16:32 گفت:

مرسی از پیشنهادات

یه سری کارها مثل فروشگاه سایت مسئولیتش با ما نیست و خود آرمان باید پاسخگو باشه که میتونید از طریق ایمیل پیگیر باشید.

سایر نواقص قرار شده تو ورژن جدید رفع بشه.

ما کارمون رو انجام دادیم، همه طرح ها هم ارائه شده که مسئولیت برنامه نویسیش دیگه به عهده خود آرمان هست و به ما هم قول داده که به زودی راه اندازی میشه

از طرف خودمون نمیتونیم قول دقیقی بدیم اما ما هم مثل همه پیگیر وضعیت سایت هستیم و امیدواریم هرچه زودتر ورژن جدید با امکانات بیشتر راه اندازی بشه.

البته این وسط خود آرمان هم یه کم گرفتاره که باید بهش حق داد، یه کم صبور باشید.

بازم ممنونم از توجهتون به سایت.

آریان مبینی در 14/6/1392 | 16:29 گفت:

توپچی جنوب
منم بعضی اوقات با این مشکلی که میگی روبرو میشم؛ به خصوص وقتایی که سرعت اینترنتم پایین اومده.
حالا شاید خود آرمان بهتر بتونه توضیح بده ولی فکر کنم دلیلش همین سنگین بودن بی دلیل صفحه ی اول باشه و اینترنت کند اکثر کاربرها

توپچی جنوب در 14/6/1392 | 16:18 گفت:

اول جا داره از تكتك بچه هايي كه دارناز وقت خودشون ميزارن و براي عشقشون آرسنال كار انجام ميدن تشكر ويژه كنم تا اونجايي كه من ميدونم هر بخش مسئول جداگانه اي داره
از همشون تشكر ميكنم دم همشون گرم.
يه انتقاد دارم كه فكر كنم مربوط به خود آرمان باشه.
سرور سايت مشكل داره تو طول روز من چند بار كه ميخوام بيام سايت سرور ارور ميزنه و اصلا صفحه سايت باز نميشه و يه صفه باز ميشه كه بزرگ به رنگ قرمز نوشته سرور ارور و كلي چرت و پرت انگليسي ديگه.
از آرمان ميخوام از اونجايي كه تو برنامه نويسي ادعا داره ، يه خورده از اون وقت گرانبهاش رو بزاره و سرور سايت رو درست كنه
بازم از زحمت هاي بيدريغ همه مسولان تشكر ميكنم.

آریان مبینی در 14/6/1392 | 16:14 گفت:

Vampire3
واقعاً نظرت خیلی خوب بود. مخصوصاً که خودتم بهش واردی و می تونی کمک کنی.
امیدوارم مسئولا و ادمین ها که به پست ها سر می زنن و بیشتر کارشون شده پاک کردن بلاگ ها و کامنت ها، این کامنت تو رو هم بخونن. مرسی

هوتن در 14/6/1392 | 16:03 گفت:

اول از همه خیلی تشکر می‌کنم بابت این پست چون می‌خواستم یه پیشنهاد بدم به مدیران سایت و البته نمی‌دونم وقتی دارم اینجا می‌گم میبینن یا نه.

یه چیزی هست به اسم کانال‌های IRC که اصولا توی دنیای لینوکس که زمینه‌ی کاری خودم هست فوق‌العاده زیاد کاربرد داره. این کانال‌ها مکان‌هایی هستن شبیه به چت روم که البته امکاناتش یکم بیشتر و قوی‌تر هست و به دلیل وجود بت‌های قدرتمندش از امنیت زیادی هم برخوردار هست. علاوه بر اون امکان گذاشتن چندین ادمین و مدیر بر روی اون و حتی گذاشتن رمز ورودی وجود داره.

علاوه بر این‌ها دلایل برتری دیگش اینه که بر خلاف دیوار که کاملا فشارش بر روی سرور سایت هست، هیچ فشاری روی سرور سایت نمی‌ذاره چون سرورش در فضایی خارج از سایت هست و احتیاجی هم به خرج اضافی از جمله خرید سرور و یا دامنه نداره و تمامی امکاناتش رایگان هست. از لحاظ امنیت هم همونجور که گفتم باید خیالشون راحت باشه چون مکانی بسیار جا افتاده در بین لینوکس کاران هست.

یکی دیگه از ویژگی‌هاش هم که خیلی خوبه این هست که برای برقراری ارتباط باهاش لازم نیست حتما کلاینت ها (نرم‌افزارهای) چت به خصوصی رو بر روی سیستم نصب کرد. میشه توش حتی با یه افزونه بسیار سبک بر روی فایرفاکس گفتگو کرد. البته نرم‌افزار های بسیار زیادی هم برای این‌کار وجود داره اما خب شاید خیلی ها نخوان نرم‌افزار اضافه‌ای رو نصب کنن.

مکان بسیار عالی واسه برقراری ارتباط و نزدیک‌تر شدن اعضای سایت به هم هست که می‌تونن خیلی صمیمی‌تر با هم ارتباط داشته باشن.

برای ساختنش هم تمام و کمال در خدمت هستم و تمامی راهنمائی‌های لازم رو می‌تونم توی یک پست در اختیار کاربران سایت قرار بدم.

امیدوارم که این مطلب رو بخونن چون خیلی خوبه که از طرف سایت این اقدام انجام بشه، اگه هم نخواستن اگه دوستان استقبال کنن میتونم شخصا این کار رو انجام بدم
ببخشید طولانی شد.

mohammad mehdi در 14/6/1392 | 15:58 گفت:

با قسمت فروشگاه موافقم بدجوررررر
فروشگاه متروکه شده،هیچی توش نیس

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:53 گفت:

مرسی حسین
چت باکس هم خیلی خوبه. خیلی از سایت ها ازش استفاده می کنن تو زمان های مهم

سید حسین در 14/6/1392 | 15:52 گفت:

R 3 n a l:
آقا طبق حرف خودت : تو دیوار و نظرات واسشون میشه لایک و دیس لایک گذاشت
=============================================
lموافقم شدید شدید شدید ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید حسین در 14/6/1392 | 15:50 گفت:

آریان جان اولا باید بگم ممنونم که این پست گذاشتی بعدش هم امیدوارم مدیران سایت این نظرها رو لحاظ کنند .......1- مهمترین خواسته من دانلود گلها با لینک سبک و با کیفیت مثله سایتهای دیگه خداییش من سیتی کلا 180 تا کاربر داره و روزی بیستا بیشت آنلاین نیستند اونها گلها رو میذارن این لینکهای گل رو بزارین تا ما تو سایتهای دیگه نچر خیم ...222222222222222. دومین خواسته منم اینه که یه چت باکس رو خود سایت تعبیه کنه که هر کی میخواد نظر بده لازم تباشه کامنت بزاره بعدشم صبر کنه نظرش ثبت بشه البته این چت باکس برلی شبهایی مثله نقل و انتقالات و شب گزارش بازی حساس که زیاد نظر میدن چت باکس رو فعال کنهن ....3.انتقادهای شما کاملا به جا بود مخصوصا قسمت اول صفحه سایت ....که زیاد شلوغه عکسها رو بردارند خیلی بهتره سبکتر از این میشه آخه همه که ای دی اس ال (adsl)ندارن با تشکر

M o o r I در 14/6/1392 | 15:50 گفت:

آقا طبق حرف خودت : تو دیوار و نظرات واسشون میشه لایک و دیس لایک گذاشت

چون حرف منطقی و مورد علاقه هر کس از بقیه متمایز میشه

این امکاناتم خیلی مهم و بدرد بخور هست

M o o r I در 14/6/1392 | 15:37 گفت:

آره دادا نظر توهم خیلی خوب بود

امکان اینکه نظرات یا دیوار رو ادیت کنی خیلی خوب میشه . واقعا نیازه

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:31 گفت:

واقعاً درمورد عکس های ون پرسی و اسمش تو قسمت ثبت نام و اینا باید یه تجدیدنظر بشه.
بعید می دونم آرسنالی باشه که با رفتنش به تیم رقیب هنوز طرفدارش باشه.
درسته که بخشی از تاریخ باشگاهه، ولی دلیلی نداره هنوز اسمش همه جا باشه وقتی دل رئیس و هوادارا رو شکوند

M o o r I در 14/6/1392 | 15:29 گفت:

راستی من امروز رفتم واسه ثبت نام ، میدیدم هنوز عکس اون خائن بین بازیکنامون هس

قسمت عکس های بازی هام خیلی دیر ب دیر آپ میشه

همونطور ک دوستم اشاره کرد بخش فروشگاه سایت . تقریبا همه سایتای موازی دارن راحت و در همه سایز لباس های ارضجینالشون رو ب فروش میرسونن ولی ما فعالیتمون خیلی کمتر بوده

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:27 گفت:

*اوتو رفرش بود منظورم
(یه نمونه از ایرادی که گرفتم. نظر غلط رو نمی شه ادیت کرد)

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:26 گفت:

R3nal جان نظرت خیلی خوب بود. یعنی اینکه صفحه اورفرش باشه خیلی خوب و مفیده. ایول

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:25 گفت:

یه امکان دیگه ای هم که نیاز داره اینه که بشه نظرات اینجا رو ادیت کرد. یعنی یه کلمه یا جمله رو اشتباه بنویسی هیچ راهی واسه اصلاحش وجود نداره

M o o r I در 14/6/1392 | 15:24 گفت:

بازم اگ ایده ای مد نظرم بود میزارم

بازم مرسی

آریان مبینی در 14/6/1392 | 15:24 گفت:

قبلاً یادمه یه ورژن موبایل داشت سایت. ولی خیلی افتضاح بود و نداشتنش بهتر از داشتنشه. چون فقط خبرها رو میزد.
پیشنهادت خیلی خوبه.

M o o r I در 14/6/1392 | 15:24 گفت:

تشکر بابت پست خوبت

من ایده ام واسه ورژن بعدی اینه ک تو دیوار یا تو همین پستا یا کلا اخبار ها ، نیاز ب رفرش پیج نباشه . یعنی قابلیتی اضافه بشه ک وقتی میری کاراتو انجام میدی و برمیگردی پیج ب طور اتومات رفرش بشه ( مث استاتوس ها در فیسبوک )

این مزیت در دیوار خیلی بدرد بخور هس خعـــلی و همینطور پستا

اگ این ایده اجرایی بشه واقعا عالیه . البته الانم سایت خیلی بی نقصه ولی جا داره خیلی کامل تراز اینا بشه

پستت خیلی عالی بود دادا

همین الان و همین جا ، جا داره از مدیر سایت ، اعضای تحریریه و همه اونایی ک واسه پیشرفت سایت دارن تلاش میکنن 1 تشکر ویژه بکنم

دست تک تکتون رو ب گرمی میفشاریم ما همگی

Ali Ghasemi در 14/6/1392 | 15:21 گفت:

به نظرم اگه بشه اپلیکیشن موبایل هم داشته باشیم خوبه
با گوشی واقعا سخت سایت بالا میاد