سوال؟

نویسنده: یاسر بحرینی

وبلاگ من
نویسنده: یاسر بحرینی
http://arsenal.ir/users/Profile_Edit.aspx
کل بازدید: 3,339 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوال؟

دوستان یک سوال دارم که فکرم رو مشغول کرده

سوالم در مورد ارتتا است

سوال: شما موافقید ارتتا باز هم فصل بعد تدافعی بازی کنه؟
 فصل پیش امار خطا هاش خیلی بالا بود لطفا یکی جواب سوال منو بده خواهشا


Artetaبازیکن آرسنال "من برای بازی در نقشهای مختلف اماده ام و مشغول به کار و تلاش برای کمک به هم تیمی هایم.

ارتتا از نقش خود بعنوان هافبک دفاعی لذت میبرد ایا واقعا اینجوریه؟


فصلی که سانگ رو داشتیم ارتتا خیلی موثرتر بود بخصوص گلی که منچسترسیتی زد و ارسنال سوم شددرسته هرچی باشه ارسن باهوش تره ولی جک یا رمزی چرا؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یاسر بحرینی در 8/3/1392 | 11:36 گفت:

آرسنال می خواهد تا با 12 میلیون پوند مدافع لیورپول یعنی مارتین اسکرتل را خریداری کند

در مکان چهارم میکل ارتتا قرار دارد. هافبک اسپانیایی باشگاه آرسنال در این فصل نمادی از ثبات در تیم بود و با کسب 5 درصد آراء در مکان چهارم این نظرسنجی قرار گرفت.

آرسن ونگر در این فصل نقش جدیدی در خط میانی آرسنال برا آرتتا در نظر گرفت که عملکرد او می توانست بر روی بازی هم تیمی هایش تاثیر بگذارد. فراموش کنید که تمایلات هجومی خود ر ا محدود کرد و البته از این واقعیت چشم پوشی کنید که او باید در طول فصل با پیچیدگی های این پست آشنا شود. وقتی پای منافع تیم در میان بود، او همواره برای انجام وظیفه وارد عمل میشد.

" مردی بودم که در نقشی متفاوت بازی می کردم، باید خود را تطبیق می دادم و بهترین توانی که می توانستم را به کار بردم. خیلی زیاد خود را برای تیم قربانی کردم و تا انجا که می توانستم به سختی کار کردم و سعی کردم به هم تیمی هایم کمک کنم.

فکر می کردم" آیا موجب بهتر شدن بازیکنان اطرافم می شوم؟ چطور می توانم کاری کنم که انها احساس راحت تری داشته باشند؟" من در مورد سانتی، آرون، جک، توماس روسیچکی و بازیکنانی این چنینی صحبت می کنم. این احتمالا سخت ترین بخش کار بود اما می دانستم که میتوانم در انجام این کار موفق شوم. بازیکنان زیادی را در پست خود دیده ام و از روشی که این کار را نجام داده ام خوشحالم."

آرتتا تمام دلایل موجود برای رضایت داشتن از عملکرد خود در این فصل را داراست. نه تنها در این فصل 6 گل زد و چهار پاس گل نیز فراهم کرد بلکه در جایگاه دوم بیشترین تعداد پاس در لیگ برتر قرار دارد و آمار خیره کننده 92 درصد پاس صحیح را برجا گذاشته است. و با 5 بازی مانده به پایان فصل، او رکورد بیشترین تعداد پاس موفق در طول یک فصل را شکست.

اما آمار آرتتا بیشتر از هر جای دیگر در کارهای دفاعی بررسی می شود. به عنوان مردی که در ان پست باز کرد، او کسی است که به نظر میرسد از مسئولیت خود لذت می برد. نه تنها برای 15 دیدار در این فصل کاپیتان تیم بود که شامل روند قابل توجه شکست ناپذیری آرسنال در انتهای فصل می شود، بلکه او همچنین پنالتی زن اول تیم است و اغلب برای زدن ضربات ایستگاهی و کرنر ها نیز اقدام می کند. او مردی نیست که از وظایف خود شانه خالی کند و قطعا بازیکنی نیست که تحت فشار با مشکل روبرو شود.

باید نگاهی به وضعیت او در دوران کریسمس انداخت. او در جریان تساوی 3 - 3 مقابل فولهام در ورزشگاه امارات در آخرین ثانیه های بازی یک پنالتی را از دست داد اما این مساله کوچکترین تاثیری در انجام وظایف او نداشت. بلکه تست نهایی زمانی بود که آرسنال مجددا صاحب یک پنالتی شد. چه کسی مسئولیت آن را بر عهده گرفت؟ البته خود او، او در دیدار مقابل وست برومویچ 2 بار از روی نقطه پنالتی تیم را به گل رساند و سپس بار دیگر در برابر ویگان این کار را تکرار کرد.

" تبدیل سه پنالتی متوالی به گل شخصیت خاصی می طلبد. خوشحالم که او این مساله را نشان داد. وقتی او مقابل فولهام یک پنالتی را از دست داد شما نظرات زیادی را شنیدید"چرا او برای زدن پنالتی ها اقدام می کند؟" اما او اکنون همه را ساکت کرده است. این تنها روش انجام این کار است، اینکه به همه نشان دهید شخصیت و کیفیت دارید."

آرتتا آن شخصیت خاص را در اختیار دارد. او یک رهبر است، یک بازیساز متواضع که خوشحال می شود خود را برای بهتر شدن تیمش قربانی کند، یک رقیب شجاع و بی باک برای همه.

و بعد از سپری کردن یک فصل عالی دیگر، هواداران آرسنال در هر گوشه جهان تنها می توانند سپاسگزار باشند که او یکی از ماست.

یاسر بحرینی در 8/3/1392 | 08:57 گفت:

ممنونم از نظرات تمامی دوستان

yaserb در 7/3/1392 | 18:15 گفت:

من موافقم ارتتا امسال نبست به پارسال خیلی بد بوده
ارسن داره ارتتا رو نابود میکنه

علی در 7/3/1392 | 16:53 گفت:

من موافقم با بازیش تو اون پست در صورتی که یه هافبک دفاعی تخریب چی در کنارش باشه عالی میشه
-----------
کاملا موافقم

Milan در 7/3/1392 | 16:27 گفت:

من موافقم با بازیش تو اون پست در صورتی که یه هافبک دفاعی تخریب چی در کنارش باشه عالی میشه

یاسر بحرینی در 7/3/1392 | 16:14 گفت:

ممنون دوستان پس همه مثل من فکر میکنن
ارتتا بازیکن خوبیه خیلی بدرد بخوره ولی اگه تو حمله شرکت کنه

masoud mahmudpur در 7/3/1392 | 13:57 گفت:

ارتتا خوبیش اینه که خیلی کم توپ لو میده و حرکات اضافی و مزخرف با توپ انجام میده.ولی به خاطر خلاقیتش به نظرم اگه یکم تو حمله هم شرکت کنه بهتر میشه

ehsan zoola در 7/3/1392 | 13:07 گفت:

اگه دقت کنی رمزی هم یجورایی هم پست آرتتاست ولی با خصوصیات تهاجمی بیشتر ... به نظر آرتتا بازیساز قهاریه و و یه تخریب گر خوب برا همین زیاد خطا میکنه ...

حداقلش اینه ک اگه یه نگاه به آمار بندازی بازیهایی ک ارتتا بوده رو خیلی کم باختیم پس نگهش داریم بهتره هرچند یه پست باید بیاد جلوتر و جای رمزی بازی کنه و یه خرید خوب مثل کاپوئه یا ویدال بکنیم و رمزی بره رو نیمکت

آریا در 7/3/1392 | 12:59 گفت:

اصل بازی یک هافبک دفاعی تخریب بازی تیم حریفه ... که متاسفانه آرتتا توی این گزینه ضعیفه ... بهترین بازیکن آرسنال توی این پست ویرا بود و همینطور گیلبرتو سیلوا ...

محمدرضاجاشي در 7/3/1392 | 12:55 گفت:

باید یه مکمل قدرتی کنارش باشه

farzam در 7/3/1392 | 12:19 گفت:

تو پست های دیگه هم به نظرم به درد نمیخوره چون به اندازه کافی بازیکنان اکتیوتر و خلاقتر از اون داریم

Mohammad hadi در 7/3/1392 | 12:14 گفت:

من اصن بابازی کردنش مخالفم.بفروشیمش بره.

farzam در 7/3/1392 | 12:14 گفت:

هم هافبک دفاعی به درد آرتتا نمیخوره و هم آرتتا به درد هافبک دفاعی!! منظورم اینه که آرتتا تو هافبک دفاعی نمیتونه زیاد بازی خودشو نشون بده و از طرفی دیگه پست هافبک دفاعی آرسنال توسط این شخص داره تباه میشه ونتیجه میگیریم کلا تو آرسنال اضافیه و باید یه هافبک دفاعی درست حسابی بگیریم

nima در 7/3/1392 | 11:52 گفت:

من که کاملا مخالفم!!!واقعا داره نابود میشه تو این پست!!! ما باید یه هافبک دفاعی بخریم حتما!!!
پولدی هم همینطور داره وینگ چپ بازی میکنه که پست تخصصیش نیست و اونم میتونه خیلی بیشتر بهمون کمک کنه اگه سر پست اصلیش باشه!!!

فرهاد در 7/3/1392 | 11:52 گفت:

سلام.میگم کسی خبر داره تاریخ قرعه کشی لیگ برتر انگلیس چه تاریخی هستش؟