دوخبر جدید از خرید های آرسنال+منبع

نویسنده: سید یعقوب

وبلاگ من
نویسنده: سید یعقوب
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر
کل بازدید: 79,777 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوخبر جدید از خرید های آرسنال+منبع

1:نانی بازیکن26ساله تیم منچستر یونایتد بعلت اینکه در این فصل نتوانسته درخششی داشته با شد و در17 بازی 3 گل توانسته به ثمر برساند ودر بیشتر مواقع بکار گرفته نشده است با رفتن سر الکس تصمیم به جدایی از این تیم را دارد و آرسنال خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن سریع را داد تا در جناحین قدرت بیشتری داشته باشد توپچی ها 15 میلیون پوند پیشنهاد داده اند 
 

جرارد دلوفئو :بازیکن 19 ساله بارسلونا باتوجه به آمدن نیمار گفت:چون درتیم بارسا بازیکنان بزرگی هستند و نرسیدن بازی به این بازیکن اعلام کرد که حاظر است قرداد خود را با باشگاه بارسا فسخ کند وبه لیگ انگلستان برود خیلی دوستدارد به یکی از تیم های آرسنال منچستر یونایتد یا تاتنهام بپیوندد که آرسنال علاقه خود را برای جذب این بازیکن نشان داده در ضمن دورتموند هم خواهان این بازیکن جوان است پست تخصصی این بازیکن جناحین می  باشدراست و دروغش پای این سایت:

www.football.co.uk


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مازیار در 17/3/1392 | 12:19 گفت:

این نانی از 5 سال پیش تا حالا هیچ پیشرفتی نداشته.

حتی با وجود جدایی آرشاوین و ژروینیو(احتمالی) باز هم وینگ به اندازه ی کافی داریم.

پودولسکی.والکات.الکس.*کازورلا*

در ضمن مگه احمقیم جوان های تیم های دیگه رو پرورش بدیم؟

گنبری و میایچی مگه چشونه؟

sepehr najafian در 17/3/1392 | 11:37 گفت:

چقدر شبيه تورسه

Milan در 17/3/1392 | 11:32 گفت:

دوتاشون خوبن ولی رسول راس میگه هیچ خیری از این ونگر عایدمون نمیشه

javad در 17/3/1392 | 10:56 گفت:

چرا عکس این مرتیکه فن پرسی بالاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akbar در 17/3/1392 | 10:32 گفت:

اه اه اه حالم از نانی به هم میخوره اگه این بیاد آرسنال منم با ehsan zoola همراه میشم دو تایی میندازیمش بیرون

parsa در 17/3/1392 | 09:51 گفت:

دلفونو=مسی آینده
ولی با شهرام هم موافقم که دوباره برمیگرده بارسا

توپچی جنوب در 17/3/1392 | 09:05 گفت:

اين دوتا هيچ كارايي ندارن چون در جناحين
تئئو و چمبو و پولدي و ژروينهو و حتي سانتي رو داريم
اگه ژروينهو رو بديم بره مي ارزه ناني رو جايگزينش كنيم.
اون توله بارسلونايي هم كه ديگه اصلا حرفشم نزنين كه ميشه يكي مثل سسك
كه هواي خونه ميزنه به سرش پس نميخوايمش.

♥Arsenal♥ در 17/3/1392 | 09:02 گفت:

نانی عالیه بیاد آرسنال انگیزه پیدا می کنه...!!

محمد مهدي نوروزي در 17/3/1392 | 08:12 گفت:

بابا ونگر اینا بدرد نمی خورن

میثم محمودی در 17/3/1392 | 06:49 گفت:

ارسنال داره از کجا خرید میکنه از دشمنمون
چه روزگاری شده

ehsan zoola در 16/3/1392 | 23:53 گفت:

این نانی رو بخریم من بلیط میگیرم میرم لندن باز بلیط میگیرم میرم تو امارات این مردکو با اردنگی میندازم بیرون

مرتیکه عقده ای بی اخلاق بی کیفیت بی همه چی :دی

یعنی تا این حد من عاشق اینم

سید یعقوب در 16/3/1392 | 23:22 گفت:

خدا کنه خریدایی انجام بگیره که به نفع آرسنال باشه و یه جام بگیره

rasool در 16/3/1392 | 23:12 گفت:

همه سرکاریم
بچه ها شما هم خودتونو برای جمع اوری و نوشتن و ... پستای شایعات خسته نکنید دستور اصلی دست من و شما نیست دست رییسه و ماهم تاحالا ندیدیم رییس درمورد نقل و انتقالات سفت صحبت کنه...
من نمیگم خبری نمیشه ولی اگرم بخواد بشه ۲۰_۳۰روز دیگه میشه
الاکی وقتموو هدر ندیم


در اخر ازت تشکر میکنم یعقوب جان