آرسنال درحال خریدن هافبک دفاعی

نویسنده: سید یعقوب

وبلاگ من
نویسنده: سید یعقوب
تیم فقط آرسنال مربی فقط ونگر
کل بازدید: 79,960 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال درحال خریدن هافبک دفاعی

بچه ها ببخشید اسم تیم این یارو رو بلد نیستم

بعد دوهفته یه پست گذاشتمGilbert Imbulaهافبک20 ساله که از پدر بلژیکی و مادر کنگویی است ودر سنین نوجوانی به فرانسه رفته ودر این فصل در لیگ2 فرانسه بسیار خوش درخشیده  وبخاطر این توجه بسیاری از تیم های بزرگی مثل آرسنال چلسی ولیل رابه خود جلب کرده بنا به خبر ها تیم آرسنال در حال مذاکره با این بازیکن جوان است وبه احتمال زیاد خرید این بازیکن بسیار قویه

منم باخرید یک هافبک دفاعی موافقم  اما این بازیکن رو نمیشناسمتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی 111 در 28/3/1392 | 11:17 گفت:

پدر بلژیکی و مادر کنگویی است
بيا. احمق داري تو مرفح ترين كشوراي اروپايي زندگي ميكني. رفتي از شاخ افريقا زن گرفتي؟؟
------------------
اشتباه نمیکنی؟؟؟ قضیه بر عکس نیست ؟؟؟

HAMED toopchi در 28/3/1392 | 08:28 گفت:

پدر بلژیکی و مادر کنگویی است
------------------
بيا. احمق داري تو مرفح ترين كشوراي اروپايي زندگي ميكني. رفتي از شاخ افريقا زن گرفتي؟؟

mohsen abbasi در 28/3/1392 | 08:09 گفت:

دیابی رفتنی شد بالاخره

محمد مهدي نوروزي در 27/3/1392 | 23:58 گفت:

ونگر بمیری با این خریدات این دیگه چه نره خریه بابا ام ویا رو چرا نمی یاره

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 23:14 گفت:

همون فلاینی می ارزه به هرچی هافبک دفاعیه

سید یعقوب در 27/3/1392 | 22:02 گفت:

آره مطمئنم

محمد مهدی در 27/3/1392 | 21:58 گفت:

مطمئنی هافبک دفاعیه؟؟

باید خیلی خفن باشه که برچسب 8 میلیونی خورده ولی ما بهش نیازی تداریم

سید یعقوب در 27/3/1392 | 21:25 گفت:

مثل اینکه بازهم مثل سالهای قبل بازیکن درست حسابی نمیخریم اکثر تیم های بازیکن های خوب رو به دون سروصدا گرفتن اما ما با این همه سروصدا هیگواین رونی فلاینی هیچی به هیچییییی

Morteza Bauer در 27/3/1392 | 20:27 گفت:

این چیه بابا.تا بیاد مچ بشه و قوی بشه 4فصل طول میکشه.ما فلاینی رو میخایم.وانایاما رومیخوایم.کاپوئه.این چیه.مرسی دادا ازپستت.

علی در 27/3/1392 | 20:07 گفت:

ممنوووووووون
لایک

سید یعقوب در 27/3/1392 | 18:27 گفت:

ممنون آقا محمد

محمد حسین عبادی در 27/3/1392 | 18:20 گفت:

ايشون در باشگاه Guingamp بازي ميكنن كه اخيرا از ليگ دسته 2 به دسته1 صعود كرده